Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

jaszczomb 13.02.2020 22:11

wszystko niemal w niego strzelane, pierwszy strzal niew buffona i gol\

Alfa 13.02.2020 22:10

gosciu ma taka wydolnosc ze to masakra

Alfa 13.02.2020 22:10

cuadrado to bylby idealny na wahadlo

Nitrogen 13.02.2020 22:10

Tzn broni wszystko bo w niego strzelali xD

Nitrogen 13.02.2020 22:10

Buffon dzisiaj bardzo dobrze broni

crislk 13.02.2020 22:10

ta malpa cuardado jak sciemnia

Neraz1908 13.02.2020 22:08

czyli final milan napoli

Piter 13.02.2020 22:07

widzę śmietnik zamiast serca jak zwykle w formie :lol:

Chuchu 13.02.2020 22:07

Jeszcze nie wygrał

Nitrogen 13.02.2020 22:07

Póki co jeszcze daleka do zwycięstwa

Neraz1908 13.02.2020 22:07

sarri zniszczyl juve

crislk 13.02.2020 22:07

mowilem wczoraj ze milan wygra;p

bitels10 13.02.2020 22:07

i dobrze

Chuchu 13.02.2020 22:07

Rebik gol

Neraz1908 13.02.2020 22:06

gool

jaszczomb 13.02.2020 22:01

cos w tym jest

Piter 13.02.2020 22:00

to i tak progres że nie juventusowi :lol:

jaszczomb 13.02.2020 21:59

rebik wychodzi na pozycje strzelecka mijajac juz obronce to sedzia cofa i daje wolnego milanowi

Piter 13.02.2020 21:59

*towarzyszu jaszczomb

Piter 13.02.2020 21:59

co cię tak rozśmieszyło kolego jaszczomb

Piter 13.02.2020 21:58

opisz

jaszczomb 13.02.2020 21:56

xDDDDDDD

jaszczomb 13.02.2020 21:52

i znowu w bramkarza xd

Chuchu 13.02.2020 21:51

I znowu Zlatan się wpieprza łokciami przy pojedynku główkowym

Neraz1908 13.02.2020 21:51

grajo

Piter 13.02.2020 21:44

lepiej 2-1 niż 1-0

Neraz1908 13.02.2020 21:44

gool

Piter 13.02.2020 21:43

piękna piosenka północnokoreańskiego zespołu

Nitrogen 13.02.2020 21:43

Kołtoń odchodzi z Polsata

Nitrogen 13.02.2020 21:41

Myrandes znów kąsa

Piter 13.02.2020 21:41

jebla idzie dostać w tym wypizdowie

Piter 13.02.2020 21:41

nie ma z kim i nie ma gdzie, bo hale pozajmowane już na cały marzec nawet

Piter 13.02.2020 21:41

na fb jest grupa Piłka Nożna Piotrków i ponad 300 osób jest, a do gry nie ma nikogo

Neraz1908 13.02.2020 21:40

czytam opinie ze niby juve przekupilo sedziow

Chuchu 13.02.2020 21:40

Kurła trzeba było zostać piłkarzem, to bym grać co tydzień

Chuchu 13.02.2020 21:40

Pograłbym sobie w piłkę ale nie mam z kim

Nitrogen 13.02.2020 21:39

Bo nie skaczą o 20:45 xD

Piter 13.02.2020 21:36

ale o skokach nie gadają w trakcie meczu a o pucharze króla już tak

Nitrogen 13.02.2020 21:36

A jutro skoki na mamucie niebywałym

jaszczomb 13.02.2020 21:36

lepsze to jak katowanie 10 raz skokow

Piter 13.02.2020 21:35

kogo obchodzi real sociedad z mirandes

Nitrogen 13.02.2020 21:35

Tak

jaszczomb 13.02.2020 21:35

dadza na 10 sekund a potem skoki

jaszczomb 13.02.2020 21:35

no ciekawe czy bedzie jak wczoraj z tym cdr

Neraz1908 13.02.2020 21:34

ht

Alfa 13.02.2020 21:33

kessi zrobil ruch

Alfa 13.02.2020 21:33

przeciez to czerwona kartka powinna byc :D

Piter 13.02.2020 21:33

wbiegł mu na łokieć i sie położył :lol:

