Archiwum shoutboksa

Piter 12.02.2020 21:35

no a we francji mają takie dwa :lol:

VVujek 12.02.2020 21:35

szachy póki co

Yascarr 12.02.2020 21:35

Te puchary krajowe to lipa, niepotrzebne

Claudio 12.02.2020 21:34

HT kto nie ogladal 1 polowy niech żałuje

VVujek 12.02.2020 21:34

i prawidłowo nie powinno byc karnego

minus09 12.02.2020 21:34

napoli widzi ze mozna nam strzelic

Neo_FCI 12.02.2020 21:34

Super tylko tam nie ma meczu

Piter 12.02.2020 21:34

szkoda że nie ma karnego mogliśmy przegrać dziś przez to że tak wywalone jajca mają

marcinek91081 12.02.2020 21:34

Słabo to wygląda

Neo_FCI 12.02.2020 21:34

Ma ktoś linka?

mauroo1902 12.02.2020 21:34

nie ma

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:34

Uff

Claudio 12.02.2020 21:34

nie ma karnego

Piter 12.02.2020 21:34

a w duypie to mam możemy przegrać dziś

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:34

No nie zdziwię się jak dadzą karnego...

VVujek 12.02.2020 21:34

ma jeszcze 45 minut na zrobienie róznicy

minus09 12.02.2020 21:34

no i var i reka xd

Claudio 12.02.2020 21:33

bez przesady z tą ręką

mauroo1902 12.02.2020 21:33

de vrij ręką

Piter 12.02.2020 21:33

oni chyba rożnego chcieli @NitrogenakaPedogen

Endru 12.02.2020 21:33

Piwo to dla niego jak cola

Claudio 12.02.2020 21:33

na ktoryms fanpage na FB dzis wyczytalem komentarz kibica juve liczacego dzis na dogrywke

Nitrogen 12.02.2020 21:33

Czy zieliński sygnalizował rękę Padelliego?

Endru 12.02.2020 21:33

jak Gosc wazy 170 kg to nie dziwne

Piter 12.02.2020 21:33

Interistanagato aka bulwa wypił takich 6 piwek i nic mu nie było

Kredence 12.02.2020 21:33

oczekuje od topowego registy ze zrobi roznice

Piter 12.02.2020 21:32

mordo birra moretti to piwko serwowane na San Siro jak i przed San Siro

kajtek213 12.02.2020 21:32

Link?

VVujek 12.02.2020 21:32

czego oczekujesz że przejdzie pół pboiska czy co xd

Nitrogen 12.02.2020 21:32

No szok

Endru 12.02.2020 21:32

Kiedys byl taki turniej w lato

Nitrogen 12.02.2020 21:32

Wujek sam sie obił

VVujek 12.02.2020 21:32

szachy

Piter 12.02.2020 21:32

to chyba piwo endrju co?

Kredence 12.02.2020 21:32

idealnie to ujalaes

Kredence 12.02.2020 21:32

to normlany mecz brozo

Endru 12.02.2020 21:32

Birra Moretti piter

Dzyl 12.02.2020 21:32

conte postawił u buka 0-0 do przerwy , ze kaze grac tak mozolnie?

Kredence 12.02.2020 21:32

dokl xddddd

Piter 12.02.2020 21:32

ani emocji wśród ludzi, wśród piłkarzy, takie gówno jedno wielkie

Yascarr 12.02.2020 21:32

Nie miałem wcale, nie kłam

Claudio 12.02.2020 21:32

no tak to wyglada

VVujek 12.02.2020 21:31

Normalny mecz Brozo

Piter 12.02.2020 21:31

to mi sie wydaje że jest sparing a nie półfinał PW

Kredence 12.02.2020 21:31

co tu robisz

Kredence 12.02.2020 21:31

jasker miales jechac na szklarnie do holandii typie

Yascarr 12.02.2020 21:31

Zespół jednej połowy

Claudio 12.02.2020 21:31

obroncy specjalnie biegna cale boisko na roznego, a ci niechlujnie go rozgrywaja...co za zenada

