Ze zmęczenia
Griezman na wahadla to by sie porzygal przy lini bocznej
my Hellas rozbiliśmy z Palacio na bramce a oni później juve pokonują 2-1
I lewonożny to może zagra na lewym wahadle
Wolę Messiego, lepszy podobno
Ile Griez zarabia? 20?
W sumie fajnie było sobie to obejrzeć jeszcze raz
Ale Rodrigo tam niezłą bekę miał z tego
Griezmanna za Lautaro jakoś bym przeżył
plus dla ciebie Chuchu
Farinos tez mial zakola chyba xd
Kiepską pamięć masz
Mi też
wiem mordeczko był też Pandev ale mi chodzi o bramkarzy bęc
Był Palacio
to musiałbyś się obciąć na łyso bo w tej długiej historii Interu jeszcze nie było bramkarza z zakolami
Ja chciałbym być trzecim bramkarzem Interu
Po co?
chciałbym być sędzią piłkarskim w Serie A
Juve bez Ronaldo ale co z tego i tak ich pojadą
Dla nich mega wazny mecz w kontekscie utrzymania beda gryzc trawe mam nadzieje
Brescia dzis oslabiona na rubentus ehh
Sam go zapytaj mordeczko na fb
opisz
Kusy wszystko spoko, normalny tryb zycia juz
Wyszedłbym jak na Milan tylko z Lautaro zamiast alexisa
siema endrju co z kusym
Vecino zawsze solidnie vs Lazio niech gra
Conte kret turyński
Eriksen ława, Vecino ma grać
ale chociaż napisał zszedłem zamiast zeszłem, bo endrju by napisał zeszłem
Bezbek jak zwykle
Ja właśnie zszedłem z tronu, ukręcili takiego klocka ogromnego w odcieniach gulaszu, nie mieścił się w muszli, aż mi zdjęcie zrobiłem
nie wiem ale zaraz będę srać
Ciekawe co na to twoje żyły
zjadłem właśnie frytki na głębokim tłuszczu smażone
Przed jakim meczem
Negatywnie
Jak wpływa to na rozwój zakoli?
Mam pełne gacie przed tym meczem
Ja będąc wojownikiem na luzie zakładam koszulkę Interu i siadam na trybunie dla ultrasów kibiców jude i wiem że mi się nic nie stanie bo to są zwykli frajerzy
Zależy dado90 ale proponuję nie zakładać ciuchów i gadżetów Interu oraz nie okazywać swej radości po tym jak im ostro wpyerdolimy. Ja byłem na meczu z ass Romą u nas, gdzie kibice Romy którzy siedzieli wokół musieli się chować za stewardesami, ale to długa historia trochę
Nie wiem, możesz się na pewno czymś zarazić
Jan Błachowicz vs Jon Jones!
Panowie pytanie mam ,wybieram sie na Juve-Inter i najpewniej bede mial bilety wsrod kibicow z Turynu ...Mam sie czego obawiac czy raczej wieksza kultura kibicowania niz u nas w Polsce
To czemu tacy zdziwieni po porażkach
Oni powinni wiedzieć komu kibicują, otóż podklubowi bez trofeów
Ale dziś tylko dla charakternych a nie frajerów dętych
Otwieram SB
Dzień dobry
jaka żenada
XD
w 2015 to co drugi przegrany mecz byl quo vadis romo
wpisalem w wyszukiwarke to sie pojawilo 8 razy xD a pewnie nie wszystko wyszukalo
to zabawne tym bardziej że wchodzę tam może raz na kwartał
mam wrażenie że widzę na asroma.pl nagłówek "QUO VADIS ROMO?" gdzieś tak po raz piętnasty xD
Ale Romy tylko dwa mecze widziałem, kompletnie nie mam pojęcia jak tam wygląda ale wychodzi na to, że tragicznie
Zawsze się z przyjemnością oglądało jego grę
Pastore był naprawdę kozakiem w Palermo, w PSG kiedy grał wyglądał też imponująco
Podobno ROma chce rozwiazac kontrakt z naszym niedoszlym zbawicielem Pastore xD
no to chyba przygoda Zorro w Rzymie powoli dobiega końca
raczej sedzia juz wie komu kartki nie dac
Zagrożeni u jufkow kartkami: Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Dybala. Czyli jutro łapią kartki, żeby na nas nie wypaść
Griezz za Lautaro wydaje mi się slaba opcja
Ale ujnia
jutro brak ronaldo z brecia ciekawe co bedzie sie działo
alez ta roma jest slaba niech zmienia trenera
mial okazje zmenic klub
Dzeko marnuje się w romie
MALINIAK
6pkt robi teraz Atalanta przewagi nad Roma
Ewentualnie jak przyjdzie Griezmann to on na wahadło
No ktoś musi
jakie wahadło xd
To może jednak Palomino na wahadło?
masakra jak grają obrońcy atalanty
w 1 połowie ciągle włączał się Toloi ,a teraz robi to Palomino xd
wejscie smoka
Pasalić
Ale brama :O
Ależ Roma farci teraz
no zwrócił tą bramke chłop
1-1
1-1
trzeba brać latem Toloia
ROZWAL MURZYNA
JANEK BLACZOWICZ MUSISZ
ambient techno jest spox
ł
zupełnie inne brzmienie , tchno to rynsztok ,hous łagodniejszy tak jak to piekarz ują
moim zdaniem różnica jak w hip hopie między newschool a oldschool
techno to bardziej surowe rytmiczne elektroniczne łubudubu, house jest na ogół bardziej melodyjny, urozmaicony jakimiś samplami i łagodniejszy w odbiorze
Czym się różni techno od house'a
oglądaj zobacz jak robi to Toloi