macyek 13.02.2020 21:33

100%

crislk 13.02.2020 21:33

kessie ladnie mu zajeb...hehe

jaszczomb 13.02.2020 21:33

no to wiadomo kto dostanie kolejna

Neraz1908 13.02.2020 21:33

rebic

jaszczomb 13.02.2020 21:33

kto z tych lepszych w milanie jeszcze zagrozony absencja

Neraz1908 13.02.2020 21:33

fajnie ze caly Mediolan mowi dzis tym samym glosem

macyek 13.02.2020 21:32

żenujące, oni serio nie mają wstydu z tym kupowaniem sędziów

jaszczomb 13.02.2020 21:32

ale judki powiedza, ze sedziowali pod milan i wgl to im nie obgwizdali karnego 2 lata temu wiec to jude jest pokrzywdzone

Piter 13.02.2020 21:32

karny z dupy = talon do carrefour o wartości 100 euro

crislk 13.02.2020 21:31

merdy jeb..

minus09 13.02.2020 21:31

ale drukuje pedau

Piter 13.02.2020 21:31

podobno 3 żółte = premia

macyek 13.02.2020 21:31

jprdl calciopoli

Kunbaskier 13.02.2020 21:31

hahahahaha nie mogę z tego sędziego

jaszczomb 13.02.2020 21:31

jeszcze jakis karny dla jude i sedzia bedzie mial wolne

Piter 13.02.2020 21:31

i znów żółta z dupy xd

jaszczomb 13.02.2020 21:30

i theo misses next atch

jaszczomb 13.02.2020 21:30

sedzia standardowo

jaszczomb 13.02.2020 21:30

xDDDDDD

Piter 13.02.2020 21:30

sędzia = pedau

Neraz1908 13.02.2020 21:30

bez theo i ibry

Piter 13.02.2020 21:30

:lol:

rroossoonneerii 13.02.2020 21:30

ten sedzia to :cenzor: zart

Neraz1908 13.02.2020 21:30

theo yellow

rroossoonneerii 13.02.2020 21:30

jak to nic nie ma XD

Piter 13.02.2020 21:29

gdybyście nie dostali wpyerdolu w derbach od Stramy wtedy to byście może wygrali

jaszczomb 13.02.2020 21:29

sprawi mi to niemala satysfakcje

jaszczomb 13.02.2020 21:29

dawac milaniaki obijcie jude

Piter 13.02.2020 21:29

napoli fakt, w ostatnim sezonie menela u nich, ale milan i roma to mi siem nie kojarzy

rroossoonneerii 13.02.2020 21:29

przy pierwszym scudetto juve

Piter 13.02.2020 21:29

milan kiedy? xd

Pader88 13.02.2020 21:28

jaszczombiraghi powinni zmienic ci nick ;)

rroossoonneerii 13.02.2020 21:28

w te 8 lat raz roma napoli i milan powinny wygrac serie a

Piter 13.02.2020 21:28

się theo podniecił za bardzo

rroossoonneerii 13.02.2020 21:27

ja dalej pamietam ten przekret z bramka muntariego

jaszczomb 13.02.2020 21:27

jestem kibicem sukcesu i przyszedlem razem z biraghim

Piter 13.02.2020 21:26

a co wy oglądacie calcio od dwóch lat że was to dziwi? :lol:

Neraz1908 13.02.2020 21:26

ale kolega mial uro i czestowal

jaszczomb 13.02.2020 21:26

na wymioty sie zbiera jak sie oglada taka faworyzacje oszustow z torunia

Neraz1908 13.02.2020 21:26

no wiem

Piter 13.02.2020 21:26

że trzeba go zlikwidować albo te półfinały ograniczyć do 1 meczu a nie dwumeczu

Piter 13.02.2020 21:26

jaki jest wniosek tego pucharu włoch?

rroossoonneerii 13.02.2020 21:25

nie dobre jest neraz

Neraz1908 13.02.2020 21:25

a jeszcze dodam ze dzis w szkole zjadlem kilku sztuk alpejskiego mleczka z toffi, takie slodkie ze az mdle

jaszczomb 13.02.2020 21:25

niestety rosso to standard

Piter 13.02.2020 21:25

normalność w calcio

Piter 13.02.2020 21:25

beczka?

rroossoonneerii 13.02.2020 21:25

beczka

rroossoonneerii 13.02.2020 21:25

dokladnie

jaszczomb 13.02.2020 21:24

kładrado nadepna na rebika i faul dla jude xd

rroossoonneerii 13.02.2020 21:23

uff

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się