Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Michellaga 15.02.2020 11:40

obejrzyj sobie jakiś mecz

Piter 15.02.2020 11:40

michellaga jak zwykle odpłynął xd

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:39

Firmino gra jako 10 :lol:

Michellaga 15.02.2020 11:39

Bardziej graja 4312

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:39

:lol:

KoBa 15.02.2020 11:39

No Sancheza nie wykupimy r

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:39

:lol:

Michellaga 15.02.2020 11:39

niz napastnik

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:39

zmiana taktyki

Michellaga 15.02.2020 11:39

firmino bardziejjako 10 gra

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:39

wystarczy 1

KoBa 15.02.2020 11:39

Kredence jak odejdzie Lautaro to trzeba będzie 3 napastników

Piter 15.02.2020 11:39

xd

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:39

Liverpool pewnie tez jest gownem co pustaku? :lol:

Piter 15.02.2020 11:38

4312 podoba mi się to

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:38

Gowno :lol: :lol:

Kredence 15.02.2020 11:38

no pogral bo nie mial napastnika, a my kupimy mu w lato pewnie 2

Michellaga 15.02.2020 11:38

433 to gówno

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:38

albo 4-3-1-2

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:38

ja chce 4-3-3

Piter 15.02.2020 11:38

poza tym przychodzi Dybala oraz Chiesa i będziemy mogli grać 343 luźno

Michellaga 15.02.2020 11:38

wczelsi troche tak pograł

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:38

no to jak jest betonem to won

Michellaga 15.02.2020 11:38

to może wróci do 343

Michellaga 15.02.2020 11:38

nie bedzie drugiego napastnika na poziomie

Piter 15.02.2020 11:38

przychodzi Vidal, przychodzi SMS i musicie się z tym pogodzić

Michellaga 15.02.2020 11:38

oj niekoniecznie

Piter 15.02.2020 11:37

tylko 352

Kredence 15.02.2020 11:37

352 i basta

Kredence 15.02.2020 11:37

ale Conte nie chce 343

KoBa 15.02.2020 11:36

Wg mnie jak odejdzie Lautaro to możnaby przejść na 3-4-3

Piter 15.02.2020 11:36

Bo Icar jest zawsze tam, gdzie powinien być. x2 król strzelców to coś znaczy

Piter 15.02.2020 11:35

dla mnie to nieporozumienie że klub sobie może kupić piłkarza poza okienkiem

Alfa 15.02.2020 11:35

a icar sobie drepta

Alfa 15.02.2020 11:35

dokl koba chociazby dlatego ze martinez biega walczy

Alfa 15.02.2020 11:34

to nie wiem

KoBa 15.02.2020 11:34

Co do Icara to już pomijając że to Icar to nie widziałbym go zupełnie w duecie z Lukaku

Alfa 15.02.2020 11:34

no jesli la liga pozwoli barcy kogos kupic

Nitrogen 15.02.2020 11:34

Najpierw porozmawiają z zawodnikiem a potem dopiero do Interu wysapią

Nitrogen 15.02.2020 11:34

Nikt nie złoży bo to nie ma sensu teraz xD

Alfa 15.02.2020 11:33

czyli jak dzisiaj zloza 111mln to nie mozemy odrzucic

Alfa 15.02.2020 11:33

no nie wiem wlasnie bo moze obowiazywac do polowy lipca

Kredence 15.02.2020 11:33

1-15 lipca

Kredence 15.02.2020 11:33

a nie jest tak Alfa?

Alfa 15.02.2020 11:33

a nie ze np teraz jak ktos da to juz elo

Kredence 15.02.2020 11:33

z perspektywy barcelony z pewnoscia tak

Alfa 15.02.2020 11:33

ja myslalem ze ta klauzula obowiazuje tylko w 2 tygodnie lipca

Piter 15.02.2020 11:32

111mln to dobra cena za Lautaro

Kredence 15.02.2020 11:32

to normalne

KoBa 15.02.2020 11:32

Jak dostaniemy 111 za Mattineza to wszyscy będą krzyczeć od nas więcej niż ich gracze warci

Piter 15.02.2020 11:31

klauzule są zazwyczaj sprawką agenta

Kredence 15.02.2020 11:31

XD

Kredence 15.02.2020 11:30

no maniek mnie tutaj przekonywali ze ta klauzula to z pewnoscia byl warunek Martineza i inaczej by do nas nie przyszedl

