Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Klinsi64 15.02.2020 10:58

wiadomo że to inny mecz bedzie my po golu dd sie cofnelismy a oni w pozycyjny potrafia

maniekfci 15.02.2020 10:57

bez przesady z tym lacjo

Alfa 15.02.2020 10:56

beka z tych plot lautaro za griezmana

VVujek 15.02.2020 10:51

https://www.youtube.com/watch?v=6h8OEsCZjGs Zobaczmy to jeszcze raz

VVujek 15.02.2020 10:50

I geniusz DD

Klinsi64 15.02.2020 10:47

na meazza nas geniusz handy uratował

VVujek 15.02.2020 10:46

Ile to już czasu Handa nie broni ?

VVujek 15.02.2020 10:45

pokerface

Klinsi64 15.02.2020 10:45

to sie nie może niestety udac

Klinsi64 15.02.2020 10:45

jezu z padellim na lazio facepalm

VVujek 15.02.2020 10:44

Grizman + hajs :D

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:43

fajnie Orzeu

VVujek 15.02.2020 10:43

W 1 połowie sezonu fizycznie Inter wyglądał świetnie

Klinsi64 15.02.2020 10:43

tylko czy taki lukaku grajacy wszystko jest zdolny jeszcze doładować akumulator :D

Dzonyy 15.02.2020 10:43

i zaczna znowu dobrze wygladac

Dzonyy 15.02.2020 10:43

ze to byl planowany ruch

Dzonyy 15.02.2020 10:43

no aj tez mam cicho nadzieje

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:42

zanim naladuja to po sezonie bedzie :lol:

VVujek 15.02.2020 10:42

liczę na to ,że to właśnie ładowanie akumulatorów

VVujek 15.02.2020 10:42

Widać zjazd fizyczny gołym okiem

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:41

to niech je w koncu naladuja bo rzygac juz sie chce

VVujek 15.02.2020 10:41

Może ładują akumulatory i niedługo odpalą fizycznie

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:41

jezu

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:41

tymczasem po meczu z Milanem zaczynaja sie tlumaczenia zmeczeniem

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:41

a poza tym mielismy niby fizycznie z Pintusem miazdzyc rywali :lol:

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:40

my nic nie gramy od stycznia

Klinsi64 15.02.2020 10:40

rozumiem że z napoli mamy dwumecz i walke o awans możemy sobie na drugi mecz odłożyć,a lazio jest jutro,tylko że znajac życie jutro też kupe zagramy :D

VVujek 15.02.2020 10:40

Guardiola się zesrał w City a ma zeje bisty skład o wielkie możliwości finansowe

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:39

i tyle\

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:39

jak chcemy isc do przodu to powinnismy wziac Guaridole

VVujek 15.02.2020 10:39

no nie dają ,ale Inter zrobił wystarczająco dużo by ograć Lecce i Cagliari ,ale za mało by ograć sędziego, no sorry ale nieuznana prawidłowa bramka Lukaku czy niepodyktowany faul na Youngu...

Klinsi64 15.02.2020 10:38

ani za to że napoli ma 2 najmocniejszy skład

Klinsi64 15.02.2020 10:38

za pecha tytułów nie daja

VVujek 15.02.2020 10:38

Inter to ma więcej pecha niż ślizgania się mecze z Lecce i Cagliari np. Takie juve to się ślizga

Klinsi64 15.02.2020 10:37

ale juve moze sobie na to pozwolic po tylu latach dominacji

Klinsi64 15.02.2020 10:37

wiadomo jakis gówno remis wyciagniemy i ktos napisze że juve uja gra i nikt nic nie pisze

Klinsi64 15.02.2020 10:36

koniec ze ślizganiem sie i szukaniem wymówek

VVujek 15.02.2020 10:36

Inter jest w stanie ograć Lazio

Klinsi64 15.02.2020 10:36

albo jestesmy powaznym kandydatem do scudetto albo won

Klinsi64 15.02.2020 10:35

no dla mnie ten mecz to koniec z wymówkami

VVujek 15.02.2020 10:35

Mecz z Napoli nie dostarczał emocji wiec czuje ,że z Lazio będzie się działo

Klinsi64 15.02.2020 10:35

jesli sam conte nie ewoluuje to troche tego nie widze

maniekfci 15.02.2020 10:33

chodzi o warsztat

Klinsi64 15.02.2020 10:33

no ale wyjdzie im jedna akcja i sarrismo juz grane

maniekfci 15.02.2020 10:33

już pomijam prezencję

Klinsi64 15.02.2020 10:33

klub dzęntelmenów

Klinsi64 15.02.2020 10:33

typ nie ogoli sie i ten kiep w mordzie

Klinsi64 15.02.2020 10:33

:D

maniekfci 15.02.2020 10:32

zwolnić Maksa i zatrudnić menela no nie wierzę

Klinsi64 15.02.2020 10:32

no ale jak na takiego mentora to wyjscie w takim stylu na derby to kompro

maniekfci 15.02.2020 10:32

generalnie to mam taką bekę z juve

Klinsi64 15.02.2020 10:32

z milanem klikneło po przerwie ale na ile w tym zasługi samego conte a na ile ujowosci milanu

