Archiwum shoutboksa

VVujek 15.02.2020 21:35

\

VVujek 15.02.2020 21:35

no chyba że gra Bastoni

VVujek 15.02.2020 21:35

każdy ?> u nas nikt się nie włącza

Lopez 15.02.2020 21:34

Wujek mamy 3 obroncow a Ty chcesz zeby kazdy sie wlaczal do ataku?

VVujek 15.02.2020 21:34

Bastoni fajnie się włącza

VVujek 15.02.2020 21:33

Skriniar i Godin są za wolni i prawie wcale się nie włączają w akcje ofensywne , a Toloi genialnie to robi

Michellaga 15.02.2020 21:32

z wolnego latem bedzie

Michellaga 15.02.2020 21:32

a tu taki babol

Michellaga 15.02.2020 21:32

na ławkę chociaż

Michellaga 15.02.2020 21:32

ja też o nim myślałem

VVujek 15.02.2020 21:31

babol palomino

VVujek 15.02.2020 21:31

widziałbym go w Interze , na obronie

Chuchu 15.02.2020 21:30

Ale babol obrońcy

Chuchu 15.02.2020 21:30

Dzeko gool

VVujek 15.02.2020 21:30

jak to środkowy obrońca xd

Chuchu 15.02.2020 21:28

na wahadło

Chuchu 15.02.2020 21:28

To może do Interu go

VVujek 15.02.2020 21:25

6 asyst w lidze ma :D

VVujek 15.02.2020 21:20

kurłą ten Toloi ciągle się włącza do akcji ofensywnych xd

VVujek 15.02.2020 21:13

u nas też obrońcy powinni częściej się włączać. Tylko Bastoni to robi

Czarson 15.02.2020 21:12

Roma czeka jak na sciecie

VVujek 15.02.2020 21:10

Toloi to się włącza jak środkowy pomocnik xd

Czarson 15.02.2020 20:55

Pał Lopes! Brawissimo!

VVujek 15.02.2020 20:54

W Atalancie środkowi obrońcy grają bardzo wysoko i często się włączają do akcji

Gloin1989 15.02.2020 20:48

A no

Neraz1908 15.02.2020 20:45

grajo

Piter 15.02.2020 20:20

ciotka na FB zaczęła w jakąś głupią gierkę grać i od razu spam się zaczął, zaraz wezmę w 10 minut podwoję jej rekord na jaki ona pracuje od tygodnia i ciekawe co powie

Piter 15.02.2020 20:09

przyjęcie, a potem strzał idealnie przy słupku, super gol i żadnej podniety w nim nie widać, jakby to zrobił setny raz już

Piter 15.02.2020 20:08

Satdio Mane to jest kozak

Alfa 15.02.2020 20:08

ahaha psg beka

Piter 15.02.2020 19:34

najpierw zgrubnie trymerem, a później maszynką jednorazową

Piter 15.02.2020 19:34

teraz golenie jajek i pach będzie łatwiejsze

Piter 15.02.2020 19:34

kupiłem sobie trymer w biedronce za 30 zł

Czarson 15.02.2020 19:26

ktos oglada Pokemontiego?

Kredence 15.02.2020 19:26

a kurs pewnie lipny co

Kredence 15.02.2020 19:26

psg ma takie mecze w dupie wiec to ryzyzko stawiac na nich

Kredence 15.02.2020 19:26

,

Claudio 15.02.2020 19:25

a tu za chwile kontra i 4-4

Czarson 15.02.2020 19:25

no i przewaga psg mozliwe, ze stopniala do 10pkt ajjj

Claudio 15.02.2020 19:25

a najlepsze jest to ze chwile wczesniej Cavani spieprzyl setkę na 5-3

Czarson 15.02.2020 19:25

szolt niczym amiens jednak

Claudio 15.02.2020 19:24

jakby od poczatku ruszyli na nich jak w 2 polowie to nie byloby co zbierac, ale debile myslaly ze mecz sie sam wygra

