Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

WTC 14.02.2020 23:24

to jest plucie na to FFP prosto w pysk

WTC 14.02.2020 23:24

też beka, że nikt ciapatych za to nie pociągnął do odpowiedzialności

Nitrogen 14.02.2020 23:24

Fiat nie może kupić zawodnika z Realu i oddać go do Juve za darmo

WTC 14.02.2020 23:24

wykupił się z Barcelony i poszedł do PSG

WTC 14.02.2020 23:24

niby dostał hajs za reklamowanie czy coś

Nitrogen 14.02.2020 23:23

Ale w FFP to nie ma znaczenia

WTC 14.02.2020 23:23

ta

Nitrogen 14.02.2020 23:23

Neymar tak na prawdę sam siebie kupił

Ojciec SB 14.02.2020 23:23

mozesz byc wlascicielem 50 firm, ale to sa zupelnie niezalezne firmy

WTC 14.02.2020 23:23

przecież to bezsens

WTC 14.02.2020 23:23

to tak jakby napisać, że PSG nie zapłaciło za Neymara, tylko szejkowie

Ojciec SB 14.02.2020 23:22

no ok, ale to nie jest jedna firma

Nitrogen 14.02.2020 23:22

Pirelli i Inter to samo

Nitrogen 14.02.2020 23:22

No dobrze. Mediaset i Milan też były swego czasu różnymi firmami

Ojciec SB 14.02.2020 23:22

to sa dwie rozne firmy

Ojciec SB 14.02.2020 23:22

nie mozna tak mowic

Nitrogen 14.02.2020 23:21

Jakby nie patrzeć

Nitrogen 14.02.2020 23:21

No fiat musi płacić bo jest właścicielem Juve xD

Ojciec SB 14.02.2020 23:21

a no to moj blad, czytalem gdzies ze i fiat oplacil transfer i pensje placi

WTC 14.02.2020 23:21

xD

Nitrogen 14.02.2020 23:21

Sunning płaci

Nitrogen 14.02.2020 23:20

No to w takim razie Lukaku też przyszedł za darmo

Czarson 14.02.2020 23:20

na papierze

Czarson 14.02.2020 23:20

Fiat pensje placi, transfer kosztem Juve

Ojciec SB 14.02.2020 23:20

fiat oplacil wszystko

WTC 14.02.2020 23:20

teraz to on jest już w cieniu

WTC 14.02.2020 23:20

marketingowe to by ich podniósł jakby miał 26-29 lat i robiłby wyniki po 50 goli na sezon jak w Realu

Nitrogen 14.02.2020 23:20

Juventus

Czarson 14.02.2020 23:20

ale na pewno dal tez zarobic Juve pytanie czy splaci sie w 20%?

Ojciec SB 14.02.2020 23:20

a kto oplacal jego transfer

Nitrogen 14.02.2020 23:19

Jakie darmo xD?

Czarson 14.02.2020 23:19

Marketingowo to Ronaldo zarabia przedewsztystkim na siebie

Nitrogen 14.02.2020 23:19

Juventus kadrowo w 2017 był kuresko mocny i takie są fakty

Ojciec SB 14.02.2020 23:19

marketingowo napewno ich mega podniosl, szczegolnie ze transfer za darmo, kto by go nie chcial

WTC 14.02.2020 23:19

Ronaldo tylko w jednym z tych 4 finałów LM rzeczywiście robił różnicę

Czarson 14.02.2020 23:19

Zobaczymy jak Juve sobie poradzi bo chce jak zwykle najlepszych ale na wylocie ma 8 graczy z pensjami 5mln+