VVujek 15.02.2020 10:31

To coś normalnego w piłce ,czasami nie idzie

maniekfci 15.02.2020 10:31

ta

Klinsi64 15.02.2020 10:31

wiele razy jest bezsilny na to co pokazuja na boisku

Klinsi64 15.02.2020 10:30

vvujek pozycja w tabeli niby ok ale nie wiem czy on do konca złapał ich za mordy

maniekfci 15.02.2020 10:30

nie robi szopki, nie pajacuje, a odwala robotę

maniekfci 15.02.2020 10:30

Max to obecnie chyba najbardziej niedoceniany trener

Klinsi64 15.02.2020 10:30

alegri jak najbardziej

maniekfci 15.02.2020 10:29

dlatego ten skromny Max to byłaby doskonała opcja po Conte

Klinsi64 15.02.2020 10:29

inne wyjscie to sciaganie graczy na poziomie i wtedy bardziej bedziemy bazowali na ich umiejetnosciach i klasie

VVujek 15.02.2020 10:29

I wygląda na to ,że złapał

maniekfci 15.02.2020 10:29

typ w ciągu meczu zmieniał 3 razy, przeciwnik nie wiedział co się dzieje, a jego piłakrzed doskonale wiedzieli co mają robic

Klinsi64 15.02.2020 10:29

konciak to taki typ że albo wpada i od razu łapie graczy za morde albo nie

maniekfci 15.02.2020 10:29

ustawienie to potrafił Maks zmienić

VVujek 15.02.2020 10:28

Conte jak nie idzie potrafi zmienić ustawienie , w Chelsea przeszedł na 343

maniekfci 15.02.2020 10:28

i dlatego nie będzie topem

maniekfci 15.02.2020 10:27

Klinsi64 15.02.2020 10:27 jak masz conte to nie sciagasz mu wirtuozów

Klinsi64 15.02.2020 10:27

no na wiecej niz 3 to nie ma co liczyc tak czy siak

Klinsi64 15.02.2020 10:27

jak masz conte to nie sciagasz mu wirtuozów

VVujek 15.02.2020 10:27

to zależy jakie będzie osiągał wyniki

maniekfci 15.02.2020 10:26

no dobra, wmawiacie mi, że mało jest topów, ale Conte dalej powinien być opcją na 2/3 sezony

Klinsi64 15.02.2020 10:26

po prostu musi sie profil trenera zgadzać z wizja zarzadu i piłkarzami jakich sciagaja

VVujek 15.02.2020 10:26

na początku nie wyglądało to tak kolorowo jak obecnie

Klinsi64 15.02.2020 10:26

masz na dzisiaj 1 topa

maniekfci 15.02.2020 10:26

to jest fakt

VVujek 15.02.2020 10:26

Klopp nie stworzył Liverpoolu w 1 sezon

maniekfci 15.02.2020 10:25

Simeone nie dla wielu, tylko jest przegrywwem

Klinsi64 15.02.2020 10:25

reszta to niepewne opcje

Klinsi64 15.02.2020 10:25

klopp jest jeden

Klinsi64 15.02.2020 10:25

simeone to juz dla wielu przegryw,guardiola też

maniekfci 15.02.2020 10:24

na szczęście Suning widzi więcej

Klinsi64 15.02.2020 10:24

ilu masz tych topów

Klinsi64 15.02.2020 10:24

jprdl

maniekfci 15.02.2020 10:24

Wy się cieszycie, że na dzień 15 lutego mamy lidera, ale nie patrzycie w przyszłość dalej niż do następnego meczu

Klinsi64 15.02.2020 10:24

jakis top :D

VVujek 15.02.2020 10:23

nic lepszego nas nie mogło spotkać na chwilę obecną

maniekfci 15.02.2020 10:23

zbudować fundamenty, wprowadzić na wysoki poziom, poprawić pozycję w lidze i wtedy jakiś top

maniekfci 15.02.2020 10:23

ja mówię zupełnie serio, że chciałbym, żeby Conte pełnił rolę Manciniego

VVujek 15.02.2020 10:23

Conte tak przehajpowany ,że mamy lidera :lol:

Klinsi64 15.02.2020 10:23

co do Conte to niestety jest to specyficzny trener

Klinsi64 15.02.2020 10:22

wykupić i gdzieś wcisnąć

Klinsi64 15.02.2020 10:22

gosc pierwszy sezon w powaznej piłce gra

Chuchu 15.02.2020 10:19

Jego wszystko połamie

maniekfci 15.02.2020 10:16

CHuchu jak myślisz

maniekfci 15.02.2020 10:16

może treningi w ekstrakalsie by go nie połamały

maniekfci 15.02.2020 10:16

miękki jest

Chuchu 15.02.2020 10:15

łamie*

Chuchu 15.02.2020 10:14

Ten Sensi to się łamoe gorzej niż Santon

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się