Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

jaszczomb 16.02.2020 20:55

no xd gdzies na 7 metrze

inter30 16.02.2020 20:55

10 metrow przed bramka

WTC 16.02.2020 20:55

uf savicie

inter30 16.02.2020 20:55

jak ten kiep byl ustawiony

Endru 16.02.2020 20:55

Ale bomba

Ojciec SB 16.02.2020 20:55

Padelli xD

IlCapitano 16.02.2020 20:55

UŁAAAAJ

Nitrogen 16.02.2020 20:55

Sjergiej Mylynkowike Sawike

timon 16.02.2020 20:55

Ale zajebal

Nitrogen 16.02.2020 20:55

ajajjajajajaajajj

Neraz1908 16.02.2020 20:55

ufff

jaszczomb 16.02.2020 20:55

ufffffff

Ibracadabra eight 16.02.2020 20:54

ufffff

jaszczomb 16.02.2020 20:54

vrij szybko bedzie pileczke oddawal xd

Nitrogen 16.02.2020 20:54

Jeżeli faulował to grzech niestety

Chuchu 16.02.2020 20:54

Jak tak to bym mu wierzył

jaszczomb 16.02.2020 20:54

jakos zle mu z oczu patrzy

Nitrogen 16.02.2020 20:54

Złożył ręce

Artur1 16.02.2020 20:54

pierwszy raz tu jestem w czasnie meczu ii mnadaje z opoznieniem bozeysallem ze mi tv

jaszczomb 16.02.2020 20:54

no nie wiem

Chuchu 16.02.2020 20:54

ALe na Boga przysięga?

Nitrogen 16.02.2020 20:54

Chyba można mu uwierzyć

Nitrogen 16.02.2020 20:53

Lejwa przysięga że nie faulował

Imrahil 16.02.2020 20:53

po meczu

Ojciec SB 16.02.2020 20:53

weczyniak do zmiany

IlCapitano 16.02.2020 20:53

manczyny TFFFFFUUUUUUUUUUUUUUU BLEEEEE GUUUUURRRŁ

jaszczomb 16.02.2020 20:52

uffffffffffffffffffffff

IlCapitano 16.02.2020 20:52

De Vrij masakrowany niebywale

Nitrogen 16.02.2020 20:52

Ehhhhhhhhhhhhhhhh

Nitrogen 16.02.2020 20:52

TERAZ !! !

jaszczomb 16.02.2020 20:52

Rosso

ZnawcaCalcio 16.02.2020 20:52

Facchetti dzwonił z trumny

Nitrogen 16.02.2020 20:51

Calciopoli

Nitrogen 16.02.2020 20:51

Nie ma karnego

Nitrogen 16.02.2020 20:51

WAAAAAR

jaszczomb 16.02.2020 20:51

AJAJAJAJAJAJAJJAJA

ZnawcaCalcio 16.02.2020 20:51

Romelu, musisz!

Apocaliptic 16.02.2020 20:51

dzieki

ZnawcaCalcio 16.02.2020 20:51

Karny dla Interu xDDD

grzes182 16.02.2020 20:51

Jak to jest byc takim Caidedo, grasz ze swiadomoscia ze kibice nigdy cie nie polubia.

Artur1 16.02.2020 20:51

marzy mi sie nie ganie do tylu

IlCapitano 16.02.2020 20:51

WAAAAAAAAAAAAAAAAAR

IlCapitano 16.02.2020 20:51

AJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJJAAA

Nitrogen 16.02.2020 20:51

WAAAAAAAR

Apocaliptic 16.02.2020 20:51

ma ktos linka ?:>

jaszczomb 16.02.2020 20:51

WAR DAWAJ WARR !! !! !! !! !! !! !!

