Archiwum shoutboksa

IlCapitano 16.02.2020 19:02

No i w dupie mam to

Adriano_forever 16.02.2020 19:02

no i idzie donos

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:02

SB pamięta wszystko

Vancore 16.02.2020 19:02

Kovacic w Interze? - To niemal pewne!

IlCapitano 16.02.2020 19:02

W dupie cie mam gościu ale sapałeś tak to zapamiętałem

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:02

no ale taka prawda jest

Adriano_forever 16.02.2020 19:02

dupa Cię piecze jak nie napiszesz o mnie :)

WTC 16.02.2020 19:02

ludzie małej wiary

Adriano_forever 16.02.2020 19:02

dokł

IlCapitano 16.02.2020 19:01

de Vrij miał nie przyjść, Godin miał nie przyjść, Eriksen też no i Lukaku

IlCapitano 16.02.2020 19:01

To absolutnie typowe dla Forą Adryjana

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:01

a potem to Inter robi wielkie transfery

Vancore 16.02.2020 19:00

moze nie wlasnej ale jednak

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:00

typowe dla niego co Capytaniak

Vancore 16.02.2020 19:00

ja to bym mu nawet dupy dal

IlCapitano 16.02.2020 19:00

A on już od marca 2018 był nas

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:00

dałbym mu opaskę kapitana

IlCapitano 16.02.2020 19:00

Pamiętam jak Forą Adryjan z uporem maniaka twierdził, że nie mamy co marzyć o de Vriju bo on pójdzie do Anglii

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:00

De Vrij technika top, rozgrywanie i w ogóle jest najlepszy

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:00

ten transfer to był początek budowania wielkiego Interu

IlCapitano 16.02.2020 19:00

Bez wątpienia

Vancore 16.02.2020 19:00

elegancki chlopak

WTC 16.02.2020 18:59

Stefek widać silny psychicznie niczym psikutas bez s i sobie spokojnie z tym poradzi

Nasir 16.02.2020 18:59

profesor co

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:59

najlepszy ŚO w lidze

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:59

ależ jara mnie gra Stefana De Vrija

IlCapitano 16.02.2020 18:59

Bo w poprzednim sezonie nie grał

IlCapitano 16.02.2020 18:59

Dzisiaj pewno ci podludzie będą w opór wygwizdywać Stefka

Imrahil 16.02.2020 18:58

Ikardi jeszcze mniej

VVujek 16.02.2020 18:58

Wystawiać w najważniejszym meczu sezonu piłkarza Interu to głupota i tyle ,ale De Vrij i tak nic specjalnie nie zrobił

IlCapitano 16.02.2020 18:58

Ale to klub z prowincji więc wiadomo

IlCapitano 16.02.2020 18:57

Mogli de Vrija nie wystawiac w tym meczu i nie byłoby problemu

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:56

jak mieli wątpliwości, to na ławkę było go posadzić

Vancore 16.02.2020 18:56

to byla decyzja szymonka i elo

WTC 16.02.2020 18:56

no ale przecież na coś trzeba zrzucić

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:56

i nie sądzę żeby cokolwiek niesportowego zrobił wtedy De Vrij

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:56

Przykro mi, ale doskonale wiedzieli, że przechodzi do Interu, więc mogli odpowiednio zareagować

VVujek 16.02.2020 18:55

Inzaghi stara się zdjąć presje z piłkarzy ,ale oni wiedzą ,że cel awans do CL już osiągnięty i walczą o scudetto więc presja ich nie ominie

IlCapitano 16.02.2020 18:55

Wiecznie pokrzywdzeni

WTC 16.02.2020 18:55

jakby De Vrij chciał ich odpadnięcia z walki o LM to by robił babole co kolejkę, a nie jednego karnego w ostatniej kolejce akurat przeciwko Interowi

IlCapitano 16.02.2020 18:55

Ale to ta mentalnośc, Lazio, Roma, Napoli jedno i to samo

IlCapitano 16.02.2020 18:54

Piłkę z linii wybijał

IlCapitano 16.02.2020 18:54

Tylko że jakby nie de Vrij to by przegrali z Crotone już debile

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:54

Crotone, będziemy pamiętać <3

Lopez 16.02.2020 18:54

wchodze wczoraj na stronę Lazio.pl czy jakos tam, tam wywiad z de vrijem, a oni w komentarzach piszą, ze zdrajca i judasz

Vancore 16.02.2020 18:54

w ogole to sami sie przekrecili bo my gralismy ultrasrake gubilismy punkty seryjnie a te czopy nawet nie potrafily sobie zapewnic tej LM przed ostatnim meczem

Nasir 16.02.2020 18:53

rywale juventusu sa kreceni notorycznie od kwietnia 1998 i nikt sie tym nie przejmuje

