Archiwum shoutboksa

SETE 14.02.2020 18:14

Paczkarnia ... musisz od razu dać 100 % poświęcenia , czasu i pieniędzy . Efekty mogą być różne ... jak każdego biznesu

SETE 14.02.2020 18:13

Choćby na start ważne jest to , ze Wypożyczalnie może prowadzić pracując gdzieś na etacie i rozwijać spokojnie działalność ( masz także b małe koszty ) , jak biznes będzie już przynosił główne dochody robisz pełna koncentracje i olewasz etat.

SETE 14.02.2020 18:11

To pewne

SETE 14.02.2020 18:11

Paczki nie są dobrym pomysłem

Piter 14.02.2020 18:11

biznes to ciężki kawałek chleba, bez przygotowania mentalnego chyba nie mam co zaczynać

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:11

raczej chcesz go z siana wyruchac :lol:

SETE 14.02.2020 18:10

Próbuje Piterowi wytłumaczyć co dla Niego jest najlepsze na start . Tyle

SETE 14.02.2020 18:08

Czarodziej ?

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:07

ide stad

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:07

jezu

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:07

Porownanie inwestycji w samochody do robienia paczkow :lol:

SETE 14.02.2020 18:07

Uklepac :)

SETE 14.02.2020 18:07

Wiesz ile pcazkow musisz uklepana na 200 zł ? :)

SETE 14.02.2020 18:06

200 to b dobra stawka . U mnie taniej :/ konkurencja większa

SETE 14.02.2020 18:06

To zle ?

Piter 14.02.2020 18:06

wiem mordo SETE mówiłeś już ale jak patrzę że w piotrkowie za wypożyczenie nowego ducato na dobę płaci się niecałe 200zł to słabo to wygląda

Piter 14.02.2020 18:05

powstaje tez sieć FitCake ale 30 tysi opłaty im się płaci więc troche dużo jak za tak mało znaną markę

SETE 14.02.2020 18:05

Piter biznes dla Ciebie najlepszy to Wypożyczalnia Sam dostawczych

Piter 14.02.2020 18:05

właśnie podejrzanie mi wygląda u nich to, że podpisuje się umowę wstępną i wpłaca 5 tysi, a później dopiero zaczynają z tobą gadać

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:05

ja wiem piter ze majac tkaiego klienta jak bulwa mozna liczyc na jakies zyski

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:04

a paczka kupisz co w 2 sklepie

SETE 14.02.2020 18:04

Dzisiaj wszystko jest

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:04

no i co ztego\

Piter 14.02.2020 18:04

a Pączkarni to jeszcze nie ma w piotrkowie

SETE 14.02.2020 18:04

Cz Cz dokładnie

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:03

jak chcesz robic biznes to zacznij moze od szukania produktu ktorego nie ma, jest bardzo mało albo istnieje ale nie kompelemtanrnie. Rynek jest przesycony

SETE 14.02.2020 18:02

Opłata solidarnosciowa , akcyza alkohol , akcyza tytoń , opłata cukier ... yyy nie podnosimy podatków :)

SETE 14.02.2020 18:01

Wg PiS opłata to nie podatek :) to tak gwoli ścisłości

SETE 14.02.2020 18:01

Hehhe

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:00

:lol: :lol:

SETE 14.02.2020 18:00

Od cukru to nie podatek ... to opłata :)

CzarodziejCzasu 14.02.2020 18:00

co tam biznesmenie :lol:

SETE 14.02.2020 18:00

Co tam Czarodziej ?

Piter 14.02.2020 17:58

No właśnie tutaj trzeba głowy i dobrego myślenia, posiadanie kapitału na start jest gówno warte. Niestety jestem w dupie

CzarodziejCzasu 14.02.2020 17:57

lada moment wejdzie podatek od cukru, koniunktura calkiem sie zmieni, no zastanow sie

Piter 14.02.2020 17:55

w taki znaczy jaki opisz

CzarodziejCzasu 14.02.2020 17:54

Fajnie Piter ze zamiast skupic sie na jakiejs niszy rynkowej to chcesz sie ladowac w taki Interes :lol:

CzarodziejCzasu 14.02.2020 17:50

SETE

CzarodziejCzasu 14.02.2020 17:50

Widze Sensi i Piter dalej biznesy knuja :lol: :lol:

CzarodziejCzasu 14.02.2020 17:48

Co Micchelaga zabolal cie moj post o Sensim :lol:

Alfa 14.02.2020 17:37

przeciez masz od uja juz takich barow w polsce

kamil13216 14.02.2020 17:37

X D

Piekarz 14.02.2020 17:24

powodzenia z przenoszeniem funkcjonowania i klimatu lokali z Nowego Jorku na polacką kieszeń xD

Piter 14.02.2020 17:12

piotrków = hiv

Piter 14.02.2020 17:11

ale jakiegoś normalnego miasta

Piter 14.02.2020 17:11

Gdybym mial dużo hajsu którego nie bałbym się zainwestować to bym poleciał do nowego jorku i zobaczył jak działają tam bary mleczne/pizzerie i przeniósł ich klimat do polski

jaszczomb 14.02.2020 17:11

ogolnie w moim odczuciu z tych azjatyckich czyli tajska chinska hinduska oraz japonska ta ostatnia mi najkniej odpowiada

Czarson 14.02.2020 17:10

a tam lubie ale musi byc duzy XD

jaszczomb 14.02.2020 17:09

ramen akurat dla mnie szalu nie robi

jaszczomb 14.02.2020 17:09

i widzisz, juz masz pomysl skoro nie ma czegos takiego xd

Piter 14.02.2020 17:09

chciałem kiedyś ramen zjeść to cena za miskę 25 zł i serwowane jest to w plastikowej misce :lol:

