Archiwum shoutboksa

Nitrogen 14.02.2020 23:44

Jak w Włochy

Lisek97 14.02.2020 23:44

Maseratti to mial pecha xD

WTC 14.02.2020 23:44

no generalnie Francja to ma tak, że jak się męczy w grupie, ale z niej wyjdzie to leci do finału

Lisek97 14.02.2020 23:44

ruleta jak Zizu

Nitrogen 14.02.2020 23:44

Francja mocno meczyła sie z Togo i Koreą w grupie

WTC 14.02.2020 23:44

no gość był unikalny

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:44

to też coś niesamowitego było

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:44

ta technika...

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:44

Zidane i jego prowadzenie piłki

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:44

tak a pro po Messiego

WTC 14.02.2020 23:43

jeden z najlepszych indywidualnych występów jakie w życiu widziałem

Nitrogen 14.02.2020 23:43

Jak Włochy xD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:43

a Francja już w grupie ledwo dawała radę

Nitrogen 14.02.2020 23:43

Ale Brazylia przez cały turniej grała średnioo

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:43

co Zidane się z nimi bawił

WTC 14.02.2020 23:43

co on tam z nimi robił to coś niesamowitego

Nitrogen 14.02.2020 23:43

Powinni zmasakrować wszystkich

Lisek97 14.02.2020 23:43

przegrali z Francja

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:43

ośmieszył*

WTC 14.02.2020 23:43

ale trafili na Zidane'a przeżywającego trzecią młodość

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:43

i dziadek Zidane ich w pojedynkę pośmieszył

Lisek97 14.02.2020 23:43

no nie wiem

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:43

i wysrać

Nitrogen 14.02.2020 23:43

I to tak ostro

WTC 14.02.2020 23:43

no niestety mając tak potężny skład

Nitrogen 14.02.2020 23:43

Oni powinni ten Mundial zgwałcić

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:43

dokł

Nitrogen 14.02.2020 23:43

Brazylia zaliczyła hiperkomrpo w 2006

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:42

to grali tam amatorzy

WTC 14.02.2020 23:42

no i Włochy 2006

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:42

a tak

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:42

i można było coś kombinować

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:42

albo Zabaleta PO, Zanetti LO

WTC 14.02.2020 23:42

jeśli chodzi o wybitne reprezentacje, to można tak powiedzieć o Francji 1998, Brazylii 2002-2006, Hiszpanii 2010-2012

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:42

Zasraniec Maradona

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:42

to zrezygnował z świętego Javiera :(((

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:41

Samuel, Zanetti i już połowa najsłabszej formacji byłaby obsadzona

Nitrogen 14.02.2020 23:41

Typowa Argentyna XD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:41

Nie rozumiem jak mógł nie wziąć Cambiasso i Zanettiego

WTC 14.02.2020 23:41

do tego syf w federacji

WTC 14.02.2020 23:41

no atak mieli na poziomie kosmicznym, pomoc na niezłym, a obronę na miernym

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:41

ale w 2010 mieli lepszą ekipę

Nitrogen 14.02.2020 23:41

No i Higuain

Nitrogen 14.02.2020 23:41

Wygrałby gdyby nie Palacio xD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:41

myślę, że w 2010 mogli nawet realnie powalczyć, ale ćpun zrezygnował z Interistów (prócz Samuela)

Lisek97 14.02.2020 23:41

Argentyna miala szrot? xDDD

Nitrogen 14.02.2020 23:40

Jak Kołczynio odchodził do Barcelony to Liverpool ledwo się łapał do TOP4

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:40

ale na Messim będzie ciążyło to, że nie wygrał MŚ, mimo, że tak naprawdę nie miał szans z takim szrotem jaki ma Argentyna

