Archiwum shoutboksa

AveCaesar 14.02.2020 18:59

mysle ze wszystko zalezy od powiedzmy profilu dzialalnosci

Kredence 14.02.2020 18:59

i tak i nie AC

AveCaesar 14.02.2020 18:58

;)

AveCaesar 14.02.2020 18:58

ojj tutaj mozesz sie mylic

SETE 14.02.2020 18:58

Wole kończyć prace wtedy kiedy ja chce :)

SETE 14.02.2020 18:58

Ja mam w 4 taki Interes :)

Kredence 14.02.2020 18:58

a kasa chyba AŻ tak wielka nie jest

SETE 14.02.2020 18:58

100 %

AveCaesar 14.02.2020 18:58

z pewnoscia

Kredence 14.02.2020 18:58

gastronomia to orka i taka jest prawda

SETE 14.02.2020 18:58

Bardzo czasochłonna to pewne

SETE 14.02.2020 18:57

Ja tam nie wiem . Uważam ze mimo wszystko to jest ciężka robota

AveCaesar 14.02.2020 18:57

dlatego mysle ze hurtownie oraz ceny masz narzucone bo one tez musza zarobic wtym ukladzie

Piter 14.02.2020 18:56

dla niego to tylko marketing za który płacisz xd

SETE 14.02.2020 18:56

Dokl

SETE 14.02.2020 18:56

Wszystko zgodnie z wytycznymi

AveCaesar 14.02.2020 18:56

no tak

Piter 14.02.2020 18:56

sprawdzony model biznesowy, to nie tylko przepis, to aranżacja lokalu, ubiór pracowników, przepisy

Piter 14.02.2020 18:55

dokładnie SETE

SETE 14.02.2020 18:55

No tak , to zakłada model ( know how ) pokazują Ci jak prowadzić biznes

AveCaesar 14.02.2020 18:55

przynajmniej

Piter 14.02.2020 18:55

McDonald's największa sieć fast food na świecie, a jest tak dlatego, że między innymi PRZEPIS z którego się tak śmiejesz, jest wszędzie ten sam, każda restauracja jest taka sama. Nie ważne gdzie pojedziesz, zawsze jesz tak samo, to jest właśnie franczyza. emika nigdy tego nie zrozumie, bo on mówi że jest kelnerem i się zna

AveCaesar 14.02.2020 18:55

rzynjamniej w teorii która przyjmuje papier

AveCaesar 14.02.2020 18:55

ale masz tez np jakiegos swojego opiekuna ktory ci pomaga na poczatku

Piter 14.02.2020 18:53

dalej pokazujesz ile wiesz o franczyzie

SETE 14.02.2020 18:53

Ave cesar oczywiscie . Dostajesz model biznesowy i za to płacisz

Piter 14.02.2020 18:53

:lol:

Piter 14.02.2020 18:53

:loL:

emika 14.02.2020 18:53

powodzenia i tak !

emika 14.02.2020 18:53

sorry

emika 14.02.2020 18:53

piter a ty jestes uposledzony jak chcesz placic za to zeby dali ci swoj przepis na poczaki jak chcesz paczkarnie otworzyc xD

AveCaesar 14.02.2020 18:52

przeciez nikt nikogo nie bedzie prowadzil za raczke

Piter 14.02.2020 18:52

emika nie wie co to know how bo on nie ma pojęcia na czym polega franczyza

SETE 14.02.2020 18:52

A to jak sobie franczyzobiorca poradzi to już jego brozka

Piter 14.02.2020 18:52

dokładnie SETE

emika 14.02.2020 18:52

to jak juz te paczusie zalozysz tam to daj znac xD panie model biznesowy

AveCaesar 14.02.2020 18:51

ok teraz to ja koncze dyskusje

SETE 14.02.2020 18:51

Franczyza czyli płacisz za Know How

Piter 14.02.2020 18:51

:lol: to okej idź już skoro miałeś iść

AveCaesar 14.02.2020 18:51

...

emika 14.02.2020 18:51

specu

emika 14.02.2020 18:51

tak zabrzmiala twoja wypowiedz

emika 14.02.2020 18:51

ale piotruś skoncz mi pjerdolic glupoty xD bo nie chce mi sie z toba klocic

AveCaesar 14.02.2020 18:51

specu

AveCaesar 14.02.2020 18:51

chodzilo mi o porownanie roznych restauracji jak mozna porownywac prace kelnera z kucharzem ?

