Archiwum shoutboksa

Nasir 12.02.2020 22:05

Chcieliście conte to macie

Kunbaskier 12.02.2020 22:05

sensi zawalił

Nitrogen 12.02.2020 22:05

Ruic ostro przeorał Sensiego i Borowika

Piter 12.02.2020 22:05

przecież naples miało lepsze akcje i prowadzą zasłużenie

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:05

Brozo poszedł na raz

minus09 12.02.2020 22:05

dawaj tego wlocha, dawaj tego wlocha <janusz wojcik voice>

Moldar3 12.02.2020 22:05

Jedna akcja z czapy

Piter 12.02.2020 22:05

piękny zwód i piękny strzał

Claudio 12.02.2020 22:05

w defensywie jeden w drugiego wpadał :D

CzarodziejCzasu 12.02.2020 22:05

:lol:

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:04

tak coś czułem...

Nitrogen 12.02.2020 22:04

Przecież on był żenujący w tym meczu

Chuchu 12.02.2020 22:04

Conte out

Piter 12.02.2020 22:04

hgahahhahaha

Adriano_forever 12.02.2020 22:04

ależ miał czasu boże swiety

Nitrogen 12.02.2020 22:04

Gówniany Ruic xD

minus09 12.02.2020 22:04

XDDD

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:04

dupa

Adriano_forever 12.02.2020 22:04

kur

Nitrogen 12.02.2020 22:04

gooool

Claudio 12.02.2020 22:04

pfff

Moldar3 12.02.2020 22:04

Mur chiński

Dzyl 12.02.2020 22:03

podoba mi się dzis bastoni

Chuchu 12.02.2020 22:02

Sensi :brawo:

Ibracadabra eight 12.02.2020 22:02

ale Sensi ich by wykręcił

Claudio 12.02.2020 22:02

Sensi IZ back

Piter 12.02.2020 22:02

szkoda że nie gra Godin, bo najlepiej piłkę wyprowadzić potrafi a obrona napoli dziurawa sie wydaje

Claudio 12.02.2020 22:02

Biraghi teraz zle z autu wyrzucil...dobrze ze sedzia go nie cofnal

Piter 12.02.2020 21:59

ależ to był element zaskoczenia xd

Nitrogen 12.02.2020 21:58

Menelaos zółta

Claudio 12.02.2020 21:58

Menolas

Nitrogen 12.02.2020 21:58

haha

Piter 12.02.2020 21:58

dokł, wszedł DD i nagle ruszyliśmy

VVujek 12.02.2020 21:58

niebywałe

VVujek 12.02.2020 21:58

DD sprawia ,że gramy ofensywniej

minus09 12.02.2020 21:57

bo wtedy dostawalismy bramki frajerskie

minus09 12.02.2020 21:57

lepiej niz 1 powola gramy a 2 na przeczekanie

mauroo1902 12.02.2020 21:57

D Ambrosio wrzucał

Piter 12.02.2020 21:57

co ajj?

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:57

ajjj Lukaku

Claudio 12.02.2020 21:57

ajj

Piter 12.02.2020 21:56

3

Claudio 12.02.2020 21:56

czyli znowu 1 polowa na przeczekanie a w 2 polowie gramy?

mauroo1902 12.02.2020 21:56

eriksen rozgrzewka

Claudio 12.02.2020 21:55

widac inny bieg w 2 polowie

Piter 12.02.2020 21:55

2

Klinsi64 12.02.2020 21:54

lukak xd

Claudio 12.02.2020 21:54

cooo? faul xD

Nitrogen 12.02.2020 21:53

Jeszcze tylko Vecino za Bareje i tryplet marzeń Stryjka na boisku

Claudio 12.02.2020 21:53

Moses drybling "na wywrotke"

VVujek 12.02.2020 21:53

niebywałe zwycięstwo nas czeka

Piter 12.02.2020 21:53

1

mauroo1902 12.02.2020 21:53

raz

VVujek 12.02.2020 21:53

dobrze będzie się włączał w akcje ofensywne

Piter 12.02.2020 21:53

to teraz ja sobie zaczne wyliczać straty DD i złe podania :lol:

Klinsi64 12.02.2020 21:52

żeby czerwa nie wyłapal

Kazam 12.02.2020 21:52

zeby wujek mogl mecz obejrzec

Nitrogen 12.02.2020 21:52

Żółtaja karećka

Piter 12.02.2020 21:52

skriniar żółtą miał

Klinsi64 12.02.2020 21:52

oszczedza go

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:52

czemu zszedł?

Piter 12.02.2020 21:52

jakieś głupoty piierdolił klasycznie

Klinsi64 12.02.2020 21:52

skriniar wysapał w przerwie i opuscił stadion

Claudio 12.02.2020 21:52

SKriniar znowu po balandze?

Kazam 12.02.2020 21:52

skriniar schodzi

IlCapitano 12.02.2020 21:52

Co Jadźker wyrabiał

marcinek91081 12.02.2020 21:52

Śmierdzi 0-0 oby nie

VVujek 12.02.2020 21:51

DD ! teraz na pewno wygramy

Piter 12.02.2020 21:51

prawdopodobnie już go nie ma jak zobaczył że przyszedłeś

Piter 12.02.2020 21:51

ilcapitano donoszę tylko, że pod twoją nieobecność yascarr ostro sie pruł

Adriano_forever 12.02.2020 21:51

ciekawe czy conte da szanse milikowi nie ma co

Kazam 12.02.2020 21:51

xD

IlCapitano 12.02.2020 21:51

D'Ambosio witamy

Kazam 12.02.2020 21:51

tak nitro

Kredence 12.02.2020 21:51

XD

Nitrogen 12.02.2020 21:51

Widzieliście że Ranochia jest wychowankiem Interu? xD

Klinsi64 12.02.2020 21:51

chcieli zawalczyc na fejm MMa ale organizator powiedział że walka z karłem już była

