Relacje

2xJovetić, 1xEder - Inter 3, Udinese 1 (27)

Źródło: twitter.com
prawie 4 lata temu
123
27
fcinter serwisowe

Inter triumfuje w meczu z Udinese 3:1. Do siatki trafił dwukrotnie Jovetić, jedno trafienie dołożył Eder, a dla gości bramkę w pierwszych minutach spotkania zdobył Thereau. Inter doskoczył do AS Romy na 4 punkty straty, jednak klub z Rzymu swoje spotkanie rozegra dopiero jutro. Rzymianie zmierzą się z Napoli.

Od pierwszych minut to Inter wydawał się być przeważającą stroną, ponieważ już w 2. minucie spotkania swoją szansę miał Jonathan Biabiany, jednak jego strzał z łatwością wyłapał Karnezis. Akcja szybko przeniosła się na drugą stronę boiska i po nieudanych próbach Felipe futbolówkę w końcu pierwsze do siatki skierowało Udinese. W 9. minucie spotkania Cyril Thereau zdobył fantastyczną bramkę volleyem po dośrodkowaniu Emmanuele Badu. Udinese 1, Inter 0. W 16. minucie pierwszy raz do poważnej interwencji Karnezis został zmuszony przez Geoffreya Kondogbię, jednak bezpiecznie sparował futbolówkę. Od tamtej pory gra toczyła się głównie na połowie gości, jednak pomimo kilku ciekawych rozwiązań, prostopadłych podań i niekonwencjonalnych zagrań nie udało się pokonać goalkeepera Udinese. Aż do 36. minuty. W polu karnym futbolówkę przyjął Mauro Icardi i znalazł podaniem Stevana Joveticia, który pewnie umieścił futbolówkę w pustej bramce. Szansę na zdobycie prowadzenia jeszcze przed przerwą miał kapitan Interu, Maurito Icardi, jednak przestrzelił strzał głową z odległości piątego metra. Do przerwy wynik pozostaje otwarty - 1:1.

Druga połowa prawdziwie rozkręciła się w 50. minucie, kiedy to w poprzeczkę świątyni Handanovicia trafił Bruno Fernandes. W odpowiedzi strzał oddał Marcelo Brozović, ten jednak został zablokowany i ostatecznie skończyło się na rzucie rożnym. Swój dzień zdecydowanie miał Stevan Jovetić, który chwilę później był bliski zdobycia kolejnej bramki. Swoich szans próbowali również Felipe Melo oraz Juan Jesus, a także ponownie Czarnogórzec, jednak obrona rywali spisywała się nienagannie blokując wszystkie uderzenia. I podobnie jak w pierwszej połowie - do czasu. W 75. minucie podanie od Jonathana Biabianego na bramkę zamienił Stevan Jovetić, który trafił do siatki drugi raz w tym spotkaniu. Do końca meczu Udinese próbowało gonić wynik. Inter lubił tracić wygrane mecze w ostatnich minutach, więc fani oglądali spotkanie z sercem na dłoni. Dobrą zmianę w zespole dał Eder, który na boisku pojawił się w 80. minucie spotkania zastępując kapitana - Mauro Icardiego. Najgorętsze minuty tej połowy to doliczony czas, w którym to Samir Handanović fantastycznie uratował Inter przed stratą bramki, a następnie wyprowadzoną kontrę na bramkę zamienił Eder, który tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach klubu. 

Zobacz też

Inter wygrana Barella Godin Valero Lukaku

Wysoka wygrana z Sardyńczykami | Inter 4-1 Cagliari (26)

14.01
19:43
Alessandro Bastoni Lecce

Bez pomysłu, bez stylu | Lecce 1:1 Inter (60)

