obejrzyj sobie jakiś mecz
michellaga jak zwykle odpłynął xd
Firmino gra jako 10
Bardziej graja 4312
No Sancheza nie wykupimy r
niz napastnik
zmiana taktyki
firmino bardziejjako 10 gra
wystarczy 1
Kredence jak odejdzie Lautaro to trzeba będzie 3 napastników
xd
Liverpool pewnie tez jest gownem co pustaku?
4312 podoba mi się to
Gowno
no pogral bo nie mial napastnika, a my kupimy mu w lato pewnie 2
433 to gówno
albo 4-3-1-2
ja chce 4-3-3
poza tym przychodzi Dybala oraz Chiesa i będziemy mogli grać 343 luźno
wczelsi troche tak pograł
no to jak jest betonem to won
to może wróci do 343
nie bedzie drugiego napastnika na poziomie
przychodzi Vidal, przychodzi SMS i musicie się z tym pogodzić
oj niekoniecznie
tylko 352
352 i basta
ale Conte nie chce 343
Wg mnie jak odejdzie Lautaro to możnaby przejść na 3-4-3
Bo Icar jest zawsze tam, gdzie powinien być. x2 król strzelców to coś znaczy
dla mnie to nieporozumienie że klub sobie może kupić piłkarza poza okienkiem
a icar sobie drepta
dokl koba chociazby dlatego ze martinez biega walczy
to nie wiem
Co do Icara to już pomijając że to Icar to nie widziałbym go zupełnie w duecie z Lukaku
no jesli la liga pozwoli barcy kogos kupic
Najpierw porozmawiają z zawodnikiem a potem dopiero do Interu wysapią
Nikt nie złoży bo to nie ma sensu teraz xD
czyli jak dzisiaj zloza 111mln to nie mozemy odrzucic
no nie wiem wlasnie bo moze obowiazywac do polowy lipca
1-15 lipca
a nie jest tak Alfa?
a nie ze np teraz jak ktos da to juz elo
z perspektywy barcelony z pewnoscia tak
ja myslalem ze ta klauzula obowiazuje tylko w 2 tygodnie lipca
111mln to dobra cena za Lautaro
to normalne
Jak dostaniemy 111 za Mattineza to wszyscy będą krzyczeć od nas więcej niż ich gracze warci
klauzule są zazwyczaj sprawką agenta
XD
no maniek mnie tutaj przekonywali ze ta klauzula to z pewnoscia byl warunek Martineza i inaczej by do nas nie przyszedl
widzę moja wizja powoli się sprawdza, Lautaro odchodzi i w zamian przyjdzie Dybala i Chiesa, w dodatku już piszą o SMS
te klauzule to idiotyczny pomysł
nieważne
pewnie sobie myślał że za pokemona nikt nie da 111mln
tylko on mógł wpaść na coś tak głupiedgo
te klauzule to chyba pomysł Ausilio
Witaj
towarzystwo
witam twoarzystwo
Marotty nie bylo jeszcze
dalismy kompletnie dupy z ta klauzula
Co sadzicie o odejsciu guardioli w przypadku podtrzymania sankcji ffp na city
nie nie bedzie ok
jesli jednak kasa pojdzie rowniez w klasowego pomocnika czy wahadlowego to moze byc calkiem ok
sportowo stracimy tak czy siak
moze inaczej, nie ma szans na wymiane 1 do 1
no wiadomo
ale jednak niedosyt bedzie jak wymienimy lautaro na belottiego xD
no zly nie jest
dla mnie spoko
skonczy sie jakims belottim
waleczny nieustepliwy idealnie pasuje do lukaku
jest to mozliwe xD
czyli eder
a konkretnie Conte
nie mam pojecia Klinci, to juz musza sie okreslic ludzie u nas
wbrew pozorom do 15 lipca to nie jest duzo czasu
no to wracamy do poczatku,na kogo?
wtedy sami zdecydujemy na kogos wydamy pieniadze
niech placa nam hajs i tyle a nie zadne wymiany
bo te pismaki sobie będą wymyślały, dlaego ja zachowuję spokój i wyykładam lachę
juz w AM mieli go dosc
grizmana to nie chce u nas , gosc to podobno primadonna
to typowe
no pewnie taki plan by mieli gdyby nie marotta
to bardzo mozliwe
za chwilę będzie news, że barca oferuje Vidala + 50 mln za Lautaro
odpad z ich perspektywy oczywiscie
zdradzę Wam sekret
predzej jakies opady typu rakitic i vidal
na grizmana?
dlatego wymiana jest bardzo mozliwa
powodzenia
ffp na gardle a oni chcą kolejne 100 mln wydawać
tfu
zawsze jest opcja powrotu wiecie kogo
do 2029 r.