Nitrogen 14.02.2020 23:18

No dokł

WTC 14.02.2020 23:18

dokl

Czarson 14.02.2020 23:18

wtc

Czarson 14.02.2020 23:18

Juve tez XDD

Nitrogen 14.02.2020 23:18

Pomoc Vidal-Pogba-Pirlo byla najlepsza na Świecie

WTC 14.02.2020 23:18

Atletico dwukrotnie grało w finale LM bez Ronaldo

Nitrogen 14.02.2020 23:18

Przychodzili najlepsi przed Ronaldo

Czarson 14.02.2020 23:18

tylko, ze oni nie maja tyle pieniedzy co szejki i bilanse musza sie zgadzac

Czarson 14.02.2020 23:18

czyli pokazac sie i tyle

Ojciec SB 14.02.2020 23:18

bo najlepsi bez takiego Cr7 z przodu nie przejda

Czarson 14.02.2020 23:17

Jesli Ronaldo nie wygra im LM to byl ruch na poziomie szejkow

Ojciec SB 14.02.2020 23:17

lepszych do pomocy

Ojciec SB 14.02.2020 23:17

ale sprowadzajac lepszych graczy do juve i tak by nie zdobyli ligi mistrzow

Nitrogen 14.02.2020 23:17

Mogli kupić 2 zawodników po 60 mln do pomocy i dobrego napsatnika za 50

Nitrogen 14.02.2020 23:16

I to się rozchodzi

Nitrogen 14.02.2020 23:16

No ale sprowadza bo nie ma kasy na innych przez transfer Ronaldo x

Czarson 14.02.2020 23:16

w Realu Ronaldo od 2 sezonow przechodzil w tryb eko zeby na wiosne w LM wojowac

Ojciec SB 14.02.2020 23:16

no to juz problem juventusu ktory sprowadza takich a nie innych graczy

WTC 14.02.2020 23:16

do tego miał idealnego partnera w postaci Benzemy

Nitrogen 14.02.2020 23:16

No Pjanić tylko

WTC 14.02.2020 23:16

w Juve nie ma jednego piłkarza na poziomie Modricia lub Kroosa

WTC 14.02.2020 23:15

no ale w Realu miał dużo lepszych partnerów, którzy pozwalali walczyć w LM

Nitrogen 14.02.2020 23:15

W Juventusie zagrał 1 wybitny mecz w LM

Ojciec SB 14.02.2020 23:15

jak przychodzila prawdziwa liga mistrzow to byl mistrzem

Nitrogen 14.02.2020 23:15

Ale wygrywał im LM

Ojciec SB 14.02.2020 23:15

ale na jesien Cr7 juz pod koniec swojej przygody w Realu tez si kopal po czole w Realu

WTC 14.02.2020 23:15

pensje Ramzeja, Ronalda i Rabio ładnie ich obciążają

Nitrogen 14.02.2020 23:14

Którego nikt nie chciał

Nitrogen 14.02.2020 23:14

I Jegołajn

WTC 14.02.2020 23:14

na jesień Ronald to się jednak po czole kopał, a ciągnął ich Dybala na siłę wypychany latem

Nitrogen 14.02.2020 23:14

Juventus jest dużo słabszy niż był

WTC 14.02.2020 23:14

a sportowo jak dotąd też nie wskoczyli na wyższy poziom

Ojciec SB 14.02.2020 23:13

Juventus zarzadza fiatem

Ojciec SB 14.02.2020 23:13

tak Fiat to Juventus

WTC 14.02.2020 23:13

ja osobiście nie widziałem żadnych wyników pokazujących, że finansowo im się to opłacało

Nitrogen 14.02.2020 23:13

Oni też nie są bez dna

Nitrogen 14.02.2020 23:13

Fiat to Juventus

Ojciec SB 14.02.2020 23:13

przeciez Fiat oplaca jego pensje z tego co mi wiadomo

Nitrogen 14.02.2020 23:13

Za 200 mln mogli kupić 3 pomocników i dalej demolować w Serie A

Ojciec SB 14.02.2020 23:12

a nie?

Nitrogen 14.02.2020 23:12

Tylko że utrzymanie Ronaldo ich kosztuję ponad 200 mln euro bo chyba na 4 lata podpisał

WTC 14.02.2020 23:12

ten argument o legendarnej już rozpoznawalności

Ojciec SB 14.02.2020 23:12

po pierwsze jeszcze wieksza rozpoznawalnosc na swiecie, duzo wiekszy hajs, poki co wynikow nie poprawili, chociaz patrzac na ostatnie wyczyny zydkow, to On ich ciagnie do przodu

WTC 14.02.2020 23:11

no a co im dał ronaldo czego wcześniej nie mieli

Ojciec SB 14.02.2020 23:10

xDD

Ojciec SB 14.02.2020 23:10

zakup Ronaldo byl bledem?

Lisek97 14.02.2020 23:08

nie

Raffal 14.02.2020 23:08

znacie taką strone ? https://wyscout.com/

Lisek97 14.02.2020 23:04

zatrudnienie Sarriego i zwolnienie Allegro to wiekszy blad niz zakup Ronaldo IMO

Nitrogen 14.02.2020 23:04

On miał im wygrać LM

Nitrogen 14.02.2020 23:04

Bez Ronalda Juventus też demolował Serie A

Nitrogen 14.02.2020 23:03

Za 130 mln powinien śpiewać i tańczyć

Lisek97 14.02.2020 23:03

ale obecnie ten Ronaldo sam jako tako ciagnie za kudły ten juventus

Nitrogen 14.02.2020 23:02

Więc marketingowo też bez rewelacji

Nitrogen 14.02.2020 23:02

No i Juve jest na minusie

Lisek97 14.02.2020 23:01

marketingowo nie

Nitrogen 14.02.2020 23:01

Zakup Ronaldo to niewybaczalny błąd

Nitrogen 14.02.2020 23:01

Jedno i drugie

Lisek97 14.02.2020 23:01

juve teraz walczy o smierc i zycie w seria bo bo bylo zle zarzadzane czy Inter stal sie mocniejszy?

Nitrogen 14.02.2020 23:01

Bo BVB jest słabsze niż rok temu

Nitrogen 14.02.2020 23:01

No tylko Lipsk

Lisek97 14.02.2020 23:00

tak, tak a liga niemiecka wcale nie stala sie silniejsza

Nitrogen 14.02.2020 23:00

I w Europie jest pod największymi

Nitrogen 14.02.2020 23:00

Bayern właśnie przez swoje zarządzanie walczy teraz na śmierć i życie w Bundeslidze

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się