ale brak rotacji zaczyna po nich widac
maja tez kozakow w pomocy
dokl
Mniej lub więcej
JAk Immobile co sezon ładuje
typ strzelil im polowe bramek w tym sezonie i dokladnie to samo miał Giampaolo z Fabio i Sarri i Higuainem
Lazio to efekt formy zycia Immoblie
mecz z parma to od 70 min oddychanie rekawami
lacyjo juz puchnie
aczkowliek Inter Atalanta sedziowal w miare ok nie maielm jakis wiekszych zastrzezen natomiast jak sedziuje Juve to jest dramat
ale wygrana lazio tez rube nie na reke
rokki sie pewnie postara abysmy tego nie ugrali
i Conte na trybuny
i karnego
Rocchi sypie kartkami okrutnie spodziewam sie jakis 8 zoltych i czerwonej
tosz to najleprzy włozki zędzia i na mecz na rzczycie siem nadaję
najbardziej korzystny dla przekretusu bylby remis
i mam obawy
bardziej zazenowany
zdziwiony jesteś?
Serio rocchi sedziuje Inter vs Lazio?
Piemonte bez żelusia i dupali się chui nadaje
to juve sie zesra
kaku, Martinez, Alexis, Eriksen
gdyby wyjsc od poczatku jak wczoraj w koncowce z Napoli
a to niespodzianka
Rocchi sędziuje nam z Lazio xd
tak wiec tak to wyglada
toc my ich zrymcimcimy w turynie
paradiselost84 | 13.02.2020 22:46 TO JEDNAK JEST VAR
? W TYM MECZU milan POWINIEN KOŃCZYĆ PIERWSZĄ POŁOWĘ W 9kę
! Juve dalej bez charakteru... Milan gratki za zaangażowanie. A sędzia... No cóż wszyscy widzieli...
nie wywalczyli, sedzia im podarowal
i to po frajerskim karnym
ledwo wywalczyli remis z Milanem w 10tke xDDD
przeciez to jest jakas totalna masakra
Chciałbym mieć koszulkę juventus = hiv
jaki karniak
jprdl
Gdzie Juve nie może tam sędzia pomoże hehe
hahahahahahahaha ale ich okradli
1-4 marca weryfikacja mediolańsko-torunska
ulubiona herbata Ronaldo to Penal tea
z nami i tak zagraja mecz rundy + sedzia i pewnie jakies 1;2
tylko sami musimy wrocic do formy
1 marca jest szansa ich obic
skandal
ale ten juventus jest mierny
Cieszy forma juve
Żydy bez formy, dobrze odcięty żeluś i dupala to połowa sukcesu
Milan w Toruniu 2-2 robi lekko
Ja milanu to bardziej nie lubię przez Kacperkow sadoskich na typowej niż za to, że są naszymi rywalami
No ale zawsze tego typu sytuacje, niewazne w czyim polu karnym, są na korzyść juve
chyba przyjmie 3 i wroci do domu
mylan wyjasni w toruniu
No w meczu z hellas ten karny trochę naciągany ale słuszny
nie wierze, tak perfidnie pomógł sędzia że jasny uj, calciopoli trwa nadal, Milan Milanem, ale bardziej nienawidze tych bialoczarnych szmat
i od razy pyklo hehe
W meczu z Hellasem chyba pierwszy raz widziałem, żeby sędzia zInterpretował przepisy odnośnie rzutu karnego na niekorzyść juve
juve = hiv
valery sie bal ze bedzie mial smietnik zamiast serca
ale gdzie tam, juve nie jest faworyzowane
Niby ścierwa ale juve z dużej jednak napisałeś
buffon od razu podbiegl podziekowac sedziemu
A tam szkoda gadać. Juve to śmiecie. Faworyzowane scierwa. Nara
koniec
nie lubie milanu ale brzydza mnie przekupieni sedziowe
no powinien, nie wiem o czym myslal cczlowiek ktory wpadl na pomysl takiego przepisu
Okropnymi zagazmi
Neraz się nażarł zapiekanek papa Pedro i będzie zadymiał judepolen
tym bardziej powinien być karny po swoim błędzie
Tylko jaki sens? Złe zrobisz wślizg i dotkoensz reka. Kogo to wina? No kurva jego. Także powinien być karny.
ja jestem mocny tylko w gebie
Neraz weź już teraz jedź robić te zadymy
my i milan
te przepisy są nielogiczne
powinnismy zrobic wspolnie jakies zadymy na stronie juve
no idiotyzm niesamowity ale co zrobisz
Wg mnie też
Nie rozumiem przepisu "ręka po własnym kiksie = brak karnego" według mnie jest to bezsensu
aby ruchac juve
hellas nastzrelil bonucciego z podobnej odleglosci z glowki i tez byl karny xd
mediolan sie laczy
No
najgorsze jest to ze zawsze Interpretacja sedziego jest na korzysc Juve. To jest najlepsze w tym wszystkim.
Zimer9009 Zimer9009 13 lutego 2020, 22:38 Dobra
to Juve. Oficjalnie jestem #teamInter. Niech ten zasraniec Conte odbierze im kolejne kupione mistrzostwo.
Co z tego że nie widział. Piłka zmierzała w światło a on ja zatrzymał ręką - karny i żółta. Jakby celowo dotknął do czerwona. Miał pecha
milan przekrecony
Czyli ogolnie po swoim błędzie można Piłkę dotknąć reka? A huy mnie obchodzi ze kurva piłki przyjąć nie umie. Reka zagrał powinien być kurva karny dr lista
w przepisach nie ma chyba nic o powiększaniu obrysu ciała
Nie w takiej odległości
ostatnio hellas dostal takiego
Nie ma mowy o karnym Rajin
a tutaj reka nie przy ciele powieksza obrys ciala i zatrzymala strzal w bramke
a po strzale z pół metra?
Ale po rękach z 30 cm też nie
po rykoszetach od swojego kiksa nie ma karnych
ogarnij przepisy
z tymi rękami w polu karnym to chyba każdy sędzia po swojemu Interpretuje
takie 50/50