Przed Euro wszyscy byli osrani a był super wynik
a potem niezapomniany Pauleta show
przyszedł pierwszy mecz i dostali na pysk tosta
xD
jak Engel zapowiadał walkę o medale
pamiętam ten Hype na reprezentacje przed Koreą i Japonią
Frankowski, Żurawski, Szymek
Nie oglądałem jeszcze wtedy
ale to chyba z racji wieku
najbardziej o dziwo to jarała mnie ta reprezentacja z Hajtami, Wałdochami, Kłosami itp itd
ja tam nie śledzę tej reprezentacji tak jak kiedyś, więc aż tak dobrze się nie orientuję
Duże nadzieje wiążę w Szymańskim
Musi jechać
Tak
City z LM wyebali
no jak będzie zdrowy to na 100% pojedzie
Oby bo to mój ulubiony zawodnik
Może Kuba 15 reinkarnacja turniejoaw
ale na prawej to jest dramat
Bo Bereszyński zgówniał
jeszcze Turbodebil jakoś tam potrafi zagrać
Chociaż prawa obrona też
najgorzej to chyba boki obrony i skrzydła
Lewa obrona, prawa pomoc i drugi napastnik to jest problem
Wolę Fabiana w kadrze ale kompletnie mi to wisi kto bedzie stał w bramce bo w bramce nie ma żadnych problemów
A to piłka za wysoko xD
a to czerwo, a to kontuzja
no ja nie wiem czy zawsze lepszy, wiem że Szczęsny miał pecha w meczach turniejowych
Fabiański byłby 1 bramkarzem gdyby nie kontuzja u Wuja
Ale mamy też Fabiana który w kadrze zawsze był lepszy
ale wymyślasz jakąś śmieszną rotację
masz bramkarza z Juventusu który się broni na każdym polu
no i obsada bramki to też jakiś kabaret
Nawałka robił wszystko na odwrót w 2018 niż media opisywały
no Wuja robi to co media opisują xD
Frankowsiego niechętnie ale też
Wuja jednak Szymańskiego, Bielika, Bednarka wprowadził
i każdy kolejny trener reprezentacji robi ten sam błąd
podstawowy błąd to było przywiązanie się do nazwisk
Otóż nie umiemy
3-5-2 i dał im uwierzyć że umiemy w to grać
Popełnił podstawowy błąd
Już nie miał nic do powiedzenia chyba
Niestety
Ms to kompro nawalki
no ale nie wygraliśmy, tak więc trudno mówić o czymś co się nie wydarzyło
Ale jak zwykle gówno
I Nawałka byłby na równi z Górskim
To prawda
Wiesz gdbyśmy wygrali te karne to zagralibyśmy w finale Euro
zwłaszcza, że nasi konkurenci też nie wyglądali na najmocniejszych
no właśnie ja uważam, że z kadrą którą mieliśmy to Nawałka osiągnął tak naprawdę minimum co powinien osiągnąć
Kompro 2018 to niestety wina Nawałki i debilengo 3-5-2
Nie chce faktur pokazać
53 mln gdzie są
Nawałka się obronił
Tylko decyzja z Brzęczkiem
o tyle decyzje dot. kadry są według mnie nietrafione
Już nigdy trener z taką historia nie poprowadzi polskiej kadry
a na szczeblu medialnym to w ogóle jest 10 razy wyższy poziom niż wcześniej
no sorry, o ile potrafię przyznać rację co do tego, że Boniek naprawił ten związek w jakimś stopniu
Brak zaproszenia dla Leo to kompro niestety
Bez przesady
No no
rudy pajac
tia
Boniek go ostatnio nie zaprosił na ten festyn pzpn
I mocną Serbię w grupie
Zdemolowaliśmy bardzo mocną Portugalię
wtedy dostać się na Euro to jednak był wyczyn
Które Franz wiadomo co zrobił xD
Zrobił podwaliny pod Euro 2012
no Benhakker w mojej opinii nie jest wystarczająco doceniany za to co zrobił z kadrą
Ale Szwecja grała lepiej w eliminacjach niż my
Kadrowo jesteśmy mocniejsi niż Szwecja
Coś za coś
W 2008 mielismy świetnego trenera i słabą kadrę
bramkarz na mocnym poziomie europejskim, pomoc też do ogarnięcia, jeden napastnik poziom europejski, drugi poziom światowy
przykro się trochę robi jak się pomyśli, że nie mamy takiej złej tej reprezentacji, a na trenera wzięli kogo wzięli
przykro się trochę robi jak się pomyśli, że nie mamy takiej złej tej reprezentacji, a na trenera wzięli kogo wzięli
Nie posrać się Bośnią w 1 meczu i o wszystko 3 ze Szwedami
Wiadomo że nas zdemolują
osobiście stawiam na leciutko 3-0
przecież jak oni zaczną grać piłką to nasi nie będą wiedzieli co robić
Chyba że Szczęsny bedzie miał dzień konia to wtedy tylko 2:0
Dużo strzelą
nie wiem ile oni strzelą, ale wiem, że my nie strzelimy im żadnej
Może z 2 wyjdziemy ale z Hiszpanią to będzie
no to jest akurat pewne
Nas to tam mocno zmasakrują że xD
Zależy od drabinki
Buskes, Rodri
ale nie tak dobrze jak wtedy ;d
No teraz też nie jest źle
no ale kogo mieli za tym Fabregasem co xD
Hiszpania wygrała Euro z Fabregasem na 9 xD
to*
Diego Costa się zesrał niebywale po powrocie do ATM, Morata do cienias, Rodrigo to nie jest typowy napastnik
Hiszpanii chyba napastnika brakuje
Mak Głajer i Stones to pewne