Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, wczoraj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
cambiasso to nie jest pilkarz z zadnym wiekszsym potencjalem a jest babolarzem, nie widze zadnego marginesu rozwoju u tego gracza a nie jest wart placenia za niego pieniedzy
Nie wiem kto ich podawał za wielkie talenty ja się raczej z tego śmiałem
do momentu az ricci zaczal grac w milanie byl podwany jako wielki talent w pomocy, to samo ruggeri i oni moga sobie cos tam kopac ale druzyny z nimi w skladzie nigdy nic nie osiagna
Ricci czy Ruggeri to nigdy dobrej piłki nie grali ,a ty ich dajesz jako przykład... Jak ty ich stawiasz na równi z Cambiaso to nie ma co dyskutować.
i ciagnie nas na dol bo to nie tak za za pol roku kupimy kogos lepszego i o nim zapomnimy
a dla mnie to pilkarz ktory swoj sufit pokazal w zeszlym sezonie w juve i mi nie zaimponowal ani wtedy ani juz w ogole pozniej
Dla mnie to zawodnik który w Interze wskakuje na wyższy poziom .
Ogólnie nie zgadzam się.
pilkarz ktory z samego zalozenia swoim stylem gry nie powinien nigdy byc brany pod uwage do powaznego grania
dla mnie to identyczny przyklad co ricci, ruggeri, ederson
Szczerze mówiąc nie pamiętam żeby w Genoi był babolarzem. Pamiętam natomiast, że sam go chciałem zanim przeszedł do Juve. Juve też z jakiegoś powodu go kupiło. Zresztą miał świetny okres w Juve do tego stopnia , że nazywali go topem.
wy tylko inter ogladacie czy co? naprawde stwierdzenie ze cambiaso to nie jest dobry pilkarz jest kontrowersyjne? on sie w juve nie broni swoja gra jesli szukamy kogos kto wie co to dobra forma
Cambiaso w juve najczesciel gral jako lewy obronca, a jak grali 3 w obronie to gral na wahadle. Wg mnie wiekszy z niego pożytek na wahadle
w genoi byl
On wcześniej nie był babolarzem
mozesz mu napisac ale on to wie xD
Cambiaso miał ostatnio kilka wylewów, ale trzeba korzystać z okazji i go brać , takie babole w końcu znikną
dobrze to juz piszę do Ausillio, iż Vancore odrzucił kandydaturę Cambiaso
mozna, a ty chcesz dorzucic kolejnego pilkarza ktory bedzie prokurowal takie bledy i sie dziwil co tu nie gra
idac tym tokiem mozna napisac tak o Acerbim czy Bissecku ktorzy mieli kilka razy rozlaczone styki