Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Zobaczycie, że Como to teraz będzie w top 3-6 cały czas
Zobaczy się na koniec mercato kto kogo kupił, kto kogo sprzedał. Bez wglądu na całość to ciężko powiedzieć na co Como może sobie pozwolić
Oni akurat kasę mają
swoją drogą Como szybko te 60 baniek uzbierało
Bo widzę że interniści nawet za 40-50 nie chcieli by go sprzedać więc zakładam że coś tam umie
no Historia super, mam nadzieję że umiejętności idą w parze
Zobaczycie, miał być Curtis Jones a będzie Stachu Jones
Stanković to jest piękna historia ojciec i syn w jednym klubie
oby jednak ktoś biały
teraz zapinajcie pasy Ausilio wyciągnie zaraz jakiegoś czarnego kasztana z Ligue1
Szybko nas wyprostowali wszyscy, dwa liście w 4 dni. Brawo
Stankovic to wg wielu wielkie wzmocnienie, ja tam nie widziałem jego meczów ale dobrzy by było
To już 2 kluby mamy z dobrymi relacjami Real i Atalanta XD
ja tylko mam nadzieje ze nasi nie szukaja "okazji" i pojda w kierunku jakiegos wynalazku z MŚ
dobre relacje są istotne jak pokazuje historia
Tak jak pisałem pod niusem, liczy się tylko kasa a my jej nie mamy
mówienie o braku wzmocnień w czerwcu to chyba trochę za wcześnie
Jednak przydały się dobre kontakty Zanettiego z ojcem Paza oraz przekonywanie na zgrupowaniu Paza przez Lautaro.
xD