Archiwum shoutboksa

SETE 14.02.2020 19:16

Serwis przecinarek laserowych , plazmowych

emika 14.02.2020 19:16

pochwal sie

emika 14.02.2020 19:15

a co tam SETE masz swojego?

emika 14.02.2020 19:15

prawdopodobnie najlepszego co w zyciu moze ci sie trafic jak potrafisz ladnie korzystac z dzwigni finansowej

SETE 14.02.2020 19:15

Od 10 tys zł

SETE 14.02.2020 19:15

Ja zaczynałem od zera

emika 14.02.2020 19:15

swoja droga bardzo podoba mi sie to jak ludzie boja sie kredytow

emika 14.02.2020 19:15

tylko tutaj oczywiscie albo idziesz szukac swojego biznes aniołka albo kredyt

SETE 14.02.2020 19:14

Zgadza się

emika 14.02.2020 19:14

produkcyjne zaklady w malych miejscowosciach potrafia wykreowac milionerow

SETE 14.02.2020 19:14

No

emika 14.02.2020 19:14

branza produkcyjna jest zayebista jak trafi Ci sie fajny kontrakt

emika 14.02.2020 19:13

tam zdecydowanie lepiej byc wlascicielem- mentalnie masz cos takiego, ze nic Ci to nie zmienia

SETE 14.02.2020 19:13

Dlatego ja sobie cenie branże produkcyjna i to polecam Piterowi

emika 14.02.2020 19:13

np posrednicy w nieruchomosciach :P

SETE 14.02.2020 19:13

Tez

emika 14.02.2020 19:13

sa tez zawody gdzie nie wazne, czy jestes pracownikiem czy wlascicielem i tak bedziesz caly czas w robocie

SETE 14.02.2020 19:13

Fakt jest jeden , jak chcesz robić to co robi większość to nigdy się nie dorobisz :)

AveCaesar 14.02.2020 19:12

kazde na swoim o tym mowi

AveCaesar 14.02.2020 19:12

na tym to polega

emika 14.02.2020 19:12

a co do tego, ze ciezko i caly czas w robocie dlatego jestem fanem systemu prowizji

SETE 14.02.2020 19:12

Oni są cały czas w robocie :/

emika 14.02.2020 19:12

male biznesy sa niszczace dlatego lepiej celowac wysoko na tyle, zeby moc sobie zatrudnic menago

SETE 14.02.2020 19:11

Ja mam dwóch znajomych co maja sklepy. Jeden ma Żabkę osiedlowa , drugi sklepy spożywcze ( 3 już teraz ) i obaj dają radę , ale super szału nie ma na to ile czasu poświęcają .

emika 14.02.2020 19:11

a i tak czesto ratuja sie tym, ze nocne

AveCaesar 14.02.2020 19:11

tylko ze wymaga to duzo czasu wkladu

emika 14.02.2020 19:11

jakby żabki nie yebaly swoimi glupimi cenami to osiedlowych sklepow juz dawno by nie bylo

AveCaesar 14.02.2020 19:11

zalezy jaki masz pomysl na to jak sie znasz na tym od szczescia oczywiscie i mozesz z niczego rozkrecic taki bizenes ze uj

emika 14.02.2020 19:10

ale pani wiesia w gdansku poznaniu czy gdzies indziej zginie bo wjedzie bar mleczy 15 zl za dwa dania i kompot z saszetki

emika 14.02.2020 19:10

jak pani wiesia ma lokalnego kotleta z zupką za 18 zł to i tak i tak ludzie beda przychodzic bo to domowe i znaja pania wiesie

emika 14.02.2020 19:09

rzeczy na ktore jest duzo franczyzodawcow nie maja miejsca bytu chyba, ze to cos z tradycjami ew super jakosc

AveCaesar 14.02.2020 19:09

od nich

AveCaesar 14.02.2020 19:09

czy tam paczki

AveCaesar 14.02.2020 19:09

to zalezy u mnie w miescie jest paczkarnia ktora jest wpisana w dziedzictw regionalne

emika 14.02.2020 19:09

ktore Ci sie i tak zwroci :D

emika 14.02.2020 19:09

tam jest góra złota, ale oczywiscie na postawienie foodtrucka placisz za dzien krocie

AveCaesar 14.02.2020 19:09

xD

SETE 14.02.2020 19:09

Jasne ze nie

Kredence 14.02.2020 19:09

ale serio pączkarnia to chyba nie jest dobry pomysl :D

emika 14.02.2020 19:08

władek, trójmiasto, łeba

emika 14.02.2020 19:08

tzn sa miejsca na mapie polski gdzie wybitnie widac jak dziala sezon letni

emika 14.02.2020 19:08

ale tu duze widelki

AveCaesar 14.02.2020 19:08

tu akurat nie muis byc wladoaslowo moze byz jakis zalew i juz leci

emika 14.02.2020 19:08

a jak masz jakas zapiekanke czy cos to w takich kurortach robisz 8k dziennie

SETE 14.02.2020 19:08

Żeby sprzedawać lody

SETE 14.02.2020 19:07

Tylko nie każdy może dostać miejsce przy promenadzie :)

