Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

emika 14.02.2020 18:40

zdziwilibyscie sie ile wlascicieli zabek czy innych dagrassow spotakcie w hurtowniach

Piter 14.02.2020 18:40

no i wtedy taką żabkę to można zamknąć bez pozwolenia na sprzedaż alko

emika 14.02.2020 18:40

1 sprawa

emika 14.02.2020 18:40

dobra odniose sie bo zapomne potem

Nitrogen 14.02.2020 18:40

Jeśli mieszkańcy wyrażą sprzeciw to nie mogą sprzedawać alkoholu

AveCaesar 14.02.2020 18:39

chociazby masz ich ceny hurtowe

Piter 14.02.2020 18:39

czym, metrażem :lol:

Nitrogen 14.02.2020 18:39

Niektóre nie mogą sprzedawać alkoholu

emika 14.02.2020 18:39

dalej

emika 14.02.2020 18:39

roznia

Piter 14.02.2020 18:39

W tym że żabki są wszystkie takie same, nie ważne do jakiej pójdziesz, one nie różnią się od siebie niczym

emika 14.02.2020 18:39

no slucham dalej potem sie odniose

SETE 14.02.2020 18:39

Piter jesteś technicznym chłopem i powinieneś w te stronę iść . Znasz się na obróbce skrawaniem. Otwierasz firmę handlowa z zakresu obsługi firm tzw zaopatrzenie techniczne . Nie użerasz się z plebsem , nie martwisz się sanepidem , jedziesz po prostu z tematem na którym się znasz b dobrze

AveCaesar 14.02.2020 18:38

i tylko dla siebie

AveCaesar 14.02.2020 18:38

bezpośerdnio dla siebie

AveCaesar 14.02.2020 18:38

zdzisz po hurtowniach ogarniasz dostawy negoscjujeszz ceny

emika 14.02.2020 18:38

oprocz tego, ze za "uzytkowanie logo" zabki placisz prowizje od obrotow

AveCaesar 14.02.2020 18:38

tym w osiedlowym sklepiku zalatwiasz sobie wszystko sam

emika 14.02.2020 18:37

od żabki

emika 14.02.2020 18:37

czym rozni sie np osiedlowy sklepik

AveCaesar 14.02.2020 18:37

no tak

emika 14.02.2020 18:37

opowiedz mi o tym

emika 14.02.2020 18:37

dobra

Piter 14.02.2020 18:37

a we franczyzie chodzi o gotowy system

Piter 14.02.2020 18:37

emika nic nie mówi o modelu biznesowym

AveCaesar 14.02.2020 18:37

prowadzenia biznesu

AveCaesar 14.02.2020 18:37

no nie do konca bo generalni daja ci ich model biznesowy

Piter 14.02.2020 18:37

bez zapoznania się z modelem samo logo i marketing ci nic nie da

emika 14.02.2020 18:36

widze, ze mnie nie zrozumiales :D

emika 14.02.2020 18:36

no chyba, ze masz wieksze doswiadczenie niz ja to mozemy porozmawiac

Piter 14.02.2020 18:36

franczyza to model biznesowy. Powiedzmy że daje ci teraz prawo do używania logo McDonald's i co z tym zrobisz? nad kiblem sobie powiesić możesz

emika 14.02.2020 18:36

biore to z wlasnego doswiadczenia jako byly kelner w takich miejscach i jako osoba, ktora zajmowala sie pewna restauracja od momentu nadania jej nipu ;)

AveCaesar 14.02.2020 18:35

jak kebsy to mozna ogolnie pojsc w fast food

Piter 14.02.2020 18:35

skoro tak mówisz* xd

Piter 14.02.2020 18:35

no to widać jakie masz pojęcie emika skoro tak płącić

AveCaesar 14.02.2020 18:35

"D

Piter 14.02.2020 18:35

:lol:

AveCaesar 14.02.2020 18:34

i zaswiecila mi sie lampeczka w tym kierunku

emika 14.02.2020 18:34

i paradoksalnie to duzo i malo

emika 14.02.2020 18:34

franczyza to tak naprawde tylko marketing za ktory placisz

AveCaesar 14.02.2020 18:34

jadlem ostatnio dobre "pierozki" gruzinskie

emika 14.02.2020 18:34

swoja droga

emika 14.02.2020 18:34

tam materialy i pracownicy drozej ale i zysk wiekszy

Piter 14.02.2020 18:34

ja to franczyza tylko i wyłącznie

emika 14.02.2020 18:33

albo franczyze

emika 14.02.2020 18:33

to zrob dobre sushi w piotrkowie

emika 14.02.2020 18:33

no chyba, ze chcecie jakas coste czy sowe otworzyc

AveCaesar 14.02.2020 18:33

eeee

Piter 14.02.2020 18:33

no mnie kręcą kebsy ale tutaj rynek mocno przesycony

AveCaesar 14.02.2020 18:33

kooperacje piter :b

AveCaesar 14.02.2020 18:32

jasne

AveCaesar 14.02.2020 18:32

hahg

emika 14.02.2020 18:32

pączki =/= gastronomia

emika 14.02.2020 18:32

zaraz zaraz :D

AveCaesar 14.02.2020 18:32

ale nie paczki ;)

AveCaesar 14.02.2020 18:32

i kreci mnie gastronomia

Piter 14.02.2020 18:32

co masz na myśli @AveCesar?

