Archiwum shoutboksa

VVujek 16.02.2020 20:28

było coś takiego,a [potem te same osoby cisneły go za LE

Chuchu 16.02.2020 20:28

nie rzuca*

Chuchu 16.02.2020 20:28

Pamiętam jak Samir nie mógł kiedyś w meczu jakimś zagrać, wyszedł Carrizo, chyba karnego obronił i się niektórzy podniecili i zaczęli wygłaszać teorie, że Carrizo powinien wejść na pierwszego bramkarza, bo Handanović się nie rzuc

Kazam 16.02.2020 20:27

lautaro z lukakiem powinni zrobic robote z przodu

Kuli 16.02.2020 20:27

dzięki

Kazam 16.02.2020 20:27

dżony

Kazam 16.02.2020 20:27

no pamietam :)

VVujek 16.02.2020 20:27

za to jest Jony który się kompromitował z nami

Kuli 16.02.2020 20:27

siema, macie link do meczu?

IlCapitano 16.02.2020 20:27

Ten Jony to kmiot

IlCapitano 16.02.2020 20:26

Lulicia nie ma to ważne

VVujek 16.02.2020 20:26

jakiś rytm złapał i gorzej niż z Milanem być nie powinno

Artur1 16.02.2020 20:26

a dzis karnego złapie

VVujek 16.02.2020 20:26

z Napoli ogarniał

VVujek 16.02.2020 20:26

1 był najsłabszy

Kazam 16.02.2020 20:26

pewnie dlatego ze nie moze juz gorzej zagrac xD

VVujek 16.02.2020 20:26

no to już 3 jego mecz

Chuchu 16.02.2020 20:25

VVujek skąd takie wnioski?

VVujek 16.02.2020 20:25

myślę ,że możemy liczyć na wzrost pewności siebie Padelliego

Kazam 16.02.2020 20:25

lazio nam bankowo cos wsadzi jesli mamy elektryka w bramce - obstawiam 2-1 dla nas

grzes182 16.02.2020 20:25

Ogladal kto Atalante wczoraj?

Chuchu 16.02.2020 20:25

Padelli nam nic ekstra nie wyłapie, tyle co w niego poleci

grzes182 16.02.2020 20:24

Na max

Artur1 16.02.2020 20:24

musimy to wygrać

grzes182 16.02.2020 20:24

Padelli obesrany

Chuchu 16.02.2020 20:24

Grają dobrze w ofensywie i stwarzają sporo sytuacji w meczach, a zazwyczaj 2-3 groźne okazje nam Handa wyłapywał

Lopez 16.02.2020 20:24

Chuchu pełne gacie to będziesz miał przed ołtarzem

VVujek 16.02.2020 20:24

Chuchu dlatego ja od wczoraj nic nie jadłem xd

Alfa 16.02.2020 20:24

beka by byla jakby kdb aguero i silva stwierdzili ze w dupie to maja i chcieli odejsc

Kazam 16.02.2020 20:24

to jak on musi sie czuc jak ty masz pelne gacie xD

Alfa 16.02.2020 20:24

podobno pilkarze city moga walczyc o rozwiazanie umowy jesli ich zbanuja z LM

Chuchu 16.02.2020 20:24

Pełne gacie mam jak patrzę, że Padelli w meczu z Lazio grać ma

grzes182 16.02.2020 20:24

Moglo byc smialo 2-2

Kazam 16.02.2020 20:24

wejdzie na zmeczone lacyjo kolo 60 minuty

Kazam 16.02.2020 20:23

dobrze ze eryksen na lawie

grzes182 16.02.2020 20:23

Bramki nie uznano dla Getafe takze.

grzes182 16.02.2020 20:23

Bo sie barca z nimimeczyla wczoraj

grzes182 16.02.2020 20:23

W Getafe jest swir Bordallas ktory jest chyba najlepszym trenejro w hiszpanii

VVujek 16.02.2020 20:23

Simeone rdzewieje

IlCapitano 16.02.2020 20:23

Atletico wie co robi dlatego jest w tabeli za Getafe

Artur1 16.02.2020 20:23

sanchez ostatnie dwa mecze na plus+

grzes182 16.02.2020 20:23

Ale nic nie ofertuje juz typ mam wrazenie.

VVujek 16.02.2020 20:22

grześ

VVujek 16.02.2020 20:22

Grzesz co chcesz od Sanchez gość po kontuzji jest

grzes182 16.02.2020 20:22

A Sanchez mowilem od poczatku. Won, widzialem co robil w Utd

VVujek 16.02.2020 20:22

jeden mecz i tak niczego nie zmieni

VVujek 16.02.2020 20:22

Przecież zagraliśmy już kupę meczów i mamy materiał do oceny

grzes182 16.02.2020 20:21

Mosesa bym spowrotem do Nigerii odeslal generalnie.

