Jak w Włochy
Maseratti to mial pecha xD
no generalnie Francja to ma tak, że jak się męczy w grupie, ale z niej wyjdzie to leci do finału
ruleta jak Zizu
Francja mocno meczyła sie z Togo i Koreą w grupie
no gość był unikalny
to też coś niesamowitego było
ta technika...
Zidane i jego prowadzenie piłki
tak a pro po Messiego
jeden z najlepszych indywidualnych występów jakie w życiu widziałem
Jak Włochy xD
a Francja już w grupie ledwo dawała radę
Ale Brazylia przez cały turniej grała średnioo
co Zidane się z nimi bawił
co on tam z nimi robił to coś niesamowitego
Powinni zmasakrować wszystkich
przegrali z Francja
ośmieszył*
ale trafili na Zidane'a przeżywającego trzecią młodość
i dziadek Zidane ich w pojedynkę pośmieszył
no nie wiem
i wysrać
I to tak ostro
no niestety mając tak potężny skład
Oni powinni ten Mundial zgwałcić
dokł
Brazylia zaliczyła hiperkomrpo w 2006
to grali tam amatorzy
no i Włochy 2006
a tak
i można było coś kombinować
albo Zabaleta PO, Zanetti LO
jeśli chodzi o wybitne reprezentacje, to można tak powiedzieć o Francji 1998, Brazylii 2002-2006, Hiszpanii 2010-2012
Zasraniec Maradona
to zrezygnował z świętego Javiera :(((
Samuel, Zanetti i już połowa najsłabszej formacji byłaby obsadzona
Typowa Argentyna XD
Nie rozumiem jak mógł nie wziąć Cambiasso i Zanettiego
do tego syf w federacji
no atak mieli na poziomie kosmicznym, pomoc na niezłym, a obronę na miernym
ale w 2010 mieli lepszą ekipę
No i Higuain
Wygrałby gdyby nie Palacio xD
myślę, że w 2010 mogli nawet realnie powalczyć, ale ćpun zrezygnował z Interistów (prócz Samuela)
Argentyna miala szrot? xDDD
Jak Kołczynio odchodził do Barcelony to Liverpool ledwo się łapał do TOP4
ale na Messim będzie ciążyło to, że nie wygrał MŚ, mimo, że tak naprawdę nie miał szans z takim szrotem jaki ma Argentyna
Kwestia pecha lub szczęścia
kwestia podjetych decyzji. niczym Fernando Alonso w f1
dokł
no bo przegryw co
do MC
Vieira odszedł chyba zimą 2010
no dobra bardziej pechowiec niz przegryw
Vieira też ligi mistrzów nie wygrał przegryw jeden
Ricardo Oliveira też i co
Pandev dobry grajek
Pandev wygral LM xD
myślę, że wielu oddałoby triumf w LM za taką karierę i umiejętności jak ten cały przegryw Zlatan
A LM pewnie nie wygra
Lewandowski jest zawodnikiem wybitnym
tak samo Traore, albo jakiś inny Finnan
Montpellier i Monaco pokazało, że nie taka formalność
Dokładnie
Milan Baros jest zwycięzcą bo wygrał LM w 2005
bardziej formalnosc
Możemy tak w kółko mowic
Sensi
czy ja wiem, czy wygranie Ligue 1 w PSG to taki sukcecs
ale jakby został w Interze to też mógłby nie wygrać i pewnie byłaby to Barcelona
Szewa też odszsedł w CFC wygrać LM
Oni to są wygrywy
"a pojde sobie do Barcelony, zeby wygrac LM:
No Paolo Orlandoni czy Kalacz wygrali
to ten cały Zlatan ma już więcej
Ronaldo tak uwielbiany na SB strzelił tylko 14 goli w LM?
xD
to samo cou xD
o Ronaldo9 też nie wygrał
Ronaldo w takim razie też gówniak bo nie wygrał
bardziej chodzi mi o sytuacje z LM
lepsi nie wygrywali
Gość się sprawdza w każdej lidze a ten pieprzy o przegrywaniu xD
zdarza się
dajcie sobie spokój z LM
przegryw niesamowity z tego Zlatana
no wygrana Serie A, Ligue 1. La Liga
Dokładnie
jak myślę o Messim, to przede wszystkim myślę o jego prowadzeniu piłki, to jest coś niemożliwego do skopiowania
też trudno porównywać Messiego do innych piłkarzy będących na topie przez całą karierę, ale grających na mniej eksponowanych pozycjach
Zlatan za to jest najwiekszym przegrywem imo xD
czegoś takiego nikt nie ma
Dokł
sam sposób poruszania się z piłką Messiego
ale to już uj z tymi golami, asystami i innymi rzeczami
"nam cyganom nie można mówić co mamy robić, bo i tak nie posłuchamy"
Chociaż pewnie to samo mówili o Krujfie czy Van Baastenie
Takiego piłkarza jak Messi to sobie nie wyobrażam