Plotki transferowe

Inter zrezygnuje z Lukaku? (21)

Autor:
Źródło: Corriere Dello Sport
ponad 3 lata temu
2338
21

Sytuacja Romelu Lukaku w obecnym sezonie zdaje się być idealnym przykładem na to, że sentymenty nie zawsze są dobrym doradcą. Drugi epizod Belga z drużyną Nerazzurrich mocno rozczarowuje.

 

Rosły napastnik przebywa w Mediolanie na wypożyczeniu z Chelsea, w której to miał problemy z ustabilizowaniem formy i odnalezieniem wspólnego języka z trenerem oraz kolegami na boisku. Powrót do Mediolanu miał być pomocny i dla piłkarza, który doskonale czuł się we Włoszech i był niekwestionowanym liderem zespołu, jak i dla klubu, który potrzebował jeszcze jednego napastnika z najwyższej półki.

Niestety, 29-letni Belg zawodzi pokładane w nim nadzieje, nie może odnaleźć się na boisku, a dodatkowo ma powtarzające się problemy ze zdrowiem oraz kondycją. To oraz wysokie koszty utrzymania piłkarza sprawiają, że działacze Interu coraz mniej przychylnie podchodzą do ewentualnego przedłużenia wypożyczenia Big Roma.

W tym sezonie Lukaku rozegrał jedynie 11 spotkań, w których zaliczył zaledwie 1 bramkę i 1 asystę. Dla kontrastu, w sezonie 2020/21 w samej lidze w 36 spotkaniach zdobył 24 bramki i 11 asyst.

 

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (48)