AveCaesar 14.02.2020 18:32

szkoda bo też mam troszke kapitału

AveCaesar 14.02.2020 18:32

o zesz ty 160 km jak w morde

Piter 14.02.2020 18:31

Piotrków Trybunalski

AveCaesar 14.02.2020 18:31

piter skąd jesteś jeżeli można wiedzieć ?

emika 14.02.2020 18:30

oprocz tego na wstepie jestes w stanie sobie sam na luzie ogarnac ksiegowosc i jakies przeplywy pieniezne

emika 14.02.2020 18:30

a wiedza ktora Ci przekazuja, taka zyciowa wiedza jest bezcenna

emika 14.02.2020 18:30

i twoje postrzeganie bizensu zmienia sie diametralnie

emika 14.02.2020 18:30

idziesz na te wysmiewane gowno kierunki jak "zarzadzanie"

Piter 14.02.2020 18:30

opisz emika

emika 14.02.2020 18:30

swoja droga dlatego uwazam studia za zayebista sprawe

SETE 14.02.2020 18:28

No to żeśmy doradzili :)

Piter 14.02.2020 18:28

piątek wieczór, trzeba coś zamówić, coś potrollować a nie myśleć nad biznesem

emika 14.02.2020 18:27

ze tak zapytam

emika 14.02.2020 18:26

jaki jest cel

emika 14.02.2020 18:26

ale mala lokalna czy chcesz masowo robic paczki?

SETE 14.02.2020 18:26

Paczkarnie to już wiemy

emika 14.02.2020 18:26

Piotruś co Ty chcialbys zalozyc

emika 14.02.2020 18:26

a wiec co do bledow

emika 14.02.2020 18:26

dobra wrocilem

SETE 14.02.2020 18:25

To zakładając ze każdy dostanie min 2k to miesięcznie personel będzie kosztował ok 11 K

Piter 14.02.2020 18:25

najbardziej właśnie na gastronomi zależy mi chyba

Klinsi64 14.02.2020 18:25

tutaj wielu bezrobotnych znajdziesz

Piter 14.02.2020 18:24

no wiadomo, 3 minimum

SETE 14.02.2020 18:24

Plus właściciel

SETE 14.02.2020 18:23

Czyli trzeba przyjąć ze z kilka osób musiałoby być zatrudnionych co najmniej 3

Piter 14.02.2020 18:23

na chwile obecną poszukiwania bo jeszcze nie mam takich cohones aby się za to brać

emika 14.02.2020 18:23

gdzie?

SETE 14.02.2020 18:23

Ok

Piter 14.02.2020 18:22

franczyzodawca deklaruje się pomóc przy wszystkim tzn znalezienie lokalu, przystosowanie go, szkolenie personelu jak i również poszukiwanie

SETE 14.02.2020 18:21

A ten personel sam musiałbyś znaleźć ?

Piter 14.02.2020 18:21

ja to na pewno na dłuższą metę nie pracowałbym w firmie

Piter 14.02.2020 18:20

personel przeszkolony przez franczyzodawce

SETE 14.02.2020 18:19

Piter a te paczki to kto miałby robić w Twojej paczkarni ?

SETE 14.02.2020 18:18

Dobra zmiana :)

SETE 14.02.2020 18:17

Z roku na rok drożej

Piter 14.02.2020 18:17

ona tylko zus płaci w okienku

SETE 14.02.2020 18:17

Problem to wysokie koszty prowadzenia działalności , zusy , czynsze , media .

Piter 14.02.2020 18:17

moja ciotka ma firme i jej biuro za grosze to robi

SETE 14.02.2020 18:17

XD

emika 14.02.2020 18:17

D

emika 14.02.2020 18:16

ja pjerdole po odpowiedziach widze, ze nie ma o czym gadac

SETE 14.02.2020 18:16

Dzisiaj za 300 zł miesięcznie ogarnia Ci wszystko biuro księgowe

Piter 14.02.2020 18:16

to ci robią za 100 złotych maks

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Nitrogen 26.06.2026 19:32

Taki ekspert transferowy jesteś martinc i nie widziałeś

KibicInteru 26.06.2026 19:32

Jeszcze takiego głąba jak Leao

KibicInteru 26.06.2026 19:31

Zostawienie kogoś kto otwarcie mówi o odejściu nie było by najmądrzejszym posunięciem

martins2000 26.06.2026 19:29

a co pod młot idzie?

KibicInteru 26.06.2026 19:29

Sprzedaż Leao spokojnie to pokryje

martins2000 26.06.2026 19:28

ciężko będzie miał w serie a

martins2000 26.06.2026 19:26

oni bez LM tyle wydają?!

martins2000 26.06.2026 19:26

50 mln+bonusy

martins2000 26.06.2026 19:26

BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!

martins2000 26.06.2026 19:19

na 99% Paz już nie wróci do Realu

KKazam 26.06.2026 18:58

Nawet provedela nie mamy jeszcze :) haha a chcieli palestyne kupic

KKazam 26.06.2026 18:57

Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze

broda4991 26.06.2026 18:57

Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe

acmilanowek 26.06.2026 18:56

a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625586

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się