19.01
14:03

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.04.2016 o 18:28 przez Dodado 84
Dodado 84
Juz raz czekałem na mistrzostwo 10 długich lat lecz teraz przyjdzie poczekać 20 aby załapać się na lm
24.04.2016 o 14:00 przez cuba
cuba
Ja tam podtrzymuje zdanie od początku sezonu że Mancini Out i Icardi Out ,znajdą się tacy co będą bronić Icardiego ale takiego jak on ... za połowe ceny znajdzie się ktoś kto go zastąpi no i póki co też dobrze go sprzedać póki jeszcze jest w cenie
24.04.2016 o 13:36 przez Jovetic10
Jovetic10
Lovato JoJo poczuł trochę boiska i z miejsca stał się kluczowym zawodnikiem w zdobywaniu punktów, czego chcieć więcej?
24.04.2016 o 12:40 przez Lovato
Lovato
Lekka krytyka nie zaszkodzi i piszę to o każdym nadmiernie wychwalanym graczu, wczoraj był najlepszy (ze względu na gole) ale niech zagra kilka meczy pod rząd i ustabilizuje formę to zobaczymy czy jest wart swojej ceny.
24.04.2016 o 10:38 przez Stachoo
Stachoo
#Lovato jaki ty kur...jesteś głupi :/ nie wiem skąd ty się urwałeś
24.04.2016 o 10:08 przez Rebelde
Rebelde
Widać poprawę w grze, przynajmniej stwarzają akcje pod bramką rywala. A nie jak na początku sezonu, gdzie 3-4 strzały w całym meczu to było max. Ale i tak po sezonie, podziękowałbym Manciniemu. Jego decyzje taktyczne, za dużo razy wpłynęły na stratę punktów . O jego debilnych rotacjach w tym sezonie, to można książkę napisać. Bo chyba tylko on rozumie, dlaczego Santon po dwóch miesiącach na ławce, wychodzi w pierwszym składzie na Milan , po czym znów ląduje na niej na następne 2 miesiące. Natomiast jego relacje z Joveticem i Ljalicem , to czysty melodramat, raz miłość, raz pretensje, zmyślone kontuzje i znaki że 'już u mnie nie pograsz, a tu nagle znów miłość. Oszaleć można, a na tym traci tylko drużyna i to widać po wynikach. Mancini wychodzi chyba z założenia 'mierny, bierny ale wierny' ...
24.04.2016 o 09:50 przez inter_21
inter_21
Tak się zastanowiałem co napisze Lovato - naczelny hejter Jovetica i się nie zawiodłem, co trzeba mieć we łbie żeby mieć taki ból dupy o to że zagrał kolejny dobry mecz. Jak nie strzela a dobrze prowadzi grę to hejt bo nie strzela, jak strzela to hejt że strzela nie tak jak trzeba i że ogólnie źle gra, jesteś żałosny jak zwykle.
Gdyby zakuty mecz pseudo trenera pojął żeby go wystawiać regularnie to nadal walczylibyśmy o top 3 spokojnie
24.04.2016 o 09:36 przez Odet
Odet
Dobry mecz Dżefreja.
Postawiłem na bramkę Edera i Thereau no i wreszcie coś wpadło :)
Pozdr.
24.04.2016 o 00:59 przez Kondzik
Kondzik
A pisałem że Eder się przełamie i strzeli.
24.04.2016 o 00:06 przez Chuchu
Chuchu
Częściej podawał dobrze, kreował grę, był tam gdzie być powinien, stwarzał też kolegom sytuacje.
23.04.2016 o 23:50 przez Jovetic10
Jovetic10
Lovato Lewandowski strzela tak co mecz, a jest uznawany za jednego z najlepszych napastników.
23.04.2016 o 23:23 przez Ibra1908
Ibra1908
Trochę błędów było, ale ogólnie meczyk dobry, szkoda tylko tych wszystkich roszad i dziwnych decyzji Mancio, bo mogliśmy spokojnie skończyć sezon w najlepszej trójce, a tak już trochę za późno...
23.04.2016 o 22:56 przez Lovato
Lovato
Czym niby splunął, dwa gole na pustą bramkę, wykończył jedynie świetne akcje kolegów z zespołu. Sam będąc przy piłce często spowalniał akcje, źle zagrywał lub tracił w walce z obrońcami chociaż prosiło się o podanie do lepiej ustawionego partnera.
23.04.2016 o 22:54 przez Gajdzik
Gajdzik
Wystarczył Kondo w środku i Jojo z przodu i gra wyglądała zupełnie inaczej niż kilka dni temu, nie mówię że było idealnie, bo gdyby nie Handa w końcówce, to nie wiadomo jakby się skończyło, ale z przodu stworzyliśmy naprawdę kilka ładnych i składnych akcji !!
Bibiany może wirtuozem nie jest, ale tylko on był wstanie dobiec do takiej piłki i jeszcze nieźle dośrodkować, Yuto może też by doszedł, ale posłał by pewnie piłki w trybuny...

