Archiwum shoutboksa

SETE 14.02.2020 16:47

czarson nie

SETE 14.02.2020 16:47

no to najpierw zaczekaj jak konkurencja sobie poradzi , jesli i tak powstaje

Czarson 14.02.2020 16:47

przeciez to sa jakies zarty

Piter 14.02.2020 16:47

tak

Czarson 14.02.2020 16:47

Serio Sensi znow polamany?

Piter 14.02.2020 16:47

wydaje mi się że 20 lutego wystartują w tłusty czwartek

SETE 14.02.2020 16:47

aha

Piter 14.02.2020 16:47

dopiero otwierają bo jeszcze zamknięty jest ten sklep

SETE 14.02.2020 16:46

dlugo dziala ?

Piter 14.02.2020 16:46

bo wiadomo że lokale to przede wszystkim wygląd i otoczka

Piter 14.02.2020 16:46

no troszkę tak, widziałem otworzyli w piotrkowie pączkarnie ale taki syf z wyglądu że ja nie wchodzę do takich lokali

SETE 14.02.2020 16:46

teraz jest boom na takie pierogarnie, paczkarnie itd

SETE 14.02.2020 16:45

ciekawie

Piter 14.02.2020 16:45

dlatego celuję w coś małego na początek, bardzo mnie zachęciła pączkarnia gdzie wkład to około 100k

SETE 14.02.2020 16:45

sporo pieniedzy zgadza sie

Piter 14.02.2020 16:44

no zależy ale dla przeciętnego polaczka to niemożliwe jednak

SETE 14.02.2020 16:44

myslalem ze min 500 k

SETE 14.02.2020 16:44

to nie specjalnie duzo

Piter 14.02.2020 16:44

300k

SETE 14.02.2020 16:43

Ile ?

jaszczomb 14.02.2020 16:43

no napisalem, ze gruba xd

Piter 14.02.2020 16:43

w berlin kebab też dużo hajsu trzeba wcisnąć

SETE 14.02.2020 16:43

dokl

Piter 14.02.2020 16:43

na maka trzeba mieć minimum 1,8 mln własnego kapitału

SETE 14.02.2020 16:43

no to naprawde duza :)

Kunbaskier 14.02.2020 16:43

Sensi znów kontuzja. Nie zagra z Lazio i może w LE

Piter 14.02.2020 16:43

xdddd

jaszczomb 14.02.2020 16:43

jak masz gruba kabze do inwestycji to idz we franczyze mc donalda

SETE 14.02.2020 16:42

berlin kebab

Piter 14.02.2020 16:42

na początku koniecznie franczyza gdzie mi sprzedadzą gotowy model biznesowy

SETE 14.02.2020 16:41

Piter to jak w gastronomie to dzwon po Magde Gesler od razu zanim zaczniesz :)

Piter 14.02.2020 16:41

no chce swój biznes, nie musi być kokosów, grunt żebym sobie pracował po swojemu i dla siebie

Nasir 14.02.2020 16:40

bo na etacie w tym kraju to tylko lekarz albo dzialacz partyjny pis w spolce skarbu panstwa moze zarobic godnie

Nasir 14.02.2020 16:40

nie ma co czekac

Nasir 14.02.2020 16:40

to dzialaj

Nasir 14.02.2020 16:40

a ok

Piter 14.02.2020 16:40

ja bym się w kebsie spełniał zawodowo typie

Nasir 14.02.2020 16:39

no piter to by zalozyl kebab najlepiej zeby turek robil za 10zl/h krecil pite zamawial towar sprzatal a piter by tylko przyjezdzal raz dziennie po kase

jaszczomb 14.02.2020 16:39

no wlasnie to jest bardzo wazne, najlepiej robic biznes w czyms w czym siedzisz od dawana i ogarniasz rynek

Piter 14.02.2020 16:38

bo miał doświadczenie wielkie w tym

jaszczomb 14.02.2020 16:37

moj kumpel siedzial jako pizzerman w gdansku 4 lata a jakis rok temu wrocil do siebie do kwidzyna i zalozyl pizzerie xd

Piter 14.02.2020 16:37

na rzadko

Piter 14.02.2020 16:37

kurde no naprawdę mam troche hajsu do zainwestowania i chciałbym pójść w gastronomię, niestety 23 latek pełny obaw prędzej się zesra w gacie

jaszczomb 14.02.2020 16:36

a i piter ogolnie to jesli knajpa sie bedzie bronic smakiem i jakoscia to spokojnie sie utrzyma

Nasir 14.02.2020 16:35

zajebiste maja frytki na tluszczu wolowym z przyprawami

jaszczomb 14.02.2020 16:35

mocno przecietny w gda

Piter 14.02.2020 16:35

nie mam chyba szansy na start w swojej ulubionej dziedzinie :/

Piter 14.02.2020 16:35

Niestety Piotrków jest przesiąknięty kebsami i pizzeriami

Nasir 14.02.2020 16:33

duzy zestaw na frytkach wolowina z sosem tzatziki

Nasir 14.02.2020 16:33

masakra piter ja tylko u nich kebsy zamawiam

Piter 14.02.2020 16:30

uważam że ta marka ma największe szanse na sukces gdziekolwiek, przecież te logo każdy chyba zna, a oni mają zaledwie kilka lokali xd

Piter 14.02.2020 16:29

czemu ten kebab jest tak mało popularny?

