Archiwum shoutboksa

Nitrogen 15.02.2020 17:06

W sumie to Inter ściągnął De Vrija co grał w Lazio to może niech się od tego SMSa odpieprzą

jaszczomb 15.02.2020 17:05

niestety ale tak musi byc, to pewne. Slyszalem, ze jak nei LM to ranokja

maniekfci 15.02.2020 17:05

to może wymiana Lautaro na Manaja

Nitrogen 15.02.2020 17:05

Bo Barcelona koniecznie musi kupić akurat zawodnika Interu. Takie jest założenie

maniekfci 15.02.2020 17:05

XDDDD

maniekfci 15.02.2020 17:04

ragnar 15.02.2020 17:03 Beka byla z Manaja a on na lawce w barcie, maja jednego Interiste to n8ech spadaja od LM,

Nitrogen 15.02.2020 17:04

Manaj Interista niebywały

Nitrogen 15.02.2020 17:04

xD

jaszczomb 15.02.2020 17:04

argument na poziomie endra xd

ragnar 15.02.2020 17:03

Beka byla z Manaja a on na lawce w barcie, maja jednego Interiste to n8ech spadaja od LM,

Piter 15.02.2020 16:57

no bo w hercie nie było miejsca na dwóch klinsich

Klinsi64 15.02.2020 16:57

poza tym moj ukochany duet na majku

Nitrogen 15.02.2020 16:57

Klinsi wyrzucony z Herthy i nasz Klinsi zaczał oglądać

Klinsi64 15.02.2020 16:57

nic innego nie ma teraz

Piter 15.02.2020 16:56

:lol:

Lopez 15.02.2020 16:56

Klinsi śmiał się z Fonixa, że teraz będzie herthe oglądał bo Piątek, a sam to robi

Klinsi64 15.02.2020 16:56

Piatek kompro troche

Klinsi64 15.02.2020 16:56

Cunha gol

maverik 15.02.2020 16:53

no dzis zapunktowali

Klinsi64 15.02.2020 16:53

jakas blond Helga mecz herthy sedziuje

Piter 15.02.2020 16:53

ŁKSie może czas w końcu zacząć punktować, bo siem pożegnamy z ekstraklapą

Piter 15.02.2020 16:51

to niezła promocja ale taki jest już rynek piłkarski

Nitrogen 15.02.2020 16:50

Werner w Lywerpulu. To się zaraz wydarzy. 58 mln czyli klauzula. Obowiązuje do kwietnia @Schira

Orzeu 15.02.2020 16:49

dokl

Piter 15.02.2020 16:44

tylko dla charakternych a nie dla mańków i dętych frajerów

Piter 15.02.2020 16:44

Ja to obejrzałem a ty nie możesz :lol:

maniekfci 15.02.2020 16:44

nawet klinsi nie zeżre kfc i ma rację

maniekfci 15.02.2020 16:43

idź ty smakoszu trybunalski

maniekfci 15.02.2020 16:43

KFC

Piter 15.02.2020 16:43

ja nie zamawiam bo drogo wychodzi nie opłaca się

Piter 15.02.2020 16:43

klinsi z katowic jesteś typie, możesz sobie zamówić pewnie kubełek KFC

maniekfci 15.02.2020 16:43

wejdź se na pyszne pl i sprawdź co amsz w okolicy

maniekfci 15.02.2020 16:42

klinsi

maniekfci 15.02.2020 16:42

jakie gówna

Klinsi64 15.02.2020 16:42

da sie na tel zamowic cos lepszego niz te gowna?

Piter 15.02.2020 16:42

to chodź przyjedź hejterze i zobaczymy czy donatello

maniekfci 15.02.2020 16:41

droga ta donatello

Klinsi64 15.02.2020 16:41

sa jednak gorsi gk od padellego

Piter 15.02.2020 16:41

ale cebule zrobili bo już 45zł kosztuje ta pizza, a było 39 ostatnio :lol:

Piter 15.02.2020 16:41

57cm średnica, ser szynka pieczarki

maniekfci 15.02.2020 16:40

JAKA PICCA

Klinsi64 15.02.2020 16:40

Ale gol pedobear

Piter 15.02.2020 16:39

no będzie picca, już mamie powiedziałem

Klinsi64 15.02.2020 16:39

dawno nie jadlem

maniekfci 15.02.2020 16:39

picca

Piter 15.02.2020 16:36

welcome to Inter Antoś Griezmann

Nitrogen 15.02.2020 16:36

Grizlimen gol

Piter 15.02.2020 16:36

z kobietą oczywiście

Piter 15.02.2020 16:35

walenie konia > seks

Klinsi64 15.02.2020 16:35

onanizm to nie wstyd to największy dowód samoakceptacji

Piter 15.02.2020 16:32

wydaje mi się że to 1wsze

Piter 15.02.2020 16:32

mańek lepiej pizze czy do maka jechać?