Chuchu 16.02.2020 20:50

Marzy mi się dzisiaj gol De Vrija zwycięski

IlCapitano 16.02.2020 20:50

RYGOR

Nitrogen 16.02.2020 20:50

Rosso

Nitrogen 16.02.2020 20:50

Calcio di rigore

jaszczomb 16.02.2020 20:50

RIGORE

jaszczomb 16.02.2020 20:50

ajajajajajajaajajajajajajajajaj

Nitrogen 16.02.2020 20:50

GRAJO WYCHODZO

Chuchu 16.02.2020 20:50

DAWAĆ VAR

Alfa 16.02.2020 20:50

Uaaaqj

Nitrogen 16.02.2020 20:50

uffffffffffffffff

jaszczomb 16.02.2020 20:50

ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ibracadabra eight 16.02.2020 20:50

co ajj?

Nitrogen 16.02.2020 20:50

ajajajajaajaj

Dzonyy 16.02.2020 20:49

ajjjjjjjjjjjj

jaszczomb 16.02.2020 20:49

juz nic sie nie wydarzy

jaszczomb 16.02.2020 20:49

chyba czas gasic mecz

Dzonyy 16.02.2020 20:49

jest 4 minuta xD

Imrahil 16.02.2020 20:49

nedza gra

Artur1 16.02.2020 20:49

boze jak wolno wszytko

Ojciec SB 16.02.2020 20:49

dobra Martinec dawaj bramke po asyscie Lukaku

TomHardy 16.02.2020 20:49

Ma ktos fote oprawy?

jaszczomb 16.02.2020 20:48

nic sie nie dzieje

jaszczomb 16.02.2020 20:48

dokl

Nitrogen 16.02.2020 20:48

Póki co słaby mecz

Nitrogen 16.02.2020 20:48

Nikt mu nic nie może rozkazać

Nitrogen 16.02.2020 20:48

Może ale nie musi

Ojciec SB 16.02.2020 20:48

przecie Vrij to co najwyaej moze na nich splunac

Dzonyy 16.02.2020 20:48

WAR DAWAJ WARR

Nitrogen 16.02.2020 20:47

Teraz go pozdrawiają słownie

IlCapitano 16.02.2020 20:47

De Vrij torturowany

SETE 16.02.2020 20:47

Zgadza się

Chuchu 16.02.2020 20:47

De Vrijowi dokuczają

Nitrogen 16.02.2020 20:47

De Vrij przywitany brawami

SETE 16.02.2020 20:47

Teraz nie ważne :)

Nitrogen 16.02.2020 20:47

Wisła się utrzyma więc nie ma co gdybać

SETE 16.02.2020 20:47

Ale można gdybać

SETE 16.02.2020 20:47

Wisła za duży klub myśle

Neraz1908 16.02.2020 20:46

grajo

SETE 16.02.2020 20:46

To nie Ruch :)

Nitrogen 16.02.2020 20:46

Przygoda Arki i Wisły z futbolem się skończy w przypadku degradacji

SETE 16.02.2020 20:46

Tyle

SETE 16.02.2020 20:46

Coś Ty , najwyżej czyszczenie

SETE 16.02.2020 20:46

Eee

jaszczomb 16.02.2020 20:46

Inter zaraz zacznie spektakl a tutaj o ekstraklapie xD

Nitrogen 16.02.2020 20:46

No gaszenie światła będzie

SETE 16.02.2020 20:46

?

Nitrogen 16.02.2020 20:46

Ale nie spadnie

Nitrogen 16.02.2020 20:46

Jeżeli Wisła spadnie to nie będzie żadnej 1 ligi

SETE 16.02.2020 20:45

Eh :)

SETE 16.02.2020 20:45

A już widziałem wyjazd na Rey w przyszłym sezonie :/

Nitrogen 16.02.2020 20:45

Ważne że kałesik iz bak do 1 lygi

SETE 16.02.2020 20:45

Lopez Wisła ucieka spod topora :)

Ojciec SB 16.02.2020 20:45

boze ten paskudny urugwajski weczyniak

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się