-
Figo:"Zdobyć trzy punkty" (0)
03.11.2007 13:44
-
Juventus - Inter: Sytuacja dyscyplinarna (0)
03.11.2007 11:51
-
11 kolejka Serie A (0)
03.11.2007 08:30
-
Cały mecz do pobrania z serwera (0)
02.11.2007 22:51
-
Trening przed derby d'Italia (0)
02.11.2007 21:59
-
Grande derby d'Italia >>>zapowiedź<<< (0)
02.11.2007 21:39
-
Cruz:"Listopad w Turynie jest dla mnie szczęśliwy" (0)
02.11.2007 19:33
-
Wywiad z Orlandonim (0)
02.11.2007 19:16
-
Wywiad z Cesarem (0)
02.11.2007 16:12
-
Wykaz arbitrów na 11 kolejkę Serie A (0)
02.11.2007 13:23
-
Maicon nie zagra ?! Julio Cesar powraca (0)
02.11.2007 13:19
-
Crespo będzie nadal grał w reprezentacji (0)
02.11.2007 08:48
-
Remis młodych Interistów (0)
01.11.2007 17:44
-
Ranieri:"Jesteśmy wstanie pokonać Inter" (0)
01.11.2007 10:06
-
Wyniki 10 kolejki Serie A (0)
01.11.2007 09:55
-
Liga Typerów - czas na XI kolejke Serie A ! (0)
01.11.2007 09:30
-
Noty za mecz z Palermo i CSKA (0)
01.11.2007 08:33
-
Pomeczowe wypowiedzi (0)
01.11.2007 00:06
-
Pewne zwycięstwo Interu (0)
31.10.2007 20:27
-
Materazzi wróci na mecz z Lazio (0)
31.10.2007 12:48
Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Gajdzik, dzisiaj, 17:43
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw
musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem
65+bonusy
👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano
a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?
Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔
tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp
Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył
Za rok ,może dwa wróci do Włoch
Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.
A nie, czekaj 😁
Dyrektor sportowy Milanu
Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.
Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek
Nagamatsu
Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów
Ostigard pięknie zaczął mecz 😁
ale festwial spierdolenia na sb xd
spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki
Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.