było coś takiego,a [potem te same osoby cisneły go za LE
nie rzuca*
Pamiętam jak Samir nie mógł kiedyś w meczu jakimś zagrać, wyszedł Carrizo, chyba karnego obronił i się niektórzy podniecili i zaczęli wygłaszać teorie, że Carrizo powinien wejść na pierwszego bramkarza, bo Handanović się nie rzuc
lautaro z lukakiem powinni zrobic robote z przodu
dzięki
dżony
no pamietam
za to jest Jony który się kompromitował z nami
siema, macie link do meczu?
Ten Jony to kmiot
Lulicia nie ma to ważne
jakiś rytm złapał i gorzej niż z Milanem być nie powinno
a dzis karnego złapie
z Napoli ogarniał
1 był najsłabszy
pewnie dlatego ze nie moze juz gorzej zagrac xD
no to już 3 jego mecz
VVujek skąd takie wnioski?
myślę ,że możemy liczyć na wzrost pewności siebie Padelliego
lazio nam bankowo cos wsadzi jesli mamy elektryka w bramce - obstawiam 2-1 dla nas
Ogladal kto Atalante wczoraj?
Padelli nam nic ekstra nie wyłapie, tyle co w niego poleci
Na max
musimy to wygrać
Padelli obesrany
Grają dobrze w ofensywie i stwarzają sporo sytuacji w meczach, a zazwyczaj 2-3 groźne okazje nam Handa wyłapywał
Chuchu pełne gacie to będziesz miał przed ołtarzem
Chuchu dlatego ja od wczoraj nic nie jadłem xd
beka by byla jakby kdb aguero i silva stwierdzili ze w dupie to maja i chcieli odejsc
to jak on musi sie czuc jak ty masz pelne gacie xD
podobno pilkarze city moga walczyc o rozwiazanie umowy jesli ich zbanuja z LM
Pełne gacie mam jak patrzę, że Padelli w meczu z Lazio grać ma
Moglo byc smialo 2-2
wejdzie na zmeczone lacyjo kolo 60 minuty
dobrze ze eryksen na lawie
Bramki nie uznano dla Getafe takze.
Bo sie barca z nimimeczyla wczoraj
W Getafe jest swir Bordallas ktory jest chyba najlepszym trenejro w hiszpanii
Simeone rdzewieje
Atletico wie co robi dlatego jest w tabeli za Getafe
sanchez ostatnie dwa mecze na plus+
Ale nic nie ofertuje juz typ mam wrazenie.
grześ
Grzesz co chcesz od Sanchez gość po kontuzji jest
A Sanchez mowilem od poczatku. Won, widzialem co robil w Utd
jeden mecz i tak niczego nie zmieni
Przecież zagraliśmy już kupę meczów i mamy materiał do oceny
Mosesa bym spowrotem do Nigerii odeslal generalnie.
no to zobaczysz dzisiaj Godin zrobi robote
wiedzą co robią ? grają padake teraz akurat jak Real i Barca są słabi jak nigdy
Żeby opisywać, że Godin jest lepszy w ofensywie od Bastoniego to trzeba być Endrem
Godin wszystko co dobre mial w Atletico. Oni tam wiedza co robia goniac gosci po 32 roku zycia.
dobre te studia na eleven są
Jest fenomenalny ? a ile bramek strzelił
Zamierzam zakupić 2 litrową oranżadę, po czym wylać 1,8 litra a resztę uzupełnić wódką czystą
Gosciu Godin przy stalych fragmentach pod bramka przeciwnika jest fenomenalny
To jest brakujacy element ukladanki Conte
A Aszlejem Jangiem typuje zwyciestwo
To niech sobie gra ze słabszymi rywalami
Godin może raz na mecz się włączy do akcji ofensywnej ,ale jest lepszy w ofensywie xd
Bastoni
Bo mlody jest. Grac potrafi, odbiera. Taktycznie wyglada spoko.
xd
cieszy mnie, ze zagra godin, bastoni strasznie irytowal w ostatnim spotkaniu z napoli
ł
Lautaro z góweczki 0:1
no lepszy pod bramka przeciwnika i lepsze ma dosrodkowania godin wiecej daje w ofensywie druzynie
Dobry wieczor Panom.
capitano a jak będziesz leciał na to sass to przed wejściem na pokład samolotu zamierzasz się znieczulić?
To wszystko jasne
A nie zwróciłem uwagi
Wystarczy czytać kto to napisał
Chyba, że chodziło o obronę to ok
Godin lepszy od Bastoniego w ofensywie? Ciekawe rzeczy tu mozna wyczytać
wygramy to !
x2
Wszyscy mają taki sam terminarz , każdy z każdym gra
chyba chodziło ci o defensywe xd
Terminarz mamy gorszy od Juve więc jeśli cokolwiek ma z tego w tym sezonie wyjść to musimy zacząć ten terminarz po prostu pokonywać
Hah eriksen lawa, nicce
Więcej w ofensywie ? xd
sanchez,moses,eriksen wreszcie ma kto z ławy wejsc
wiecej daje w ofensywie od bastka
dobrze ze Godin zagra
No q.... I chu
q.....
Co ty Conte masz do tego Eriksena chłopie bo ja juz q..... tego nie ogarniam.....
Conte całkiem nieźle to przemyślał bo wahadła sobie odpoczęły
i niedowierzanie
:O
Szok
są składy
a z 1 gwizdkiem z Juve musimy mieć tyle samo punktów lub więcej