Archiwum shoutboksa

inter30 14.02.2020 13:28

a jakby nam sie ktos polamal to tez mozemy kogos kupic jak nam pozwola? co to za chore przepisy

Piter 14.02.2020 13:20

Na chwilę obecną bardziej preferuję duet Lukaku - Sanchez

CzarodziejCzasu 14.02.2020 13:20

chyba Martinez by nas tak nie wyruchal :lol:

CzarodziejCzasu 14.02.2020 13:19

:lol:

Klinsi64 14.02.2020 13:19

lautaro żegnaj

VVujek 14.02.2020 13:18

xd nie wiedziałem ,że tak można xd

VVujek 14.02.2020 13:17

Barcelona-oficjalnie-prosi-Lige-o-mozliwosc-zakupu-napastnika

Nasir 14.02.2020 13:15

tyle lat pisania komentarzy poszlo na marne

Nasir 14.02.2020 13:13

ilcapitano dopiero powstal z kolan po srodzie, a w kluczborku niezmiennie -100 aj aj

Piter 14.02.2020 13:12

wiedziałem że piekarz wysoko postawi gasperiniego i manciniego :D

Klinsi64 14.02.2020 13:11

jako jedyny nie zrozumial tematu

Piter 14.02.2020 13:10

po co yascarr dodał 2 komentarze w TOP 5 trenerów? xd aż tak atencji szuka?

IlCapitano 14.02.2020 12:52

Kielecki koronawirus panuje

Piter 14.02.2020 12:39

metin2

emika 14.02.2020 12:37

Menta.Body.Wojownik

Klinsi64 14.02.2020 12:31

Mental.Twaróg.Owczarek niemiecki

Piter 14.02.2020 12:01

Mental. Dominacja. Liga Europy

Nasir 14.02.2020 12:00

Mental.Dominacja.Scudetto.

Nasir 14.02.2020 12:00

Lautaro out Conte dziekujemy

Odet 14.02.2020 11:58

więc nie ma się co śmiać z pana Conte

Odet 14.02.2020 11:55

jakby nie Eriksen to było by tej różnicy więcej

Endru 14.02.2020 11:52

Nie byloby tej 5 mln roznicy gdybyśmy mieli 2 bramkarza,a nie recznik

Odet 14.02.2020 11:50

Conte oczywiście miał rację, gdy to mówił

Odet 14.02.2020 11:49

wg transfermarkt Napoli ma 2 kadrę w lidze

Endru 14.02.2020 11:49

Sorry to nawet bvb nie bylo tylko Celtic w 2013 xd

Endru 14.02.2020 11:43

Conte to chyba raz w zyciu wygral dwumecz z bvb jesscze jak w juve trenowal

Endru 14.02.2020 11:43

Taktycznie allegri go zjada

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:42

czem predzej

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:42

jakby byla opcja na Allegriego, Mourinho albo Pepa to bym wymienial

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:42

ja osobiscie mam juz go dosyc

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:42

Conte sie kompromituje od stycznia

Endru 14.02.2020 11:41

Skoro napoli ma 2 kadre w lidze ciekawe ktora wg Conte ma Inter

Endru 14.02.2020 11:40

Ciekawe kiedy zaprocentują jego katorżnicze treningi

kulfon32 14.02.2020 11:39

naebany był

Endru 14.02.2020 11:38

Oglądaliście konferencje Conte po napoli? Stracil glos i bełkotał

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:38

ja chce Allegriego

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:38

przedec wszystkim mamy betonowego trenera

Endru 14.02.2020 11:37

Mamy beznadziejna obrone i nie mamy defensywnego pomocnika a ty myslisz o ataku tylko

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:37

wiec nie bardzo jest opcja grania tak :loll:

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:37

ale przypominam ze sciagnelismy 10 :lol:

Endru 14.02.2020 11:36

Lozano :lol:

KoBa 14.02.2020 11:36

no pomijajac tego Lozano to sie zgadzam

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:36

i to bylby dobry wariant

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:36

no i to jest opcja Koba, mozemy zagrac 3-4-3 i sciagnac Lozano i Pepe

Endru 14.02.2020 11:35

Przyjdzie Messi i wykupimy Alexisa

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:35

tylko tak to widze

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:35

Lukaku, Mbappe, Ciro, Mertens

KoBa 14.02.2020 11:35

no i jeszcze jest taka opcja, ze po odejsciu Martineza Conte moze zdecydować sie na inn eustawienie

