Paczkarnia ... musisz od razu dać 100 % poświęcenia , czasu i pieniędzy . Efekty mogą być różne ... jak każdego biznesu
Choćby na start ważne jest to , ze Wypożyczalnie może prowadzić pracując gdzieś na etacie i rozwijać spokojnie działalność ( masz także b małe koszty ) , jak biznes będzie już przynosił główne dochody robisz pełna koncentracje i olewasz etat.
To pewne
Paczki nie są dobrym pomysłem
biznes to ciężki kawałek chleba, bez przygotowania mentalnego chyba nie mam co zaczynać
raczej chcesz go z siana wyruchac
Próbuje Piterowi wytłumaczyć co dla Niego jest najlepsze na start . Tyle
Czarodziej ?
ide stad
jezu
Porownanie inwestycji w samochody do robienia paczkow
Uklepac
Wiesz ile pcazkow musisz uklepana na 200 zł ?
200 to b dobra stawka . U mnie taniej :/ konkurencja większa
To zle ?
wiem mordo SETE mówiłeś już ale jak patrzę że w piotrkowie za wypożyczenie nowego ducato na dobę płaci się niecałe 200zł to słabo to wygląda
powstaje tez sieć FitCake ale 30 tysi opłaty im się płaci więc troche dużo jak za tak mało znaną markę
Piter biznes dla Ciebie najlepszy to Wypożyczalnia Sam dostawczych
właśnie podejrzanie mi wygląda u nich to, że podpisuje się umowę wstępną i wpłaca 5 tysi, a później dopiero zaczynają z tobą gadać
ja wiem piter ze majac tkaiego klienta jak bulwa mozna liczyc na jakies zyski
a paczka kupisz co w 2 sklepie
Dzisiaj wszystko jest
no i co ztego\
a Pączkarni to jeszcze nie ma w piotrkowie
Cz Cz dokładnie
jak chcesz robic biznes to zacznij moze od szukania produktu ktorego nie ma, jest bardzo mało albo istnieje ale nie kompelemtanrnie. Rynek jest przesycony
Opłata solidarnosciowa , akcyza alkohol , akcyza tytoń , opłata cukier ... yyy nie podnosimy podatków
Wg PiS opłata to nie podatek
to tak gwoli ścisłości
Hehhe
Od cukru to nie podatek ... to opłata
co tam biznesmenie
Co tam Czarodziej ?
No właśnie tutaj trzeba głowy i dobrego myślenia, posiadanie kapitału na start jest gówno warte. Niestety jestem w dupie
lada moment wejdzie podatek od cukru, koniunktura calkiem sie zmieni, no zastanow sie
w taki znaczy jaki opisz
Fajnie Piter ze zamiast skupic sie na jakiejs niszy rynkowej to chcesz sie ladowac w taki Interes
SETE
Widze Sensi i Piter dalej biznesy knuja
Co Micchelaga zabolal cie moj post o Sensim
przeciez masz od uja juz takich barow w polsce
X D
powodzenia z przenoszeniem funkcjonowania i klimatu lokali z Nowego Jorku na polacką kieszeń xD
piotrków = hiv
ale jakiegoś normalnego miasta
Gdybym mial dużo hajsu którego nie bałbym się zainwestować to bym poleciał do nowego jorku i zobaczył jak działają tam bary mleczne/pizzerie i przeniósł ich klimat do polski
ogolnie w moim odczuciu z tych azjatyckich czyli tajska chinska hinduska oraz japonska ta ostatnia mi najkniej odpowiada
a tam lubie ale musi byc duzy XD
ramen akurat dla mnie szalu nie robi
i widzisz, juz masz pomysl skoro nie ma czegos takiego xd
chciałem kiedyś ramen zjeść to cena za miskę 25 zł i serwowane jest to w plastikowej misce
fajnie jakby mieli coś w piotrkowie z dowozem to bym zamówił
jak pojdziesz i w konuc sprobujesz to wtedy bedziesz sie zastanawial dlaczego tak pozno xd
wiem o tym
ale musisz do tego dojrzec
przyjemnie bys sie zaskoczyl raczej
kebsik to kebsik, inna para kaloszy wariacie
w krk jest fajna tajska, molam, polecam
nie wiesz co tracisz chlopie. ale spoko ja tez kiedys taki bylem
chyba, ze takiego bardziej polskiego zjadasz
do kebsa sie jakos przekonales
nie jestem otwarty na nowe doznania kulinarne
czemu?
czytałem fora gdzie ludzie mówią o kuchni indyjskiej, tajskiej, ale ja w takich lokalach to nigdy nie byłem i nie planuję pójść
jak janusz z grazyna dostana krewetki podane to wyrzuca i powiedza, ze robakowjesc nie beda xd
no dokl
no i prawda jest taka, ze mega ruchu tam nigdy nei ma
wydaje mi się że ludzie bardziej wolą jeść sprawdzone rzeczy, pierogi zapiekanki hot dogi kebsy pizze i inne żarcia wiadomego pochodzenia
ja osobiscie uwielbiam takowe ale to trzeba ogarniac ich kuchnie mocno
czytałem fora gdzie ludzie mówią o kuchni indyjskiej, tajskiej, ale ja w takich lokalach to nigdy nie byłem i nie planuję pójść
tak czy inaczej patrzac na rucj jaki generuja poszczegolne knajpy to nawet 10 pizzeria moze dac lepszy zarobek jak jest jakosciowa jak jakis wymys w postaci kuchni gruzinskiej czy innej niszowej
tak srednio, oczywiscie margerita pewnie ze 150
jeden kawalek picy to bodajze 250
przynajmniej dla mnie, ja nigdy bym nie wziął pączka aby zaspokoić głód bo to niemożliwe u mnie
no właśnie, pizze się je, aby się najeść. Pączek to bardziej dla przyjemności
ale gdzie picka a gdzie paczek
a pizza to ile kalorii? a ludzie jedzą
Paczek to 300 kalorii, ile biegania zeby zeszlo
Piekarz czy jadasz pączki?
poza tym ja osobiście nie jadam pierogów w ogóle, nie spełniłbym się w tym :(
Aha
pierogów pełno w piotrkowie
Czarson
optymista
Piter zamiast paczkarni idz w pierogarnie . Dzisiaj w swiecie FIT i Anny Lewandowskiej to paczki sa raczej na straconej pozycji..ile razy kupisz paczka w miesiacu ? Ja nie kupuje w ogole , a mam pod nosem zaje bi ste. ..za to pierogi raz ze w wielu rodzajach mozesz , ludzie kupuja non stop
czyli mówisz że dopiero w 2022?
no 15 bardziej realne
ale niech zagra jeszcze te 15-20spotkan
tak
wykupywac ?
ja nie chciałbym z ojcem/dziadkiem oglądać meczów czy coś
Czarson no i co myslisz o Sensim
spoko
bez ironii piszę
XD
Popatrzcie jak miło
jak bedzie dobre zarcie to ludzie beda kupowac, tym bardziej paczki bo sie bierze na wynos raczej
a położenie jest bardzo dobre niestety
no generalnie to lokal wygląda jak gówno, mi się takie coś z łoniakami kojarzy i osobiście nigdy bym tam nie wszedł
pierwszy rok jest kluczowy, bo wlasciciel widzi czy to ma sens