IlCapitano 16.02.2020 18:53

Mentalność trenera prowincjonalnego

Vancore 16.02.2020 18:53

myli sie ale moze tak uwazac

Vancore 16.02.2020 18:52

ma takie prawo

Lopez 16.02.2020 18:52

wiecie, że Inzaghi uważa, że w meczu decydującym o LM dwa lata temu zostali przekręceni przez sędziów :D

Imrahil 16.02.2020 18:52

:D

Imrahil 16.02.2020 18:52

No i na szczecie nadal jetesmy w grze o top3

WTC 16.02.2020 18:52

no ale niestety ku rozpaczy co poniektórych okazało się inaczej i dzisiaj będzie dokładnie tak samo

IlCapitano 16.02.2020 18:52

No niestety mamy tylko 54 pkt po 23 kolejkach, Moryniu miałby 80

WTC 16.02.2020 18:51

już po serii remisów mieliśmy być na 3 i walczyć o top 4 najwyżej

Imrahil 16.02.2020 18:51

Ok, zapamietam.

WTC 16.02.2020 18:50

obok Milanu kończymy

IlCapitano 16.02.2020 18:50

Na 10

Imrahil 16.02.2020 18:50

No jak dzis w pipe to konczymy sezon na 3 ?!

IlCapitano 16.02.2020 18:49

Notorycznie ich lejemy to czemu mielibyśmy dzisiaj nie wygrać, nie rozumiem

WTC 16.02.2020 18:49

coś przeczuwam, że obijemy dzisiaj to Lazio

Nasir 16.02.2020 18:48

szanse na 3 miejsce

Imrahil 16.02.2020 18:47

Mamy dzis jakies szanse?

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:46

jakieś ploty są o Vecino w Chelsea za 27 mln

maverik 16.02.2020 18:46

moze nie najbardziej ale mimo wszystko

maverik 16.02.2020 18:45

przy obu bramkach zawinil

maverik 16.02.2020 18:45

Lazaro to chyba wroci do nas

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:33

bo niby miał on zagrać z Lazio

ZnawcaCalcio 16.02.2020 18:33

Godin w 1?

maverik 16.02.2020 18:32

no moze obrona jedynie, kto obok Stefanka

maverik 16.02.2020 18:32

i tak sklad jest znany

IlCapitano 16.02.2020 18:31

Sieją zamęt typowo

IlCapitano 16.02.2020 18:30

No nie ma ale oni pijani coś bredzą

jaszczomb 16.02.2020 18:29

nie ma jeszcze 11 oficjalnej lol

Chuchu 16.02.2020 18:26

Kret turyński liczy na porażkę

Adriano_forever 16.02.2020 18:21

nie ma zaskoczeń, eriksen ława

Adriano_forever 16.02.2020 18:21

jest już skład

IlCapitano 16.02.2020 18:14

Mam bekę z tego, że posiadamy 54 pkt po 23 kolejkach czyli tyle ile na koniec sezona 12/13 z tym amatorem na ławce, z tym pozorantem, Dyzmą trenerskim, prawniczyną tą

maverik 16.02.2020 18:07

kredenc

IlCapitano 16.02.2020 18:06

Ja to idę zapalić właśnie ale coś mi się zdaję, że zajdę jeszcze do osiedlaka po sto gram dobrze zmrożonej substancji

Kredence 16.02.2020 18:05

potem juz tylko kontemplacja

Kredence 16.02.2020 18:05

ubieram sie i wychodze, zalicze jeszcze nocny w wiadomym celu

Kredence 16.02.2020 18:03

zrobie to

Kredence 16.02.2020 18:03

masakra, chyba pojde do pana turka i wykrzycze mu bezkompromisowo prosto w twarz - DUZIO MIENSA I DUZIO SIOSIU

IlCapitano 16.02.2020 18:01

Zoniek?

Kredence 16.02.2020 18:01

gulgulatorem chyba

Lopez 16.02.2020 18:01

dobrze, że nie z emulgatorem :D

IlCapitano 16.02.2020 18:01

TFFFUUUU

Kredence 16.02.2020 18:01

wazne ze nie mrozona

IlCapitano 16.02.2020 18:00

Capriciosa niestety

Kredence 16.02.2020 18:00

czyli picca jednak

IlCapitano 16.02.2020 18:00

No ja to o 19:28 dzwonię po pitcę

Kredence 16.02.2020 18:00

co proponujesz kazam

Kredence 16.02.2020 18:00

naszła mnie straszna ochota by zjesc cos niezdrowego przed meczem

Kazam 16.02.2020 17:59

no nikt sobie tego nie wyobraza cap

InteristaNagato 16.02.2020 17:59

alez padolino dzis

IlCapitano 16.02.2020 17:59

Bo nie wyobrażam sobie wyjść tam Padellim

InteristaNagato 16.02.2020 17:59

witam

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się