Piter 15.02.2020 11:30

widzę moja wizja powoli się sprawdza, Lautaro odchodzi i w zamian przyjdzie Dybala i Chiesa, w dodatku już piszą o SMS

maniekfci 15.02.2020 11:30

te klauzule to idiotyczny pomysł

maniekfci 15.02.2020 11:29

nieważne

Piter 15.02.2020 11:29

pewnie sobie myślał że za pokemona nikt nie da 111mln :lol:

maniekfci 15.02.2020 11:29

tylko on mógł wpaść na coś tak głupiedgo

maniekfci 15.02.2020 11:28

te klauzule to chyba pomysł Ausilio

Endru 15.02.2020 11:28

Witaj

Piter 15.02.2020 11:27

towarzystwo

Piter 15.02.2020 11:27

witam twoarzystwo

Endru 15.02.2020 11:24

Marotty nie bylo jeszcze

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:22

dalismy kompletnie dupy z ta klauzula

Endru 15.02.2020 11:21

Co sadzicie o odejsciu guardioli w przypadku podtrzymania sankcji ffp na city

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:17

nie nie bedzie ok

CzarodziejCzasu 15.02.2020 11:17

:lol: :lol:

Kredence 15.02.2020 11:14

jesli jednak kasa pojdzie rowniez w klasowego pomocnika czy wahadlowego to moze byc calkiem ok

Kredence 15.02.2020 11:14

sportowo stracimy tak czy siak

Kredence 15.02.2020 11:12

moze inaczej, nie ma szans na wymiane 1 do 1

Klinsi64 15.02.2020 11:12

no wiadomo

Kredence 15.02.2020 11:12

ale jednak niedosyt bedzie jak wymienimy lautaro na belottiego xD

Kredence 15.02.2020 11:11

no zly nie jest

Klinsi64 15.02.2020 11:11

dla mnie spoko

Kredence 15.02.2020 11:11

skonczy sie jakims belottim

Klinsi64 15.02.2020 11:10

waleczny nieustepliwy idealnie pasuje do lukaku

Kredence 15.02.2020 11:10

jest to mozliwe xD

Klinsi64 15.02.2020 11:10

czyli eder

Kredence 15.02.2020 11:10

a konkretnie Conte

Kredence 15.02.2020 11:10

nie mam pojecia Klinci, to juz musza sie okreslic ludzie u nas

Kredence 15.02.2020 11:10

wbrew pozorom do 15 lipca to nie jest duzo czasu

Klinsi64 15.02.2020 11:10

no to wracamy do poczatku,na kogo?

Kredence 15.02.2020 11:09

wtedy sami zdecydujemy na kogos wydamy pieniadze

Kredence 15.02.2020 11:09

niech placa nam hajs i tyle a nie zadne wymiany

maniekfci 15.02.2020 11:08

bo te pismaki sobie będą wymyślały, dlaego ja zachowuję spokój i wyykładam lachę

Kredence 15.02.2020 11:08

juz w AM mieli go dosc

Kredence 15.02.2020 11:08

grizmana to nie chce u nas , gosc to podobno primadonna

maniekfci 15.02.2020 11:08

to typowe

Klinsi64 15.02.2020 11:08

no pewnie taki plan by mieli gdyby nie marotta

Kredence 15.02.2020 11:08

to bardzo mozliwe

maniekfci 15.02.2020 11:08

za chwilę będzie news, że barca oferuje Vidala + 50 mln za Lautaro

Kredence 15.02.2020 11:07

odpad z ich perspektywy oczywiscie

maniekfci 15.02.2020 11:07

zdradzę Wam sekret

Kredence 15.02.2020 11:07

predzej jakies opady typu rakitic i vidal

Kredence 15.02.2020 11:07

na grizmana? :D

Klinsi64 15.02.2020 11:07

dlatego wymiana jest bardzo mozliwa

maniekfci 15.02.2020 11:06

powodzenia

maniekfci 15.02.2020 11:06

ffp na gardle a oni chcą kolejne 100 mln wydawać :D

Klinsi64 15.02.2020 11:06

tfu

Klinsi64 15.02.2020 11:06

zawsze jest opcja powrotu wiecie kogo

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się