Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:07

enty raz powtarzam, ze Conte jest przehajpowany

maniekfci 15.02.2020 10:06

przyszedł Eriksen i on nie wie co z nim zrobić :lol:

maniekfci 15.02.2020 10:06

typ najchętniej by chciał swój skład z juve i tyle, on nie potrafi pracować z piłkarzami o inny profilu

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:06

Klopp, Pep albo Mourinho moze nas wprowadzic na najwyzszy poziom

maniekfci 15.02.2020 10:06

no dlatego trzeba Kloppa, bo Conte raczej nie do końca ma pomysł na to wszystko

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:06

poza tym jak sie mysli o naprawde wielkim projekcie to trzeba czegos wiecej niz Conte

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:04

zaraz bedzie trzeba 10 nowych sciagac

CzarodziejCzasu 15.02.2020 10:04

Lautaro w Barcelonie, Brozovic w Realu, Sensi połamany, nie mamy wahadeł, Skriniar bez formy, a wy tu wielki projekt widzicie :lol:

maniekfci 15.02.2020 10:02

wtedy idziemy po Europę

maniekfci 15.02.2020 10:02

czekam tylko aż Klopp będzie wolny

maniekfci 15.02.2020 10:01

i robi to dużo lepiej niż projekty city czy psg

maniekfci 15.02.2020 10:01

Inter wraca

maniekfci 15.02.2020 10:00

yebie mnie to

VVujek 15.02.2020 09:57

Teraz tylko czekają jak narkoman na strzykawkę

VVujek 15.02.2020 09:56

Ja też gardzę, to swego rodzaju uzależnienie od dramatu który dostarczał Inter

maniekfci 15.02.2020 09:55

pewnie woleliby Morasia i jego transfery i politykę

maniekfci 15.02.2020 09:55

no ja to gardzę

VVujek 15.02.2020 09:54

nad 5 miejscem

VVujek 15.02.2020 09:54

Zamiast się cieszyć ,że Sunning regularnie podnosi poziom sportowy,marketingowy,finansowy to niektórzy wciąż płaczą ,zawsze znajdą coś co im nie pasuje. Inter wciąż walczy o Scudetto, 15 pkt przewagi nad 4 miejscem co daje spokojny awans do LM i musiałaby się stać jakaś katastrofa by roztrwonić tą przewagę i martwić się o CL. Przecież w poprzednich latach mogliśmy tylko pomarzyć by być tu gdzie jesteśmy obecnie.Wiele osób tego nie docenia ,a niektórzy wręcz czekają na jakąś katastrofę,wpadkę by powiedzieć "a nie mówiłem"

maniekfci 15.02.2020 09:54

jakie 100 milionów

maniekfci 15.02.2020 09:53

Krisu 15.02.2020 09:23 w dodatku mamy bilans -100 melonów. Perisic, Icardi, Ninja, JMario, Dalbert. w powietrzu. Nie wiadomo co dalej z Vecino, Valero, Sensim, Sanchezem.

Klinsi64 15.02.2020 09:36

no lata leca a ludzie nie ogarniaja

Kredence 15.02.2020 09:34

ciezko tego nie doceniac majac w pamieci ostatnie 8 czy 9 lat

Krisu 15.02.2020 09:24

Jak się człowiek trochę bardziej zastanowi to jednak doceni to w jakim jesteśmy miejscu w lidze.

Kredence 15.02.2020 09:24

lata leca a ludzie dalej maja klopot z ogarnieciem ze w calcio podaja netto a cala reszta brutto

Krisu 15.02.2020 09:23

w dodatku mamy bilans -100 melonów. Perisic, Icardi, Ninja, JMario, Dalbert. w powietrzu. Nie wiadomo co dalej z Vecino, Valero, Sensim, Sanchezem.

Krisu 15.02.2020 09:14

Zgadza się. Albo będziemy trampoliną dla topu albo topem. A taki transfer Lautaro to dwa kroki do przodu o ile Marotta dobrze wykona swoją pracę.

Klinsi64 15.02.2020 09:11

jak chcemy gwiazd to trudno wydawać na pensje tyle co napoli

Klinsi64 15.02.2020 09:11

wszystko zależy od tego jakie plany ma suning i marotta

Krisu 15.02.2020 09:05

Faktycznie. Co strona to inne kwoty

KoBa 15.02.2020 09:04

Nie wiem skąd pismaki te kwoty biorą do tych zestawień ale już 4 kwotę znalazłem chyba sami je wymyślają

Krisu 15.02.2020 09:03

a w la liga 50% na łape

Krisu 15.02.2020 09:02

Greizman na ~28 brutto na rok z tego co wyszukałem

KoBa 15.02.2020 09:02

Chyba jednak netto xD

KoBa 15.02.2020 09:00

Nie jestem pewien bo różnie jest podane ale wydaje mi się że brutto

Klinsi64 15.02.2020 08:59

no to zmienia postac rzeczy

Klinsi64 15.02.2020 08:59

no to co mi brutto podajesz

Klinsi64 15.02.2020 08:59

gosc za rok 30 duchy miec bedzie

KoBa 15.02.2020 08:59

No ale to jest chyba 17 br

Klinsi64 15.02.2020 08:58

pewnie zejdzie z 7 baniek dla projektu suning

Klinsi64 15.02.2020 08:58

skoro zarabia 17 mln

KoBa 15.02.2020 08:57

Udowodnij

Klinsi64 15.02.2020 08:57

nie ma szans na griezmanna

Krisu 15.02.2020 08:55

a jeśli chodzi o Greizmana to Godin grunt pod Interes by zrobił

Krisu 15.02.2020 08:54

Mam nadzieje, że przyjdzie do nas ten bumbul z Verony bo zapowiada się na kozaka.

