jak to mówił talent stulecia z PL pan Dawid Janczyk
teraz wszyscy patrzą przez pryzmat długowieczności tej dwójki
Quaresma to cygan
Tylko na Euro 2016 xD
a w Porto?
myślę, że gdyby nie nadejście Messiego i Ronaldo to jego kariera też byłaby inaczej oceniana po latach
Quaresma nigdzie nie opdpał na dobre
jego wybór
a nie siedzieć już o 20 na chacie i szykować się do spania
zaluje,ze Quaresma nie odpalil w Interze
to jego kariera i może robić co mu się żywnie podoba
nie ma co typa oceniać
Nitro, ale wiesz
no był
Piłkarz wybitny, ale niestety fawela go dopadła
no dobrze, ale wciąż był już dużo słabszy niż za czasów Barcelony
ale to co robil w barcelonie to byla magia
szkoda, że sezon 10/11 słabszy jak wygrywali scudetto
Roni w milanie to inny pilkarz, ale nadal byl dobry
dokł
W 2009-10 sam ciągnał
co gosciu wyprawial w Porto to byla poezja
no tak, ale nie ma co mówić, bo w Milanie też dobrą robotę potrafił zrobić
Bez przesady że grał fatalnie w Milanei
i tak najbardziej zmarnowany talent to Quaresma
no ale Dinho z Barcelony, a Dinho z Milanu to 2 różnych piłkarzy
i gościu raczej pograł więcej niż 2 dobre sezony
facet byl wybitny
a Ronaldinho to byl prawdziwy talent mial to co messi i Cr7
a w 2010 wymiatał w Serie A
No bez przesady
Mówię o talencie
no w Milanie to odcinął kupony xDD
Ronaldinho z sezonu 04-06 to był jakiś kosmita
w sumie dwa sezony na topie, a potem dołowanie
xD
Messi wgl nie pracuje
no Ronaldinho szybko się skończył
Ale że był debilem to wiadomo co
ale ja nie neguje talentu messiego itd, ale osobiscie uwazam ze Cr7 jest lepszy, uwielbiam ludzi ktorzy swoja wlasna praca daza do prefekcji i potrafia obalic talent innych
co jest istotne
Ronaldinho? Wszystko wygrał
Ronaldinho robił nieprawdopodobne rzeczy
ale głowa za słaba
Ronaldinho chyba mógł być większy
no ja bym dodał jeszcze Ronaldo z Brazylii
Roanldihnio a co on takiego osiagnal?
Tylko że Dinho był debilem
a Messi ma to w dupie
Ronaldinho i Messi są talentami stulecia
bo goni Messiego
gościu stworzony był do piłki od pierwszej minuty od narodzin
mimo, ze osiagnal juz prawie wszystko w tym sporcie
ciagly głod wygranych
nikt nie twierdzi, że nie jest świetnym sportowcem, bo jest, ale nie zmienia to faktu, że przejście do Juventusu było ogromnym błędem
Ronaldo to czlowiek sukcesu
ale Messi to jednak talent czystej wody
Szanuję tego całego Ronalda, bo naprawdę miał ciężko w życiu i dużo osiągnął pracą
Nie widziałem żeby kiedykolwiek Maldini pokazyła 5 LM do Interu czy Juve
Chcialbym miec tak chory leb i tak zajebiste ambicje jak Cr7
no ma
no gość ewidentnie ma kompleks Messiego
inni gorsi
JA NAJLEPSZY
już takie coś pokazuje co to za typ człowieka
a ten afiszuje się, że ma 5 LM przed kamerami
Real wygrywa 4x LM i 3 z rzędu
po prostu ma chory łeb
myślę, że nawet nie na skarbówkę
xD
Ronald to sobie ruszył jak na gali Serie A
jak on nie jest na 1 miejscu, to dostaje padaczki
xD
a Ronaldo ruszył bo się obraził na skarbówkę xD
zawsze bede uwazal ze Cr7 > messi
a Ronaldo to narcyz i debil
nie wiem po co ma ruszac bo kolo uja mi to lata
Ronaldo ruszył i się osrał
no właśnie
no ale po co ma ruszać xd
A po co miał ruszać?
Dokładnie co xD
messiego uwazam za swietnego pilkarza, ale jednak nigdzie dupy nie ruszyl
xD
Jak Messi taki mocny to niech wygra za rok z Getafe LM
dokł xDD
W taki razie Zanetti i Maldini to gówna bo całe życie w Serie A
Messi boi się wyzwań xD
no nie wiem przez kogo
Ale teraz też jest postrzegany jako swietny grajek, ktory nie boi sie wyzwan jak messi
do tego drużyna dużo mocniejsza od Juventusu i sportowo i pod względem marketingu
w Realu był postrzegany na równi z Messim niezależnie od tego jak grał
To prawda
a wracając do tematu Juve i Ronaldo to najwięcej stracił sam Ronaldo na tym transferze
Oni rządzą Katarem wiec Neymara maja na strzała xD
Myślę że już by nie żył
byłaby beka dekady
w ogóle to szkoda, że nie wziął od nich tego hajsu i się nie wykupił, a potem nie podpisał kontraktu z kimś innym xD
Potem to zostało zmienione
Inne przepisy WTC z tego co pamiętam