Adriano_forever 14.02.2020 16:22

ale kość łódeczkowata jest w nadgarstku, więc jakie to foot

Adriano_forever 14.02.2020 16:21

czy coś

Adriano_forever 14.02.2020 16:21

najwyraźniej on wali stopami

Alfa 14.02.2020 16:21

Aha

Adriano_forever 14.02.2020 16:21

konia walił za dużo i jakaś kostka w nadgarstku zdechła

Adriano_forever 14.02.2020 16:20

samobójstwo które wygląda na wypadek

Alfa 14.02.2020 16:20

Scaphoid fracture, furever co to?

Alfa 14.02.2020 16:19

Sensi foot fracture facepalm

Nasir 14.02.2020 16:18

dokl sprzedac lautaro fast za kase z niego kupimy nowych belfodilow czy innych castaignosow forza

Pader88 14.02.2020 16:16

+100 wtedy bedziemy mieli latem 300 na transfery

Piter 14.02.2020 16:16

sensi kontuzja :lol:

WTC 14.02.2020 16:14

no uprzejmie zakładam, że Modrić to tylko dodatek do jakiejś kwoty xd

Adriano_forever 14.02.2020 16:14

za modricia przecież :D

Adriano_forever 14.02.2020 16:14

jak za kupe siana

WTC 14.02.2020 16:13

po co mu Skriniar za kupę siana

WTC 14.02.2020 16:13

Real ma Ramosa, Varane'a, Nacho i Edera

WTC 14.02.2020 16:13

przecież ten news jest gówno warty

Pader88 14.02.2020 16:13

wiedzialem ze Koza (Perez) przyjdzie do woza (Inter)

jaszczomb 14.02.2020 16:12

moze jeszcze z lautaro w pakiecie xd

jaszczomb 14.02.2020 16:11

hahahahaahah

Pader88 14.02.2020 16:11

beka

WTC 14.02.2020 16:11

xD

WTC 14.02.2020 16:11

Dość sensacyjne doniesienia napływają z Hiszpanii. Dziennik El Desmarque poinformował o planach transferowych Realu Madryt. Królewscy mają podobno zamiar zaoferować Interowi Lukę Modricia w zamian za możliwość ściągnięcia Milana Skriniara.

jaszczomb 14.02.2020 16:10

no na lawke moze byc mimo tego iz bedzie sie dzielic minutami z valero

CzarodziejCzasu 14.02.2020 16:09

tonali spoko, ale de brujn?

jaszczomb 14.02.2020 16:09

beda na to pieniadze gdyz suning da i nie macie dowodow, ze ebdzie inaczej

jaszczomb 14.02.2020 16:09

ogolnie to jestem po pierwszych korka u endra i uwazam, ze powinnismy kupic de brujna tonaliego i smsa

WTC 14.02.2020 16:06

spodziewam się zdjęcia Sensiego całego w gipsie w niedługim czasie

WTC 14.02.2020 16:06

a jutro ręka

Nitrogen 14.02.2020 16:05

Teraz to stopa

Nitrogen 14.02.2020 16:05

Wydawało mi się, że kolano

jaszczomb 14.02.2020 16:05

wszystko mu jest

jaszczomb 14.02.2020 16:04

uj wie tak w zasadzie

Nitrogen 14.02.2020 16:04

A Sensi z Juve nie miał kolana uszkodzonego?

jaszczomb 14.02.2020 16:03

randama idz walcz o temat na forum

Kondzik 14.02.2020 16:03

Czas pokazuje ze to wrak niestety nie pierwszy sezon

WTC 14.02.2020 16:03

no rzeczywiście zły dobór drużyny xd

Adriano_forever 14.02.2020 16:02

miód

Adriano_forever 14.02.2020 16:02

falke pastore

CzarodziejCzasu 14.02.2020 16:02

niech sobie go biora, nie obchodzi mnie

Adriano_forever 14.02.2020 16:02

w romie już tylku grajków ozdrowiało że szok

jaszczomb 14.02.2020 16:02

roma to chyba zly przyklad xd

Adriano_forever 14.02.2020 16:02

noo na bank

CzarodziejCzasu 14.02.2020 16:02

nie Interesuje mnie to

WTC 14.02.2020 16:02

to kupi go jakaś Roma i cudownie ozdrowieje

WTC 14.02.2020 16:02

żeby tylko się nie okazało, że jak my go nie wykupimy

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się