Archiwum shoutboksa

Nitrogen 15.02.2020 00:22

Przed Euro wszyscy byli osrani a był super wynik

WTC 15.02.2020 00:22

a potem niezapomniany Pauleta show

WTC 15.02.2020 00:22

przyszedł pierwszy mecz i dostali na pysk tosta

Nitrogen 15.02.2020 00:22

xD

WTC 15.02.2020 00:22

jak Engel zapowiadał walkę o medale

WTC 15.02.2020 00:22

pamiętam ten Hype na reprezentacje przed Koreą i Japonią

Nitrogen 15.02.2020 00:22

Frankowski, Żurawski, Szymek

Nitrogen 15.02.2020 00:21

Nie oglądałem jeszcze wtedy

WTC 15.02.2020 00:21

ale to chyba z racji wieku

WTC 15.02.2020 00:21

najbardziej o dziwo to jarała mnie ta reprezentacja z Hajtami, Wałdochami, Kłosami itp itd

WTC 15.02.2020 00:20

ja tam nie śledzę tej reprezentacji tak jak kiedyś, więc aż tak dobrze się nie orientuję

Nitrogen 15.02.2020 00:20

Duże nadzieje wiążę w Szymańskim

Nitrogen 15.02.2020 00:20

Musi jechać

Nitrogen 15.02.2020 00:20

Tak

Chuchu 15.02.2020 00:20

City z LM wyebali ??

WTC 15.02.2020 00:20

no jak będzie zdrowy to na 100% pojedzie

Nitrogen 15.02.2020 00:19

Oby bo to mój ulubiony zawodnik

Nitrogen 15.02.2020 00:19

Może Kuba 15 reinkarnacja turniejoaw

WTC 15.02.2020 00:19

ale na prawej to jest dramat

Nitrogen 15.02.2020 00:19

Bo Bereszyński zgówniał

WTC 15.02.2020 00:19

jeszcze Turbodebil jakoś tam potrafi zagrać

Nitrogen 15.02.2020 00:19

Chociaż prawa obrona też

WTC 15.02.2020 00:19

najgorzej to chyba boki obrony i skrzydła

Nitrogen 15.02.2020 00:19

Lewa obrona, prawa pomoc i drugi napastnik to jest problem

Nitrogen 15.02.2020 00:18

Wolę Fabiana w kadrze ale kompletnie mi to wisi kto bedzie stał w bramce bo w bramce nie ma żadnych problemów

Nitrogen 15.02.2020 00:18

A to piłka za wysoko xD

WTC 15.02.2020 00:17

a to czerwo, a to kontuzja

WTC 15.02.2020 00:17

no ja nie wiem czy zawsze lepszy, wiem że Szczęsny miał pecha w meczach turniejowych

Nitrogen 15.02.2020 00:17

Fabiański byłby 1 bramkarzem gdyby nie kontuzja u Wuja

Nitrogen 15.02.2020 00:16

Ale mamy też Fabiana który w kadrze zawsze był lepszy

WTC 15.02.2020 00:16

ale wymyślasz jakąś śmieszną rotację

WTC 15.02.2020 00:16

masz bramkarza z Juventusu który się broni na każdym polu

WTC 15.02.2020 00:16

no i obsada bramki to też jakiś kabaret

Nitrogen 15.02.2020 00:16

Nawałka robił wszystko na odwrót w 2018 niż media opisywały

WTC 15.02.2020 00:14

no Wuja robi to co media opisują xD

Nitrogen 15.02.2020 00:14

Frankowsiego niechętnie ale też

Nitrogen 15.02.2020 00:14

Wuja jednak Szymańskiego, Bielika, Bednarka wprowadził

WTC 15.02.2020 00:14

i każdy kolejny trener reprezentacji robi ten sam błąd

WTC 15.02.2020 00:14

podstawowy błąd to było przywiązanie się do nazwisk

Nitrogen 15.02.2020 00:13

Otóż nie umiemy

Nitrogen 15.02.2020 00:13

3-5-2 i dał im uwierzyć że umiemy w to grać

Nitrogen 15.02.2020 00:13

Popełnił podstawowy błąd

Czarson 15.02.2020 00:13

Już nie miał nic do powiedzenia chyba

Nitrogen 15.02.2020 00:13

Niestety

Czarson 15.02.2020 00:13

Ms to kompro nawalki

WTC 15.02.2020 00:13

no ale nie wygraliśmy, tak więc trudno mówić o czymś co się nie wydarzyło

Czarson 15.02.2020 00:12

Ale jak zwykle gówno

Nitrogen 15.02.2020 00:12

I Nawałka byłby na równi z Górskim

Czarson 15.02.2020 00:12

To prawda

Nitrogen 15.02.2020 00:12

Wiesz gdbyśmy wygrali te karne to zagralibyśmy w finale Euro

WTC 15.02.2020 00:12

zwłaszcza, że nasi konkurenci też nie wyglądali na najmocniejszych

WTC 15.02.2020 00:12

no właśnie ja uważam, że z kadrą którą mieliśmy to Nawałka osiągnął tak naprawdę minimum co powinien osiągnąć

