Archiwum shoutboksa

Endru 16.02.2020 12:03

Ze zmęczenia

Endru 16.02.2020 12:03

Griezman na wahadla to by sie porzygal przy lini bocznej

Piter 16.02.2020 11:58

my Hellas rozbiliśmy z Palacio na bramce a oni później juve pokonują 2-1 :lol:

Chuchu 16.02.2020 11:58

I lewonożny to może zagra na lewym wahadle

Chuchu 16.02.2020 11:58

Wolę Messiego, lepszy podobno

Czarson 16.02.2020 11:55

Ile Griez zarabia? 20?

Chuchu 16.02.2020 11:55

W sumie fajnie było sobie to obejrzeć jeszcze raz

Chuchu 16.02.2020 11:55

Ale Rodrigo tam niezłą bekę miał z tego :D

ZnawcaCalcio 16.02.2020 11:53

Griezmanna za Lautaro jakoś bym przeżył

Piter 16.02.2020 11:40

plus dla ciebie Chuchu

Piter 16.02.2020 11:40

:lol:

Endru 16.02.2020 11:37

Farinos tez mial zakola chyba xd

Chuchu 16.02.2020 11:36

Kiepską pamięć masz

Chuchu 16.02.2020 11:35

Mi też

Piter 16.02.2020 11:35

wiem mordeczko był też Pandev ale mi chodzi o bramkarzy bęc

Chuchu 16.02.2020 11:35

Był Palacio

Piter 16.02.2020 11:32

to musiałbyś się obciąć na łyso bo w tej długiej historii Interu jeszcze nie było bramkarza z zakolami

Chuchu 16.02.2020 11:32

Ja chciałbym być trzecim bramkarzem Interu

Chuchu 16.02.2020 11:31

Po co?

Piter 16.02.2020 11:29

chciałbym być sędzią piłkarskim w Serie A

horrorshow86 16.02.2020 11:24

Juve bez Ronaldo ale co z tego i tak ich pojadą

Endru 16.02.2020 11:23

Dla nich mega wazny mecz w kontekscie utrzymania beda gryzc trawe mam nadzieje

Endru 16.02.2020 11:23

Brescia dzis oslabiona na rubentus ehh

Endru 16.02.2020 11:22

Sam go zapytaj mordeczko na fb :D

Piter 16.02.2020 11:15

opisz

Endru 16.02.2020 11:14

Kusy wszystko spoko, normalny tryb zycia juz

Endru 16.02.2020 11:14

Wyszedłbym jak na Milan tylko z Lautaro zamiast alexisa

Piter 16.02.2020 11:14

siema endrju co z kusym

Endru 16.02.2020 11:13

Vecino zawsze solidnie vs Lazio niech gra

Chuchu 16.02.2020 11:07

Conte kret turyński

Chuchu 16.02.2020 11:07

Eriksen ława, Vecino ma grać

Piter 16.02.2020 11:01

ale chociaż napisał zszedłem zamiast zeszłem, bo endrju by napisał zeszłem

IlCapitano 16.02.2020 10:12

Bezbek jak zwykle

Nasir 16.02.2020 10:10

Ja właśnie zszedłem z tronu, ukręcili takiego klocka ogromnego w odcieniach gulaszu, nie mieścił się w muszli, aż mi zdjęcie zrobiłem

Piter 16.02.2020 10:00

nie wiem ale zaraz będę srać

IlCapitano 16.02.2020 09:54

Ciekawe co na to twoje żyły

Piter 16.02.2020 09:49

zjadłem właśnie frytki na głębokim tłuszczu smażone

IlCapitano 16.02.2020 09:15

Przed jakim meczem

Chuchu 16.02.2020 09:15

Negatywnie

Piter 16.02.2020 09:14

Jak wpływa to na rozwój zakoli?

Chuchu 16.02.2020 09:14

Mam pełne gacie przed tym meczem

Piter 16.02.2020 09:12

Ja będąc wojownikiem na luzie zakładam koszulkę Interu i siadam na trybunie dla ultrasów kibiców jude i wiem że mi się nic nie stanie bo to są zwykli frajerzy

Piter 16.02.2020 09:11

Zależy dado90 ale proponuję nie zakładać ciuchów i gadżetów Interu oraz nie okazywać swej radości po tym jak im ostro wpyerdolimy. Ja byłem na meczu z ass Romą u nas, gdzie kibice Romy którzy siedzieli wokół musieli się chować za stewardesami, ale to długa historia trochę

IlCapitano 16.02.2020 09:02

Nie wiem, możesz się na pewno czymś zarazić

Yascarr 16.02.2020 09:00

Jan Błachowicz vs Jon Jones!

Dado90 16.02.2020 09:00

Panowie pytanie mam ,wybieram sie na Juve-Inter i najpewniej bede mial bilety wsrod kibicow z Turynu ...Mam sie czego obawiac czy raczej wieksza kultura kibicowania niz u nas w Polsce ??