Endru 12.02.2020 21:31

Napoli jest techniczne mimo wszystko

Piter 12.02.2020 21:31

vvujka to nie obchodzi bo on liczy złe przyjęcia Barelli

Nitrogen 12.02.2020 21:31

Pól rezerwową drugą linią

Kredence 12.02.2020 21:30

wujek ocen gre topowego registy brozovicia ktory nie jest wstanie poradzic sobie z druga linia zalosnie slabego napoli

Klinsi64 12.02.2020 21:30

DD to Padelli obrony

Claudio 12.02.2020 21:30

dawac z roznego chociaz

Piter 12.02.2020 21:30

*wrak

Piter 12.02.2020 21:30

DD wark

minus09 12.02.2020 21:30

jaki brozek zirytwany

Endru 12.02.2020 21:30

Za slaby jest czy co?

Endru 12.02.2020 21:30

A co z tym DD stryjek

Nitrogen 12.02.2020 21:30

Ale.....

VVujek 12.02.2020 21:30

ja go lubie i pokładam w nim duże nadzieje

Endru 12.02.2020 21:29

Ale brzydki mecz

Piter 12.02.2020 21:29

vujek nienawidzi barelli od jego przyjścia więc to typowe że będzie mu wytykać

Chuchu 12.02.2020 21:29

Ile jeszcze tych za mocnych lag na skrzydło?

VVujek 12.02.2020 21:29

nie bo wy rejestrujecie

Endru 12.02.2020 21:29

Czy on umie dobrze podac?

Endru 12.02.2020 21:28

Sensi

Piter 12.02.2020 21:28

dokł wujkek czekamy

Alfa 12.02.2020 21:28

Xddd

Kredence 12.02.2020 21:28

opisz blagam

Kredence 12.02.2020 21:28

Kredence 12.02.2020 21:27 wujek czy zarejestrowales strate brozovicia?

VVujek 12.02.2020 21:28

ja go lubie ale 4 straty już ,niestety ...

Claudio 12.02.2020 21:28

no ludzie ale trupiarnia ten mecz na stojąco...mogl dac samych rezerwowych ale grac na 100%

Kredence 12.02.2020 21:28

typowe

Kredence 12.02.2020 21:27

xD

Nitrogen 12.02.2020 21:27

Póki co Bareja pod ostrzałem Kredenc

Klinsi64 12.02.2020 21:27

vvujek teraz medytuje

Endru 12.02.2020 21:27

To byla pierwsza runda piter wtedy gralismy 1 polowy

Kredence 12.02.2020 21:27

wujek czy zarejestrowales strate brozovicia?

mauroo1902 12.02.2020 21:27

Politano sie rozgrzewa

Piter 12.02.2020 21:27

szczególnie drugą połowę z BVB :lol:

Endru 12.02.2020 21:27

Conte im rozkazał grac drugie polowy

Claudio 12.02.2020 21:26

pewnie po zagraniu Bastoniego nadal go bark boli

question 12.02.2020 21:26

Taktycznie znowu slabo. Z tak n8sko br9niacymi druzynami powinno sie stosowac atak szybki w momencie odbioru pilki a tu za kazdym razem spowalniaja i pozwalaja sie napoli ustawic nisko w 9bronie. W ten sposob nie wygraja a przez 90min bedziemy ogladac klepanie z tylu...

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:26

Właśnie miałem pisać

Claudio 12.02.2020 21:26

kajehon juz polamany

VVujek 12.02.2020 21:26

poprostu 2 prostych piłek nie przyją a potem 3 troche trudniejszej

Endru 12.02.2020 21:26

Teraz bedzie Inter gral slabo w pierwszych połowach a dobrze w drugich dla odmiany

VVujek 12.02.2020 21:26

Nie liczę podan bareli

minus09 12.02.2020 21:25

absolutny krindź

Czarson 12.02.2020 21:25

spoko powiedzial

Nitrogen 12.02.2020 21:25

Locano, Insigne i Politano siedzą a gra Kajehon xD

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:25

Na TVP Sport pokazują tylko pierwszą połowę ??

minus09 12.02.2020 21:25

bo zgodnie z nazwiskiem sensi zagral sensownie

Piter 12.02.2020 21:25

a Barelli po drugim złym przyjęciu zacząłeś liczyć :lol:

Endru 12.02.2020 21:25

Biraghi to mi sie kojarzy z podaniem do tylu i zablokowana wrzutka

minus09 12.02.2020 21:25

i dlatego ten lesny dziad nie powinien komentowac meczow

Piter 12.02.2020 21:25

i co vvujek nie napiszesz że brozović kolejne gówniane podanie? :lol:

Shoutbox

Domino 10.06.2026 00:12

*Silas Andersen

Domino 10.06.2026 00:12

Silas Anderseon kupiony przez Inter jako 16-latek w 2021 za 0,5 mln euro, oddany dwa lata później do Utrchtu za free, przeszedł później do Hacken a teraz idzie do Sportingu Lizbona za ponad 7 mln. Zawsze mieliśmy łeb do interesów

martins2000 09.06.2026 22:29

Juventus latem rozważy oferty za Di Gregorio, Cambiaso, Bremera, Gattiego, Mirettiego, Adzicia i Zhegrove. Klub na pewno chce sprzedać Davida, Opende, Koopmeinersa, Joao Mario i Cabala. [Agresti]

martins2000 09.06.2026 21:45

Sono ripresi i contatti fra Inter e Atalanta per trovare l'intesa per Marco Palestra.

martins2000 09.06.2026 19:45

OFICJALNIE: Real Madryt informuje, że po dzisiejszym posiedzeniu zarządu złożył Atletico Madryt ofertę w wysokości 150 milionów euro za prawa do zawodnika Juliána Álvareza. Po rozpatrzeniu i ocenie oferty klub Atletico Madryt podziękował za propozycję, złożoną w duchu dobrych relacji między obydwoma klubami i odrzucił ją, wskazując na klauzulę wykupu zawodnika.

martins2000 09.06.2026 19:32

Kone 50 Palestra 55 Jones 30-35 Solet 30 Muharemović 30 Diaby 35

Cny 09.06.2026 19:06

typ ma rok kontraktu, przedłuża idzie klubowi na rękę a ci wołają 30?... jeśli jest w tym ziarno prawdy to pora yebac włoski zaścianek z prowincjonalnym myśleniem i szukać za granicą. problem jeden my nie mamy skautingu :(

martins2000 09.06.2026 18:57

Jak przyjdzie 1 zawodnik z listy top to będzie sukces na miarę mistrzostwa

martins2000 09.06.2026 18:57

🤣🤣🤣

martins2000 09.06.2026 18:56

Trattativa ufficiale avviata per Solet, forbice ampia: l'Inter offre 15-17 milioni più bonus, l'Udinese parte da 30 Romano

martins2000 09.06.2026 18:56

Dramat

martins2000 09.06.2026 18:56

Komedia

tylkointer3 09.06.2026 17:49

Martinez idealnie tam pasuje zachowaniem

martins2000 09.06.2026 17:29

W tym momencie Juventus pracuje nad transferem Dibu Martineza. Klub jednak wysłał też zapytania o Oblaka (bardzo wysoki kontrakt) i Lucasa Chevalier z PSG. [Agresti]

ragnar 09.06.2026 17:28

Myślę że Hakimi teraz 70 czy 75 wart, a to nr 1 na prawej...Diallo fajny grajek, dwa dobre sezony, to pewnie z 55....ale byłaby beja jakby Atalancie nikt nie dał 40 i Palestra złapał kontuzje jak Leoni

martins2000 09.06.2026 17:20

Bournemouth interesuje się Tarikiem Muharemoviciem. Angielski klub spróbuje dopiąć transfer obrońcy Sassuolo w nadchodzących tygodniach. [Di Marzio]

martins2000 09.06.2026 16:58

Ostatnio pojawiały się plotki łączące Como z Andreą Cambiaso i Tarikiem Muharemoviciem, ale lombardzki klub nie będzie w stanie kupić tych zawodników. Como ma spory budżet, ale ta dwójka jest poza zasięgiem. Bośniak ma spore zainteresowanie w Anglii. [Romano]

martins2000 09.06.2026 16:57

Gracz jest ceniony przez Inter i uważany za interesujący profil na przyszłość

martins2000 09.06.2026 16:55

facepalm

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53339

Liczba komentarzy: 624541

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się