Piter 14.02.2020 18:50

tutaj pokazałeś że o franczyzie nie masz pojęcia i to żadnego

emika 14.02.2020 18:50

i co dalej

emika 14.02.2020 18:50

no tak

Piter 14.02.2020 18:50

EMIKA 14.02.2020 18:34 franczyza to tak naprawde tylko marketing za ktory placisz

emika 14.02.2020 18:50

jak praca na kuchni i na kelnerze to dla ciebie to samo to nie pracowales w gastro chyba

AveCaesar 14.02.2020 18:50

mniej wiecej wszedzie tak samo

emika 14.02.2020 18:50

na kuchni jest mniej czasu na wszystko

emika 14.02.2020 18:50

inne realia tu i tu sa

SETE 14.02.2020 18:50

Jedno jest pewne . Gastronomia to ciężki kawałek chleba

emika 14.02.2020 18:50

na kuchni tez pracowalem

emika 14.02.2020 18:49

nie pozjadalem wszystkich umyslow ale jak sie na czyms znam to mowie, denerwuje mnie takie pjerdolenie jak chce Ci wytlumaczyc, ze cos nie jest takie rozowe a ty z wypieta dupa lecisz do franczyzodawcy

AveCaesar 14.02.2020 18:49

tak samo jak kuchnia nie tylko od robienia jedzenia ;)

emika 14.02.2020 18:49

mniej wiecej

emika 14.02.2020 18:49

promocje w zabcie dzialaj w sposob kup 2 i wtedy cena minus x gdzie cena po promocji rowna sie normalnej cenie w normalnym sklepie

AveCaesar 14.02.2020 18:49

oczywiscei ze nie tylko

AveCaesar 14.02.2020 18:48

promcje itp

AveCaesar 14.02.2020 18:48

raczej nie sklepow w ktorych sa najlepsze ceny w jednych jest to tansze w drugich tamto

emika 14.02.2020 18:48

bo jak kiedys poznasz zycie w gastro, zobaczysz, ze kelnerzy nie sa tylko od podawania zarcia

emika 14.02.2020 18:48

pracowalem w DG kiedys, i pamietam jak robilem zamowienia albo latalem do hurtowni ;)

Piter 14.02.2020 18:47

i skąd wziąłeś wiedzę, bo będąc kelnerem w restauracji to chyba pozjadałeś wszystkie umysły :lol:

AveCaesar 14.02.2020 18:47

aaa myslalem ze ja gdzies zaliczylem klopsa

Piter 14.02.2020 18:47

wymień jakie biznesy otworzyłeś w takim razie :lol:

emika 14.02.2020 18:47

trzymajcie sie

emika 14.02.2020 18:47

tym akcentem koncze

Piter 14.02.2020 18:47

okej, niech ci będzie twoje "xd"

SETE 14.02.2020 18:47

Tutaj się w pełno zgadzam z Emika

emika 14.02.2020 18:47

xD

emika 14.02.2020 18:46

Piter 14.02.2020 18:45 ludzie chodzą do żabek czy biedronek bo wszystko jest takie same, a same sklepy mają najlepsze ceny bo mają własnych dostawców

AveCaesar 14.02.2020 18:46

xD

AveCaesar 14.02.2020 18:46

a kto powiedzial ze najlepsze ?

emika 14.02.2020 18:46

jak zabka ma wg ciebie najlepsze ceny to zweryfikuj rzeczywistosc

SETE 14.02.2020 18:46

Ave cesar ja nie mam franczyzy także ja nie mam na ten temat pełnej wiedzy

emika 14.02.2020 18:45

swoja droga z tymi ludzmi to chyba najwieksza beka xD franczyzobiorcy w takich zabkach dagrassach dominosach itp sami szukaja sobie pracownikow i sami ich przeszkalaja.

AveCaesar 14.02.2020 18:45

kogos kogo narzuca ci "zabka" odgornie

AveCaesar 14.02.2020 18:45

nie wiem jak to jest z umowami ale strzelam ze raczej zobowiazujesz sie od kogos zamawia c topwar itp

Piter 14.02.2020 18:45

ludzie chodzą do żabek czy biedronek bo wszystko jest takie same, a same sklepy mają najlepsze ceny bo mają własnych dostawców

AveCaesar 14.02.2020 18:44

moze tak byc sete ale bardziej jestem zdziwione ze twoj franczyzodawca pozwala ci dawac zarobic ludziom z nim nie powiazanym

emika 14.02.2020 18:44

w zabkach

emika 14.02.2020 18:44

itp itd

emika 14.02.2020 18:44

zabki czesto maja rozny asortyment ;) w jednej spotkasz 40 rodzajow chipsow w innej 5

emika 14.02.2020 18:43

ps

emika 14.02.2020 18:43

ale idz do swojej krainy franczyzą i złotem płynącej i sprawdz sam

emika 14.02.2020 18:43

moze to Ty jestes Piotruś zamurowany?

AveCaesar 14.02.2020 18:43

moze tak byc sete

emika 14.02.2020 18:43

xD

emika 14.02.2020 18:43

ale jak zamurowany skoro wiem jak to dziala?

SETE 14.02.2020 18:43

Albo szukają lepszych cen

SETE 14.02.2020 18:43

Albo szukają lepszych cen

AveCaesar 14.02.2020 18:42

no to lipa troszkę

Piter 14.02.2020 18:42

ja nie będę nawet dyskutować bo to bez sensu, on już na starcie jest zamurowany na zmianę swojego zdania

emika 14.02.2020 18:42

to maja swoich dostawcow- to prawda/ ale braki uzupelniaja w hurtowniach

emika 14.02.2020 18:41

zabki czy inne takie jak zamawiaja towar

AveCaesar 14.02.2020 18:41

xD

AveCaesar 14.02.2020 18:41

?

emika 14.02.2020 18:41

2

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się