Krisu 15.02.2020 08:52

z drugiej strony jeśli chcemy liczyć się w ścisły topie to taka jest kolej rzeczy. Gwiazdy przynoszą dochody z reklam, koszulek itp.

KoBa 15.02.2020 08:51

We Włoszech jest korzystne prawo podatkowe na tyle, że moglibyśmy mu zaoferować podobna kwotę na rękę ale i tak byłby najlepiej zarabiający w klubie

Krisu 15.02.2020 08:50

łłooooo Panie. To jak z drogim autem. Może i Cię stać na takie auto, ale weź je opłacaj :D

KoBa 15.02.2020 08:50

Na 17 baniek ma kontrakt

Krisu 15.02.2020 08:47

a ile Greizman dostaje na łape?

KoBa 15.02.2020 08:42

Greezman byłby idealny za Lautaro tylko co z jego pensja

Krisu 15.02.2020 08:34

Marotta będzie miał pracowite letnie mercato. Choć o to jestem spokojny :D

Krisu 15.02.2020 08:33

To jak już pewne, że Lautaro do Barcy to niech dogadają ekstra Sensiego.

Klinsi64 15.02.2020 08:29

sensi to wrak

Kondzik 15.02.2020 08:29

Ponoc wolamy grizmana za lautaro

ZnawcaCalcio 15.02.2020 02:14

o ile znajdziemy wartościowych zawodników za nich. Poza tym ciekawa ta informacja o jakiejś grubej wymianie z Barceloną

ZnawcaCalcio 15.02.2020 02:14

Skriniara i Sensiego za 140 mln bym puścił raczej

Weo 15.02.2020 02:06

Jasne, Inter wraca do elity to wszyscy chcą kupić od razu wszystkich zawodników Interu, mam nadzieje że Marotta będzie wiedział co robić

ZnawcaCalcio 15.02.2020 01:40

według Sky

ZnawcaCalcio 15.02.2020 01:39

Barca ponoć zaInteresowana jeszcze Skriniarem i Sensi

WTC 15.02.2020 00:31

no ale wciąż nie można wykluczyć jakiejś kary w zawieszeniu czy innej pierdoły

Nitrogen 15.02.2020 00:31

Dopiero po 2022

Nitrogen 15.02.2020 00:31

PSG za wczęsnie

WTC 15.02.2020 00:30

też mi się wydaje że na nich też przyjdzie czas

Alfa 15.02.2020 00:30

to rownie dobrze psg mogliby sprawdzic pewnie to samo by wyszlo

Alfa 15.02.2020 00:30

aa

WTC 15.02.2020 00:30

za pompowanie hajsu do klubu przez fikcyjnych sponsorów xd

Nitrogen 15.02.2020 00:29

FFP

Alfa 15.02.2020 00:29

za co to? za te przekrety przy transferach?

Nitrogen 15.02.2020 00:29

Ale to będzie jescze mnóstwo razy zmieniane

Alfa 15.02.2020 00:29

beka

Nitrogen 15.02.2020 00:29

Tak

Nitrogen 15.02.2020 00:29

W sensie w tym roku 5 drużyna w LM

Alfa 15.02.2020 00:29

czyli nawet jak wygraja LM czy lige i tak dupa? :D

WTC 15.02.2020 00:29

niby od przyszłego

Nitrogen 15.02.2020 00:29

Tak

Alfa 15.02.2020 00:29

sezonu*

Alfa 15.02.2020 00:29

a od kiedy wchodzi to zawieszenie od przyszlego sezony?

WTC 15.02.2020 00:29

tylko mało jaki klub stać na ich zawodników

Nitrogen 15.02.2020 00:28

*różnie

WTC 15.02.2020 00:28

skupią się na wygraniu ligi i tyle

Nitrogen 15.02.2020 00:28

2 lata może być różne

WTC 15.02.2020 00:28

no roczne z pewnością nie

Nitrogen 15.02.2020 00:28

Jeżeli bedzie zawieszenie 1 roczne to nie przewiduję jakiś wilkich odjeść

WTC 15.02.2020 00:28

ale czy taki De Bruyne mając prawie 30 na karku nie będzie chciał odejść żeby powalczyć o LM?

WTC 15.02.2020 00:27

no to przede wszystkim

Nitrogen 15.02.2020 00:27

I inny pieniądz

WTC 15.02.2020 00:27

no wiadomo tam inna intensywność

Nitrogen 15.02.2020 00:27

Ale w 2 lata raczej nie wierzę

Nitrogen 15.02.2020 00:27

Inczej się gra w Angli bez LM a ineczej w innych krajach

WTC 15.02.2020 00:26

i sami zawodnicy też mogą szukać jednak drogi ucieczki wiedząc że w sumie grają o pietruszkę

WTC 15.02.2020 00:25

bo trzymanie tak szerokiej kadry przez 2 lata bez LM mija się z celem

WTC 15.02.2020 00:25

jeśli dojdzie do rzeczywistej dyskwalifikacji City z Lm to bardzo mnie ciekawi ich reakcja

WTC 15.02.2020 00:24

cała ta hucpa z City też może się jeszcze różnie skończyć

Nitrogen 15.02.2020 00:24

Dalej nie ma prawomocnego wyroku

WTC 15.02.2020 00:24

no przez lata mieli rację

Chuchu 15.02.2020 00:23

Ciekawe czy zwolennicy olewania FFP bo to ściema, której nikt nie przestrzega dalej tak uważają

WTC 15.02.2020 00:22

no typowe

Nitrogen 15.02.2020 00:22

Przed MŚ patrzylismy na kogo w 1/4 xD

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się