jeszcze le ale to bez emocji
czyli Interu w le nie bedziesz ogladac?
tylko calcio i lm
strefy*
dlatego neraz nawet ogląda 3 ligę kameruńską
Wyjdź ze strfy komfortu
To nie oglądaj
tylko podczas meczow tak jem
tylko surowe
niemowlaka na deser
a w piekarniku pewnie jest patelnia z tłuszczykiem i skwareczkami, tylko wyjąć i podgrzać co
Przstań kurła tyć
Żadnych ciastek
ale sie najadlem a jeszcze czekaja na mnie ciastka maslane posypane cukrem
jak z sass na przykład
ja to trzymam kciuki żeby śmietnik zamiast serca wpuścił coś bekowego w opór
jak gra jude to im sie gwizdze to co calej reszczie juz nie
W derbach sędzia miał to gdzieś
W sumie w każdym meczu w jakim go oglądam
w derbach to samo
fakt jest taki że to nie faul na żółtą
z nami Ibra zrobił to samo z 3 razy i tylko był 1 faul.
za każdym razem się wpieprza komuś w łeb z łokciami
to nvm
a myslalem ze 3
W Coppa Italia masz 2 zółte kartki do zawiasów
mnie to nie śmieszy, normalne przepisy
tutaj zolta a wczoraj jak biraghi tak wylapal to faulu nie bylo xd
Zlatan mnie wkurvia z tymi łokciami przy główkach
Nie przechodzą
i tak smieszne jest to ze zolte przechodza z 2012 roku XD
haha
zlatanik misses next match xd
żółta z dupy xd
ibra zolta
groźne, bo u nich na bramce wiadomo kto
wszystko w bramkarza praktycznie
już 2 groźne strzał milanu
ehh
ajj
a to nie on niech nie nagrywa o calcio
strejlau
a kto
to nie gmoch
De Sciglio w Milanie? xd
mógłby prowadzić jakiś program o Serie A
pan Gmoch perfekcyjnie analizuje
bedzie lamak panowie
ale Ronaldo założył sanie temu z czwórką
ramsey w dupale
nic
rroossoonneerii co czujesz patrząc na tę fotkę?
ciekawe czy beda sie bic Ibra z CR7
w rurkach czy bez?
15 kg
Ile waży Samu Kastijeho?
bo ja patrzę i chyba 38k tylko
70 chyba
nie no
maks
ile kibiców waszych przyszło? bo u nas wczoraj niecałe 60k było
dokladnie
milan znow cisnie a potem sie zesra
wam potrzeba 8 minut dobrego meczu żeby się podniecić co
narazie milan lepszy
ajj
druga runda prawdopodobnie jutro w okolicach godziny 10
dobrze że już zjadłem
ale piekło ostro
e tam piter, jak polejesz tak jak ja litr keczupu wloclawek na to to jest jadalne
alchajmer straszna choroba
z torino pomylil
:O
Według Strejlała w drugiej połowie Derbów wszedł Kalczanoglu, który błyszczał i jego bramki były smaczkiem meczu
to zamiast życzyć ci smacznego bardziej wypada życzyć ci, żebyś się nie zrzygał
ja zapiekanki z biedry papa pedro
'laysy paprykowe
jakie ciperki
lul
a potem sraczka pewnie
fanta ciperki wafelki
jaki zestaw na taki szlagier rosso
smacznego
aj
jaj
dziękuję!
grajo
smacznego
wynik jest prosty, wygra milan
jem kebsa, wziąłem pikantnego i piecze ostro
samara wygrala raczej
XD
hm
calabria vs ronaldo
nie do pomyslenia
milan-juve czyli jakby nie patrzec towar premium przegrywa z pingpongiem kobiet
oglądacie mecz?
jebie mi sie w glowie od niedizeli