Archiwum shoutboksa

INTERkibic 13.02.2020 22:38

To kurva wytłumaczcie mi jak to kurva jest. Ten nawet nie widział gdzie jest piłka i jest karny. A pamiętacie jak to scierwo dr Ligt w ostatniej minucie zajebau reka w polu karnym? Chuba w meczu z Bologna? I karnego nie było. Jaki to jest Kurva sens?

bitels10 13.02.2020 22:38

słuszny uważam

Piter 13.02.2020 22:38

Pytam bo wyłączyłem jak coś

jaszczomb 13.02.2020 22:38

nie

Piter 13.02.2020 22:38

Karny z dupy?

Neraz1908 13.02.2020 22:37

6minut

Pader88 13.02.2020 22:37

:)

Pader88 13.02.2020 22:37

juz nie

Chuchu 13.02.2020 22:37

jak łamak jak 0:0 było po 1 połowie

Neraz1908 13.02.2020 22:37

zaraz gol cos czuje

jaszczomb 13.02.2020 22:37

no sedzia dal popis ale tutaj akurat dobra decyzja

WTC 13.02.2020 22:37

o Pader już nie garujesz?

macyek 13.02.2020 22:37

jprdl

Nitrogen 13.02.2020 22:37

1:2 gol

Pader88 13.02.2020 22:37

mowilem ze lamak

Kunbaskier 13.02.2020 22:37

karny słuszny, ale było wiadomo, że i tak dostną karnego

Yascarr 13.02.2020 22:37

O czym mowa

bitels10 13.02.2020 22:36

WTC sędzia swoje dołożył

Yascarr 13.02.2020 22:36

Ewidentny karny

Nitrogen 13.02.2020 22:36

No wina Milanu xD

INTERkibic 13.02.2020 22:36

Jakie to są kurvy!

WTC 13.02.2020 22:36

Milan klasycznie zesrał

Neraz1908 13.02.2020 22:36

cyniczne

jaszczomb 13.02.2020 22:36

pila w brame leci

Nitrogen 13.02.2020 22:36

Juventus w finale

jaszczomb 13.02.2020 22:36

reka powieksza obrys

bitels10 13.02.2020 22:36

90 minuta

INTERkibic 13.02.2020 22:36

to są kurva jaja

jaszczomb 13.02.2020 22:36

nie no tak w zasadzie to oczywisty karny w moim odczuciu

SejusFCI 13.02.2020 22:36

gunwo

bitels10 13.02.2020 22:36

ale czemu jaja, karny słuszny

Avtvv 13.02.2020 22:35

takie jaja tylko z juve...

maverik 13.02.2020 22:35

xdd

bitels10 13.02.2020 22:35

i jeszcze żółta xd

Chuchu 13.02.2020 22:35

Nie mogło być inaczej

Alfa 13.02.2020 22:35

no oczuywiscie ze karny

Neraz1908 13.02.2020 22:35

ronaldo gool

jaszczomb 13.02.2020 22:35

no tak jak pisalem xd

Chuchu 13.02.2020 22:35

xD

Chuchu 13.02.2020 22:35

RIGORE

Neraz1908 13.02.2020 22:35

karny

Nitrogen 13.02.2020 22:35

Karny

bitels10 13.02.2020 22:35

powinien być

jaszczomb 13.02.2020 22:34

var

Chuchu 13.02.2020 22:34

rigore?

jaszczomb 13.02.2020 22:34

no to chyba karny xd

Neraz1908 13.02.2020 22:34

haha

Kunbaskier 13.02.2020 22:34

var i karny xd

Piter 13.02.2020 22:32

teraz nam mogą naskoczyć żydy

Piter 13.02.2020 22:32

no, ale dobrze że już nie mają jugola mandzukica

bitels10 13.02.2020 22:32

ten lobik Handzie z zerowego kąta to tez chyba on

jaszczomb 13.02.2020 22:32

ogolnie jak ogldam te jude przebrzydle to chyba najlepszy mecz rundy graja z nami

