Archiwum shoutboksa

jaszczomb 13.02.2020 23:01

ale brak rotacji zaczyna po nich widac

jaszczomb 13.02.2020 23:01

maja tez kozakow w pomocy

jaszczomb 13.02.2020 23:00

dokl

Nitrogen 13.02.2020 23:00

Mniej lub więcej

Nitrogen 13.02.2020 22:59

JAk Immobile co sezon ładuje

Lisek97 13.02.2020 22:59

typ strzelil im polowe bramek w tym sezonie i dokladnie to samo miał Giampaolo z Fabio i Sarri i Higuainem

Lisek97 13.02.2020 22:59

Lazio to efekt formy zycia Immoblie

jaszczomb 13.02.2020 22:59

mecz z parma to od 70 min oddychanie rekawami

jaszczomb 13.02.2020 22:58

lacyjo juz puchnie

Pader88 13.02.2020 22:58

aczkowliek Inter Atalanta sedziowal w miare ok nie maielm jakis wiekszych zastrzezen natomiast jak sedziuje Juve to jest dramat

Lisek97 13.02.2020 22:58

ale wygrana lazio tez rube nie na reke

jaszczomb 13.02.2020 22:57

rokki sie pewnie postara abysmy tego nie ugrali

bitels10 13.02.2020 22:57

i Conte na trybuny

maverik 13.02.2020 22:57

i karnego

Pader88 13.02.2020 22:57

Rocchi sypie kartkami okrutnie spodziewam sie jakis 8 zoltych i czerwonej

bitels10 13.02.2020 22:56

tosz to najleprzy włozki zędzia i na mecz na rzczycie siem nadaję

Lisek97 13.02.2020 22:55

najbardziej korzystny dla przekretusu bylby remis

Lisek97 13.02.2020 22:55

i mam obawy

Lisek97 13.02.2020 22:55

bardziej zazenowany

bitels10 13.02.2020 22:55

zdziwiony jesteś?

Lisek97 13.02.2020 22:54

Serio rocchi sedziuje Inter vs Lazio?

Piter 13.02.2020 22:52

Piemonte bez żelusia i dupali się chui nadaje

Lisek97 13.02.2020 22:52

to juve sie zesra

Lisek97 13.02.2020 22:52

kaku, Martinez, Alexis, Eriksen

Lisek97 13.02.2020 22:52

gdyby wyjsc od poczatku jak wczoraj w koncowce z Napoli

bitels10 13.02.2020 22:51

a to niespodzianka

bitels10 13.02.2020 22:50

Rocchi sędziuje nam z Lazio xd

jaszczomb 13.02.2020 22:50

tak wiec tak to wyglada

InteristaNagato 13.02.2020 22:50

toc my ich zrymcimcimy w turynie

jaszczomb 13.02.2020 22:50

paradiselost84 | 13.02.2020 22:46 TO JEDNAK JEST VAR ?? ?? ? W TYM MECZU milan POWINIEN KOŃCZYĆ PIERWSZĄ POŁOWĘ W 9kę !! !! !! !! !! !! !! !! !! ! Juve dalej bez charakteru... Milan gratki za zaangażowanie. A sędzia... No cóż wszyscy widzieli...

Kazam 13.02.2020 22:49

nie wywalczyli, sedzia im podarowal

Lisek97 13.02.2020 22:49

i to po frajerskim karnym

Lisek97 13.02.2020 22:49

ledwo wywalczyli remis z Milanem w 10tke xDDD

Kazam 13.02.2020 22:48

przeciez to jest jakas totalna masakra

Piter 13.02.2020 22:48

Chciałbym mieć koszulkę juventus = hiv

Kazam 13.02.2020 22:48

jaki karniak

Kazam 13.02.2020 22:48

jprdl :D

Weo 13.02.2020 22:47

Gdzie Juve nie może tam sędzia pomoże hehe

InteristaNagato 13.02.2020 22:47

hahahahahahahaha ale ich okradli

Piter 13.02.2020 22:47

1-4 marca weryfikacja mediolańsko-torunska

Lisek97 13.02.2020 22:47

ulubiona herbata Ronaldo to Penal tea

jaszczomb 13.02.2020 22:47

z nami i tak zagraja mecz rundy + sedzia i pewnie jakies 1;2

maverik 13.02.2020 22:47

tylko sami musimy wrocic do formy

maverik 13.02.2020 22:47

1 marca jest szansa ich obic

Lisek97 13.02.2020 22:47

skandal

maverik 13.02.2020 22:46

ale ten juventus jest mierny

Endru 13.02.2020 22:46

Cieszy forma juve

Piter 13.02.2020 22:46

Żydy bez formy, dobrze odcięty żeluś i dupala to połowa sukcesu

Piter 13.02.2020 22:45

Milan w Toruniu 2-2 robi lekko

Piter 13.02.2020 22:45

Ja milanu to bardziej nie lubię przez Kacperkow sadoskich na typowej niż za to, że są naszymi rywalami

