Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:34

jak to mówił talent stulecia z PL pan Dawid Janczyk

WTC 14.02.2020 23:34

teraz wszyscy patrzą przez pryzmat długowieczności tej dwójki

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:34

Quaresma to cygan

Nitrogen 14.02.2020 23:34

Tylko na Euro 2016 xD

Lisek97 14.02.2020 23:34

a w Porto?

WTC 14.02.2020 23:34

myślę, że gdyby nie nadejście Messiego i Ronaldo to jego kariera też byłaby inaczej oceniana po latach

Nitrogen 14.02.2020 23:34

Quaresma nigdzie nie opdpał na dobre

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:34

jego wybór

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:34

a nie siedzieć już o 20 na chacie i szykować się do spania

Lisek97 14.02.2020 23:34

zaluje,ze Quaresma nie odpalil w Interze

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:34

to jego kariera i może robić co mu się żywnie podoba

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:33

nie ma co typa oceniać

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:33

Nitro, ale wiesz

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:33

no był

Nitrogen 14.02.2020 23:33

Piłkarz wybitny, ale niestety fawela go dopadła

WTC 14.02.2020 23:33

no dobrze, ale wciąż był już dużo słabszy niż za czasów Barcelony

Ojciec SB 14.02.2020 23:33

ale to co robil w barcelonie to byla magia

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:33

szkoda, że sezon 10/11 słabszy jak wygrywali scudetto

Ojciec SB 14.02.2020 23:33

Roni w milanie to inny pilkarz, ale nadal byl dobry

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:33

dokł

Nitrogen 14.02.2020 23:33

W 2009-10 sam ciągnał

Lisek97 14.02.2020 23:33

co gosciu wyprawial w Porto to byla poezja

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:33

no tak, ale nie ma co mówić, bo w Milanie też dobrą robotę potrafił zrobić

Nitrogen 14.02.2020 23:33

Bez przesady że grał fatalnie w Milanei

Lisek97 14.02.2020 23:33

i tak najbardziej zmarnowany talent to Quaresma

WTC 14.02.2020 23:32

no ale Dinho z Barcelony, a Dinho z Milanu to 2 różnych piłkarzy

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:32

i gościu raczej pograł więcej niż 2 dobre sezony

Ojciec SB 14.02.2020 23:32

facet byl wybitny

Ojciec SB 14.02.2020 23:32

a Ronaldinho to byl prawdziwy talent mial to co messi i Cr7

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:32

a w 2010 wymiatał w Serie A

Nitrogen 14.02.2020 23:32

No bez przesady

Nitrogen 14.02.2020 23:32

Mówię o talencie

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:32

no w Milanie to odcinął kupony xDD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:32

Ronaldinho z sezonu 04-06 to był jakiś kosmita

WTC 14.02.2020 23:32

w sumie dwa sezony na topie, a potem dołowanie

Nitrogen 14.02.2020 23:32

xD

Nitrogen 14.02.2020 23:32

Messi wgl nie pracuje

WTC 14.02.2020 23:32

no Ronaldinho szybko się skończył

Nitrogen 14.02.2020 23:31

Ale że był debilem to wiadomo co

Ojciec SB 14.02.2020 23:31

ale ja nie neguje talentu messiego itd, ale osobiscie uwazam ze Cr7 jest lepszy, uwielbiam ludzi ktorzy swoja wlasna praca daza do prefekcji i potrafia obalic talent innych

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:31

co jest istotne

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:31

Ronaldinho? Wszystko wygrał

Nitrogen 14.02.2020 23:31

Ronaldinho robił nieprawdopodobne rzeczy

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:31

ale głowa za słaba

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:31

Ronaldinho chyba mógł być większy

WTC 14.02.2020 23:31

no ja bym dodał jeszcze Ronaldo z Brazylii

Lisek97 14.02.2020 23:31

Roanldihnio a co on takiego osiagnal?