SETE 14.02.2020 19:07

Zgadza się

emika 14.02.2020 19:07

we władysławowie np tez ludzi nie ma a w sezonie na frytkach zarabiasz na caly rok :D

AveCaesar 14.02.2020 19:07

no to dobrze trafil

Kredence 14.02.2020 19:07

i mial idealne miejsce

emika 14.02.2020 19:07

sezon itp

Kredence 14.02.2020 19:07

a to prawda

emika 14.02.2020 19:06

krednce ale popularne

Kredence 14.02.2020 19:06

płacił

AveCaesar 14.02.2020 19:06

w mniejszy za tyle znajdziesz

SETE 14.02.2020 19:06

Ja zaczynałem łącząc etat z działalnością . Teraz już tylko działalność . Jak zaczynasz jak golodupiec to najlepsza opcja

Kredence 14.02.2020 19:06

a to miasto 100k

Kredence 14.02.2020 19:06

moj kuzyn placic 8k w dabrowie gorniczej xD

emika 14.02.2020 19:06

lokal na restauracje w wiekszym miescie ogolnie nie centrum to +-10 000 miesiac

AveCaesar 14.02.2020 19:06

w dobrej lokalizacji wszedzie kupa kasy za lokal

SETE 14.02.2020 19:06

Kredence zgadza się

Kredence 14.02.2020 19:06

nawet jesli nie jestes lekarzem xD

Kredence 14.02.2020 19:06

dzisiaj na etacie jak masz troche oleju w glowie spokojnie mozesz zyc przyzowicie

SETE 14.02.2020 19:06

W poważniejszych miastach pewnie więcej

emika 14.02.2020 19:05

strzelam

emika 14.02.2020 19:05

w Gdańsku lokal 2.5 x 5 to koszt pewnie z 7 tysiecy na starowce

Kredence 14.02.2020 19:05

generalnie wlasna dzialanosc to musi przynosic jakis przyzwoity hajs bo inaczej dymasz jak murzyn a gowno z tego masz

SETE 14.02.2020 19:05

No właśnie . Lokal w centrum Tychy to minimum 4 K miesiąc

emika 14.02.2020 19:04

mowie o starowce w wiekszym miescie ;p

emika 14.02.2020 19:04

bo to juz tysiace zl/msc

SETE 14.02.2020 19:04

Tam się nic nie dzieje po 18 . Taka prawda

emika 14.02.2020 19:04

inna sprawa to koszt lokalu

emika 14.02.2020 19:04

gdzie sobie wybierze

SETE 14.02.2020 19:04

Piter jest z Piotrkowa

SETE 14.02.2020 19:04

Emika gdzie na starówce ? W wawie ? W Krakowie

emika 14.02.2020 19:03

smieszne, ale da rade

emika 14.02.2020 19:03

czemu? kebsy w okolicach klubow, godziny nocne dajesz 15 zloty na reke za godzine to nawet polacy jeszcze sie zgodza

SETE 14.02.2020 19:03

Czyli jebi esz w robocie najważniejsze godziny

Kredence 14.02.2020 19:03

kebab sie zawsze obroni :D

emika 14.02.2020 19:02

to zloty Interes juz

emika 14.02.2020 19:02

ktory jakosciowo jest sredni

emika 14.02.2020 19:02

kebab na starwoce w wiekszym miescie

AveCaesar 14.02.2020 19:02

bo raczej rano nikt ci nie przyjdzie go opierdolic

SETE 14.02.2020 19:02

Kebsa najlepiej schodzą po piwie wieczór

SETE 14.02.2020 19:02

Musi być nocny :)

AveCaesar 14.02.2020 19:02

taaa i jeszcze zeby ten kebs byl nocny

SETE 14.02.2020 19:02

Tego nie rozumiem

SETE 14.02.2020 19:02

Nie Piter z wiedza tak potrzebna i deficytowa dzisiaj na rynku ... jak obróbka skrawaniem

emika 14.02.2020 19:01

zdazylem dwa szlugi zjarac a wy dalej o tym :D

emika 14.02.2020 19:01

XD

SETE 14.02.2020 19:00

Gra nie warta świeczki

Kredence 14.02.2020 19:00

i o to mi chodzi

Kredence 14.02.2020 19:00

no wiec wlasnie SETE

SETE 14.02.2020 19:00

W kebsie osiedlowym będzie robił po 16h a zarobisz na czysto jak na etacie

Nitrogen 14.02.2020 19:00

Ależ Kmita robi zamieszki w Polsacie

Piter 14.02.2020 19:00

idę sobie fryteczek nasmażyć

SETE 14.02.2020 19:00

Zgadza się

AveCaesar 14.02.2020 18:59

do restauracji z dwoma salami weselnymi

AveCaesar 14.02.2020 18:59

nie mozna porowna osiedlowego kebsa

SETE 14.02.2020 18:59

Dokl

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się