enty raz powtarzam, ze Conte jest przehajpowany
przyszedł Eriksen i on nie wie co z nim zrobić
typ najchętniej by chciał swój skład z juve i tyle, on nie potrafi pracować z piłkarzami o inny profilu
Klopp, Pep albo Mourinho moze nas wprowadzic na najwyzszy poziom
no dlatego trzeba Kloppa, bo Conte raczej nie do końca ma pomysł na to wszystko
poza tym jak sie mysli o naprawde wielkim projekcie to trzeba czegos wiecej niz Conte
zaraz bedzie trzeba 10 nowych sciagac
Lautaro w Barcelonie, Brozovic w Realu, Sensi połamany, nie mamy wahadeł, Skriniar bez formy, a wy tu wielki projekt widzicie
wtedy idziemy po Europę
czekam tylko aż Klopp będzie wolny
i robi to dużo lepiej niż projekty city czy psg
Inter wraca
yebie mnie to
Teraz tylko czekają jak narkoman na strzykawkę
Ja też gardzę, to swego rodzaju uzależnienie od dramatu który dostarczał Inter
pewnie woleliby Morasia i jego transfery i politykę
no ja to gardzę
nad 5 miejscem
Zamiast się cieszyć ,że Sunning regularnie podnosi poziom sportowy,marketingowy,finansowy to niektórzy wciąż płaczą ,zawsze znajdą coś co im nie pasuje. Inter wciąż walczy o Scudetto, 15 pkt przewagi nad 4 miejscem co daje spokojny awans do LM i musiałaby się stać jakaś katastrofa by roztrwonić tą przewagę i martwić się o CL. Przecież w poprzednich latach mogliśmy tylko pomarzyć by być tu gdzie jesteśmy obecnie.Wiele osób tego nie docenia ,a niektórzy wręcz czekają na jakąś katastrofę,wpadkę by powiedzieć "a nie mówiłem"
jakie 100 milionów
Krisu 15.02.2020 09:23 w dodatku mamy bilans -100 melonów. Perisic, Icardi, Ninja, JMario, Dalbert. w powietrzu. Nie wiadomo co dalej z Vecino, Valero, Sensim, Sanchezem.
no lata leca a ludzie nie ogarniaja
ciezko tego nie doceniac majac w pamieci ostatnie 8 czy 9 lat
Jak się człowiek trochę bardziej zastanowi to jednak doceni to w jakim jesteśmy miejscu w lidze.
lata leca a ludzie dalej maja klopot z ogarnieciem ze w calcio podaja netto a cala reszta brutto
w dodatku mamy bilans -100 melonów. Perisic, Icardi, Ninja, JMario, Dalbert. w powietrzu. Nie wiadomo co dalej z Vecino, Valero, Sensim, Sanchezem.
Zgadza się. Albo będziemy trampoliną dla topu albo topem. A taki transfer Lautaro to dwa kroki do przodu o ile Marotta dobrze wykona swoją pracę.
jak chcemy gwiazd to trudno wydawać na pensje tyle co napoli
wszystko zależy od tego jakie plany ma suning i marotta
Faktycznie. Co strona to inne kwoty
Nie wiem skąd pismaki te kwoty biorą do tych zestawień ale już 4 kwotę znalazłem chyba sami je wymyślają
a w la liga 50% na łape
Greizman na ~28 brutto na rok z tego co wyszukałem
Chyba jednak netto xD
Nie jestem pewien bo różnie jest podane ale wydaje mi się że brutto
no to zmienia postac rzeczy
no to co mi brutto podajesz
gosc za rok 30 duchy miec bedzie
No ale to jest chyba 17 br
pewnie zejdzie z 7 baniek dla projektu suning
skoro zarabia 17 mln
Udowodnij
nie ma szans na griezmanna
a jeśli chodzi o Greizmana to Godin grunt pod Interes by zrobił
Mam nadzieje, że przyjdzie do nas ten bumbul z Verony bo zapowiada się na kozaka.
z drugiej strony jeśli chcemy liczyć się w ścisły topie to taka jest kolej rzeczy. Gwiazdy przynoszą dochody z reklam, koszulek itp.
We Włoszech jest korzystne prawo podatkowe na tyle, że moglibyśmy mu zaoferować podobna kwotę na rękę ale i tak byłby najlepiej zarabiający w klubie
łłooooo Panie. To jak z drogim autem. Może i Cię stać na takie auto, ale weź je opłacaj
Na 17 baniek ma kontrakt
a ile Greizman dostaje na łape?
Greezman byłby idealny za Lautaro tylko co z jego pensja
Marotta będzie miał pracowite letnie mercato. Choć o to jestem spokojny
To jak już pewne, że Lautaro do Barcy to niech dogadają ekstra Sensiego.
sensi to wrak
Ponoc wolamy grizmana za lautaro
o ile znajdziemy wartościowych zawodników za nich. Poza tym ciekawa ta informacja o jakiejś grubej wymianie z Barceloną
Skriniara i Sensiego za 140 mln bym puścił raczej
Jasne, Inter wraca do elity to wszyscy chcą kupić od razu wszystkich zawodników Interu, mam nadzieje że Marotta będzie wiedział co robić
według Sky
Barca ponoć zaInteresowana jeszcze Skriniarem i Sensi
no ale wciąż nie można wykluczyć jakiejś kary w zawieszeniu czy innej pierdoły
Dopiero po 2022
PSG za wczęsnie
też mi się wydaje że na nich też przyjdzie czas
to rownie dobrze psg mogliby sprawdzic pewnie to samo by wyszlo
aa
za pompowanie hajsu do klubu przez fikcyjnych sponsorów xd
FFP
za co to? za te przekrety przy transferach?
Ale to będzie jescze mnóstwo razy zmieniane
beka
Tak
W sensie w tym roku 5 drużyna w LM
czyli nawet jak wygraja LM czy lige i tak dupa?
niby od przyszłego
Tak
sezonu*
a od kiedy wchodzi to zawieszenie od przyszlego sezony?
tylko mało jaki klub stać na ich zawodników
*różnie
skupią się na wygraniu ligi i tyle
2 lata może być różne
no roczne z pewnością nie
Jeżeli bedzie zawieszenie 1 roczne to nie przewiduję jakiś wilkich odjeść
ale czy taki De Bruyne mając prawie 30 na karku nie będzie chciał odejść żeby powalczyć o LM?
no to przede wszystkim
I inny pieniądz
no wiadomo tam inna intensywność
Ale w 2 lata raczej nie wierzę
Inczej się gra w Angli bez LM a ineczej w innych krajach
i sami zawodnicy też mogą szukać jednak drogi ucieczki wiedząc że w sumie grają o pietruszkę
bo trzymanie tak szerokiej kadry przez 2 lata bez LM mija się z celem
jeśli dojdzie do rzeczywistej dyskwalifikacji City z Lm to bardzo mnie ciekawi ich reakcja
cała ta hucpa z City też może się jeszcze różnie skończyć
Dalej nie ma prawomocnego wyroku
no przez lata mieli rację
Ciekawe czy zwolennicy olewania FFP bo to ściema, której nikt nie przestrzega dalej tak uważają
no typowe
Przed MŚ patrzylismy na kogo w 1/4 xD