Archiwum shoutboksa

WTC 15.02.2020 00:02

bo ten Stones to rzadki jest strasznie

Nitrogen 15.02.2020 00:02

Będę obserwował tą Hiszapnie odrażajacą bo jednak są mocni

WTC 15.02.2020 00:02

ciekawe czy Smaldini dobrymi występami we Włoszech zaskarbi sobie sympatię selekcjonera

Nitrogen 15.02.2020 00:01

No dokł

WTC 15.02.2020 00:01

ewentualnie Anglia może zaskoczyć bo jednak doszli do półfinału MŚ i mają kadrę mocną

Nitrogen 15.02.2020 00:01

Aczkolwiek przewiduje że wieczne przegrywy z Angli coś wygrają

Nitrogen 15.02.2020 00:01

Francja/Belgia

WTC 15.02.2020 00:00

w najbliższych ME to chyba śmiało można stawiać na Francję

Nitrogen 15.02.2020 00:00

Co 4 lata to samo

Nitrogen 15.02.2020 00:00

Absolutnie topowe

Nitrogen 15.02.2020 00:00

Mundial. Meksyk w dobrym stylu obija grupę i won w 1/8

WTC 15.02.2020 00:00

w sumie ten pierwszy też

WTC 14.02.2020 23:59

ale ten drugi to gówniakiem był

WTC 14.02.2020 23:59

no nawet ich 2 było

Nitrogen 14.02.2020 23:59

Nawet dwóch Dos Santosów

WTC 14.02.2020 23:59

no i Dos Santos meksykański Ronaldinho xD

Nitrogen 14.02.2020 23:59

I Gilermo "Ted Mosbey" Oczoa

Nitrogen 14.02.2020 23:58

Jeszcze Raul Bravo

WTC 14.02.2020 23:58

no mi też przychodzi na myśl Marquez niezniszczalny i Ciczarito

Nitrogen 14.02.2020 23:57

Mówię Meksyk myślę 100 letni Rafa Marquez

Lisek97 14.02.2020 23:57

xD

Lisek97 14.02.2020 23:57

w 2026 roku Meksyk zdobedzie MS a do sukcesu poprowadzi ich kapitan SSC Napoli Lozano

WTC 14.02.2020 23:56

wszystko lepsze od jakiegoś arabskiego zadupia

Nitrogen 14.02.2020 23:56

W 2026 wjeżdzają juz przenajświetsze USA, Kanada i Meksyk brudasowy

WTC 14.02.2020 23:55

ten cały katar to jest tak obrzydliwy pomysł, że brakuje słów do opisania tego

Lisek97 14.02.2020 23:55

moj tata tam pracowal przy tych stadionach do niedawna

Lisek97 14.02.2020 23:55

beda klimatyzowane stadiony

WTC 14.02.2020 23:55

zapewne ciepło xd

Lisek97 14.02.2020 23:55

ciekawe jak to bedzie w tym Katarze

WTC 14.02.2020 23:54

no i mistrzostwa nie są w Europie, a to im zawsze służy

Nitrogen 14.02.2020 23:54

Brazylia jest zajebiście mocna niestety

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:54

Brazylia ma mocną ekipę

Nitrogen 14.02.2020 23:54

Brazylia

Lisek97 14.02.2020 23:54

bo niby kto?

Lisek97 14.02.2020 23:54

w ogole chyba zadna ekipa z poza europy nie zdabedzie MS

Nitrogen 14.02.2020 23:54

Albo Holandia 2000-2010

Nitrogen 14.02.2020 23:53

Coś jak Czesi 2000-2006

WTC 14.02.2020 23:53

notoryczne klęski

WTC 14.02.2020 23:53

Mając w składzie Cole'a, Ferdinanda, Terrego, Gerrarda, Lamparda, Beckhama, Rooneya itp itd

Nitrogen 14.02.2020 23:53

I Robinson na bramce xD

Nitrogen 14.02.2020 23:53

Zejebiście mocna kadra

WTC 14.02.2020 23:52

no proszę was

Nitrogen 14.02.2020 23:52

Anglia błagam opioz

Nitrogen 14.02.2020 23:52

2006 xDDD

WTC 14.02.2020 23:52

a mam tutaj na myśli złotą generację Anglików xD

Lisek97 14.02.2020 23:52

7:1 xDD

Nitrogen 14.02.2020 23:52

Dokł xDD

WTC 14.02.2020 23:52

chociaż te wszystkie kompra można schować przed jedną przenajświętszą kompromitacją

Lisek97 14.02.2020 23:51

pamietam bo wtedy gralem w tibie jako gowniak i brazole plakali xD

Nitrogen 14.02.2020 23:51

Holandia i Felype Melo

Lisek97 14.02.2020 23:51

aaa z Holandia?