Kredence 12.02.2020 21:51

no beka byla jak przy 0-2 kapica ostatnio zaczal pieprzyc ze to jescze nie ten sezon na scudetto to jeszce nie to, a po 60 sekundach gol xD identycznie jak wtedy gdy cisnal lautaro od pokemonow a on po 5 min wbil gola z napoli xD

VVujek 12.02.2020 21:51

dokl wychowanków

Piter 12.02.2020 21:50

no ja widziałem, fajna dupa taka 8/10

Nitrogen 12.02.2020 21:50

Rebelde12 lutego 2020 | 17:57 Godin odejdzie po sezonie, widać że Conte nie jest do końca z niego zadowolony. W jego miejsce wejdzie Kumbulla. Rano zostaje, bo potrzeba wychowanków zgłosić do LM. A do tego on jest idealnym rezerwowym, nie marudzi a jak już wejdzie od święta to gra solidnie.

VVujek 12.02.2020 21:50

ktoś widział tą całą martę ?

Kazam 12.02.2020 21:50

zapowiadal tez ze "powinien tam byc"

Piter 12.02.2020 21:50

za to że ujawnił tajne nagranie wysłane do marty

Piter 12.02.2020 21:49

ostatnio zapowiadał ostrą demolkę na freefonixie

Piter 12.02.2020 21:49

może kusy sie przygotowuje do walki z foniakiem

Kazam 12.02.2020 21:49

skupowanie makulatury to nie biznes

Claudio 12.02.2020 21:49

ale fajnie to wyglada gdy Inter strzelal gole to nagle okrzyk gol i pozniej chwila zadumy, a jak milan lub juve strzelali to po okrzyku nagle zaczeli gadac jakby czytali jakis tekst Kochanowskiego na temat wspanialosci akcji bramkowej i samej druzyny

Kredence 12.02.2020 21:48

gruby hajs . dziwki i koks

Kredence 12.02.2020 21:48

Interesy

Kredence 12.02.2020 21:48

no jak co

CzarodziejCzasu 12.02.2020 21:48

ANIOL JESTES? :lol:

Piter 12.02.2020 21:48

poza tym kusego coś dawno nie widziałem, ciekawe co tam u niego sie dzieje obecnie

Piter 12.02.2020 21:48

kusy pomaga kilometrami, on biega i wszystko dzieje się samo

Nitrogen 12.02.2020 21:48

Serie A mniej osób ogląda to może nie boi się tak sapać

Kazam 12.02.2020 21:48

komu kusy pomaga? :D

Ibracadabra eight 12.02.2020 21:48

macie jakiś link?

VVujek 12.02.2020 21:48

"Pozwól mi uprzejmie ci pomóc albo utoniesz - powiedziała małpa i odłożyła rybę bezpiecznie na drzewo."

Alfa 12.02.2020 21:47

Głąby zwykłe

Shoutbox

Piekarz 16.06.2026 00:26

Jak Spaleciak nie zbuduje jakimś cudem Juventusu to gramy sami ze sobą w lidze

Piekarz 16.06.2026 00:26

Milan rozkręca cyrk na całego, Napoli bez dużego trenera nie istnieje, kto tam został z konkurencji?

minus09 15.06.2026 22:29

lukaku to by nie trafil z tej odleglosci, wiadomo ze samoboj

ZnawcaCalcio 15.06.2026 22:29

chyba samobój

ZnawcaCalcio 15.06.2026 22:28

Lakaka gol od razu po wejściu

Imrahil 15.06.2026 22:15

u merdaczy jest syf totalny, trzeba sondować czy majk menią jest do wyjęcia, a nie jakieś palestry czy pazy

Imrahil 15.06.2026 22:13

tam samo ten palestra

Imrahil 15.06.2026 22:12

yebać go

Rebelde 15.06.2026 22:00

Oczywiscie z opcją odkupu za rok przez Real

Cny 15.06.2026 21:49

przestań prowokować

martins2000 15.06.2026 21:20

Marchetti (Sky): “Real vorrebbe vendere Paz al Como a 40 mln!

Claudio 15.06.2026 20:37

Maurizio Sarri oficjalnie nowym trenerem Atalanty. Szkoleniowiec podpisał 3-letni kontrakt warty 3,5 mln euro rocznie.

Claudio 15.06.2026 19:56

nie wiem czy trener tak zajechal swoich zawodnikow, ale hiszpanie wygladali jakby to byla koncowka dogrywki :D

Claudio 15.06.2026 19:38

Co ta Hiszpania gra? :D

Klinsi64 15.06.2026 19:15

niedawno pisali że Iraola go puści

Klinsi64 15.06.2026 19:15

ta

martins2000 15.06.2026 18:46

The change of coach to Anfield could ultimately save Curtis Jones' career at Liverpool, preventing him from following in Quansah's steapes. There were rumors of his departure in the summer while Slot was still leading the team, but the appointment of Iraola could offer him a new beginning. DailyMirror

martins2000 15.06.2026 17:59

Besiktas should give a response to Inter by today. ❌ Negative feelings about Kristjan Asllani's stay in Turkey for €11m his buy clause.

El Imprezatore 15.06.2026 16:29

no szkoda, ze nie uda się go ściągnąć do nas

martins2000 15.06.2026 16:26

BREAKING: Nico Paz will STAY at Como next season. José Mourinho informed the player that he CANNOT promise him the STARTING role he wants.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29466

Liczba newsów: 53348

Liczba komentarzy: 624798

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się