IlCapitano 16.02.2020 08:47

To czemu tacy zdziwieni po porażkach

IlCapitano 16.02.2020 08:47

Oni powinni wiedzieć komu kibicują, otóż podklubowi bez trofeów

Piter 16.02.2020 08:46

Ale dziś tylko dla charakternych a nie frajerów dętych

Piter 16.02.2020 08:45

Otwieram SB

Piter 16.02.2020 08:41

Dzień dobry

Piekarz 16.02.2020 02:04

jaka żenada

Piekarz 16.02.2020 02:04

XD

maverik 16.02.2020 02:02

w 2015 to co drugi przegrany mecz byl quo vadis romo

maverik 16.02.2020 02:00

wpisalem w wyszukiwarke to sie pojawilo 8 razy xD a pewnie nie wszystko wyszukalo

Piekarz 16.02.2020 01:58

to zabawne tym bardziej że wchodzę tam może raz na kwartał

Piekarz 16.02.2020 01:56

mam wrażenie że widzę na asroma.pl nagłówek "QUO VADIS ROMO?" gdzieś tak po raz piętnasty xD

Giu Meazza 16.02.2020 00:16

Ale Romy tylko dwa mecze widziałem, kompletnie nie mam pojęcia jak tam wygląda ale wychodzi na to, że tragicznie

Giu Meazza 16.02.2020 00:15

Zawsze się z przyjemnością oglądało jego grę

Giu Meazza 16.02.2020 00:14

Pastore był naprawdę kozakiem w Palermo, w PSG kiedy grał wyglądał też imponująco

Dzonyy 16.02.2020 00:13

Podobno ROma chce rozwiazac kontrakt z naszym niedoszlym zbawicielem Pastore xD

WTC 16.02.2020 00:11

no to chyba przygoda Zorro w Rzymie powoli dobiega końca

Czarson 15.02.2020 23:35

raczej sedzia juz wie komu kartki nie dac

Claudio 15.02.2020 23:24

Zagrożeni u jufkow kartkami: Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Dybala. Czyli jutro łapią kartki, żeby na nas nie wypaść

Giu Meazza 15.02.2020 23:00

Griezz za Lautaro wydaje mi się slaba opcja

Giu Meazza 15.02.2020 23:00

Ale ujnia

crislk 15.02.2020 22:58

jutro brak ronaldo z brecia ciekawe co bedzie sie działo :D

crislk 15.02.2020 22:51

alez ta roma jest slaba niech zmienia trenera

Czarson 15.02.2020 22:42

mial okazje zmenic klub

Gloin1989 15.02.2020 22:41

Dzeko marnuje się w romie

Michellaga 15.02.2020 22:29

MALINIAK

Czarson 15.02.2020 22:23

6pkt robi teraz Atalanta przewagi nad Roma

Chuchu 15.02.2020 22:21

Ewentualnie jak przyjdzie Griezmann to on na wahadło

Chuchu 15.02.2020 22:21

No ktoś musi

VVujek 15.02.2020 22:21

jakie wahadło xd

Chuchu 15.02.2020 22:19

To może jednak Palomino na wahadło?

VVujek 15.02.2020 22:19

masakra jak grają obrońcy atalanty

VVujek 15.02.2020 22:18

w 1 połowie ciągle włączał się Toloi ,a teraz robi to Palomino xd

VVujek 15.02.2020 22:04

wejscie smoka

Chuchu 15.02.2020 22:04

Pasalić

Chuchu 15.02.2020 22:04

Ale brama :O gool

Chuchu 15.02.2020 21:58

Ależ Roma farci teraz

VVujek 15.02.2020 21:55

no zwrócił tą bramke chłop

VVujek 15.02.2020 21:55

1-1

Chuchu 15.02.2020 21:55

1-1

Chuchu 15.02.2020 21:55

gool

VVujek 15.02.2020 21:54

trzeba brać latem Toloia

CzarodziejCzasu 15.02.2020 21:51

ROZWAL MURZYNA

CzarodziejCzasu 15.02.2020 21:51

JANEK BLACZOWICZ MUSISZ

Piekarz 15.02.2020 21:49

ambient techno jest spox ;)

VVujek 15.02.2020 21:47

ł

VVujek 15.02.2020 21:47

zupełnie inne brzmienie , tchno to rynsztok ,hous łagodniejszy tak jak to piekarz ują

VVujek 15.02.2020 21:45

moim zdaniem różnica jak w hip hopie między newschool a oldschool

Piekarz 15.02.2020 21:45

techno to bardziej surowe rytmiczne elektroniczne łubudubu, house jest na ogół bardziej melodyjny, urozmaicony jakimiś samplami i łagodniejszy w odbiorze

Chuchu 15.02.2020 21:40

Czym się różni techno od house'a ??

VVujek 15.02.2020 21:35

oglądaj zobacz jak robi to Toloi

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się