Szkoda tego meczu z Genoą, bo mielibyśmy jeszcze realne szansę na Top3, a tak tu musi stać się Cud...
Forza Inter :inter:
23.04.2016 o 22:50 przez Piotrekfci
Piotrekfci
dwa słowa: BRAWO - DZIĘKUJEMY !! ! oglądałem II połowę i chłopaki dawali z siebie wszystko czego brakuje zazwyczaj !! udinese twardo z nami grało ale daliśmy rade - jedyne kto mi się nie podobał to Perisic ktory wszedl i praktycznie tylko stał w miejscu patrząc jak cała reszta walczy jak lwy o piłkę !! Brożek znow udowodnił ze powinien grac co drugi mecz - jeden ma totalne dno a drugi super - Kondo widze zaczyna się budzić i rozumieć włoską piłkę - jak już ma piłkę przy nodze to cieżko mu ją zabrać BRAWO - Jojo z Icardim palce lizać - pytanie skierowane do manciniego !! ?? czemu tak póżno ?? ? i czemu Jojo nie grał w poprzednim meczu -- gość widzać jest teraz w gazie i trzeba dać mu się wyszaleć -- FORZA i nie koniec zachwalania aby znow po jednym meczu w dupach im się nie poprzewracało
23.04.2016 o 22:48 przez Kebo
Kebo
Jojo tym meczem splunął w twarz Manciniemu
23.04.2016 o 22:47 przez piotrekninter
piotrekninter
bardzo fajnie sie oglada jak gra KOndo Jojo,akcje są kombinacyne,akcja z początku drugiej połowy miód mailna,szkodaże gol nie padł
w jakim meczu misliśmy podobną co Perisic szczupakiem i bramkarz obronił ? z Napoli?
mecz cięzki,długo druga nie chciała wpaśc,Handa uratował remis, po czym Eder się przełamał
wreszcie dobre zmiany Mancio...
23.04.2016 o 22:43 przez rafalik93
rafalik93
początek tragedia..jednka Inter z czasem się rozkręcił...obrona nie pewna ...wielki props dla Jojo ... również dobra gra Kondona ...ogólnie dosyć przyjemnie się oglądało i jeszcze przełamanie Edera ;)
23.04.2016 o 22:43 przez armin22
armin22
no i gitara mecz wybiegany i wygrany w dobrym stylu, FORZA INTER
23.04.2016 o 21:46 przez armin22
armin22
musi być wygrana,
ciekawostka - komentujący na BT Sport twierdzą że dziś pierwszy raz w historii serie A obie jedenastki wystąpiły bez Włocha w wyjściowej jedenastce
23.04.2016 o 20:50 przez MwMw
MwMw
teraz jak już w lidzie pozamiatane to w dupę sobie może mancini tego joveticia w wyjściowej wsadzić
23.04.2016 o 20:45 przez boniunio
boniunio
Kolejne żonglowanie składem, jak poprzednio napisałem żadnej systematyczności co mecz inny skład !!
23.04.2016 o 20:15 przez Kebo
Kebo
Przecież teraz to już bez znaczenia kto gra. Ważne, żeby po sezonie ten człowiek opuścił klub i więcej nie wkurzał kibiców.
23.04.2016 o 20:13 przez emika
emika
Na miejscu Joveticia naplułbym Manciniemu w twarz i nie wyszedł na mecz.
23.04.2016 o 20:08 przez piotrekninter
piotrekninter
skład ok, tylko czemu kolejna rotacja,nie moglby do konca sezonu juz grac Melo ( Medel) Brozo Kondo Icar Jojo Ivan :P
23.04.2016 o 20:06 przez darek666sz
darek666sz
itak lepiej niż na Genoe.a D'Ambrosio co zawinił ze kitajca wsadził.
23.04.2016 o 19:59 przez Jovetic10
Jovetic10
:cenzor: go już do reszty?!

Shoutbox

horrorshow86 29.01.2020 18:27

Pluje na niego

ZnawcaCalcio 29.01.2020 18:27

Sorry, ale Bulwa wolalby naawrt czitosy

horrorshow86 29.01.2020 18:26

I że jestem tu zerem

horrorshow86 29.01.2020 18:26

Mam w dupie aferę, ale typ mnie wkunwil jak wolał jakiegoś juvka co mi po rodzinie jeździl.

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:26

no to dawaj te screeny udupmy go

horrorshow86 29.01.2020 18:25

Spoko, powiedziałem co tam się działo, dlaczego on do mnie sapie, a całą historię czatu mam, tyle

maverik 29.01.2020 18:25

czyli tak o pieprzyliscie przez godzine i nic z tego nie wyniknelo

Kredence 29.01.2020 18:25

bulwa uniewinniony

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:24

ide biegac

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:24

dobra mam to w dupie

Kredence 29.01.2020 18:24

masakra

zemaria 29.01.2020 18:24

xdddddddd

Adriano_forever 29.01.2020 18:24

Typowe xd

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:24

xddddd

Kredence 29.01.2020 18:24

xd

horrorshow86 29.01.2020 18:24

Ogólnie to nie będę szukał tych rozmów, bo stąd macie czat, ktoś mnie tam dodał i zwyzywał więc sorry ;)

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:24

pisze raz jeszcze

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:24

no chyba wraca

jaszczomb 29.01.2020 18:23

to rozumiem temat wraca na forum

zemaria 29.01.2020 18:23

mozliwe

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28645

Liczba newsów: 35706