Archiwum shoutboksa

WTC 14.02.2020 22:59

przeciwko Liverpoolowi wyszli zesrani, że przed meczem mogłeś to wyczuć

Nitrogen 14.02.2020 22:59

Barcelona ich przeorała

Lisek97 14.02.2020 22:59

rzez 3 lata

Nitrogen 14.02.2020 22:59

Kompromitacja z Atletico w 2016

WTC 14.02.2020 22:59

od Barcelony tez wyłapali

Lisek97 14.02.2020 22:59

wtedy kazde dostawal baty od realu

Nitrogen 14.02.2020 22:59

Od Henkesa same obicia brutalne

WTC 14.02.2020 22:59

baty od Realu?

Nitrogen 14.02.2020 22:59

No kompro niestety

WTC 14.02.2020 22:59

no kompro

Lisek97 14.02.2020 22:59

zaliczyl bayern

Lisek97 14.02.2020 22:58

jakie kompro?

WTC 14.02.2020 22:58

ale finansowo dobrze, więc w sumie to najlepiej

Nitrogen 14.02.2020 22:58

Bo ich mieć nie może grając w lidze holenderskiej

WTC 14.02.2020 22:58

Bayern dobrze zarządzany mimo kompro w europie

Nitrogen 14.02.2020 22:58

Ajax nie ma ambicji sportowych w Europie

WTC 14.02.2020 22:58

no to zaraz, bo nie rozumiem gościu

Lisek97 14.02.2020 22:58

pod wzgledem finansowym to worth jak najbardziej, ale pod wzgledem sportowym juz gorzej

Nitrogen 14.02.2020 22:58

No i tak to się żyje na SB

Nitrogen 14.02.2020 22:57

Bayern najlepsza polityka. Ajax fatalnie zarządzany xDDDDDDD

WTC 14.02.2020 22:57

no ale Ajax nie ma ambicji grania w finale LM co sezon chyba co

Lisek97 14.02.2020 22:57

w zeszlym sezonie byli prawie w finale a teraz nie wyszli z grupy

WTC 14.02.2020 22:57

na jakiej podstawie to piszesz

Lisek97 14.02.2020 22:57

co z tego, ze zarabiaja miliony na mlodzikach

Lisek97 14.02.2020 22:57

no patrz

Nitrogen 14.02.2020 22:57

Rany Boskie xD

Nitrogen 14.02.2020 22:57

Ajax xDDDDDDDDD

WTC 14.02.2020 22:57

co xD

Lisek97 14.02.2020 22:57

Ajax

WTC 14.02.2020 22:56

Atletico jednak ich przebija

Lisek97 14.02.2020 22:56

United

Lisek97 14.02.2020 22:56

Barcelona

WTC 14.02.2020 22:56

to ma jednak Atletico

WTC 14.02.2020 22:56

najgorszą politykę transferową to obok takich kompromitacji jak Milan

Nitrogen 14.02.2020 22:55

15 razy będzie zmieniany

Nitrogen 14.02.2020 22:55

Wyork jest nieprawomocny

Nitrogen 14.02.2020 22:55

Niczego FFP nie dopadło

WTC 14.02.2020 22:55

ukształtowali przez lata mocny skład, którego nie musieli zmieniać

Lisek97 14.02.2020 22:55

pozniej PSG, Barca itd

Nitrogen 14.02.2020 22:55

A jak wydaje to 70 mln na Hernandeza

WTC 14.02.2020 22:55

najmądrzejszą politykę ma jednak Real obecnie

Lisek97 14.02.2020 22:55

FFP juz dopadlo City

Nitrogen 14.02.2020 22:55

Bayern nie wydaje

Nitrogen 14.02.2020 22:55

Nie da się wygrywać w Europie bez wydawania pieniędzy

Lisek97 14.02.2020 22:54

Bayern jako jedyny klub z czolowki ma dodatni bilans

WTC 14.02.2020 22:54

to chyba są w dobrym miejscu ; D

WTC 14.02.2020 22:54

a teraz gromią PL, rok temu wygrali LM

Nitrogen 14.02.2020 22:54

Bayern ma żenujacą politykę

WTC 14.02.2020 22:54

no i Liverpool ciągle się rozwija chciałbym zauważyć

Kebo 14.02.2020 22:54

hahaha

WTC 14.02.2020 22:54

no ale ja Juve nie podałem jako przykładu xd

Lisek97 14.02.2020 22:54

dzie byl Liverpool przez ostatnie 10 lat?

Nitrogen 14.02.2020 22:54

No znakomita. Przez swój debilizm Bundesliga ich dogoniła a w Europie nic nie znaczą

Lisek97 14.02.2020 22:53

a juve poza Serie A co osiagnelo?

