Archiwum shoutboksa

Chuchu 16.02.2020 17:54

w zeszłym sezonie jak było w Rzymie ??

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:53

Jak zagrają w LM to UEFA będzie doszczętnie skompromitowana

IlCapitano 16.02.2020 17:53

Lazio - Inter 1:4 dziś

IlCapitano 16.02.2020 17:53

Mazak

Neraz1908 16.02.2020 17:53

city nie bedzie gralo w Lm i odbiora im tytul

Kazam 16.02.2020 17:53

no to pep idzie do dzuwe xD

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:53

obstawiam, że rok na pewno odpoczną od LM

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:52

nie ma szans, że zagrają w LM

Adriano_forever 16.02.2020 17:52

zapłacili kare i temat ucichł

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:52

nie zagrają

Adriano_forever 16.02.2020 17:52

psg też miało być wywalone kilka lat temu

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:52

każdy głupi podpisałby sobie milion umów żeby mieć większe przychody niż koszty, i żeby fajnie to wyglądało

Kazam 16.02.2020 17:52

cap, jaki wynik Interu dzisiaj? opisz fast

Adriano_forever 16.02.2020 17:52

no cóż, odwołają się i znając życie zagrają

IlCapitano 16.02.2020 17:52

AF w amoku nadużywa emotek typowe

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:52

bo jakby było tak jak piszesz, to MC grałoby za rok w LM

Adriano_forever 16.02.2020 17:52

ale żyj dalej w swoim przekonaniu :)

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:52

nie smęcę

Adriano_forever 16.02.2020 17:51

smęcisz teraz ostro

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:51

więc te dochody mogą sobie w dupę wsadzić

Adriano_forever 16.02.2020 17:51

skąd bym wiedział :)

Adriano_forever 16.02.2020 17:51

tak nie wiem :) dokładnie nie wiem :)

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:51

bo wypisujesz jakieś głupoty

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:51

nie wiesz

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:51

a wiesz jak działą FFP?

Adriano_forever 16.02.2020 17:51

są w dupie a mają jedne z największych dochodów na swiecie

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:51

oni są w dupie

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:50

Barcelona cały hajs za Neymara już przesrała

Adriano_forever 16.02.2020 17:50

w wakacje grać to se może w bierki co najwyżej

Kazam 16.02.2020 17:50

marotta cos wymysle jesli lautarak bedzie mial odejsc, tyle w temacie - na pewno nas nie oslabi

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:50

ale jak lautaro będzie naciskał na Barcelonę, to myślisz, że nasi to oleją i będą kazali mu dalej grać w Interze? xDDDDDDDD

Adriano_forever 16.02.2020 17:49

także bajki wsadzić między bajki

Adriano_forever 16.02.2020 17:49

rok temu też nie mieli kasy a se grizmana kupili za 120+

Kazam 16.02.2020 17:49

a co nas to obchodzi znawca? jesgo karta jest nasza

Czarson 16.02.2020 17:49

XD

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:49

a jakie są szansę, że sprzedadzą Cou czy zasrańca Dembele w pierwsze dwa tyg. lipca?

Lopez 16.02.2020 17:49

Vancore pisał, że Griezmann dostaje 19 mln

Czarson 16.02.2020 17:49

Chodziło mu o dryblasa ilcap

IlCapitano 16.02.2020 17:49

No jak Ty się Lazio boisz to może przed Juwe po karetke zadzwoń

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:49

Bo Barcelona może wydać chyba max 40-50 mln

IlCapitano 16.02.2020 17:49

facepalm

IlCapitano 16.02.2020 17:49

Chuchu 16.02.2020 17:47 Mam pełne gacie przed tym meczem, oby nasi nie mieli

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:49

ta cała klauzula nie ma żadnego znaczenia

Dzonyy 16.02.2020 17:49

a jaki on ma kontrakt w barcy ?

Kazam 16.02.2020 17:48

jak cambiasso

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:48

ale chyba tego nie ogarniacie

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:48

Zrozumcie, że to my rozdajemy karty

Kredence 16.02.2020 17:48

wiecej spokoju

Kredence 16.02.2020 17:48

nie potrzebnie sie grzejecie panowie

Kazam 16.02.2020 17:48

beka xD

IlCapitano 16.02.2020 17:48

Won z nim

Adriano_forever 16.02.2020 17:48

tak dadzo ci grizmana xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Kazam 16.02.2020 17:48

to jest zagrywka,a nie realnosc

IlCapitano 16.02.2020 17:48

Griezmann to debil

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:48

bo średnio idzie mu w Barcelonie?

