bo ten Stones to rzadki jest strasznie
Będę obserwował tą Hiszapnie odrażajacą bo jednak są mocni
ciekawe czy Smaldini dobrymi występami we Włoszech zaskarbi sobie sympatię selekcjonera
No dokł
ewentualnie Anglia może zaskoczyć bo jednak doszli do półfinału MŚ i mają kadrę mocną
Aczkolwiek przewiduje że wieczne przegrywy z Angli coś wygrają
Francja/Belgia
w najbliższych ME to chyba śmiało można stawiać na Francję
Co 4 lata to samo
Absolutnie topowe
Mundial. Meksyk w dobrym stylu obija grupę i won w 1/8
w sumie ten pierwszy też
ale ten drugi to gówniakiem był
no nawet ich 2 było
Nawet dwóch Dos Santosów
no i Dos Santos meksykański Ronaldinho xD
I Gilermo "Ted Mosbey" Oczoa
Jeszcze Raul Bravo
no mi też przychodzi na myśl Marquez niezniszczalny i Ciczarito
Mówię Meksyk myślę 100 letni Rafa Marquez
xD
w 2026 roku Meksyk zdobedzie MS a do sukcesu poprowadzi ich kapitan SSC Napoli Lozano
wszystko lepsze od jakiegoś arabskiego zadupia
W 2026 wjeżdzają juz przenajświetsze USA, Kanada i Meksyk brudasowy
ten cały katar to jest tak obrzydliwy pomysł, że brakuje słów do opisania tego
moj tata tam pracowal przy tych stadionach do niedawna
beda klimatyzowane stadiony
zapewne ciepło xd
ciekawe jak to bedzie w tym Katarze
no i mistrzostwa nie są w Europie, a to im zawsze służy
Brazylia jest zajebiście mocna niestety
Brazylia ma mocną ekipę
Brazylia
bo niby kto?
w ogole chyba zadna ekipa z poza europy nie zdabedzie MS
Albo Holandia 2000-2010
Coś jak Czesi 2000-2006
notoryczne klęski
Mając w składzie Cole'a, Ferdinanda, Terrego, Gerrarda, Lamparda, Beckhama, Rooneya itp itd
I Robinson na bramce xD
Zejebiście mocna kadra
no proszę was
Anglia błagam opioz
2006 xDDD
a mam tutaj na myśli złotą generację Anglików xD
7:1 xDD
Dokł xDD
chociaż te wszystkie kompra można schować przed jedną przenajświętszą kompromitacją
pamietam bo wtedy gralem w tibie jako gowniak i brazole plakali xD
Holandia i Felype Melo
aaa z Holandia?
chociaż widząc Luisa Fabiano w miejsce Adriano i Ronaldo to jednak widać różnicę klas
a na kim skonczyli w 2010?
Dlatego kompro
No w 2010 mocni byli
a przecież Brazylia miała jeszcze wtedy całkiem dobry skład
Brazylia kolejne kompro
on skonczy jak Mandzukic
Brazylia w sumie też się wpisała wtedy
mnie to ciekawi co my zrobimy z tym Perisicem
Kadrowo gówno i gra gówno
no 2010 Włochy i Francja to kompromitacja niesamowita
W 2010 to był dramat
zwłaszcza porównując ją do tej z 2006
w sumie już tamta reprezentacja Włoch to była przeciętna
no chyba mecz życia tego kretyna
brudasy rzucali we mnie kamieniami po finale
myslal Niemiec o niedzieli a tu w czwartek Balotelli xD
Hiszpania - Holandia piekny mecz o mistrzostwo swiata, ogladalem w Hiszpani i kibicowalem Holendra
z Niemcami
Oczywiście z Niemcami xD
Włosi na Euro 2012 zagrali 1 dobry mecz
drugiej takiej reprezentacji to Hiszpania też nie będzie miała
2008 Niemcy, 2010 Holandia, 2012 Włochy
W karnych wygrali
W 2008 no
Wygrali po karnych
niczym Juventus
w 2008 IM
w 2012 Wlochy niezle dostali nja dziure
i się w sumie zesrali
Hiszpania grala z wlochami chyba w 1/4?
no Holandia też miała generację niesamowitą
A wcześniej chyba wygrali
Euro zaczęli od remisu z Włochami
A raczej szansa
a no właśnie
Euro to ostatni dobry turniej chorwatow
MŚ
Hiszpania zwycięskie Euro też chyba zaczęła od porażki w pierwszym spotkaniu
Oni robią mambo jumbo w grupie i won od Rosji xD
na nastepnym mundialu to Chorwacja juz sie nie bedzie liczyc
Hiszpania, Brazylia i Portugalia
Dlatego Holandia zawsze przegrywa xD
a ta francja to ostatnio mnie wku,rwila bo nic nie grali
A drogę do finalu mieli trudną
drużyny turniejowe tak mają
No i wcześniej z Argentyną
Teraz Francja zaczęła grac dopiero w finale
najbierw bania od Zidane a pozniej kop z wyskoku od zlatana xD