Nitrogen 14.02.2020 23:40

Kwestia pecha lub szczęścia

Ojciec SB 14.02.2020 23:40

kwestia podjetych decyzji. niczym Fernando Alonso w f1

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:39

dokł

WTC 14.02.2020 23:39

no bo przegryw co

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:39

do MC

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:39

Vieira odszedł chyba zimą 2010 :D

Lisek97 14.02.2020 23:39

no dobra bardziej pechowiec niz przegryw

WTC 14.02.2020 23:39

Vieira też ligi mistrzów nie wygrał przegryw jeden

Nitrogen 14.02.2020 23:39

Ricardo Oliveira też i co

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:39

Pandev dobry grajek

Lisek97 14.02.2020 23:39

Pandev wygral LM xD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:39

myślę, że wielu oddałoby triumf w LM za taką karierę i umiejętności jak ten cały przegryw Zlatan

Nitrogen 14.02.2020 23:38

A LM pewnie nie wygra

Nitrogen 14.02.2020 23:38

Lewandowski jest zawodnikiem wybitnym

WTC 14.02.2020 23:38

tak samo Traore, albo jakiś inny Finnan

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:38

Montpellier i Monaco pokazało, że nie taka formalność

Nitrogen 14.02.2020 23:38

Dokładnie

WTC 14.02.2020 23:38

Milan Baros jest zwycięzcą bo wygrał LM w 2005

Lisek97 14.02.2020 23:38

bardziej formalnosc

Nitrogen 14.02.2020 23:38

Możemy tak w kółko mowic

Chuchu 14.02.2020 23:38

Sensi :lol:

Lisek97 14.02.2020 23:38

czy ja wiem, czy wygranie Ligue 1 w PSG to taki sukcecs

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:38

ale jakby został w Interze to też mógłby nie wygrać i pewnie byłaby to Barcelona

Nitrogen 14.02.2020 23:38

Szewa też odszsedł w CFC wygrać LM

Nitrogen 14.02.2020 23:37

Oni to są wygrywy

Lisek97 14.02.2020 23:37

"a pojde sobie do Barcelony, zeby wygrac LM:

Nitrogen 14.02.2020 23:37

No Paolo Orlandoni czy Kalacz wygrali

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:37

to ten cały Zlatan ma już więcej

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:37

Ronaldo tak uwielbiany na SB strzelił tylko 14 goli w LM?

Nitrogen 14.02.2020 23:37

xD

Lisek97 14.02.2020 23:37

to samo cou xD

WTC 14.02.2020 23:37

o Ronaldo9 też nie wygrał

Nitrogen 14.02.2020 23:37

Ronaldo w takim razie też gówniak bo nie wygrał

Lisek97 14.02.2020 23:37

bardziej chodzi mi o sytuacje z LM

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:37

lepsi nie wygrywali

Nitrogen 14.02.2020 23:37

Gość się sprawdza w każdej lidze a ten pieprzy o przegrywaniu xD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:37

zdarza się

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:37

dajcie sobie spokój z LM

WTC 14.02.2020 23:37

przegryw niesamowity z tego Zlatana

WTC 14.02.2020 23:36

no wygrana Serie A, Ligue 1. La Liga

Nitrogen 14.02.2020 23:36

Dokładnie

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:36

jak myślę o Messim, to przede wszystkim myślę o jego prowadzeniu piłki, to jest coś niemożliwego do skopiowania

Nitrogen 14.02.2020 23:36

facepalm

WTC 14.02.2020 23:36

też trudno porównywać Messiego do innych piłkarzy będących na topie przez całą karierę, ale grających na mniej eksponowanych pozycjach

Lisek97 14.02.2020 23:36

Zlatan za to jest najwiekszym przegrywem imo xD

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:35

czegoś takiego nikt nie ma

Nitrogen 14.02.2020 23:35

Dokł

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:35

sam sposób poruszania się z piłką Messiego

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:35

ale to już uj z tymi golami, asystami i innymi rzeczami

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:35

"nam cyganom nie można mówić co mamy robić, bo i tak nie posłuchamy"

Nitrogen 14.02.2020 23:35

Chociaż pewnie to samo mówili o Krujfie czy Van Baastenie

Nitrogen 14.02.2020 23:34

Takiego piłkarza jak Messi to sobie nie wyobrażam

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się