27.06
08:20
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.02.2023 o 00:52 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Nie widzę sensu zabawy z tym gościem w dalszym ciągu. Niech sobie będzie średni w innej drużynie. Kto wie jakby to było gdyby nie poszedł do chelsea.. gdybać sobie można, sam Lukaku to zrozumiał ale teraz jest już niestety za późno
16.02.2023 o 16:46 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie ma kasy w klubie, brakuje napastnika, w lato ze dwóch obrońców, wahadeł, a co tam bierzmy gościa, który kosztuje nas 20 mln za sezon. Do tego nie jest nasz tylko wypożyczony czyli ewentualnie trzeba go jeszcze później wykupić przy czym nie dość, że nie gwarantuje żadnych liczb to jeszcze nie gra praktycznie w ogóle. Jak gra to piłka się od niego odbija i ma 30 lat na karku. Pazza Inter.
16.02.2023 o 16:35 przez SETE
SETE
Conte mial za soba fantastyczny sztab od przygotowania fizycznego. Sztab Inzaghiego mozliwe, ze sobie z Romkiem nie radzi. Zobaczymy do konca sezonu. Podpisuje sie pod tym co ktos napisal nizej. 10 goli do konca sezonu spowodowaloby , ze zastanowilbym sie czy jest sens go zostawic.
16.02.2023 o 16:31 przez pluto11
+1
pluto11
Pogonić sezon u Conte to był jego szczyt lepszy niż nie będzie
16.02.2023 o 14:56 przez timon
timon
To, że Rom przy Inzaghim i jego ,,dyscyplinie" nie będzie tym samym zawodnikiem co u Conte to było wiadomo. Jednak każdy myślał, że te kilkanaście bramek strzeli i na ogórków wystarczy. Jednak nikt nie spodziewał się, że Inzi zrobi z niego chodzącą reklamę treningowego sprzętu grillowego a z BigRoma stanie się BigMackiem
16.02.2023 o 16:09 przez danielinter
+1
danielinter
Haha czyli za tą beznadzieję Lukaku wisisz Inzaghiego ? Tak to że gosc się blaznil w Chelsea i na MŚ to też wina Inzaghiego niezła odklejka
16.02.2023 o 19:39 przez timon
timon
Nie, Inzi to po prostu nie jest trener u którego trzeba zapie...lać, wiec było wiadomo, że przy nim życiówki nie złapie. Dybala byłby zdecydowanie lepszą opcją
16.02.2023 o 13:31 przez DragoDBZ
DragoDBZ
Chelsea nie zgodzi się na kolejne wypożyczenie, na kupno nas nie stać zwłaszcza gdy nie stać nas nawet na Acerbiego. Co więcej, nie porywa na boisku. Pewnie Chelsea sprzeda go do jakiego Wolverhampton czy Evertonu. Kluby z końca tabeli PL mają więcej kasy niż my.
16.02.2023 o 13:04 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Na dzień dzisiejszy Lukaku nie zapracował na kolejne wypożyczenie. W drugiej połowie sezonu to może się zmienić. Oby tak było. Ale na pewno nie na takich warunkach jak obecnie.
16.02.2023 o 12:42 przez minus09
minus09
wyjazd w trybie natychmiastowym
16.02.2023 o 11:40 przez ciechan
+8
ciechan
Jak załaduje 10 bramek do końca sezonu to można jeszcze coś pomyśleć. Myślę, że da się go jeszcze odkurzyć, ale nie za wszelką cenę. W jego miejsce mógłby przyjść Thuram, a w miejsce Tucu jakiś klasyczny target man. Na pewno potrzebujemy szaleństwa w każdej formacji, jakichś zmian, świeżości. Tu potrzeba zawodników z większym polotem, game changerów, grających progresywnie, a odnoszę wrażenie, że jesteśmy drużyną zbyt ułożoną, żeby przeskoczyć pewien poziom.
16.02.2023 o 12:20 przez Paolo87
+1
Paolo87
To uczciwe postawienie sprawy, jestem podobnego zdania.
16.02.2023 o 12:25 przez Marcins87
+1
Marcins87
"Sad but true" :D
16.02.2023 o 11:30 przez tytusek25
-1
tytusek25
To było widome już w zeszłe lato. Kolejne 20 mln wyrzucone w błoto + a w sumie minus Dybaliusz.
16.02.2023 o 11:27 przez AJ
AJ
Nic ciekawego nie wnosi do gry jego magia się skończyła i już nie wróci. A on lepiej niech wraca do Londynu... Poza tym widzę że reszta zespołu średnio z nim współpracuje.
16.02.2023 o 11:27 przez kadrian89
kadrian89
Podziękować, Belg zszedł ze swojego Everestu w momencie powrotu do Anglii.
16.02.2023 o 11:15 przez Dyl87
+6
Dyl87
Zrezygnować to jedyna słuszna droga, nie ma sensu bawić się w kolejne wypożyczenia za 1 bramkę po 22 kolejkach to ja dziękuję. Duża pensja duża waga, słaba technika słaba psychika nie nadaje się tutaj. Za dużo już na tym straciliśmy 20 mln i Dybale do tego trzeba było brać na szybko Correa ( też wtopa) Lukaku nie chcę Cię już tu za dużo namieszałeś za dużo powiedziałeś. ŻEGNAM CZULE :)
16.02.2023 o 11:10 przez kibix
+2
kibix
Nie wchodzi się do tej samej rzeki, ale dla tego, że gdy do niej wejdziemy ponownie to już nie moczymy się w tej samej wodzie, bo tamtą dawno upłynęła, nie jest to przestroga ale stwierdzenie faktu że jest to po prostu niemożliwe
16.02.2023 o 11:07 przez mroowa111
mroowa111
Jak nie widać różnicy to po co przepłacać poza nadwagą nie wniósł nic jak nie poprawi skuteczności i gry jak dla mnie nie powinien zostawać
16.02.2023 o 11:01 przez Paolo87
Paolo87
Lubię go i cenię ale nadal nie daje argumentów aby wogole zacząć temat pozostania na kolejny sezon. Jeżeli sytuacja się nie poprawi to już lepiej skupić się na Thuramie i na niego przeznaczyć większe fundusze na kontrakt i podpis.
16.02.2023 o 10:34 przez Orzeu
+6
Orzeu
jeśli znacząco się nie poprawi to tak - zrezygnowałbym. Mega rozczarowanie.

Shoutbox

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625687

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się