-
Riley sędzią głównym (0)
21.10.2007 13:13
-
Mancio powołał (0)
21.10.2007 13:07
-
Piłkarze i trener po meczu (0)
21.10.2007 09:45
-
Wywiad z Dacourtem (0)
21.10.2007 00:28
-
Primavera pokonuje Empoli (0)
20.10.2007 22:09
-
Ciężko wywalczone trzy punkty (0)
20.10.2007 20:24
-
Wywiad z Mancinim (0)
20.10.2007 09:26
-
Kadra na Regginę (0)
19.10.2007 17:05
-
Moutinho w kręgu zainteresowań Włoskich klubów (0)
19.10.2007 16:35
-
Bergonzi sędzią głównym (0)
19.10.2007 15:46
-
Drogba chce opuścić Chelsea - Milan i Inter powalczą ?! (0)
19.10.2007 14:50
-
Reggina-Inter (zapowiedź) (0)
19.10.2007 12:27
-
8 kolejka Serie A (0)
19.10.2007 11:26
-
Cruz: Jesteśmy najsilniejsi (0)
18.10.2007 21:14
-
Quaresma dumny z zainteresowania Interu (0)
18.10.2007 15:08
-
1,417 minut Nerazzurrich w reprezentacjach (0)
18.10.2007 12:56
-
Sytuacja dyscyplinarna (0)
17.10.2007 20:59
-
Wenezuela 0-2 Argentyna, kontuzja Burdisso (0)
17.10.2007 13:42
-
Pele, Fatic, Bolozoni i Alfonsio w narodowych reprezentacjach (0)
17.10.2007 11:51
-
Sześciu Nerazzurrich dziś w akcji (0)
17.10.2007 08:17
Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH
3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo
xD
2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy
. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje
Inter będzie próbował do końca\mercato dobre darmowe okazje pisze SKY
aczkolwiek jak sobie myślę o tym okienku...
CHezbollach nawet nie spojrzy na Serie A
Wiek ma ok, jakby nie było tego % od sprzedaży to 35 może jeszcze ok, ale sam nie wiem... Boję się, że jak przyjdzie Jones za 35 to za podobną kasę albo ciut większą oddadzą Stanko
Solet nie ma kolana, Mancini podpisze z Romą, Stons poleci gdzieś za kasą i zobaczymy obrońców XD
jakby przyszedł za 25, no może 30 to jeszcze... ale oni chcą jeszcze % od przyszłej sprzedaży, pytanie jaki wysoki, bo o tym nikt chyba nic konkretnie nie pisał
Myślę że za 30-35 da się go wyciągnąć
przepłącić to byśmy mogli za kogos takiego jak Paz
chciałbym go u nas, ale to nie jest ten profil zawodnika, za który warto przepłacać
Na Jonesa też bym 35-40 milionów nie dawał tak szczerze... to nie jest zawodnik, który u nas zrobi aż taką różnicę, żeby tyle dawać
Lepiej sprzedać Fratesiego, LH i kupić tego curtisa jonsa i obrońców i jazda
No wlasnie
Jak mamy wydać 25-30 milionów na kogoś kto nie gwarantuje nic to wolałbym kasę przeznaczyć na inne cele i kogoś na poziomie... nawet i w kolejne okienko (tylko u nas to chyba nie przejdzie, bo co się zaoszczędzi to zniknie i nikt za rok nie będzie pamiętał, że miało być więcej na transfery)
tam błędy są z założenia mniej kosztowne niż w środku pola, będzie miał więcej miejsca... kto go tam wie, może nas zaskoczy... trzeba szukać pozytywów w tych ciężkich czasach
I może nie trzeba będzie niewiadomo kogo szukac