Tifosinho 13.02.2020 22:45

No ale zawsze tego typu sytuacje, niewazne w czyim polu karnym, są na korzyść juve

jaszczomb 13.02.2020 22:45

chyba przyjmie 3 i wroci do domu

maverik 13.02.2020 22:44

mylan wyjasni w toruniu

Piter 13.02.2020 22:44

No w meczu z hellas ten karny trochę naciągany ale słuszny

Weo 13.02.2020 22:44

nie wierze, tak perfidnie pomógł sędzia że jasny uj, calciopoli trwa nadal, Milan Milanem, ale bardziej nienawidze tych bialoczarnych szmat

INTERkibic 13.02.2020 22:44

i od razy pyklo hehe

Tifosinho 13.02.2020 22:43

W meczu z Hellasem chyba pierwszy raz widziałem, żeby sędzia zInterpretował przepisy odnośnie rzutu karnego na niekorzyść juve

Piter 13.02.2020 22:43

juve = hiv

maverik 13.02.2020 22:43

valery sie bal ze bedzie mial smietnik zamiast serca

Claudio 13.02.2020 22:43

ale gdzie tam, juve nie jest faworyzowane :D

Piter 13.02.2020 22:43

Niby ścierwa ale juve z dużej jednak napisałeś

maverik 13.02.2020 22:43

buffon od razu podbiegl podziekowac sedziemu

INTERkibic 13.02.2020 22:42

A tam szkoda gadać. Juve to śmiecie. Faworyzowane scierwa. Nara

Neraz1908 13.02.2020 22:42

koniec

Neraz1908 13.02.2020 22:42

nie lubie milanu ale brzydza mnie przekupieni sedziowe

jaszczomb 13.02.2020 22:42

no powinien, nie wiem o czym myslal cczlowiek ktory wpadl na pomysl takiego przepisu

Piter 13.02.2020 22:42

Okropnymi zagazmi

Piter 13.02.2020 22:42

Neraz się nażarł zapiekanek papa Pedro i będzie zadymiał judepolen

bitels10 13.02.2020 22:41

tym bardziej powinien być karny po swoim błędzie

INTERkibic 13.02.2020 22:41

Tylko jaki sens? Złe zrobisz wślizg i dotkoensz reka. Kogo to wina? No kurva jego. Także powinien być karny.

Neraz1908 13.02.2020 22:41

ja jestem mocny tylko w gebie

WTC 13.02.2020 22:41

Neraz weź już teraz jedź robić te zadymy

Neraz1908 13.02.2020 22:41

my i milan

bitels10 13.02.2020 22:41

te przepisy są nielogiczne

Neraz1908 13.02.2020 22:41

powinnismy zrobic wspolnie jakies zadymy na stronie juve

jaszczomb 13.02.2020 22:41

no idiotyzm niesamowity ale co zrobisz

Piter 13.02.2020 22:41

Wg mnie też

Tifosinho 13.02.2020 22:40

Nie rozumiem przepisu "ręka po własnym kiksie = brak karnego" według mnie jest to bezsensu

Neraz1908 13.02.2020 22:40

aby ruchac juve

jaszczomb 13.02.2020 22:40

hellas nastzrelil bonucciego z podobnej odleglosci z glowki i tez byl karny xd

Neraz1908 13.02.2020 22:40

mediolan sie laczy

Piter 13.02.2020 22:40

No :lol:

Claudio 13.02.2020 22:40

najgorsze jest to ze zawsze Interpretacja sedziego jest na korzysc Juve. To jest najlepsze w tym wszystkim.

Neraz1908 13.02.2020 22:40

Zimer9009 Zimer9009 13 lutego 2020, 22:38 Dobra :cenzor: to Juve. Oficjalnie jestem #teamInter. Niech ten zasraniec Conte odbierze im kolejne kupione mistrzostwo.

Yascarr 13.02.2020 22:40

Co z tego że nie widział. Piłka zmierzała w światło a on ja zatrzymał ręką - karny i żółta. Jakby celowo dotknął do czerwona. Miał pecha

Endru 13.02.2020 22:40

milan przekrecony

INTERkibic 13.02.2020 22:40

Czyli ogolnie po swoim błędzie można Piłkę dotknąć reka? A huy mnie obchodzi ze kurva piłki przyjąć nie umie. Reka zagrał powinien być kurva karny dr lista

Chuchu 13.02.2020 22:40

w przepisach nie ma chyba nic o powiększaniu obrysu ciała :D

Nitrogen 13.02.2020 22:40

Nie w takiej odległości

jaszczomb 13.02.2020 22:40

ostatnio hellas dostal takiego

Nitrogen 13.02.2020 22:40

Nie ma mowy o karnym Rajin

jaszczomb 13.02.2020 22:39

a tutaj reka nie przy ciele powieksza obrys ciala i zatrzymala strzal w bramke

Chuchu 13.02.2020 22:39

a po strzale z pół metra?

Nitrogen 13.02.2020 22:39

Ale po rękach z 30 cm też nie

jaszczomb 13.02.2020 22:39

po rykoszetach od swojego kiksa nie ma karnych

jaszczomb 13.02.2020 22:38

ogarnij przepisy

Chuchu 13.02.2020 22:38

z tymi rękami w polu karnym to chyba każdy sędzia po swojemu Interpretuje

Chuchu 13.02.2020 22:38

takie 50/50

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się