to jest plucie na to FFP prosto w pysk
też beka, że nikt ciapatych za to nie pociągnął do odpowiedzialności
Fiat nie może kupić zawodnika z Realu i oddać go do Juve za darmo
wykupił się z Barcelony i poszedł do PSG
niby dostał hajs za reklamowanie czy coś
Ale w FFP to nie ma znaczenia
ta
Neymar tak na prawdę sam siebie kupił
mozesz byc wlascicielem 50 firm, ale to sa zupelnie niezalezne firmy
przecież to bezsens
to tak jakby napisać, że PSG nie zapłaciło za Neymara, tylko szejkowie
no ok, ale to nie jest jedna firma
Pirelli i Inter to samo
No dobrze. Mediaset i Milan też były swego czasu różnymi firmami
to sa dwie rozne firmy
nie mozna tak mowic
Jakby nie patrzeć
No fiat musi płacić bo jest właścicielem Juve xD
a no to moj blad, czytalem gdzies ze i fiat oplacil transfer i pensje placi
xD
Sunning płaci
No to w takim razie Lukaku też przyszedł za darmo
na papierze
Fiat pensje placi, transfer kosztem Juve
fiat oplacil wszystko
teraz to on jest już w cieniu
marketingowe to by ich podniósł jakby miał 26-29 lat i robiłby wyniki po 50 goli na sezon jak w Realu
Juventus
ale na pewno dal tez zarobic Juve pytanie czy splaci sie w 20%?
a kto oplacal jego transfer
Jakie darmo xD?
Marketingowo to Ronaldo zarabia przedewsztystkim na siebie
Juventus kadrowo w 2017 był kuresko mocny i takie są fakty
marketingowo napewno ich mega podniosl, szczegolnie ze transfer za darmo, kto by go nie chcial
Ronaldo tylko w jednym z tych 4 finałów LM rzeczywiście robił różnicę
Zobaczymy jak Juve sobie poradzi bo chce jak zwykle najlepszych ale na wylocie ma 8 graczy z pensjami 5mln+
No dokł
dokl
wtc
Juve tez XDD
Pomoc Vidal-Pogba-Pirlo byla najlepsza na Świecie
Atletico dwukrotnie grało w finale LM bez Ronaldo
Przychodzili najlepsi przed Ronaldo
tylko, ze oni nie maja tyle pieniedzy co szejki i bilanse musza sie zgadzac
czyli pokazac sie i tyle
bo najlepsi bez takiego Cr7 z przodu nie przejda
Jesli Ronaldo nie wygra im LM to byl ruch na poziomie szejkow
lepszych do pomocy
ale sprowadzajac lepszych graczy do juve i tak by nie zdobyli ligi mistrzow
Mogli kupić 2 zawodników po 60 mln do pomocy i dobrego napsatnika za 50
I to się rozchodzi
No ale sprowadza bo nie ma kasy na innych przez transfer Ronaldo x
w Realu Ronaldo od 2 sezonow przechodzil w tryb eko zeby na wiosne w LM wojowac
no to juz problem juventusu ktory sprowadza takich a nie innych graczy
do tego miał idealnego partnera w postaci Benzemy
No Pjanić tylko
w Juve nie ma jednego piłkarza na poziomie Modricia lub Kroosa
no ale w Realu miał dużo lepszych partnerów, którzy pozwalali walczyć w LM
W Juventusie zagrał 1 wybitny mecz w LM
jak przychodzila prawdziwa liga mistrzow to byl mistrzem
Ale wygrywał im LM
ale na jesien Cr7 juz pod koniec swojej przygody w Realu tez si kopal po czole w Realu
pensje Ramzeja, Ronalda i Rabio ładnie ich obciążają
Którego nikt nie chciał
I Jegołajn
na jesień Ronald to się jednak po czole kopał, a ciągnął ich Dybala na siłę wypychany latem
Juventus jest dużo słabszy niż był
a sportowo jak dotąd też nie wskoczyli na wyższy poziom
Juventus zarzadza fiatem
tak Fiat to Juventus
ja osobiście nie widziałem żadnych wyników pokazujących, że finansowo im się to opłacało
Oni też nie są bez dna
Fiat to Juventus
przeciez Fiat oplaca jego pensje z tego co mi wiadomo
Za 200 mln mogli kupić 3 pomocników i dalej demolować w Serie A
a nie?
Tylko że utrzymanie Ronaldo ich kosztuję ponad 200 mln euro bo chyba na 4 lata podpisał
ten argument o legendarnej już rozpoznawalności
po pierwsze jeszcze wieksza rozpoznawalnosc na swiecie, duzo wiekszy hajs, poki co wynikow nie poprawili, chociaz patrzac na ostatnie wyczyny zydkow, to On ich ciagnie do przodu
no a co im dał ronaldo czego wcześniej nie mieli
xDD
zakup Ronaldo byl bledem?
nie
znacie taką strone ? https://wyscout.com/
zatrudnienie Sarriego i zwolnienie Allegro to wiekszy blad niz zakup Ronaldo IMO
On miał im wygrać LM
Bez Ronalda Juventus też demolował Serie A
Za 130 mln powinien śpiewać i tańczyć
ale obecnie ten Ronaldo sam jako tako ciagnie za kudły ten juventus
Więc marketingowo też bez rewelacji
No i Juve jest na minusie
marketingowo nie
Zakup Ronaldo to niewybaczalny błąd
Jedno i drugie
juve teraz walczy o smierc i zycie w seria bo bo bylo zle zarzadzane czy Inter stal sie mocniejszy?
Bo BVB jest słabsze niż rok temu
No tylko Lipsk
tak, tak a liga niemiecka wcale nie stala sie silniejsza
I w Europie jest pod największymi
Bayern właśnie przez swoje zarządzanie walczy teraz na śmierć i życie w Bundeslidze