Endru 16.02.2020 20:21

no to zobaczysz dzisiaj Godin zrobi robote

Artur1 16.02.2020 20:21

wiedzą co robią ? grają padake teraz akurat jak Real i Barca są słabi jak nigdy

IlCapitano 16.02.2020 20:21

Żeby opisywać, że Godin jest lepszy w ofensywie od Bastoniego to trzeba być Endrem

grzes182 16.02.2020 20:20

Godin wszystko co dobre mial w Atletico. Oni tam wiedza co robia goniac gosci po 32 roku zycia.

Artur1 16.02.2020 20:20

dobre te studia na eleven są

VVujek 16.02.2020 20:20

Jest fenomenalny ? a ile bramek strzelił

IlCapitano 16.02.2020 20:20

Zamierzam zakupić 2 litrową oranżadę, po czym wylać 1,8 litra a resztę uzupełnić wódką czystą

Endru 16.02.2020 20:20

Gosciu Godin przy stalych fragmentach pod bramka przeciwnika jest fenomenalny

grzes182 16.02.2020 20:19

To jest brakujacy element ukladanki Conte

grzes182 16.02.2020 20:19

A Aszlejem Jangiem typuje zwyciestwo

Endru 16.02.2020 20:19

To niech sobie gra ze słabszymi rywalami

VVujek 16.02.2020 20:19

Godin może raz na mecz się włączy do akcji ofensywnej ,ale jest lepszy w ofensywie xd

grzes182 16.02.2020 20:18

Bastoni

grzes182 16.02.2020 20:18

Bo mlody jest. Grac potrafi, odbiera. Taktycznie wyglada spoko.

VVujek 16.02.2020 20:18

xd

Endru 16.02.2020 20:18

cieszy mnie, ze zagra godin, bastoni strasznie irytowal w ostatnim spotkaniu z napoli

Artur1 16.02.2020 20:17

ł

Artur1 16.02.2020 20:17

Lautaro z góweczki 0:1 :)

Endru 16.02.2020 20:17

no lepszy pod bramka przeciwnika i lepsze ma dosrodkowania godin wiecej daje w ofensywie druzynie

grzes182 16.02.2020 20:17

Dobry wieczor Panom.

Lopez 16.02.2020 20:13

capitano a jak będziesz leciał na to sass to przed wejściem na pokład samolotu zamierzasz się znieczulić? :D

IlCapitano 16.02.2020 20:12

To wszystko jasne

IlCapitano 16.02.2020 20:12

A nie zwróciłem uwagi

Nitrogen 16.02.2020 20:11

Wystarczy czytać kto to napisał

IlCapitano 16.02.2020 20:11

Chyba, że chodziło o obronę to ok

IlCapitano 16.02.2020 20:11

Godin lepszy od Bastoniego w ofensywie? Ciekawe rzeczy tu mozna wyczytać

Artur1 16.02.2020 20:08

wygramy to !

VVujek 16.02.2020 20:07

x2

VVujek 16.02.2020 20:07

pokerface

VVujek 16.02.2020 20:07

Wszyscy mają taki sam terminarz , każdy z każdym gra

VVujek 16.02.2020 20:07

chyba chodziło ci o defensywe xd

miniu86 16.02.2020 20:07

Terminarz mamy gorszy od Juve więc jeśli cokolwiek ma z tego w tym sezonie wyjść to musimy zacząć ten terminarz po prostu pokonywać

FENDI_SOSA 16.02.2020 20:06

Hah eriksen lawa, nicce

VVujek 16.02.2020 20:06

Więcej w ofensywie ? xd

Klinsi64 16.02.2020 20:06

sanchez,moses,eriksen wreszcie ma kto z ławy wejsc

Endru 16.02.2020 20:05

wiecej daje w ofensywie od bastka

Endru 16.02.2020 20:05

dobrze ze Godin zagra

ANIOL 16.02.2020 20:05

:)

ANIOL 16.02.2020 20:05

No q.... I chu

VVujek 16.02.2020 20:03

pokerface

Nitrogen 16.02.2020 20:03

q.....

ANIOL 16.02.2020 20:02

Co ty Conte masz do tego Eriksena chłopie bo ja juz q..... tego nie ogarniam.....

VVujek 16.02.2020 20:01

Conte całkiem nieźle to przemyślał bo wahadła sobie odpoczęły

Alfa 16.02.2020 20:00

i niedowierzanie

IlCapitano 16.02.2020 19:59

:O

Nitrogen 16.02.2020 19:59

Szok

mroowa111 16.02.2020 19:57

są składy

Artur1 16.02.2020 19:56

a z 1 gwizdkiem z Juve musimy mieć tyle samo punktów lub więcej

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się