przeciwko Liverpoolowi wyszli zesrani, że przed meczem mogłeś to wyczuć
Barcelona ich przeorała
rzez 3 lata
Kompromitacja z Atletico w 2016
od Barcelony tez wyłapali
wtedy kazde dostawal baty od realu
Od Henkesa same obicia brutalne
baty od Realu?
No kompro niestety
no kompro
zaliczyl bayern
jakie kompro?
ale finansowo dobrze, więc w sumie to najlepiej
Bo ich mieć nie może grając w lidze holenderskiej
Bayern dobrze zarządzany mimo kompro w europie
Ajax nie ma ambicji sportowych w Europie
no to zaraz, bo nie rozumiem gościu
pod wzgledem finansowym to worth jak najbardziej, ale pod wzgledem sportowym juz gorzej
No i tak to się żyje na SB
Bayern najlepsza polityka. Ajax fatalnie zarządzany xDDDDDDD
no ale Ajax nie ma ambicji grania w finale LM co sezon chyba co
w zeszlym sezonie byli prawie w finale a teraz nie wyszli z grupy
na jakiej podstawie to piszesz
co z tego, ze zarabiaja miliony na mlodzikach
no patrz
Rany Boskie xD
Ajax xDDDDDDDDD
co xD
Ajax
Atletico jednak ich przebija
United
Barcelona
to ma jednak Atletico
najgorszą politykę transferową to obok takich kompromitacji jak Milan
15 razy będzie zmieniany
Wyork jest nieprawomocny
Niczego FFP nie dopadło
ukształtowali przez lata mocny skład, którego nie musieli zmieniać
pozniej PSG, Barca itd
A jak wydaje to 70 mln na Hernandeza
najmądrzejszą politykę ma jednak Real obecnie
FFP juz dopadlo City
Bayern nie wydaje
Nie da się wygrywać w Europie bez wydawania pieniędzy
Bayern jako jedyny klub z czolowki ma dodatni bilans
to chyba są w dobrym miejscu ; D
a teraz gromią PL, rok temu wygrali LM
Bayern ma żenujacą politykę
no i Liverpool ciągle się rozwija chciałbym zauważyć
hahaha
no ale ja Juve nie podałem jako przykładu xd
dzie byl Liverpool przez ostatnie 10 lat?
No znakomita. Przez swój debilizm Bundesliga ich dogoniła a w Europie nic nie znaczą
a juve poza Serie A co osiagnelo?
no jest tak mądra, że poza Bundesligą nic nie osiągają
XD
Bayern najlepiej zarządzany
zwroc uwage jak madra jest polityka transferowa Batyernu
też zależy jaką skalą mierzymy
dokl, peryshit wraca po sezonie do nas
uważasz, że Liverpool, albo RB Lipsk są gorzej zarządzane?
swoja droga Bayern to najlepiej zarzadzany klub w europie
taaa juz widze jak Bayern kupuje Cou xD
aktualnie transfer mlodego zawodnika do farsy to strzal wm kolano
to musimy kupić pół składu za 300 baniek
on też dzisiaj opisywał, że jak dostaniemy pieniądze z wypożyczonych piłkarzy
albo Endru
Abidal
tam dyrektorem sportowym chyba jest Endru
patrz Coutinho, patrz Dembele, patrz właśnie Griezmann
to są przede wszystkim debile i mogą akurat na to pójść
ale to sa Janusze i w zyciu na to nie pojda
wtedy to tak
Niech zraszacze dają 50-60 baniek + Griezmann i wtedy to byłaby dobra oferta
lautaro jeszcze przyszly sezon u nas pogra
tak czy siak
Lautaro nie bedzie chcial realu
no ale ponoć Real wchodzi do gry
oni na okienko zimowe na sprowadzenie napastnika za Suareza mieli 12 Mln xDD
jak klepia biede
z czego oni chca ta klauzule aktywowac?
vidal i tak przyjdzie ale na naszych warunkach
najczesciej po 15minutach 1 meczu ligowego
Pójdzie w rozliczeniu za Lautaro
(Vidal)
no mamy klauzule i wezmiemy balast za lautaro
ze mozna gasic swiatla, zakreca wode itd.
bzdura, co pisalem ze po sezonie
przed kazdym sezonem typowales 7
xDDDDDDDDDDDDDD
Ivan, Arturo Vidal plus doplata 20-30 mln i Lautaro do nas. Myśle, ze to oferta godna obu stron. Bo kolejne oferty rzedu 10-15 mln za Vidala to śmiech na sali...
uwaga wrzucam komentarze z FC Barca.com xD
a dzieci patrzą
pier.dolisz glupoty i klamstwa teraz, o 7 miejscu nie pisalem
kiedy
7?
co?
no pisales tez że na 7 miejscu skonczymy
btw mowilem pisalem niedawno, ze sensiemu blizej do szpitala niz do wyjsciowej 11.
skrot ogladalem, ale ponoc w trakcie meczu sedzie gwizdal pod jude, a w skorcie tego nie uswiadczysz