Chuchu 16.02.2020 17:48

Barca się z FFP buja to nie dadzą 111 mln

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:48

taki Griezmann to odrzut?

Kazam 16.02.2020 17:48

moze byc bidal +100 mln

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:48

zrozum, że to my rozdajemy karty

Kazam 16.02.2020 17:48

ze jakieg odrzuty + troche kasy

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:48

głupią?

Kazam 16.02.2020 17:48

nasi nie pojda na jakas glupia wymiane

Kredence 16.02.2020 17:47

pamietam jak niejaki Nitrogen opisywal ze Rugani lepszy byl w jego wieku

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:47

ale nie 111 mln

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:47

raczej będzie

ZnawcaCalcio 16.02.2020 17:47

Z Lautaro nie będzie hajsu

Kredence 16.02.2020 17:47

opisywalem wam jak gral w Parmie to ludzie nie wierzyli

Kazam 16.02.2020 17:47

dlatego jest Królem

Chuchu 16.02.2020 17:47

Mam pełne gacie przed tym meczem, oby nasi nie mieli

Kredence 16.02.2020 17:47

cala liga pragnela Bastoniego ale Król powiedzial NIE

Kazam 16.02.2020 17:47

bastoniec to jest naprawde material na wybitnego obronce

IlCapitano 16.02.2020 17:46

Tak bardzo potrzebnego

IlCapitano 16.02.2020 17:46

Bo mamy kawał lewonożnego stopera

IlCapitano 16.02.2020 17:46

I Chwała najwyższemu że się spruł wtedy

Kredence 16.02.2020 17:46

no wiemy to

IlCapitano 16.02.2020 17:46

Przecież Bastoni miał być wypożyczony w lecie ale Conte wysapał

IlCapitano 16.02.2020 17:46

Kredendz ale nie popisuj się, bo ja już jakies 7 tygodni temu osiągałem ekstazę na myśl o obronie BASTONI - DE VRIJ - KUMBULLA a na bramce GOLLINI

Kazam 16.02.2020 17:45

i dlatego sie sprawdzil u nas cap, bo w atalancie byl gowniakiem ;D odwrotnie to nie dziala

Kredence 16.02.2020 17:45

i Stefek

Kredence 16.02.2020 17:45

to pomysl o parze Kumbulla - Bastoni

IlCapitano 16.02.2020 17:45

Te wypożyczenie do Parmy zrobiło robote

IlCapitano 16.02.2020 17:45

Jara mnie on, a w Atalancie wyglądał na gówniaka

Kazam 16.02.2020 17:45

a co do nastepcy lautaro, najgorzej ze nikogo o jego profilu nie ma za bardzo na rynku w rozsadnej cenie, gosc jest nieoceniony, nie tylko w ofensywie

IlCapitano 16.02.2020 17:45

Olek Bastoni, kawał piłkarza to będzie

Kredence 16.02.2020 17:45

no ale byl po bardzo slabym sezonie

Adriano_forever 16.02.2020 17:44

w milanie w końcu szanse dostał, w tym wieku jak nie grasz to giniesz

Adriano_forever 16.02.2020 17:44

po czym 22 latek miał się odbudowywać? :O

Kazam 16.02.2020 17:44

;)

IlCapitano 16.02.2020 17:44

Ale to, że Sensiego trzeba wykupić i tak to już ustaliliśmy, nie popisuj się Mazak

Kredence 16.02.2020 17:43

theo hernandec

Kazam 16.02.2020 17:43

xD

Adriano_forever 16.02.2020 17:43

a kto sie tam kiedyś odbudował?

Kazam 16.02.2020 17:43

sensiego i tak trzeba wykupic, nie mozna ryzykowac ze sie odbuduuje w jakims mylanie czy tfu asromie

IlCapitano 16.02.2020 17:42

Sensi to wrak, Vidal musi wylądować

Kredence 16.02.2020 17:42

ale Conte chce :P

Lopez 16.02.2020 17:42

teraz to niech się w dupę pocałuje

Lopez 16.02.2020 17:42

Nie chce Vidala

Kredence 16.02.2020 17:42

ale ja pisze realnie

Kazam 16.02.2020 17:42

bidal bedzie mial zdaje sie 33 lata juz

Kredence 16.02.2020 17:42

no i Messi pewnie tez :D

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625690

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się