Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Neraz1908 13.02.2020 21:23

jeszcze le ale to bez emocji

jaszczomb 13.02.2020 21:23

czyli Interu w le nie bedziesz ogladac?

Neraz1908 13.02.2020 21:22

tylko calcio i lm

Chuchu 13.02.2020 21:22

strefy*

Piter 13.02.2020 21:21

dlatego neraz nawet ogląda 3 ligę kameruńską :lol:

Chuchu 13.02.2020 21:21

Wyjdź ze strfy komfortu

Chuchu 13.02.2020 21:21

To nie oglądaj

Neraz1908 13.02.2020 21:21

tylko podczas meczow tak jem

jaszczomb 13.02.2020 21:21

tylko surowe serce niemowlaka na deser

Piter 13.02.2020 21:21

a w piekarniku pewnie jest patelnia z tłuszczykiem i skwareczkami, tylko wyjąć i podgrzać co

Chuchu 13.02.2020 21:21

Przstań kurła tyć

Chuchu 13.02.2020 21:21

Żadnych ciastek

Neraz1908 13.02.2020 21:20

ale sie najadlem a jeszcze czekaja na mnie ciastka maslane posypane cukrem

Piter 13.02.2020 21:20

jak z sass na przykład

Piter 13.02.2020 21:20

ja to trzymam kciuki żeby śmietnik zamiast serca wpuścił coś bekowego w opór

jaszczomb 13.02.2020 21:19

jak gra jude to im sie gwizdze to co calej reszczie juz nie

Kunbaskier 13.02.2020 21:19

W derbach sędzia miał to gdzieś

Chuchu 13.02.2020 21:18

W sumie w każdym meczu w jakim go oglądam :D

Chuchu 13.02.2020 21:18

w derbach to samo

Piter 13.02.2020 21:18

fakt jest taki że to nie faul na żółtą

Kunbaskier 13.02.2020 21:18

z nami Ibra zrobił to samo z 3 razy i tylko był 1 faul.

Chuchu 13.02.2020 21:18

za każdym razem się wpieprza komuś w łeb z łokciami

rroossoonneerii 13.02.2020 21:18

to nvm

rroossoonneerii 13.02.2020 21:18

a myslalem ze 3

Nitrogen 13.02.2020 21:18

W Coppa Italia masz 2 zółte kartki do zawiasów

Piter 13.02.2020 21:18

mnie to nie śmieszy, normalne przepisy

jaszczomb 13.02.2020 21:18

tutaj zolta a wczoraj jak biraghi tak wylapal to faulu nie bylo xd

Chuchu 13.02.2020 21:18

Zlatan mnie wkurvia z tymi łokciami przy główkach

Nitrogen 13.02.2020 21:18

Nie przechodzą

rroossoonneerii 13.02.2020 21:18

i tak smieszne jest to ze zolte przechodza z 2012 roku XD

Neraz1908 13.02.2020 21:17

haha

jaszczomb 13.02.2020 21:17

zlatanik misses next match xd

Piter 13.02.2020 21:17

żółta z dupy xd

Neraz1908 13.02.2020 21:17

ibra zolta

Piter 13.02.2020 21:16

groźne, bo u nich na bramce wiadomo kto :lol:

jaszczomb 13.02.2020 21:16

wszystko w bramkarza praktycznie

Piter 13.02.2020 21:16

już 2 groźne strzał milanu

Piter 13.02.2020 21:16

ehh

maverik 13.02.2020 21:16

ajj

Piter 13.02.2020 21:11

a to nie on niech nie nagrywa o calcio

rroossoonneerii 13.02.2020 21:10

strejlau

Piter 13.02.2020 21:10

a kto

rroossoonneerii 13.02.2020 21:10

to nie gmoch

maverik 13.02.2020 21:10

De Sciglio w Milanie? xd

Piter 13.02.2020 21:09

mógłby prowadzić jakiś program o Serie A

Piter 13.02.2020 21:09

pan Gmoch perfekcyjnie analizuje

Pader88 13.02.2020 21:08

bedzie lamak panowie

Piter 13.02.2020 21:07

ale Ronaldo założył sanie temu z czwórką :lol:

Piter 13.02.2020 21:07

ramsey w dupale

rroossoonneerii 13.02.2020 21:02

nic

Chuchu 13.02.2020 21:01

rroossoonneerii co czujesz patrząc na tę fotkę?