bitels10 13.02.2020 22:31

jemu przeważnie coś wyjdzie jak z nami grają

Piter 13.02.2020 22:31

*bez jednego kiedyś xd

Piter 13.02.2020 22:31

jeszcze w kurniku kiedyś nam cuadrado kiedyś załadował zza pola karnego, przegraliśmy 1-0 wtedy. To było chyba za szaliczkowego manciniego

jaszczomb 13.02.2020 22:30

no wtedy co rozklepali nas 1;4 chyba razem z joveticiem

Piter 13.02.2020 22:30

wtedy Cuadrado był dobry jeszcze

Chuchu 13.02.2020 22:30

Cuadrado się jarałem jak grał w Fiorentinie

Piter 13.02.2020 22:29

uuułaj alexis dobry przegląd pola

Piter 13.02.2020 22:29

no i taki jest teraz potrzebny

jaszczomb 13.02.2020 22:28

bonaventura ostry kloc ostatnimi czasy

Piter 13.02.2020 22:27

mógł bonaventure wpuścić a nie tego alexisa

Piter 13.02.2020 22:25

rurkowy schodzi

Piter 13.02.2020 22:22

Ibra po prostu kopnij w śmietnik zamiast serca, reszta stanie się sama

Piter 13.02.2020 22:22

#Ibramusisz

jaszczomb 13.02.2020 22:22

i znowu bez kartki

Neraz1908 13.02.2020 22:21

dlaczego ibra z cr7 sie omijaja

jaszczomb 13.02.2020 22:21

az moze wejde na rakowisko seriea.pl i poczytam komy

jaszczomb 13.02.2020 22:20

tutaj juz kartki nie ma xd

Neraz1908 13.02.2020 22:20

tak

miniu86 13.02.2020 22:20

ooo milan is back?

jaszczomb 13.02.2020 22:19

co z tego jak sedziowie im wcisna cos na 1;0

Piter 13.02.2020 22:19

ale juventus serio się stał gówniany co

Neraz1908 13.02.2020 22:18

laxalt

jaszczomb 13.02.2020 22:18

jeszcze tylko karny brakuje do kolekcji

Piter 13.02.2020 22:18

no 1-0 więc czerwona albo karny to było pewne

jaszczomb 13.02.2020 22:18

no to jest hit, ale przypuszczam, ze premia na konto valeriego wpadnie

Piter 13.02.2020 22:18

sędzia w ogóle nie ogarnia spotkania

bitels10 13.02.2020 22:18

dokł

Piter 13.02.2020 22:18

no fakt tutaj wejście na żółtą, ale tą pierwszą żółtą to dostał z dupy kompletnie

Piter 13.02.2020 22:17

co to siem dzieje

Nitrogen 13.02.2020 22:17

Valeri daje czada

jaszczomb 13.02.2020 22:17

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kunbaskier 13.02.2020 22:17

sędzia wie doskonale kogo ma wykartkować

Chuchu 13.02.2020 22:17

Teło czerwo

Neraz1908 13.02.2020 22:17

czerwo

jaszczomb 13.02.2020 22:16

ale az takie drukowanie by chyba nie przeszlo xd

Piter 13.02.2020 22:16

jaszczomb mordo każdy jest misses next match jeśli pokażesz odpowiedni kolor kartki :D

bitels10 13.02.2020 22:16

Ibra, Samu i Theo zawieszeni

jaszczomb 13.02.2020 22:15

no coz obstawialem kogos kto bedzie mial misses next match i jesty

Piter 13.02.2020 22:15

pisałem że 3 żółte = premia :lol:

bitels10 13.02.2020 22:15

i jeszcze żółta za reakcje i też nie zagra w rewanżu

jaszczomb 13.02.2020 22:15

zalosne

jaszczomb 13.02.2020 22:15

hahahahahahahahahaha

minus09 13.02.2020 22:15

za zachowanie

Piter 13.02.2020 22:15

hahahhaha za co? przecież tu nie było faulu

bitels10 13.02.2020 22:14

komedia

Piter 13.02.2020 22:14

:lol:

Piter 13.02.2020 22:11

no i dobrze, skoro go tak na siłę upychają to niech tracą

Piter 13.02.2020 22:11

no xd

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się