a jakby nam sie ktos polamal to tez mozemy kogos kupic jak nam pozwola? co to za chore przepisy
Na chwilę obecną bardziej preferuję duet Lukaku - Sanchez
chyba Martinez by nas tak nie wyruchal
lautaro żegnaj
xd nie wiedziałem ,że tak można xd
Barcelona-oficjalnie-prosi-Lige-o-mozliwosc-zakupu-napastnika
tyle lat pisania komentarzy poszlo na marne
ilcapitano dopiero powstal z kolan po srodzie, a w kluczborku niezmiennie -100 aj aj
wiedziałem że piekarz wysoko postawi gasperiniego i manciniego
jako jedyny nie zrozumial tematu
po co yascarr dodał 2 komentarze w TOP 5 trenerów? xd aż tak atencji szuka?
Kielecki koronawirus panuje
metin2
Menta.Body.Wojownik
Mental.Twaróg.Owczarek niemiecki
Mental. Dominacja. Liga Europy
Mental.Dominacja.Scudetto.
Lautaro out Conte dziekujemy
więc nie ma się co śmiać z pana Conte
jakby nie Eriksen to było by tej różnicy więcej
Nie byloby tej 5 mln roznicy gdybyśmy mieli 2 bramkarza,a nie recznik
Conte oczywiście miał rację, gdy to mówił
wg transfermarkt Napoli ma 2 kadrę w lidze
Sorry to nawet bvb nie bylo tylko Celtic w 2013 xd
Conte to chyba raz w zyciu wygral dwumecz z bvb jesscze jak w juve trenowal
Taktycznie allegri go zjada
czem predzej
jakby byla opcja na Allegriego, Mourinho albo Pepa to bym wymienial
ja osobiscie mam juz go dosyc
Conte sie kompromituje od stycznia
Skoro napoli ma 2 kadre w lidze ciekawe ktora wg Conte ma Inter
Ciekawe kiedy zaprocentują jego katorżnicze treningi
naebany był
Oglądaliście konferencje Conte po napoli? Stracil glos i bełkotał
ja chce Allegriego
przedec wszystkim mamy betonowego trenera
Mamy beznadziejna obrone i nie mamy defensywnego pomocnika a ty myslisz o ataku tylko
wiec nie bardzo jest opcja grania tak :loll:
ale przypominam ze sciagnelismy 10
Lozano
no pomijajac tego Lozano to sie zgadzam
i to bylby dobry wariant
no i to jest opcja Koba, mozemy zagrac 3-4-3 i sciagnac Lozano i Pepe
Przyjdzie Messi i wykupimy Alexisa
tylko tak to widze
Lukaku, Mbappe, Ciro, Mertens
no i jeszcze jest taka opcja, ze po odejsciu Martineza Conte moze zdecydować sie na inn eustawienie
1 trzebabyłoby kupić
Giroud niech sie w dupe polacuje
Mertens i Giroud za darmo przyjdą
a moze nawet 3
nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale trzeba kupic dwoch napastnikow
...
jedyny plus, ze Ciro pewnie za 60 baniek do wyjecia wiec zostałoby sporo na porządne wahadła
Ciro spaliłby sie u nas pewnie
ewentualnie gonzalo higuain
no jeszcze paru znalazłoby się równei realnych
owszem
martineza to moze zastapic ja wiem? Mbappe?
najlepiej jakby barca po Neymara uderzyła wtedy odpuszcza Martineza
Ciro nastepcja Lautaro
Lautaro nie odejdzie nie obsrywajcie gaci
Zapata może ewentualnie
pewnie, że tak
Ale pasowałby za Lautaro
Kloop mówi że mają rozpisane z 3 mercato do przodu
Werner chyba dogadany z Liverpoolem
ale czuje ze on nie poradziłby sobie w wiekszej marce niz Lazio
Timo Werner ciekawe ile by kosztował
patrzac na jego liczby
na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze powinnismy wziac Immobile
Ausilio do zwolnienia
dalismy dupe i tyle
uwazaj bo Marotta to zrobi
w zasadzie jedyna opcja, zeby wyjsc korzystnie z odejscia Martineza to jakośc przeprowadzic te wymiane Icardi-Dybala
poza tym Icardi wraca :p
Aubameyang to mi totalnie do nas nie pasuje, Belotti jest ograniczony
Alexisa
Merensa lub Alewxisa
no ja tez nie wiem
szczerze to nie mam pojecia kogo do ataku kupic za Martineza nawet majac 111 baniek w ręce
ten polamaniec?
może za 30?
Arkadiuszo?
ktory nie odstaje poziomem
sciagnij teraz napastnika przed 30 za mniejsze siano niz martinez
no na bewno nei Aubameyang
Ewentualnie Messi z wolnego tranferu
jezu
Brozovic 60, Martinez 111
pogratulowac temu cymbalowi co wpisuje te klauzule xD
Auba 30 lat juz
Mbappe będzie spoko
moze Icardi
to kto za Lautaro?
Ale burza na SerieA, w komentarzach, po wczorajszym meczu milanu z jufkami
A komplet w jakiej cenie ?