maniekfci 15.02.2020 16:31

lol

Lopez 15.02.2020 16:28

wstydze się

Piter 15.02.2020 16:27

Lopez opisz walentynki

Piter 15.02.2020 16:26

oba mecze półfinałowe były bardzo słabe dlatego trzeba półfinał ograniczyć do 1 meczu tylko

Lopez 15.02.2020 16:26

Nie możemy zagrać w Rzymie tak jak z Milanem, bo Lazio nie wypuści z rąk prowadzenia

Czarson 15.02.2020 16:25

Zagramy lepiej niż z Napoli, za bardzo nas rozleniwiły derby

Piter 15.02.2020 16:22

chyba trzeba minusa zostawić

Piter 15.02.2020 16:22

15.02.2020 o 09:40 przez Klinsi64 0 Klinsi64 jutro chce widzieć wreszcie poważny Inter który gra od pierwszej do ostatniej minuty na równym dobrym poziomie,koniec z grą na alibi i tłumaczeniami zmęczeniem,krótką ławką i innymi pierdołami

Czarson 15.02.2020 16:20

Conte wie, że Vecino najlepiej gra mecze z Lazio dlatego zdetronizował nawet Eriksena w walce o pierwszy skład

Piter 15.02.2020 16:19

no ale chodzą plotki że Orzeu ma dwie lewe rączki i nigdy nie będzie czegoś takiego

Piter 15.02.2020 16:19

szkoda że SB nie ma aplikacji coś w stylu messenger, bym wam wysłał zdjęcie

Piter 15.02.2020 16:17

ostatnio nie odnotowano jego aktywności

Lopez 15.02.2020 16:17

Kusy już nie pojawia się na sb?

Nitrogen 15.02.2020 16:17

Marta czy Kusy?

Klinsi64 15.02.2020 16:16

czyli zyje

Piter 15.02.2020 16:16

musiałem ocenzurować nazwisko bo RODO

Klinsi64 15.02.2020 16:16

cos tam biegam i tętno mnie ciekawi

Piter 15.02.2020 16:16

Kamil Kus*** Megaa! Brawo Magda 👏 1 Ukryj lub zgłoś Lubię to! · Odpowiedz · 3 godz.

maniekfci 15.02.2020 16:15

klinsi pyta jkaby się znał na tym :lol:

Piter 15.02.2020 16:14

teraz ci nie powiem towarzyszu @Klinsi64

Klinsi64 15.02.2020 16:13

dolna czyli ile?

Piter 15.02.2020 16:12

organizm nie odczuwa że uprawiam sport

Piter 15.02.2020 16:12

u mnie też kondycja dobra, robię bieg przełajowy i tętno dalej w dolnej granicy

Klinsi64 15.02.2020 16:12

spacer jest dla emertow i matek mlodych

Piter 15.02.2020 16:11

no fakt maniek, przecież z pleców ci nie wyiebe

maniekfci 15.02.2020 16:11

kondycję mam dobrą, zrobiłem 6,5 km spaceru w trudnym terenie

Klinsi64 15.02.2020 16:11

ile wytrzymasz bez kondycji?

maniekfci 15.02.2020 16:10

pompujcie sobie, ja Was będę tymi bicepsami napjerdalał

maniekfci 15.02.2020 16:10

no plecy czy barki zostawiam frajerom jak ty

Klinsi64 15.02.2020 16:10

co z kusym?

Piter 15.02.2020 16:08

no jak ty i tak tylko biceps to nie ważne czy najedzony czy głodny

maniekfci 15.02.2020 16:08

no koło 17:30 pójde

Piter 15.02.2020 16:08

chce ci sie trenować po czymś takim?

maniekfci 15.02.2020 16:07

ale jaki trening zaraz wjedzie

maniekfci 15.02.2020 16:07

uleje mnie ostro

Piter 15.02.2020 16:07

czym towarzyszu maniek?

maniekfci 15.02.2020 16:07

najpierw pulpety z ziemniakami i burakami, a na deser kanapka z nutellą

Piter 15.02.2020 16:07

ooo

maniekfci 15.02.2020 16:07

kosmos

maniekfci 15.02.2020 16:07

ale się najadłem

Vancore 15.02.2020 16:06

patagna gol

Piter 15.02.2020 16:03

Lautaro dużo lepiej wygląda w koszulce realu

Piter 15.02.2020 16:02

*trolluje

Piter 15.02.2020 16:02

Klopp trenuje

Michellaga 15.02.2020 16:01

ja się pytam

Michellaga 15.02.2020 16:01

dlaczego to juve nie ma 10 pkt przewagi

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się