Nitrogen 15.02.2020 00:12

Kompro 2018 to niestety wina Nawałki i debilengo 3-5-2

Czarson 15.02.2020 00:12

Nie chce faktur pokazać

Czarson 15.02.2020 00:12

53 mln gdzie są

Nitrogen 15.02.2020 00:11

Nawałka się obronił

Nitrogen 15.02.2020 00:11

Tylko decyzja z Brzęczkiem

WTC 15.02.2020 00:11

o tyle decyzje dot. kadry są według mnie nietrafione

Czarson 15.02.2020 00:11

Już nigdy trener z taką historia nie poprowadzi polskiej kadry

WTC 15.02.2020 00:11

a na szczeblu medialnym to w ogóle jest 10 razy wyższy poziom niż wcześniej

WTC 15.02.2020 00:11

no sorry, o ile potrafię przyznać rację co do tego, że Boniek naprawił ten związek w jakimś stopniu

Nitrogen 15.02.2020 00:10

Brak zaproszenia dla Leo to kompro niestety

Nitrogen 15.02.2020 00:10

Bez przesady

Nitrogen 15.02.2020 00:10

No no

WTC 15.02.2020 00:10

rudy pajac

WTC 15.02.2020 00:10

tia

Czarson 15.02.2020 00:10

Boniek go ostatnio nie zaprosił na ten festyn pzpn

Nitrogen 15.02.2020 00:10

I mocną Serbię w grupie

Nitrogen 15.02.2020 00:10

Zdemolowaliśmy bardzo mocną Portugalię

WTC 15.02.2020 00:09

wtedy dostać się na Euro to jednak był wyczyn

Nitrogen 15.02.2020 00:09

Które Franz wiadomo co zrobił xD

Nitrogen 15.02.2020 00:09

Zrobił podwaliny pod Euro 2012

WTC 15.02.2020 00:09

no Benhakker w mojej opinii nie jest wystarczająco doceniany za to co zrobił z kadrą

Nitrogen 15.02.2020 00:09

Ale Szwecja grała lepiej w eliminacjach niż my

Nitrogen 15.02.2020 00:09

Kadrowo jesteśmy mocniejsi niż Szwecja

Nitrogen 15.02.2020 00:08

Coś za coś

Nitrogen 15.02.2020 00:08

W 2008 mielismy świetnego trenera i słabą kadrę

WTC 15.02.2020 00:08

bramkarz na mocnym poziomie europejskim, pomoc też do ogarnięcia, jeden napastnik poziom europejski, drugi poziom światowy

WTC 15.02.2020 00:07

przykro się trochę robi jak się pomyśli, że nie mamy takiej złej tej reprezentacji, a na trenera wzięli kogo wzięli

WTC 15.02.2020 00:07

przykro się trochę robi jak się pomyśli, że nie mamy takiej złej tej reprezentacji, a na trenera wzięli kogo wzięli

Nitrogen 15.02.2020 00:06

Nie posrać się Bośnią w 1 meczu i o wszystko 3 ze Szwedami

Nitrogen 15.02.2020 00:06

Wiadomo że nas zdemolują

WTC 15.02.2020 00:06

osobiście stawiam na leciutko 3-0

WTC 15.02.2020 00:05

przecież jak oni zaczną grać piłką to nasi nie będą wiedzieli co robić

Nitrogen 15.02.2020 00:05

Chyba że Szczęsny bedzie miał dzień konia to wtedy tylko 2:0

Nitrogen 15.02.2020 00:05

Dużo strzelą

WTC 15.02.2020 00:04

nie wiem ile oni strzelą, ale wiem, że my nie strzelimy im żadnej :D

Nitrogen 15.02.2020 00:04

Może z 2 wyjdziemy ale z Hiszpanią to będzie :D

WTC 15.02.2020 00:04

no to jest akurat pewne

Nitrogen 15.02.2020 00:04

Nas to tam mocno zmasakrują że xD

Nitrogen 15.02.2020 00:04

Zależy od drabinki

Nitrogen 15.02.2020 00:04

Buskes, Rodri

WTC 15.02.2020 00:04

ale nie tak dobrze jak wtedy ;d

Nitrogen 15.02.2020 00:03

No teraz też nie jest źle

WTC 15.02.2020 00:03

no ale kogo mieli za tym Fabregasem co xD

Nitrogen 15.02.2020 00:03

Hiszpania wygrała Euro z Fabregasem na 9 xD

WTC 15.02.2020 00:03

to*

WTC 15.02.2020 00:03

Diego Costa się zesrał niebywale po powrocie do ATM, Morata do cienias, Rodrigo to nie jest typowy napastnik

WTC 15.02.2020 00:02

Hiszpanii chyba napastnika brakuje

Nitrogen 15.02.2020 00:02

Mak Głajer i Stones to pewne

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się