Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, wczoraj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
W Feyenoordzie jest młody 20 letni chłopka coś ktoś o nim więcej wie oglądał
można grać 3-4-1-2
Czym różni się szukanie bocznego obrońcy od wahadłowego ? Skoro nie umiemy znaleźć/uzbierać na czterch graczy na bokach, damy radę to zrobić na ośmiu ? Skrzydłowi będą musieli ciągnąć grę więc taki Lusi Ąrik to za mało, a na wahadło się go wstawi i biega. Tak samo jak Dioufa. Barella tam wszystko połata. Wobec tego rzekłbym nawet, że mamy szczęście grając wahadłami. Już widzę jakich skrzydłowych ogarnia Ausilio przy Oaktree.
bo spamujesz trollu
kim ty jesteś żeby mi mówić co mam pisać a czego nie
a ch cię to obchodzi
ile bedziesz o tym dodo pisal
Fiorentina’s right-back Dodò is still a candidate for Inter as Dumfries’ replacement after the talks for Palestra collapsed.
⚫️🔵 Inter, torna di moda Chalobah 🇬🇧🔵
jeszcze się okno nawet nie zaczeło, to nie narzekajcie
jezeli chcemy, a chcemy grać wahadłem to po prostu musisz mieć 2 mocnych, ponieważ będzie to samo co w czasie kontuzji Denzela. 80-90 % akcji przez Dimarko, a on obstawiony podwójnie i tyle z niego było. Na prawej LH, to się nawet takie LEcce śmiało z nas i nie obstawiało tej strony Xd
jak co roku albo co rok to gorzej
A miało być mocarne mercato
Mancini na szczycie listy a później długo nic! Ten Marotta to ma zboczenie jakieś
albo dodo aka Dalbert
może znów weźmy bellanowe
W sr0dku gesto u nas a na bokach krucho ale mybod contr glowniengramy bokami wiec to bylaby rewolucja
AZ SIE PROSI O 4312
Henrique to skrzydłowy, w dodatku kiepski
tam każdy zagra lepiej co potrafi 3 z 5 wżótek dośrodkuje w pole karne XD