Archiwum shoutboksa

maverik 15.02.2020 19:04

zolnierz Mauryto wykonal rozkazy

maverik 15.02.2020 19:04

general Tuchel tam w przerwie zrobil suszarke

Alfa 15.02.2020 19:03

mjentus iz bak

maverik 15.02.2020 19:03

ICARDI

maverik 15.02.2020 19:03

MAURO

Alfa 15.02.2020 19:03

masakra

Alfa 15.02.2020 19:03

i psg 4-3xddd

maverik 15.02.2020 19:03

3-4 xD

Alfa 15.02.2020 18:59

beka ta liga

Alfa 15.02.2020 18:59

2 gole z roznego jakis 17 letni obronca

Alfa 15.02.2020 18:57

bo juz 3-3 zobili ale jakis kutafon strzela a nie miętus

Alfa 15.02.2020 18:57

touchel chyba wpadl do szatni

Chuchu 15.02.2020 18:52

I dobrze

maverik 15.02.2020 18:45

Bologna nie chce LE

Nitrogen 15.02.2020 18:45

Absolutnie topowe

Nitrogen 15.02.2020 18:45

Genewa obija Bologne

Ojciec SB 15.02.2020 18:44

wanda juz go za granice nie pusci

Alfa 15.02.2020 18:39

dokl

jaszczomb 15.02.2020 18:37

blagam, jakies atleti czy ktos niech go tylko wezma

Alfa 15.02.2020 18:37

najlepiej to poza italie zeby nie sapali nic

Alfa 15.02.2020 18:36

niech se idize do tego juve czy cos

Alfa 15.02.2020 18:36

oby nie

jaszczomb 15.02.2020 18:29

ten pajac tu wroci i dalej beda szopki z jude co miesiac...\

Klinsi64 15.02.2020 18:25

a to gowno zwykle

Klinsi64 15.02.2020 18:25

Top 9tka świata

Alfa 15.02.2020 18:24

Icardi widzę za bardzo się starał i bal się ze go wykupia więc postanowił za zagrać gowno

maverik 15.02.2020 18:12

3-0 xD

Claudio 15.02.2020 18:11

zgadza sie

Alfa 15.02.2020 18:08

no ale ze to tylko gownoklub z najemnikami to co zrobic

Alfa 15.02.2020 18:08

tak czy siak 2gi garnitur na jakies amiens powinien wystarczyc

Claudio 15.02.2020 18:07

ja tam widze 4-5 kontuzjowanych z podstawy

Alfa 15.02.2020 18:05

7 z pierwszego skladu

Alfa 15.02.2020 18:04

8 grajkow maja kontuzjowanych

Claudio 15.02.2020 18:04

no to fest maja szeroką kadrę...a nie Inter bez ławki

Alfa 15.02.2020 18:04

swoja droga oni tam wieczny szpital maja

Alfa 15.02.2020 18:03

nie ma nejmara i mbape a jakis cavani i icardi no to nie ma wynikow

Claudio 15.02.2020 18:02

dobre te psg takie niezamocne

Nitrogen 15.02.2020 18:01

Amię 2:0 PSG

Chuchu 15.02.2020 17:59

Boję się że jutro kompro

bitels10 15.02.2020 17:46

co by urazów mniej bywało

bitels10 15.02.2020 17:45

asystent Godin, Berni, może czas na Pintusa

maverik 15.02.2020 17:45

bo jeszcze by obaj wypadli jednoczesnie

maverik 15.02.2020 17:45

dobrze ze asystent Godin wylecial to przynajmniej bedzie trener

maverik 15.02.2020 17:44

bo on to nalogowo zbiera te kartki

maverik 15.02.2020 17:44

conte moze nie zagrac w nastepnym meczu

bitels10 15.02.2020 17:43

bo umiesz dotrzymać tajemnicy, to się chwali

Nitrogen 15.02.2020 17:43

Ja też wiem, ale za żadne skarby świata nie powiem

bitels10 15.02.2020 17:42

ja wiem kto wie

Nitrogen 15.02.2020 17:42

Ale są też osoby które również nie wiedzą

Nitrogen 15.02.2020 17:42

Ja nie wiem

Policano 15.02.2020 17:42

siemka, wie ktoś może kto od nas w meczu z Lazio zagrozony za żółtko pauza w nast meczu ??

