no a we francji mają takie dwa
szachy póki co
Te puchary krajowe to lipa, niepotrzebne
HT kto nie ogladal 1 polowy niech żałuje
i prawidłowo nie powinno byc karnego
napoli widzi ze mozna nam strzelic
Super tylko tam nie ma meczu
szkoda że nie ma karnego mogliśmy przegrać dziś przez to że tak wywalone jajca mają
Słabo to wygląda
Ma ktoś linka?
nie ma
Uff
nie ma karnego
a w duypie to mam możemy przegrać dziś
No nie zdziwię się jak dadzą karnego...
ma jeszcze 45 minut na zrobienie róznicy
no i var i reka xd
bez przesady z tą ręką
de vrij ręką
oni chyba rożnego chcieli @NitrogenakaPedogen
Piwo to dla niego jak cola
na ktoryms fanpage na FB dzis wyczytalem komentarz kibica juve liczacego dzis na dogrywke
Czy zieliński sygnalizował rękę Padelliego?
jak Gosc wazy 170 kg to nie dziwne
Interistanagato aka bulwa wypił takich 6 piwek i nic mu nie było
oczekuje od topowego registy ze zrobi roznice
mordo birra moretti to piwko serwowane na San Siro jak i przed San Siro
Link?
czego oczekujesz że przejdzie pół pboiska czy co xd
No szok
Kiedys byl taki turniej w lato
Wujek sam sie obił
szachy
to chyba piwo endrju co?
idealnie to ujalaes
to normlany mecz brozo
Birra Moretti piter
conte postawił u buka 0-0 do przerwy , ze kaze grac tak mozolnie?
dokl xddddd
ani emocji wśród ludzi, wśród piłkarzy, takie gówno jedno wielkie
Nie miałem wcale, nie kłam
no tak to wyglada
Normalny mecz Brozo
to mi sie wydaje że jest sparing a nie półfinał PW
co tu robisz
jasker miales jechac na szklarnie do holandii typie
Zespół jednej połowy
obroncy specjalnie biegna cale boisko na roznego, a ci niechlujnie go rozgrywaja...co za zenada
Napoli jest techniczne mimo wszystko
vvujka to nie obchodzi bo on liczy złe przyjęcia Barelli
Pól rezerwową drugą linią
wujek ocen gre topowego registy brozovicia ktory nie jest wstanie poradzic sobie z druga linia zalosnie slabego napoli
DD to Padelli obrony
dawac z roznego chociaz
*wrak
DD wark
jaki brozek zirytwany
Za slaby jest czy co?
A co z tym DD stryjek
Ale.....
ja go lubie i pokładam w nim duże nadzieje
Ale brzydki mecz
vujek nienawidzi barelli od jego przyjścia więc to typowe że będzie mu wytykać
Ile jeszcze tych za mocnych lag na skrzydło?
nie bo wy rejestrujecie
Czy on umie dobrze podac?
Sensi
dokł wujkek czekamy
Xddd
opisz blagam
Kredence 12.02.2020 21:27 wujek czy zarejestrowales strate brozovicia?
ja go lubie ale 4 straty już ,niestety ...
no ludzie ale trupiarnia ten mecz na stojąco...mogl dac samych rezerwowych ale grac na 100%
typowe
xD
Póki co Bareja pod ostrzałem Kredenc
vvujek teraz medytuje
To byla pierwsza runda piter wtedy gralismy 1 polowy
wujek czy zarejestrowales strate brozovicia?
Politano sie rozgrzewa
szczególnie drugą połowę z BVB
Conte im rozkazał grac drugie polowy
pewnie po zagraniu Bastoniego nadal go bark boli
Taktycznie znowu slabo. Z tak n8sko br9niacymi druzynami powinno sie stosowac atak szybki w momencie odbioru pilki a tu za kazdym razem spowalniaja i pozwalaja sie napoli ustawic nisko w 9bronie. W ten sposob nie wygraja a przez 90min bedziemy ogladac klepanie z tylu...
Właśnie miałem pisać
kajehon juz polamany
poprostu 2 prostych piłek nie przyją a potem 3 troche trudniejszej
Teraz bedzie Inter gral slabo w pierwszych połowach a dobrze w drugich dla odmiany
Nie liczę podan bareli
absolutny krindź
spoko powiedzial
Locano, Insigne i Politano siedzą a gra Kajehon xD
Na TVP Sport pokazują tylko pierwszą połowę
bo zgodnie z nazwiskiem sensi zagral sensownie
a Barelli po drugim złym przyjęciu zacząłeś liczyć
Biraghi to mi sie kojarzy z podaniem do tylu i zablokowana wrzutka
i dlatego ten lesny dziad nie powinien komentowac meczow
i co vvujek nie napiszesz że brozović kolejne gówniane podanie?