Archiwum shoutboksa

Woo-cash 14.02.2020 08:23

Wziąłem niebieski. W poniedziałek ma być 👌

Alfa 14.02.2020 08:14

Mam ten czarny mastersnake polecam

VVujek 14.02.2020 08:01

łącznie 445 minut

VVujek 14.02.2020 08:01

Rozkręcił się nam Colidio na wypożyczeniu,a w 1 części sezonu w ogóle nie grał , teraz 9 meczów 1 gol i 6 asyst

Skepta 14.02.2020 07:30

maniek kojarzy mi sie z korposłoikiem

maniekfci 13.02.2020 23:51

mniej

maniekfci 13.02.2020 23:51

ale coraz mnie bo to w Ożarowie, a ja teraz Ursynów

maniekfci 13.02.2020 23:51

na hali

maniekfci 13.02.2020 23:51

gram czasdem

Chuchu 13.02.2020 23:48

maniek grasz coś w piłkę czy tylko poklepujesz innych na siłowni?

maniekfci 13.02.2020 23:45

jak ja pyerdolę juve

maniekfci 13.02.2020 23:45

wiecie co

Piekarz 13.02.2020 23:44

gnój pieprzony

Piekarz 13.02.2020 23:44

śmieć

jaszczomb 13.02.2020 23:42

delajt ma na sobie koszulke zydow i tyle wystarczy xd

Kredence 13.02.2020 23:40

taki de ligt zagral reka z 40 razy w tym sezonie w polu karny i gwizdneli mu chyba tylko w meczu z nami

Kredence 13.02.2020 23:39

najgorsze w tym wszystkim, ze ten sedzia jakos sie z tego moze wytlumaczyc ale czemu 90% stykowych sytuacji idzie na korzysc juventusu xD

Kredence 13.02.2020 23:35

sluszny jak zawsze

Czarson 13.02.2020 23:34

Cyniczne Juve, karny, sluszny?

jaszczomb 13.02.2020 23:34

to jest rakowisko non stop ale czasami idzie sie posmiac, jednak moja czestotliwosc wchodzenia tam znacznie spadla w porownaniu z tym jak jeszcze byl tam poziom z 4-8 lat temu

maniekfci 13.02.2020 23:33

yebać juve i te lige, i te federacje, i ten zwiazek i uefe i fife, że to widzą i na to pozwalają

Nitrogen 13.02.2020 23:32

Amen

maniekfci 13.02.2020 23:32

ktos po wygranym meczu swojej drużyny wchodzi tam pocisnąć bekę a jak jego drużyna przegra to nagle rakowisko itp

maniekfci 13.02.2020 23:31

zauważyłem tendencję

Nitrogen 13.02.2020 23:31

Jakieś new maldinie, tripletty czy inne pluta

maniekfci 13.02.2020 23:31

no serio XD

Nitrogen 13.02.2020 23:31

Już samo wchodzenie tam to beka

jaszczomb 13.02.2020 23:31

mozna tam sie wbicv poczytac komentarze newmaldiniego ale o powanym pisaniu to mozna zapomniec

jaszczomb 13.02.2020 23:30

no seriea to rakowisko okrutne

maniekfci 13.02.2020 23:29

no dokładnie

jaszczomb 13.02.2020 23:29

3 tygonie i mozna wchodzic w na obiazenia

jaszczomb 13.02.2020 23:29

a fbw idelane do powrotu

jaszczomb 13.02.2020 23:29

na split trzeba miec duzo czasu w zyciu ogolnie xd

Nitrogen 13.02.2020 23:29

Trzeba miec ostro nasrane żeby się tam pojawiać

Nitrogen 13.02.2020 23:28

Na SerieA.pl się same kmioty udzielaja

Neraz1908 13.02.2020 23:28

dissy na seriea pl , powinnismy zlaczyc sily z milanem i atakowac juve

maniekfci 13.02.2020 23:28

oho powoli amerykę odkrywają XD

Neraz1908 13.02.2020 23:27

amen

Neraz1908 13.02.2020 23:27

ACMilan_Fan | 13.02.2020 23:24 Wiecie co? W c***u mam tą stronę. I tak są tu same debile które tylko chwala jak coś jest na ich korzyść, a gania za to samo jak jest odwrotnie. Chodzi mi tu właśnie o was, o kibiców Juve. Z całego serca życzę żebyście nic nie wygrali wy żałośni, cyniczni hipokryci. Większych zjebow niż kibiców Juve nie ma. Przestaje się dziwić kibicom Interu bo ile ****a można być ruchanym przez sędziów, a później czytać jak bezczelnie piszecie ze wszystko było ok. Szkoda tylko że po tych łokciach nikt od was zębów nie stracił, aj szkoda. Ta storna to dno tak samo jak wy, więc wy****ne i nara!