Claudio 15.02.2020 19:23

no bo widzialem co sie dzieje

Kredence 15.02.2020 19:23

no amen

Kredence 15.02.2020 19:23

Czarson 15.02.2020 19:18 spece z szolta znow blazenada

Piter 15.02.2020 19:23

troche to nie idzie ze sobą w parze

Piter 15.02.2020 19:23

no to widzisz Claudio, mówiłeś a jednak postawiłeś

Claudio 15.02.2020 19:22

mowilem ze PSG to kmioty i jeszcze straca... :D kurde z Amiens...bez przesady :D

Czarson 15.02.2020 19:22

:D

Czarson 15.02.2020 19:22

beka

Piter 15.02.2020 19:22

czarson opisz

Piter 15.02.2020 19:21

:lol:

Claudio 15.02.2020 19:21

nie wierze...psg

Czarson 15.02.2020 19:21

kazdy popelnia bledy

Piter 15.02.2020 19:21

wg. mnie

Piter 15.02.2020 19:20

nie świadczy to za dobrze o tych użytkownikach

Czarson 15.02.2020 19:20

nitrogen cos sapal ale pewnie nic konkretnego

Czarson 15.02.2020 19:19

celuje, ze taki Claudio86 pewnie

Czarson 15.02.2020 19:19

musze spojrzec w archiwum a to wymaga zbyt wiele

Piter 15.02.2020 19:19

czarson nie wahaj się wymienić nicków tych speców

Czarson 15.02.2020 19:18

a tu 3-4

Czarson 15.02.2020 19:18

psg totamto, icardi

Czarson 15.02.2020 19:18

spece z szolta znow blazenada

Claudio 15.02.2020 19:17

ale to chyba 10 lat temu

Claudio 15.02.2020 19:16

Inter-Juve

Piter 15.02.2020 19:16

na jakim?

Claudio 15.02.2020 19:16

tylko raaz bylem

Piter 15.02.2020 19:16

maverik japa

Piter 15.02.2020 19:16

tak

maverik 15.02.2020 19:16

łksu

Claudio 15.02.2020 19:15

Interu?

Piter 15.02.2020 19:15

jeździsz może na mecze?

Claudio 15.02.2020 19:15

claudio86 chyba

Piter 15.02.2020 19:14

Claudio ty miałeś kiedyś trochę inny nick tutaj?

Piter 15.02.2020 19:14

właśnie nie, właśnie tak maciupeńko wziąłem gościu

Alfa 15.02.2020 19:13

za duzo zeżarłeś

Alfa 15.02.2020 19:13

jest jeszcze jedno wyjscie

Piter 15.02.2020 19:12

a nie po 2 kawałki

Piter 15.02.2020 19:12

tak nie powinno być, pizzerie powinny mieć wymierzoną ilość sosu pod całą pizzę

Piter 15.02.2020 19:12

zjadłem 2 kawałki pizzy a sosów już brak xd

Lopez 15.02.2020 19:11

Za Lautaro

maverik 15.02.2020 19:11

Mauro wroci i bedzie strzelal dla Interu

Alfa 15.02.2020 19:11

niech to psg wykupi tego mietusa no ale blagam fast

maverik 15.02.2020 19:11

swoja droga ciekawe jaki kurs byl przy 3-0

Klinsi64 15.02.2020 19:10

10 kontaktow z pilka i gol do pustej

maverik 15.02.2020 19:10

jeszcze Cavani ukuje

maverik 15.02.2020 19:10

tu bedzie 3-5 zapewne

Claudio 15.02.2020 19:09

maverik jeszcze nie ma sie co cieszyc. Pamietajmy ze to psg

Claudio 15.02.2020 19:09

jak on co chwile strzela z 3-4 metra :D

maverik 15.02.2020 19:09

smialiscie sie z claudio a teraz claudio sie smieje z was

bitels10 15.02.2020 19:09

jedną bramkę na pustą strzelił z chyba 15 czy nawet 20 i się czepiacie biednego Mauro

Alfa 15.02.2020 19:09

wybitna obrona amiens

Claudio 15.02.2020 19:09

no to psg ladnie wrocilo...niech mi juz tego kuponu nie zawalaja

maverik 15.02.2020 19:09

grande Mauro

Kredence 15.02.2020 19:08

alez on to zrobil ten małro cały

maverik 15.02.2020 19:08

do pustej tez trzeba umiec trafic

Alfa 15.02.2020 19:07

typowo dla siebie do pustej bramki

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się