Nitrogen 14.02.2020 23:31

Tylko że Dinho był debilem

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:31

a Messi ma to w dupie

Nitrogen 14.02.2020 23:31

Ronaldinho i Messi są talentami stulecia

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:31

bo goni Messiego

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:30

gościu stworzony był do piłki od pierwszej minuty od narodzin

Lisek97 14.02.2020 23:30

mimo, ze osiagnal juz prawie wszystko w tym sporcie

Lisek97 14.02.2020 23:30

ciagly głod wygranych

WTC 14.02.2020 23:30

nikt nie twierdzi, że nie jest świetnym sportowcem, bo jest, ale nie zmienia to faktu, że przejście do Juventusu było ogromnym błędem

Lisek97 14.02.2020 23:30

Ronaldo to czlowiek sukcesu

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:30

ale Messi to jednak talent czystej wody

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:30

Szanuję tego całego Ronalda, bo naprawdę miał ciężko w życiu i dużo osiągnął pracą

Nitrogen 14.02.2020 23:30

Nie widziałem żeby kiedykolwiek Maldini pokazyła 5 LM do Interu czy Juve

Ojciec SB 14.02.2020 23:30

Chcialbym miec tak chory leb i tak zajebiste ambicje jak Cr7

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:30

no ma

WTC 14.02.2020 23:30

no gość ewidentnie ma kompleks Messiego

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

inni gorsi

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

JA NAJLEPSZY

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

już takie coś pokazuje co to za typ człowieka

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

a ten afiszuje się, że ma 5 LM przed kamerami

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

Real wygrywa 4x LM i 3 z rzędu

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

po prostu ma chory łeb

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

myślę, że nawet nie na skarbówkę

Nitrogen 14.02.2020 23:29

xD

Nitrogen 14.02.2020 23:29

Ronald to sobie ruszył jak na gali Serie A

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:29

jak on nie jest na 1 miejscu, to dostaje padaczki

Nitrogen 14.02.2020 23:28

xD

WTC 14.02.2020 23:28

a Ronaldo ruszył bo się obraził na skarbówkę xD

Ojciec SB 14.02.2020 23:28

zawsze bede uwazal ze Cr7 > messi

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:28

a Ronaldo to narcyz i debil

Ojciec SB 14.02.2020 23:28

nie wiem po co ma ruszac bo kolo uja mi to lata

Nitrogen 14.02.2020 23:28

Ronaldo ruszył i się osrał

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:28

no właśnie

WTC 14.02.2020 23:28

no ale po co ma ruszać xd

Nitrogen 14.02.2020 23:28

A po co miał ruszać?

Nitrogen 14.02.2020 23:28

Dokładnie co xD

Ojciec SB 14.02.2020 23:28

messiego uwazam za swietnego pilkarza, ale jednak nigdzie dupy nie ruszyl

WTC 14.02.2020 23:28

xD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:28

Jak Messi taki mocny to niech wygra za rok z Getafe LM

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:28

dokł xDD

Nitrogen 14.02.2020 23:28

W taki razie Zanetti i Maldini to gówna bo całe życie w Serie A

Nitrogen 14.02.2020 23:27

Messi boi się wyzwań xD

WTC 14.02.2020 23:27

no nie wiem przez kogo

Ojciec SB 14.02.2020 23:27

Ale teraz też jest postrzegany jako swietny grajek, ktory nie boi sie wyzwan jak messi

WTC 14.02.2020 23:27

do tego drużyna dużo mocniejsza od Juventusu i sportowo i pod względem marketingu

WTC 14.02.2020 23:26

w Realu był postrzegany na równi z Messim niezależnie od tego jak grał

Nitrogen 14.02.2020 23:26

To prawda

WTC 14.02.2020 23:26

a wracając do tematu Juve i Ronaldo to najwięcej stracił sam Ronaldo na tym transferze

Nitrogen 14.02.2020 23:25

Oni rządzą Katarem wiec Neymara maja na strzała xD

Nitrogen 14.02.2020 23:25

Myślę że już by nie żył

WTC 14.02.2020 23:25

byłaby beka dekady

WTC 14.02.2020 23:25

w ogóle to szkoda, że nie wziął od nich tego hajsu i się nie wykupił, a potem nie podpisał kontraktu z kimś innym xD

Nitrogen 14.02.2020 23:24

Potem to zostało zmienione

Nitrogen 14.02.2020 23:24

Inne przepisy WTC z tego co pamiętam

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się