KoBa 14.02.2020 11:35

1 trzebabyłoby kupić

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:35

Giroud niech sie w dupe polacuje

KoBa 14.02.2020 11:35

Mertens i Giroud za darmo przyjdą

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:34

a moze nawet 3 :lol:

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:34

nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale trzeba kupic dwoch napastnikow :lol:

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:33

...

KoBa 14.02.2020 11:33

jedyny plus, ze Ciro pewnie za 60 baniek do wyjecia wiec zostałoby sporo na porządne wahadła

KoBa 14.02.2020 11:32

Ciro spaliłby sie u nas pewnie

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:32

ewentualnie gonzalo higuain

KoBa 14.02.2020 11:32

no jeszcze paru znalazłoby się równei realnych

emika 14.02.2020 11:32

owszem

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:32

martineza to moze zastapic ja wiem? Mbappe?

KoBa 14.02.2020 11:31

najlepiej jakby barca po Neymara uderzyła wtedy odpuszcza Martineza

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:31

Ciro nastepcja Lautaro :lol:

emika 14.02.2020 11:31

Lautaro nie odejdzie nie obsrywajcie gaci

KoBa 14.02.2020 11:24

Zapata może ewentualnie

Odet 14.02.2020 11:23

pewnie, że tak

Yascarr 14.02.2020 11:23

Ale pasowałby za Lautaro

Odet 14.02.2020 11:23

Kloop mówi że mają rozpisane z 3 mercato do przodu

Odet 14.02.2020 11:23

Werner chyba dogadany z Liverpoolem

KoBa 14.02.2020 11:22

ale czuje ze on nie poradziłby sobie w wiekszej marce niz Lazio

Yascarr 14.02.2020 11:22

Timo Werner ciekawe ile by kosztował

KoBa 14.02.2020 11:22

patrzac na jego liczby

KoBa 14.02.2020 11:22

na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze powinnismy wziac Immobile

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:21

Ausilio do zwolnienia

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:21

dalismy dupe i tyle

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:21

uwazaj bo Marotta to zrobi :lol:

KoBa 14.02.2020 11:19

w zasadzie jedyna opcja, zeby wyjsc korzystnie z odejscia Martineza to jakośc przeprowadzic te wymiane Icardi-Dybala

Odet 14.02.2020 11:19

poza tym Icardi wraca :p

KoBa 14.02.2020 11:19

Aubameyang to mi totalnie do nas nie pasuje, Belotti jest ograniczony

Odet 14.02.2020 11:18

Alexisa

Odet 14.02.2020 11:18

Merensa lub Alewxisa

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:18

no ja tez nie wiem

KoBa 14.02.2020 11:18

szczerze to nie mam pojecia kogo do ataku kupic za Martineza nawet majac 111 baniek w ręce

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:18

ten polamaniec?

Odet 14.02.2020 11:18

może za 30? :)

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:18

:lol:

Odet 14.02.2020 11:18

Arkadiuszo?

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:17

ktory nie odstaje poziomem

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:17

sciagnij teraz napastnika przed 30 za mniejsze siano niz martinez :lol:

KoBa 14.02.2020 11:17

no na bewno nei Aubameyang

Chuchu 14.02.2020 11:16

Ewentualnie Messi z wolnego tranferu

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:15

jezu

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:15

Brozovic 60, Martinez 111 :lol:

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:15

pogratulowac temu cymbalowi co wpisuje te klauzule xD

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:14

Auba 30 lat juz

Chuchu 14.02.2020 11:13

Mbappe będzie spoko

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:13

moze Icardi

CzarodziejCzasu 14.02.2020 11:13

to kto za Lautaro? :lol:

kulfon32 14.02.2020 11:07

Ale burza na SerieA, w komentarzach, po wczorajszym meczu milanu z jufkami

Kondzik 14.02.2020 10:12

A komplet w jakiej cenie ?

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się