Piter 14.02.2020 17:09

fajnie jakby mieli coś w piotrkowie z dowozem to bym zamówił

jaszczomb 14.02.2020 17:08

jak pojdziesz i w konuc sprobujesz to wtedy bedziesz sie zastanawial dlaczego tak pozno xd

Piter 14.02.2020 17:08

wiem o tym

Czarson 14.02.2020 17:07

ale musisz do tego dojrzec

Czarson 14.02.2020 17:07

przyjemnie bys sie zaskoczyl raczej

Piter 14.02.2020 17:07

kebsik to kebsik, inna para kaloszy wariacie

Czarson 14.02.2020 17:06

w krk jest fajna tajska, molam, polecam

jaszczomb 14.02.2020 17:05

nie wiesz co tracisz chlopie. ale spoko ja tez kiedys taki bylem

Czarson 14.02.2020 17:05

chyba, ze takiego bardziej polskiego zjadasz

Czarson 14.02.2020 17:05

do kebsa sie jakos przekonales

Piter 14.02.2020 17:05

nie jestem otwarty na nowe doznania kulinarne

Czarson 14.02.2020 17:04

czemu?

Czarson 14.02.2020 17:04

czytałem fora gdzie ludzie mówią o kuchni indyjskiej, tajskiej, ale ja w takich lokalach to nigdy nie byłem i nie planuję pójść

jaszczomb 14.02.2020 17:03

jak janusz z grazyna dostana krewetki podane to wyrzuca i powiedza, ze robakowjesc nie beda xd

jaszczomb 14.02.2020 17:02

no dokl

jaszczomb 14.02.2020 17:02

no i prawda jest taka, ze mega ruchu tam nigdy nei ma

Piter 14.02.2020 17:02

wydaje mi się że ludzie bardziej wolą jeść sprawdzone rzeczy, pierogi zapiekanki hot dogi kebsy pizze i inne żarcia wiadomego pochodzenia

jaszczomb 14.02.2020 17:02

ja osobiscie uwielbiam takowe ale to trzeba ogarniac ich kuchnie mocno

Piter 14.02.2020 17:01

czytałem fora gdzie ludzie mówią o kuchni indyjskiej, tajskiej, ale ja w takich lokalach to nigdy nie byłem i nie planuję pójść

jaszczomb 14.02.2020 17:00

tak czy inaczej patrzac na rucj jaki generuja poszczegolne knajpy to nawet 10 pizzeria moze dac lepszy zarobek jak jest jakosciowa jak jakis wymys w postaci kuchni gruzinskiej czy innej niszowej

Alfa 14.02.2020 16:58

tak srednio, oczywiscie margerita pewnie ze 150

Alfa 14.02.2020 16:58

jeden kawalek picy to bodajze 250

Piter 14.02.2020 16:57

przynajmniej dla mnie, ja nigdy bym nie wziął pączka aby zaspokoić głód bo to niemożliwe u mnie

Piter 14.02.2020 16:57

no właśnie, pizze się je, aby się najeść. Pączek to bardziej dla przyjemności

jaszczomb 14.02.2020 16:57

ale gdzie picka a gdzie paczek

Piter 14.02.2020 16:55

a pizza to ile kalorii? a ludzie jedzą :D

SETE 14.02.2020 16:55

Paczek to 300 kalorii, ile biegania zeby zeszlo :)

Piter 14.02.2020 16:54

Piekarz czy jadasz pączki?

Piter 14.02.2020 16:53

poza tym ja osobiście nie jadam pierogów w ogóle, nie spełniłbym się w tym :(

SETE 14.02.2020 16:53

Aha

Piter 14.02.2020 16:53

pierogów pełno w piotrkowie

SETE 14.02.2020 16:53

Czarson :) optymista

SETE 14.02.2020 16:53

Piter zamiast paczkarni idz w pierogarnie . Dzisiaj w swiecie FIT i Anny Lewandowskiej to paczki sa raczej na straconej pozycji..ile razy kupisz paczka w miesiacu ? Ja nie kupuje w ogole , a mam pod nosem zaje bi ste. ..za to pierogi raz ze w wielu rodzajach mozesz , ludzie kupuja non stop

Piekarz 14.02.2020 16:53

czyli mówisz że dopiero w 2022?

Czarson 14.02.2020 16:53

no 15 bardziej realne

Czarson 14.02.2020 16:53

ale niech zagra jeszcze te 15-20spotkan

Czarson 14.02.2020 16:53

tak

SETE 14.02.2020 16:51

wykupywac ?

Piter 14.02.2020 16:51

ja nie chciałbym z ojcem/dziadkiem oglądać meczów czy coś

SETE 14.02.2020 16:51

Czarson no i co myslisz o Sensim :)

SETE 14.02.2020 16:51

spoko

Czarson 14.02.2020 16:51

bez ironii piszę

SETE 14.02.2020 16:51

XD

Czarson 14.02.2020 16:50

Popatrzcie jak miło

SETE 14.02.2020 16:50

jak bedzie dobre zarcie to ludzie beda kupowac, tym bardziej paczki bo sie bierze na wynos raczej

Piter 14.02.2020 16:50

a położenie jest bardzo dobre niestety

Piter 14.02.2020 16:49

no generalnie to lokal wygląda jak gówno, mi się takie coś z łoniakami kojarzy i osobiście nigdy bym tam nie wszedł

SETE 14.02.2020 16:48

pierwszy rok jest kluczowy, bo wlasciciel widzi czy to ma sens

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się