wszystko niemal w niego strzelane, pierwszy strzal niew buffona i gol\
gosciu ma taka wydolnosc ze to masakra
cuadrado to bylby idealny na wahadlo
Tzn broni wszystko bo w niego strzelali xD
Buffon dzisiaj bardzo dobrze broni
ta malpa cuardado jak sciemnia
czyli final milan napoli
widzę śmietnik zamiast serca jak zwykle w formie
Jeszcze nie wygrał
Póki co jeszcze daleka do zwycięstwa
sarri zniszczyl juve
mowilem wczoraj ze milan wygra;p
i dobrze
Rebik gol
cos w tym jest
to i tak progres że nie juventusowi
rebik wychodzi na pozycje strzelecka mijajac juz obronce to sedzia cofa i daje wolnego milanowi
*towarzyszu jaszczomb
co cię tak rozśmieszyło kolego jaszczomb
opisz
xDDDDDDD
i znowu w bramkarza xd
I znowu Zlatan się wpieprza łokciami przy pojedynku główkowym
grajo
lepiej 2-1 niż 1-0
piękna piosenka północnokoreańskiego zespołu
Kołtoń odchodzi z Polsata
Myrandes znów kąsa
jebla idzie dostać w tym wypizdowie
nie ma z kim i nie ma gdzie, bo hale pozajmowane już na cały marzec nawet
na fb jest grupa Piłka Nożna Piotrków i ponad 300 osób jest, a do gry nie ma nikogo
czytam opinie ze niby juve przekupilo sedziow
Kurła trzeba było zostać piłkarzem, to bym grać co tydzień
Pograłbym sobie w piłkę ale nie mam z kim
Bo nie skaczą o 20:45 xD
ale o skokach nie gadają w trakcie meczu a o pucharze króla już tak
A jutro skoki na mamucie niebywałym
lepsze to jak katowanie 10 raz skokow
kogo obchodzi real sociedad z mirandes
Tak
dadza na 10 sekund a potem skoki
no ciekawe czy bedzie jak wczoraj z tym cdr
ht
kessi zrobil ruch
przeciez to czerwona kartka powinna byc
wbiegł mu na łokieć i sie położył
100%
kessie ladnie mu zajeb...hehe
no to wiadomo kto dostanie kolejna
rebic
kto z tych lepszych w milanie jeszcze zagrozony absencja
fajnie ze caly Mediolan mowi dzis tym samym glosem
żenujące, oni serio nie mają wstydu z tym kupowaniem sędziów
ale judki powiedza, ze sedziowali pod milan i wgl to im nie obgwizdali karnego 2 lata temu wiec to jude jest pokrzywdzone
karny z dupy = talon do carrefour o wartości 100 euro
merdy jeb..
ale drukuje pedau
podobno 3 żółte = premia
jprdl calciopoli
hahahahaha nie mogę z tego sędziego
jeszcze jakis karny dla jude i sedzia bedzie mial wolne
i znów żółta z dupy xd
i theo misses next atch
sedzia standardowo
xDDDDDD
sędzia = pedau
bez theo i ibry
ten sedzia to
zart
theo yellow
jak to nic nie ma XD
gdybyście nie dostali wpyerdolu w derbach od Stramy wtedy to byście może wygrali
sprawi mi to niemala satysfakcje
dawac milaniaki obijcie jude
napoli fakt, w ostatnim sezonie menela u nich, ale milan i roma to mi siem nie kojarzy
przy pierwszym scudetto juve
milan kiedy? xd
jaszczombiraghi powinni zmienic ci nick
w te 8 lat raz roma napoli i milan powinny wygrac serie a
się theo podniecił za bardzo
ja dalej pamietam ten przekret z bramka muntariego
jestem kibicem sukcesu i przyszedlem razem z biraghim
a co wy oglądacie calcio od dwóch lat że was to dziwi?
ale kolega mial uro i czestowal
na wymioty sie zbiera jak sie oglada taka faworyzacje oszustow z torunia
no wiem
że trzeba go zlikwidować albo te półfinały ograniczyć do 1 meczu a nie dwumeczu
jaki jest wniosek tego pucharu włoch?
nie dobre jest neraz
a jeszcze dodam ze dzis w szkole zjadlem kilku sztuk alpejskiego mleczka z toffi, takie slodkie ze az mdle
niestety rosso to standard
normalność w calcio
beczka?
beczka
dokladnie
kładrado nadepna na rebika i faul dla jude xd
uff