Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
dają 15 mln więcej
grubo nas przebili
Haha
60 mln dla Atalanty i 7 mln łącznie z bonusami dla Palestry 😂😂😂😂
raczej nie ma tego w planach
albo rzeczywsicie przebudowa pod 4 z tyłu..
ech no szkoda to miała być kolejna ładna przygoda i dalsze budowanie włoskiego interu
zwyciężył, w końcu tak powiedział, aczkolwiek dziekuje
nie oszukujmy się, ale ciężko będzie załatać wszystkie dziury gotówkowymi transferami
Urocze to jest
No i gratulacje cny za bardzo ładne obicie klaudiusza, zawsze bawi jak mu się czajnik gotuje
brałbym tego Mingueze nawet do rotacji
mingueza
Czas na grzebanie po śmietnikach
Jest jak jest życie toczy się dalej
ruszamy po alternatywy
Mówimy o realiach włoskich
50 to powinien być absolutny max, być może nawet za dużo
równie dobrze Alonso może ogarnąć ten bajzel i zrobi mistrza
Był bardzo dobry i potencjał ogromny