Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cny
26.06.2026 14:33
czyli Inter bez żadnej konkretnej zmiany i wizji
KibicInteru
26.06.2026 14:33
Włoskie kluby nie stać na rozchwytywanych zawodników
Cny
26.06.2026 14:33
Solet to uzupełnienie, Jones jest całkowicie zbedny
KibicInteru
26.06.2026 14:32
Paz byłby celem jeśli do poniedziałku Como by się nie dogadało z Realem. Dogadało się więc nie ma tematu
Orzeu
26.06.2026 14:32
teraz spodziewam się że przyspieszymy w temacie Solet / Jones
Cny
26.06.2026 14:32
w LM*
Cny
26.06.2026 14:32
Solet provedel i Jones w takim razie to kiepskie plany jak na mistrza Włoch deklarującego chęć walki w
timon
26.06.2026 14:32
Swoja droga to kiedy my ostatnio zrobilismy transfer rozchwytywanego zawodnika? Wszystkie nasze transfery to uzuplelnienia jak Bonny czy LH, lub transfery gosci ktorym nikt za bardzo sie nie interesowal typu Akanji
Orzeu
26.06.2026 14:32
no Paz to było takie marzenie Interu
KibicInteru
26.06.2026 14:31
Jaka przebudowa planów, bo Palestry nie kupiliśmy?
Cny
26.06.2026 14:31
przecież paź to żadna kompromitacja. Como miało pierwszeństwo i skorzystało
KibicInteru
26.06.2026 14:31
wiadomo Orzeu że każdy się łudzi i trzyma kciuki ale cóż począć
ZnawcaCalcio
26.06.2026 14:30
Wiadomo, ale on nie nadaje się do gry po 90 min. Ale przy częstej rotacji może udałoby się uniknąć kontuzji
Cny
26.06.2026 14:30
i przyjd,ile tu jeszcze ten zbędny Jones i nie daj Boże Dodo xd
coco
26.06.2026 14:30
Całe plany na mercato do przebudowy, aż jestem ciekaw co nasze asy wymyślą. Ostatnio kompromitacja za kompromitacją, łysego Ausilo już dawno nie powinno być w tym klubie.
Orzeu
26.06.2026 14:30
człowiek miał nadzieję
ZnawcaCalcio
26.06.2026 14:30
Claudio 26.06.2026 13:18 nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad
Orzeu
26.06.2026 14:30
mogli to przeciągnąć chociaż do tego poniedziałku
KibicInteru
26.06.2026 14:29
Mnie tam nawet cieszy że zostaje w Serie A. Umówmy się, nawet jakby Como go nie odkupiło to szanse i tak były minimalne że do nas trafi