WTC 14.02.2020 23:51

chociaż widząc Luisa Fabiano w miejsce Adriano i Ronaldo to jednak widać różnicę klas

Lisek97 14.02.2020 23:51

a na kim skonczyli w 2010?

Nitrogen 14.02.2020 23:50

Dlatego kompro

Nitrogen 14.02.2020 23:50

No w 2010 mocni byli

WTC 14.02.2020 23:50

a przecież Brazylia miała jeszcze wtedy całkiem dobry skład

Nitrogen 14.02.2020 23:50

Brazylia kolejne kompro

Lisek97 14.02.2020 23:50

on skonczy jak Mandzukic

WTC 14.02.2020 23:50

Brazylia w sumie też się wpisała wtedy

Lisek97 14.02.2020 23:49

mnie to ciekawi co my zrobimy z tym Perisicem

Nitrogen 14.02.2020 23:49

Kadrowo gówno i gra gówno

WTC 14.02.2020 23:49

no 2010 Włochy i Francja to kompromitacja niesamowita

Nitrogen 14.02.2020 23:49

W 2010 to był dramat

WTC 14.02.2020 23:49

zwłaszcza porównując ją do tej z 2006

WTC 14.02.2020 23:49

w sumie już tamta reprezentacja Włoch to była przeciętna

WTC 14.02.2020 23:48

no chyba mecz życia tego kretyna

Ojciec SB 14.02.2020 23:48

brudasy rzucali we mnie kamieniami po finale

Lisek97 14.02.2020 23:48

myslal Niemiec o niedzieli a tu w czwartek Balotelli xD

Ojciec SB 14.02.2020 23:48

Hiszpania - Holandia piekny mecz o mistrzostwo swiata, ogladalem w Hiszpani i kibicowalem Holendra

Lisek97 14.02.2020 23:48

z Niemcami

Nitrogen 14.02.2020 23:48

Oczywiście z Niemcami xD

Nitrogen 14.02.2020 23:48

Włosi na Euro 2012 zagrali 1 dobry mecz

WTC 14.02.2020 23:48

drugiej takiej reprezentacji to Hiszpania też nie będzie miała

WTC 14.02.2020 23:47

2008 Niemcy, 2010 Holandia, 2012 Włochy

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:47

W karnych wygrali

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:47

W 2008 no

Nitrogen 14.02.2020 23:47

Wygrali po karnych

Lisek97 14.02.2020 23:47

niczym Juventus

Nitrogen 14.02.2020 23:47

w 2008 IM

Lisek97 14.02.2020 23:47

w 2012 Wlochy niezle dostali nja dziure

WTC 14.02.2020 23:47

i się w sumie zesrali

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:47

Hiszpania grala z wlochami chyba w 1/4?

WTC 14.02.2020 23:47

no Holandia też miała generację niesamowitą

Nitrogen 14.02.2020 23:47

A wcześniej chyba wygrali

Nitrogen 14.02.2020 23:46

Euro zaczęli od remisu z Włochami

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:46

A raczej szansa

WTC 14.02.2020 23:46

a no właśnie

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:46

Euro to ostatni dobry turniej chorwatow

Nitrogen 14.02.2020 23:46

WTC 14.02.2020 23:46

Hiszpania zwycięskie Euro też chyba zaczęła od porażki w pierwszym spotkaniu

Nitrogen 14.02.2020 23:46

Oni robią mambo jumbo w grupie i won od Rosji xD

Lisek97 14.02.2020 23:46

na nastepnym mundialu to Chorwacja juz sie nie bedzie liczyc

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:46

Hiszpania, Brazylia i Portugalia

Nitrogen 14.02.2020 23:46

Dlatego Holandia zawsze przegrywa xD

Ojciec SB 14.02.2020 23:46

a ta francja to ostatnio mnie wku,rwila bo nic nie grali

ZnawcaCalcio 14.02.2020 23:46

A drogę do finalu mieli trudną

WTC 14.02.2020 23:45

drużyny turniejowe tak mają

Nitrogen 14.02.2020 23:45

No i wcześniej z Argentyną

Nitrogen 14.02.2020 23:45

Teraz Francja zaczęła grac dopiero w finale

Lisek97 14.02.2020 23:45

najbierw bania od Zidane a pozniej kop z wyskoku od zlatana xD

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się