Neraz1908 13.02.2020 21:01

ciekawe czy beda sie bic Ibra z CR7

Piter 13.02.2020 21:00

w rurkach czy bez?

rroossoonneerii 13.02.2020 21:00

15 kg

Chuchu 13.02.2020 21:00

Ile waży Samu Kastijeho?

Piter 13.02.2020 21:00

bo ja patrzę i chyba 38k tylko

rroossoonneerii 13.02.2020 20:59

70 chyba

rroossoonneerii 13.02.2020 20:59

nie no

rroossoonneerii 13.02.2020 20:59

maks

Piter 13.02.2020 20:59

ile kibiców waszych przyszło? bo u nas wczoraj niecałe 60k było

rroossoonneerii 13.02.2020 20:58

dokladnie

Neraz1908 13.02.2020 20:58

milan znow cisnie a potem sie zesra

Piter 13.02.2020 20:58

wam potrzeba 8 minut dobrego meczu żeby się podniecić co

Piter 13.02.2020 20:58

:lol:

rroossoonneerii 13.02.2020 20:58

narazie milan lepszy

rroossoonneerii 13.02.2020 20:58

ajj

Piter 13.02.2020 20:57

druga runda prawdopodobnie jutro w okolicach godziny 10

Piter 13.02.2020 20:57

dobrze że już zjadłem

Piter 13.02.2020 20:57

ale piekło ostro

Neraz1908 13.02.2020 20:56

e tam piter, jak polejesz tak jak ja litr keczupu wloclawek na to to jest jadalne

Klinsi64 13.02.2020 20:56

alchajmer straszna choroba

rroossoonneerii 13.02.2020 20:56

z torino pomylil

Seba 13.02.2020 20:56

:O

Seba 13.02.2020 20:56

Według Strejlała w drugiej połowie Derbów wszedł Kalczanoglu, który błyszczał i jego bramki były smaczkiem meczu :idiota:

Piter 13.02.2020 20:56

to zamiast życzyć ci smacznego bardziej wypada życzyć ci, żebyś się nie zrzygał

Neraz1908 13.02.2020 20:51

ja zapiekanki z biedry papa pedro

rroossoonneerii 13.02.2020 20:50

'laysy paprykowe

Neraz1908 13.02.2020 20:50

jakie ciperki

rroossoonneerii 13.02.2020 20:50

lul

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

a potem sraczka pewnie

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

fanta ciperki wafelki

Neraz1908 13.02.2020 20:49

jaki zestaw na taki szlagier rosso

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

smacznego

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

aj

rroossoonneerii 13.02.2020 20:49

jaj

Piter 13.02.2020 20:48

dziękuję!

Neraz1908 13.02.2020 20:48

grajo

Neraz1908 13.02.2020 20:48

smacznego

Piter 13.02.2020 20:47

wynik jest prosty, wygra milan

Piter 13.02.2020 20:47

jem kebsa, wziąłem pikantnego i piecze ostro

rroossoonneerii 13.02.2020 20:46

samara wygrala raczej

rroossoonneerii 13.02.2020 20:45

XD

rroossoonneerii 13.02.2020 20:45

hm

rroossoonneerii 13.02.2020 20:45

calabria vs ronaldo

Klinsi64 13.02.2020 20:45

nie do pomyslenia

Klinsi64 13.02.2020 20:45

milan-juve czyli jakby nie patrzec towar premium przegrywa z pingpongiem kobiet

Piter 13.02.2020 20:44

oglądacie mecz?

rroossoonneerii 13.02.2020 20:44

jebie mi sie w glowie od niedizeli

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się