WTC 15.02.2020 17:42

co 5 minut jakaś anegdotka

Nitrogen 15.02.2020 17:41

POPATRZMY CO POD HASZTAGIEM #LMNaPrzypale

WTC 15.02.2020 17:41

no ależ miałby pole do popisu ze swoimi wybitnymi dygresjami

Czarson 15.02.2020 17:41

Hajto jest przecież

Czarson 15.02.2020 17:41

Tego się nie spodziewałem

Nitrogen 15.02.2020 17:41

Święcicki w komentujący finał LM xD

Czarson 15.02.2020 17:41

Kolton odszedł

WTC 15.02.2020 17:41

xDD

Nitrogen 15.02.2020 17:41

Wiec pewnie Mati i Fifi wkrótce w LM

Nitrogen 15.02.2020 17:40

Chociaż z drugiej strony to całe Eleven należy do Polsatu

WTC 15.02.2020 17:40

tych w Polsacie też chyba nie brakowało

WTC 15.02.2020 17:40

w sumie to racja,a w przypadku Borka to jeszcze dochodzą transmisje bokserskie chyba

Nitrogen 15.02.2020 17:40

Sporo transmisji

Nitrogen 15.02.2020 17:39

LM I LE

WTC 15.02.2020 17:39

no ale co na tym Polsacie teraz jest żeby sobie dupę nim zawracać

Nitrogen 15.02.2020 17:39

Zostanie tylko Bożo wporzo

Nitrogen 15.02.2020 17:39

Generalnie Polsat mocno jest w dupie jak straci teraz Borka i Smokowskiego na raz

Nitrogen 15.02.2020 17:39

A Borka to wiadomo że tak nie puszczą

Nitrogen 15.02.2020 17:39

Ponoć się już dogadali

WTC 15.02.2020 17:38

no nie, na ten temat to prowadzą tylko rozmowy, a jak będzie to się okaże

Nitrogen 15.02.2020 17:38

Będzie dalej sobie siedział w studiach itp czasmi

Nitrogen 15.02.2020 17:38

Jako niezależny

Nitrogen 15.02.2020 17:38

No i zostaje

WTC 15.02.2020 17:38

no ale zapewne mógł zostać, ale Kmita ponoć wymagał od nich żeby porzucili swoje projekty na Youtube

Nitrogen 15.02.2020 17:38

A Borek ma ciągle umowe

Nitrogen 15.02.2020 17:38

Kołtoniowi to wygasł kontrakt

WTC 15.02.2020 17:37

wszystko postawił na Gównoprawdę futbolu

WTC 15.02.2020 17:37

no Kołtuń już też odszedł

Nitrogen 15.02.2020 17:37

Wkrótce testy medyczne w Kanale Sportowym

Piter 15.02.2020 17:37

dobre typy claudio amsz

Piter 15.02.2020 17:37

Amiens gol :lol:

Nitrogen 15.02.2020 17:37

Borek won z Polsata podobno

WTC 15.02.2020 17:36

dzisiaj już ploteczka w pismakach

WTC 15.02.2020 17:36

wczoraj opisywałem wymianę Martinez za Griezmanna + gotówka

WTC 15.02.2020 17:36

Widać, że jednak największe gazety świata posiłkują się wiedzą ze SB

Claudio 15.02.2020 17:27

postawilem na PSG a oni przed LM dali sobie 17 i 19 latka na obronę....ehh

Lopez 15.02.2020 17:26

ukaranie psg nie jest dla nas korzystne

jaszczomb 15.02.2020 17:25

tylko juz po wykupie icara

jaszczomb 15.02.2020 17:25

mam nadzieje, ze podtrzymaja ta kare a zaraz za manc wezma siie za psg

Lopez 15.02.2020 17:14

BAN

Lopez 15.02.2020 17:14

Maniek i Piter o zobaczcie:

maniekfci 15.02.2020 17:12

gunwo o zobaczcie kałesiak

Piter 15.02.2020 17:10

clown o zobaczcie maniek

maniekfci 15.02.2020 17:10

wyciąganiem cię z odbytu czopku

Piter 15.02.2020 17:08

ciekawe czym się zajmuje towarzysz kusy obecnie

Piter 15.02.2020 17:06

nie rozumiem

Nitrogen 15.02.2020 17:06

Albo wymienią SMS-De Vrij

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się