WTC 14.02.2020 22:53

no jest tak mądra, że poza Bundesligą nic nie osiągają

Kebo 14.02.2020 22:53

XD

Nitrogen 14.02.2020 22:53

Bayern najlepiej zarządzany facepalm

Lisek97 14.02.2020 22:53

zwroc uwage jak madra jest polityka transferowa Batyernu

WTC 14.02.2020 22:53

też zależy jaką skalą mierzymy

Imrahil 14.02.2020 22:53

dokl, peryshit wraca po sezonie do nas

WTC 14.02.2020 22:52

uważasz, że Liverpool, albo RB Lipsk są gorzej zarządzane?

Lisek97 14.02.2020 22:52

swoja droga Bayern to najlepiej zarzadzany klub w europie

Lisek97 14.02.2020 22:51

taaa juz widze jak Bayern kupuje Cou xD

Lisek97 14.02.2020 22:50

aktualnie transfer mlodego zawodnika do farsy to strzal wm kolano

WTC 14.02.2020 22:50

to musimy kupić pół składu za 300 baniek

WTC 14.02.2020 22:50

on też dzisiaj opisywał, że jak dostaniemy pieniądze z wypożyczonych piłkarzy

WTC 14.02.2020 22:50

albo Endru

Lisek97 14.02.2020 22:50

Abidal

WTC 14.02.2020 22:50

tam dyrektorem sportowym chyba jest Endru

WTC 14.02.2020 22:49

patrz Coutinho, patrz Dembele, patrz właśnie Griezmann

Imrahil 14.02.2020 22:49

:D

WTC 14.02.2020 22:49

to są przede wszystkim debile i mogą akurat na to pójść

Lisek97 14.02.2020 22:49

ale to sa Janusze i w zyciu na to nie pojda

Lisek97 14.02.2020 22:48

wtedy to tak

WTC 14.02.2020 22:48

Niech zraszacze dają 50-60 baniek + Griezmann i wtedy to byłaby dobra oferta

Imrahil 14.02.2020 22:48

lautaro jeszcze przyszly sezon u nas pogra

WTC 14.02.2020 22:48

tak czy siak

Lisek97 14.02.2020 22:48

Lautaro nie bedzie chcial realu

WTC 14.02.2020 22:47

no ale ponoć Real wchodzi do gry

Lisek97 14.02.2020 22:47

oni na okienko zimowe na sprowadzenie napastnika za Suareza mieli 12 Mln xDD

Lisek97 14.02.2020 22:46

jak klepia biede

Lisek97 14.02.2020 22:46

z czego oni chca ta klauzule aktywowac?

Klinsi64 14.02.2020 22:45

vidal i tak przyjdzie ale na naszych warunkach

Imrahil 14.02.2020 22:45

najczesciej po 15minutach 1 meczu ligowego

Lisek97 14.02.2020 22:45

Pójdzie w rozliczeniu za Lautaro ;) (Vidal)

Klinsi64 14.02.2020 22:45

no mamy klauzule i wezmiemy balast za lautaro

Imrahil 14.02.2020 22:45

ze mozna gasic swiatla, zakreca wode itd.

Imrahil 14.02.2020 22:45

bzdura, co pisalem ze po sezonie

Klinsi64 14.02.2020 22:44

przed kazdym sezonem typowales 7

Lisek97 14.02.2020 22:44

xDDDDDDDDDDDDDD

Lisek97 14.02.2020 22:44

Ivan, Arturo Vidal plus doplata 20-30 mln i Lautaro do nas. Myśle, ze to oferta godna obu stron. Bo kolejne oferty rzedu 10-15 mln za Vidala to śmiech na sali...

Lisek97 14.02.2020 22:44

uwaga wrzucam komentarze z FC Barca.com xD

Imrahil 14.02.2020 22:39

a dzieci patrzą

Imrahil 14.02.2020 22:39

pier.dolisz glupoty i klamstwa teraz, o 7 miejscu nie pisalem

Imrahil 14.02.2020 22:38

kiedy

Imrahil 14.02.2020 22:38

7?

Imrahil 14.02.2020 22:38

co?

Klinsi64 14.02.2020 22:38

no pisales tez że na 7 miejscu skonczymy

Imrahil 14.02.2020 22:36

btw mowilem pisalem niedawno, ze sensiemu blizej do szpitala niz do wyjsciowej 11.

Imrahil 14.02.2020 22:35

skrot ogladalem, ale ponoc w trakcie meczu sedzie gwizdal pod jude, a w skorcie tego nie uswiadczysz

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się