Plotki transferowe

Yaya Toure w Interze, Maxwell w Barcelonie ? (19)

Autor:
Źródło: goal.com
około 17 lat temu
346
19
Dmitri Seluk, agent pomocnika FC Barcelony Yaya Toure ostatnio ujawnił, iż przyszłość jego klienta w Hiszpanii najprawdopodobniej się zakończy, a piłkarz przeniesie się do Włoch.

"Jest wiele klubów zainteresowanych. Nie dołączy do klubu brata Kolo - Arsenalu, ponieważ będzie miał lepsze oferty, jego przyszłość mogłaby być w Italii" - wyjaśnił agent pomocnika.

I faktycznie Blaugrana mogłaby użyć Toure w części transakcji, mistrz Hiszpanii poszedłby na wymianę z mistrzem Włoch. A mianowicie do Italli przywędrowałby Toure, w drugim kierunku przeszedłby Maxwell, który ostatnio nie ma pewnego miejsca w drużynie Jose Mourinho.

Byłego piłkarza Ajaxu wygryzł ze składu młody Davide Santon. Nie tylko FC Barcelona wyraziła chęć pozyskania obrońcy Nerazzurri, ale także Juventus Turyn i AC Milan.

Yaya Toure miałby w Interze zastąpić Patricka Vieirę.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 28.06 (08:47) Perisić otwarty na powrót do Mediolanu // GdS – Solet czeka. Inter nie złożył nowej oferty (7)

28.06
08:45
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.06.2009 o 13:10 przez SlimShady
SlimShady
Wymiana Maxwella za Yaya Toure całkiem ciekawa, ale potrzebna, po co nam kolejny defensywny pomocnik, prawda na pewno jest lepszy od Muntariego i Motty, ale gdyby on przyszedł zrobiłby się ogromny tłok. Jeśli Yaya od Toure ;P przychodzą to pozbywamy się Muntariego albo dajemy sobie spokuj z Mottą. Tyle na ten temat.
11.06.2009 o 00:19 przez Magiq
Magiq
Maxwell to kwat Zlatanka wiec jak On sie przeniesie do Barcy to Ibra ala "chce wiecej zarabiac" poleci za swoim zuchem...
10.06.2009 o 21:20 przez adriano zawsze inter
adriano zawsze inter
zamiana -natychmiast
10.06.2009 o 19:04 przez Magister
Magister
Brzmi zachecajaco, tylko malo prawdopodobne
10.06.2009 o 17:54 przez 1+8
1+8
Moze niedlugo bedzie Santon za Bojana czy cos w tym stylu<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
10.06.2009 o 16:27 przez Omen
Omen
To by było dobre ale nie chce mi się wierzyć w te kolejne spekulacje...
10.06.2009 o 14:32 przez Rafek91
Rafek91
Jak najbardziej za ,ale z tego co pisam Mou to jeszcze 3 potrbuje , wiec wolal bym zostawic miesjce w pomocy dla Elano/Deco. <br /> Widac juz jakich graczy chce Mou- jak najbardziej kreatywnych. Najpierw Motta bdb w obronie i dobrze podaje , to samo Ture , czy Melo. <br /> Mou chce zrobic nastepna Chelsa w Interze. Ja jestem za.
10.06.2009 o 13:50 przez badyl
badyl
Co za Jaja z tym Yaya? Następca Vieiry? Po co nam to? Bez jaj !!
10.06.2009 o 12:25 przez adriano:)
adriano:)
Widzę, że Grajas znów popisuje się swoimi komentarzami. Co do newsa to byłaby to świetna wymiana dla nas.
10.06.2009 o 12:09 przez Damiano
Damiano
brzmi ciekawie ale gdzie nasz playmaker<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
10.06.2009 o 12:04 przez Cygan
Cygan
tak jasne Wymienią średniej klasy lewego obrońcę za najlepszego gracza Barcy sezonu 2007/2008
10.06.2009 o 11:02 przez nutcracker
nutcracker
Po co nam kolejny defensywny pomocnik. Niech kupia cos co napie*****
10.06.2009 o 10:51 przez Gambit
Gambit
Przesadzacie i zaczynacie biadolic jak stare baby.Na gwiazdy trzeba miec kase.A my nie mamy jej tyle co Chelsea,Real,Barcelona...
itd.Dlatego ciezko nam wylozyc 50 mln na jednego zawodnika.I ot cala filozofia.
10.06.2009 o 10:47 przez Grajas
Grajas
Nie tyle co się boimy a raczej oni nie chcą do nas przychodzić,co nie dziwi.
10.06.2009 o 10:42 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
&quot;Mało prawdopodobne dlatego że my się nazywany Inter a naszym prezesem jest Moratti&quot; - świetne stwierdzenie, które tłumaczy całą prawde o naszym klubie, boimy się stransferów z gwiazdami w roli głownej.
10.06.2009 o 10:31 przez Grajas
Grajas
Już widzę jak Yaya zamienia Barcelone na Inter 1/8 Mediolan.:/
10.06.2009 o 10:24 przez Grajas
Grajas
Mało prawdopodobne dlatego że my się nazywany Inter a naszym prezesem jest Moratti.
10.06.2009 o 10:20 przez Van Dall
Van Dall
Byłoby fajnie, ale to mało prawdopodobne.
10.06.2009 o 10:17 przez Biały
Biały
jestem jak najbardziej za. Na lewą obrone jest Santon i ewentualnie Chivu. a Toure na pewno będzie bardziej pożyteczny niż Vieira , no i pokazał, że może świetne zagrac również na środku obrony<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />

Shoutbox

Claudio 28.06.2026 09:49

w el.MŚ Kolumbia wygrała i zremisowała z Argentyną.

Claudio 28.06.2026 09:48

Będzie beka jak argentyna odpadnie z tą Kolumbią

Piotrek85 28.06.2026 09:31

Jednak dobrze. Argentyna -Kolumbia ,taki mozliwy ćwierćfinał.

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Źle spojrzałem

Piotrek85 28.06.2026 09:29

Przepraszam pomylka

Piotrek85 28.06.2026 09:28

A że nie potrafią wygrać z Kolumbia czy Kongo to już inny temat

Piotrek85 28.06.2026 09:28

Gdyby Portugalia wygrała grupę to byłaby rywalem Argentyny w ćwierćfinale.

Claudio 28.06.2026 09:25

Drabinka i faza grupowa to jakaś patologia. Pierwszy poważny rywal ze ścisłego topu Argentyny, która jakoś nie zachwyca też swoją grą może być dopiero w polfinale.

Claudio 28.06.2026 09:23

Niech Portugalia wygra ten smieszny turniej

Piotrek85 28.06.2026 09:15

Kto czarnym koniem? Maroko,Norwegia , Kolumbia?

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625714

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się