wiadomo że to inny mecz bedzie my po golu dd sie cofnelismy a oni w pozycyjny potrafia
bez przesady z tym lacjo
beka z tych plot lautaro za griezmana
https://www.youtube.com/watch?v=6h8OEsCZjGs Zobaczmy to jeszcze raz
I geniusz DD
na meazza nas geniusz handy uratował
Ile to już czasu Handa nie broni ?
to sie nie może niestety udac
jezu z padellim na lazio
Grizman + hajs
fajnie Orzeu
W 1 połowie sezonu fizycznie Inter wyglądał świetnie
tylko czy taki lukaku grajacy wszystko jest zdolny jeszcze doładować akumulator
i zaczna znowu dobrze wygladac
ze to byl planowany ruch
no aj tez mam cicho nadzieje
zanim naladuja to po sezonie bedzie
liczę na to ,że to właśnie ładowanie akumulatorów
Widać zjazd fizyczny gołym okiem
to niech je w koncu naladuja bo rzygac juz sie chce
Może ładują akumulatory i niedługo odpalą fizycznie
jezu
tymczasem po meczu z Milanem zaczynaja sie tlumaczenia zmeczeniem
a poza tym mielismy niby fizycznie z Pintusem miazdzyc rywali
my nic nie gramy od stycznia
rozumiem że z napoli mamy dwumecz i walke o awans możemy sobie na drugi mecz odłożyć,a lazio jest jutro,tylko że znajac życie jutro też kupe zagramy
Guardiola się zesrał w City a ma zeje bisty skład o wielkie możliwości finansowe
i tyle\
jak chcemy isc do przodu to powinnismy wziac Guaridole
no nie dają ,ale Inter zrobił wystarczająco dużo by ograć Lecce i Cagliari ,ale za mało by ograć sędziego, no sorry ale nieuznana prawidłowa bramka Lukaku czy niepodyktowany faul na Youngu...
ani za to że napoli ma 2 najmocniejszy skład
za pecha tytułów nie daja
Inter to ma więcej pecha niż ślizgania się mecze z Lecce i Cagliari np. Takie juve to się ślizga
ale juve moze sobie na to pozwolic po tylu latach dominacji
wiadomo jakis gówno remis wyciagniemy i ktos napisze że juve uja gra i nikt nic nie pisze
koniec ze ślizganiem sie i szukaniem wymówek
Inter jest w stanie ograć Lazio
albo jestesmy powaznym kandydatem do scudetto albo won
no dla mnie ten mecz to koniec z wymówkami
Mecz z Napoli nie dostarczał emocji wiec czuje ,że z Lazio będzie się działo
jesli sam conte nie ewoluuje to troche tego nie widze
chodzi o warsztat
no ale wyjdzie im jedna akcja i sarrismo juz grane
już pomijam prezencję
klub dzęntelmenów
typ nie ogoli sie i ten kiep w mordzie
zwolnić Maksa i zatrudnić menela no nie wierzę
no ale jak na takiego mentora to wyjscie w takim stylu na derby to kompro
generalnie to mam taką bekę z juve
z milanem klikneło po przerwie ale na ile w tym zasługi samego conte a na ile ujowosci milanu
To coś normalnego w piłce ,czasami nie idzie
ta
wiele razy jest bezsilny na to co pokazuja na boisku
vvujek pozycja w tabeli niby ok ale nie wiem czy on do konca złapał ich za mordy
nie robi szopki, nie pajacuje, a odwala robotę
Max to obecnie chyba najbardziej niedoceniany trener
alegri jak najbardziej
dlatego ten skromny Max to byłaby doskonała opcja po Conte
inne wyjscie to sciaganie graczy na poziomie i wtedy bardziej bedziemy bazowali na ich umiejetnosciach i klasie
I wygląda na to ,że złapał
typ w ciągu meczu zmieniał 3 razy, przeciwnik nie wiedział co się dzieje, a jego piłakrzed doskonale wiedzieli co mają robic
konciak to taki typ że albo wpada i od razu łapie graczy za morde albo nie
ustawienie to potrafił Maks zmienić
Conte jak nie idzie potrafi zmienić ustawienie , w Chelsea przeszedł na 343
i dlatego nie będzie topem
Klinsi64 15.02.2020 10:27 jak masz conte to nie sciagasz mu wirtuozów
no na wiecej niz 3 to nie ma co liczyc tak czy siak
jak masz conte to nie sciagasz mu wirtuozów
to zależy jakie będzie osiągał wyniki
no dobra, wmawiacie mi, że mało jest topów, ale Conte dalej powinien być opcją na 2/3 sezony
po prostu musi sie profil trenera zgadzać z wizja zarzadu i piłkarzami jakich sciagaja
na początku nie wyglądało to tak kolorowo jak obecnie
masz na dzisiaj 1 topa
to jest fakt
Klopp nie stworzył Liverpoolu w 1 sezon
Simeone nie dla wielu, tylko jest przegrywwem
reszta to niepewne opcje
klopp jest jeden
simeone to juz dla wielu przegryw,guardiola też
na szczęście Suning widzi więcej
ilu masz tych topów
jprdl
Wy się cieszycie, że na dzień 15 lutego mamy lidera, ale nie patrzycie w przyszłość dalej niż do następnego meczu
jakis top
nic lepszego nas nie mogło spotkać na chwilę obecną
zbudować fundamenty, wprowadzić na wysoki poziom, poprawić pozycję w lidze i wtedy jakiś top
ja mówię zupełnie serio, że chciałbym, żeby Conte pełnił rolę Manciniego
Conte tak przehajpowany ,że mamy lidera
co do Conte to niestety jest to specyficzny trener
wykupić i gdzieś wcisnąć
gosc pierwszy sezon w powaznej piłce gra
Jego wszystko połamie
CHuchu jak myślisz
może treningi w ekstrakalsie by go nie połamały
miękki jest
łamie*
Ten Sensi to się łamoe gorzej niż Santon