Ale niech wola Boża Pana Giuseppe Marotty
Wyciągnąć od tych śmierdzieli fure pieniędzy plus Vidala, a za hajs sprowadzimy Belottiego, Tonalego, Kumbulle i Meuniera
lepiej by bylo gdyby to ikardi finalizowal transfery
No wzięliśmy już Eriksena wybitnego i Conte dalej woli vecino
Teraz proponuję powtórzyć to z Lautaro
Swego czasu Ibrahimowik sfinansował Eto'o, Sneijdera, Motte, Milito i Lucio
Pytasz o zbyt wiele
na lewe Messi
Pijany jesteś czy co
?
Tonali na wahadło
Takie sa fakty
I kadra kompletna
Do tego Tonali plus Meunier z wolnego
za 100 to gosens,garbus i kumbulla
Za Lautara którego odejście w lecie jest pewne możemy mieć Vidala, Belottiego, Kumbulle i Alabe takie są fakty
Leciutko
jako te 11 z klauzuli
no ok
100 mln plus Vidal to dobra cena
a nie jakies zbijanie ceny dziadem
vidal to tylko przystawka pod transfer lm moze byc
aha
Ja opisałem hajs za Lautara
Na Tonalego to będą pieniądze
tu ma starczyc na tonaliego co najmniej
Gruby hajs plus Vidal za niego proponuję, a za piniendze kupimy Belottiego i jeszcze na Kumbulle zostanie
Odejście Lautaro w lecie jest pewne, pisałem o tym, tylko niejaki Krydądź zaklinał rzeczywistość
Nie wiem czym się tak podniecacie
dobra ta kumbulwa
Albo oni nam
dzis jest najlepsza okazja by wyruchac lazio i wejsć im do głów
ciekawe czy zolnierze Conte też
a to jeszcze tyle godzin
alez jestem napalony na dzisiejszy mecz
nawet jesli trzeba mu dac 10mln rocznie
i to fast
tak czy siak koniecznie musza ja usunac
przeciez jak nie barka to zglosi sie ktoś inny
Pomimo tej klauzuli to wcale nie mamy tragicznej sytuacji
dokł
wszystko wkrotce sie wyjasni jedno jest pewne wydymac sie nie damy
pewnie tak jest
a nie klodą ktora 10 razy pilke dotyka
oni chca wybitnego suareza zastapic wybitnym juz niedlugo martinecem
gówno kupowali, to może znów się nabiorą
po co barcelonie taki drewniak
chociaż nie wiadomo czy ten Messi lubi go, czy go nie lubi
wiem, ale myślę, że jakby dostał taką ofertę to chyba zgodziłby się
Nie ma szans
Icardi nie wroci do barcy
nawet niech dadzą Vidala na obniżenie kwoty jak tak dużo wydawać nie mogą
ja bym oddał im Icardiego za 70-80 mln i wszyscy byliby zadowoleni
tam jest mega burdel w zarządzaniu + dużo hajsu wydawali na bezsensowne transfery
+5
Ja uważam, że w dłuższej perspektywie mamy lepszą przyszłość niż Barcelona
To my rozdajemy karty
musieliby szybko sprzedać paru zawodników
Będą nam pewnie chcieli kogoś wcisnąć
na 100%
Barca ma chyba problem z FFP teraz, to raczej nie wyłożą kolejnych 111 mln € na zawodnika
może zostanie, ale nie tak szybko
Przyjdzie Havertz plus Sane i barsra jest tam gdzie stonoga wie
Cou nie zostanie wykupiony
Sram na katalonski wychodek. Nie jestesmy marketem dla tych karlow
Liczac od lipca
I to w 15 dni
no chyba, ze ktos od nich kupi kutynia
Barca nie ma szans kupic Martineza. Wystarczy ze nie zgodzimy sie na wymiane i zostaje u nas
hehe
To ze zawodnik wybiera nas a nie barce wiec u nas jest dobrze
Zatrzymanie Martineza ma heszcze jeden kluczowy aspekt
my
depol vs cumbulla
opisz
Jak czytam kibicow Barcelony to ich pojecie o pilce jest zerowe
Rita mnie pragnie. Swojo drogo
Dziwne masz gusta ale ok, nie oceniam
Naprawde mamy dobre perspektywy
Leje na barce tak samo jak Martynec
Ja bym chyba Inter nie opuszczal
emika ta z Power Rangers?
no tylko, ze oni pragna siebie nawzajem a rita by maks splunela xd
Przeczekac Barcelone i oni sie zesraja
Młodzi Argentyńczycy teraz raczej wszyscy marzą o Barcelonie, era Messiego, wiadomo
Itso
A moim jest Rita Ora
kiedys w jakims wywiadzie jeszcze w argentynie mowil, ze to jego ulubiony klub itd
Nawet na yt to mowil xd
No jego marzeniem niby zawsze byla Barcelona
Znawca laczy watki +2
zadnych wymian ze zraszaczami
Gdzie powiedzial ze chce?
Oni maja przesrane z FFP
Znawca widac pojmuje
no i w zasadzie o to chodzi
Ale pewnie on sam chce tam isc
Bo szansa na to ze Barcelona za gotowke bylaby w stanie wykupic Lautaro jest malutka
Zadnego Lautaro w barcy zrozumcie