To kurva wytłumaczcie mi jak to kurva jest. Ten nawet nie widział gdzie jest piłka i jest karny. A pamiętacie jak to scierwo dr Ligt w ostatniej minucie zajebau reka w polu karnym? Chuba w meczu z Bologna? I karnego nie było. Jaki to jest Kurva sens?
słuszny uważam
Pytam bo wyłączyłem jak coś
nie
Karny z dupy?
6minut
juz nie
jak łamak jak 0:0 było po 1 połowie
zaraz gol cos czuje
no sedzia dal popis ale tutaj akurat dobra decyzja
o Pader już nie garujesz?
jprdl
1:2 gol
mowilem ze lamak
karny słuszny, ale było wiadomo, że i tak dostną karnego
O czym mowa
WTC sędzia swoje dołożył
Ewidentny karny
No wina Milanu xD
Jakie to są kurvy!
Milan klasycznie zesrał
cyniczne
pila w brame leci
Juventus w finale
reka powieksza obrys
90 minuta
to są kurva jaja
nie no tak w zasadzie to oczywisty karny w moim odczuciu
ale czemu jaja, karny słuszny
takie jaja tylko z juve...
xdd
i jeszcze żółta xd
Nie mogło być inaczej
no oczuywiscie ze karny
ronaldo
no tak jak pisalem xd
xD
RIGORE
karny
Karny
powinien być
var
rigore?
no to chyba karny xd
haha
var i karny xd
teraz nam mogą naskoczyć żydy
no, ale dobrze że już nie mają jugola mandzukica
ten lobik Handzie z zerowego kąta to tez chyba on
ogolnie jak ogldam te jude przebrzydle to chyba najlepszy mecz rundy graja z nami
jemu przeważnie coś wyjdzie jak z nami grają
*bez jednego kiedyś xd
jeszcze w kurniku kiedyś nam cuadrado kiedyś załadował zza pola karnego, przegraliśmy 1-0 wtedy. To było chyba za szaliczkowego manciniego
no wtedy co rozklepali nas 1;4 chyba razem z joveticiem
wtedy Cuadrado był dobry jeszcze
Cuadrado się jarałem jak grał w Fiorentinie
uuułaj alexis dobry przegląd pola
no i taki jest teraz potrzebny
bonaventura ostry kloc ostatnimi czasy
mógł bonaventure wpuścić a nie tego alexisa
rurkowy schodzi
Ibra po prostu kopnij w śmietnik zamiast serca, reszta stanie się sama
#Ibramusisz
i znowu bez kartki
dlaczego ibra z cr7 sie omijaja
az moze wejde na rakowisko seriea.pl i poczytam komy
tutaj juz kartki nie ma xd
tak
ooo milan is back?
co z tego jak sedziowie im wcisna cos na 1;0
ale juventus serio się stał gówniany co
laxalt
jeszcze tylko karny brakuje do kolekcji
no 1-0 więc czerwona albo karny to było pewne
no to jest hit, ale przypuszczam, ze premia na konto valeriego wpadnie
sędzia w ogóle nie ogarnia spotkania
dokł
no fakt tutaj wejście na żółtą, ale tą pierwszą żółtą to dostał z dupy kompletnie
co to siem dzieje
Valeri daje czada
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
sędzia wie doskonale kogo ma wykartkować
Teło czerwo
czerwo
ale az takie drukowanie by chyba nie przeszlo xd
jaszczomb mordo każdy jest misses next match jeśli pokażesz odpowiedni kolor kartki
Ibra, Samu i Theo zawieszeni
no coz obstawialem kogos kto bedzie mial misses next match i jesty
pisałem że 3 żółte = premia
i jeszcze żółta za reakcje i też nie zagra w rewanżu
zalosne
hahahahahahahahahaha
za zachowanie
hahahhaha za co? przecież tu nie było faulu
komedia
no i dobrze, skoro go tak na siłę upychają to niech tracą
no xd