maniekfci 13.02.2020 23:26

ale póki co fbw, bo po przerwie zrobiłem 4 treningi

maniekfci 13.02.2020 23:26

no ja też za jakiś czas

jaszczomb 13.02.2020 23:25

na pp pewnie przejde

jaszczomb 13.02.2020 23:25

split

maniekfci 13.02.2020 23:24

a robisz split czy puish pull legs

jaszczomb 13.02.2020 23:24

do wzrostu

maniekfci 13.02.2020 23:24

no dokł

jaszczomb 13.02.2020 23:24

nie daje juz takich bodzcow

maniekfci 13.02.2020 23:24

opisz

jaszczomb 13.02.2020 23:24

ten okres juz mina

maniekfci 13.02.2020 23:24

czemu nie fbw

jaszczomb 13.02.2020 23:23

tak

maniekfci 13.02.2020 23:23

plan sam układałeś?

jaszczomb 13.02.2020 23:23

na steperze

jaszczomb 13.02.2020 23:23

hantle w dlon i ruch podobny ale latwiej robic wewnetrznym i zewnetrzym rotowaniem

maniekfci 13.02.2020 23:23

słabiutko

jaszczomb 13.02.2020 23:21

nie

maniekfci 13.02.2020 23:20

łydki oczywiście na smisie?

jaszczomb 13.02.2020 23:20

przysiady, suwnica izolowane na 4 i 2 glowy a na koniec lydki w 3 plaszczyznach

maniekfci 13.02.2020 23:20

to kolega chyba coś bije poza żoną :)

maniekfci 13.02.2020 23:19

split?

jaszczomb 13.02.2020 23:19

nogi zrobione idelanie

maniekfci 13.02.2020 23:18

jaszczomb jak tam trening dzisiaj

jaszczomb 13.02.2020 23:13

jak to dobrze, ze lm weryfikuje tych oszustow

Piter 13.02.2020 23:11

6 na 13, dość uczciwe

jaszczomb 13.02.2020 23:11

cos by sie znalazlo jeszcze

bitels10 13.02.2020 23:11

6 na 13

jaszczomb 13.02.2020 23:11

ja to mysle, ze w 6 maks

Piter 13.02.2020 23:11

Oni dają kessiemu czerwoną za to, że cuadrado wbiegł mu ryjem w łokieć :lol:

Piter 13.02.2020 23:10

Na typowej też że sędzia w obie gwizdał albo że milan w 9 powinien grać xd

Piter 13.02.2020 23:09

Normalka

jaszczomb 13.02.2020 23:09

xd

jaszczomb 13.02.2020 23:09

tak jak sadzilem, na rakowisku sa.pl juz sporo judkow ktorzy pisza, ze sedzia to pomagal milanpowi a nie jude

Nitrogen 13.02.2020 23:09

Gary Gileski bodajże faulował

Lisek97 13.02.2020 23:09

jak Inter wygra scudetto to ilosc apelacji o calciopoli zwiekszy sie xD

Nitrogen 13.02.2020 23:09

Faul był, ale nie w polu karnym xD

Piter 13.02.2020 23:08

Ale przecież nagranie jest na YouTube gdzie widać że nie było karnego

Nitrogen 13.02.2020 23:07

Juve milczy

Nitrogen 13.02.2020 23:07

Boniek otwarci sie przyznaje że nie było karnego

jaszczomb 13.02.2020 23:07

i kolejnym calciopoli w sadzie xd

Lisek97 13.02.2020 23:06

a juve zakonczy z ujem w dupie

Lisek97 13.02.2020 23:06

my zakonczylismy swoja dominacje we wloszech wygrywajac wszystko co sie dalo

Piter 13.02.2020 23:06

Piękna symulka wtedy

Piter 13.02.2020 23:06

Boniek show

Lisek97 13.02.2020 23:06

24 lata temu xDDD

Piter 13.02.2020 23:05

Jude pierwszy włoski klub który wygrał ligę mistrzów po karnym gdzie faul był metr przed polem karnym xd

Chuchu 13.02.2020 23:05

Niepoważny jakiś

Piter 13.02.2020 23:05

Bufon śmieć

Chuchu 13.02.2020 23:04

Który tak powiedział?

jaszczomb 13.02.2020 23:04

najlepiej to niech utna handzie palca i w te pedy wraca na bramke

Lisek97 13.02.2020 23:04

Milan ostatni wloski klub, ktory wygral Lige mistrzow xD

Piter 13.02.2020 23:03

Lepszy ręcznik na bramce czy śmietnik zamiast serca?

Lisek97 13.02.2020 23:03

oby Samir wrocil na jude

jaszczomb 13.02.2020 23:02

no i recznik na bramce

Piter 13.02.2020 23:02

Nasza obrona jest dziurawa i to bardzo

jaszczomb 13.02.2020 23:02

jednak oboje cos strzelaja

Piter 13.02.2020 23:02

Na 100% nam Lazio załaduje

Lisek97 13.02.2020 23:02

Correa to taki wannabe Dybala

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się