w zeszłym sezonie jak było w Rzymie
Jak zagrają w LM to UEFA będzie doszczętnie skompromitowana
Lazio - Inter 1:4 dziś
Mazak
city nie bedzie gralo w Lm i odbiora im tytul
no to pep idzie do dzuwe xD
obstawiam, że rok na pewno odpoczną od LM
nie ma szans, że zagrają w LM
zapłacili kare i temat ucichł
nie zagrają
psg też miało być wywalone kilka lat temu
każdy głupi podpisałby sobie milion umów żeby mieć większe przychody niż koszty, i żeby fajnie to wyglądało
cap, jaki wynik Interu dzisiaj? opisz fast
no cóż, odwołają się i znając życie zagrają
AF w amoku nadużywa emotek typowe
bo jakby było tak jak piszesz, to MC grałoby za rok w LM
ale żyj dalej w swoim przekonaniu
nie smęcę
smęcisz teraz ostro
więc te dochody mogą sobie w dupę wsadzić
skąd bym wiedział
tak nie wiem
dokładnie nie wiem
bo wypisujesz jakieś głupoty
nie wiesz
a wiesz jak działą FFP?
są w dupie a mają jedne z największych dochodów na swiecie
oni są w dupie
Barcelona cały hajs za Neymara już przesrała
w wakacje grać to se może w bierki co najwyżej
marotta cos wymysle jesli lautarak bedzie mial odejsc, tyle w temacie - na pewno nas nie oslabi
ale jak lautaro będzie naciskał na Barcelonę, to myślisz, że nasi to oleją i będą kazali mu dalej grać w Interze? xDDDDDDDD
także bajki wsadzić między bajki
rok temu też nie mieli kasy a se grizmana kupili za 120+
a co nas to obchodzi znawca? jesgo karta jest nasza
XD
a jakie są szansę, że sprzedadzą Cou czy zasrańca Dembele w pierwsze dwa tyg. lipca?
Vancore pisał, że Griezmann dostaje 19 mln
Chodziło mu o dryblasa ilcap
No jak Ty się Lazio boisz to może przed Juwe po karetke zadzwoń
Bo Barcelona może wydać chyba max 40-50 mln
Chuchu 16.02.2020 17:47 Mam pełne gacie przed tym meczem, oby nasi nie mieli
ta cała klauzula nie ma żadnego znaczenia
a jaki on ma kontrakt w barcy ?
jak cambiasso
ale chyba tego nie ogarniacie
Zrozumcie, że to my rozdajemy karty
wiecej spokoju
nie potrzebnie sie grzejecie panowie
beka xD
Won z nim
tak dadzo ci grizmana xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
to jest zagrywka,a nie realnosc
Griezmann to debil
bo średnio idzie mu w Barcelonie?
Barca się z FFP buja to nie dadzą 111 mln
taki Griezmann to odrzut?
moze byc bidal +100 mln
zrozum, że to my rozdajemy karty
ze jakieg odrzuty + troche kasy
głupią?
nasi nie pojda na jakas glupia wymiane
pamietam jak niejaki Nitrogen opisywal ze Rugani lepszy byl w jego wieku
ale nie 111 mln
raczej będzie
Z Lautaro nie będzie hajsu
opisywalem wam jak gral w Parmie to ludzie nie wierzyli
dlatego jest Królem
Mam pełne gacie przed tym meczem, oby nasi nie mieli
cala liga pragnela Bastoniego ale Król powiedzial NIE
bastoniec to jest naprawde material na wybitnego obronce
Tak bardzo potrzebnego
Bo mamy kawał lewonożnego stopera
I Chwała najwyższemu że się spruł wtedy
no wiemy to
Przecież Bastoni miał być wypożyczony w lecie ale Conte wysapał
Kredendz ale nie popisuj się, bo ja już jakies 7 tygodni temu osiągałem ekstazę na myśl o obronie BASTONI - DE VRIJ - KUMBULLA a na bramce GOLLINI
i dlatego sie sprawdzil u nas cap, bo w atalancie byl gowniakiem ;D odwrotnie to nie dziala
i Stefek
to pomysl o parze Kumbulla - Bastoni
Te wypożyczenie do Parmy zrobiło robote
Jara mnie on, a w Atalancie wyglądał na gówniaka
a co do nastepcy lautaro, najgorzej ze nikogo o jego profilu nie ma za bardzo na rynku w rozsadnej cenie, gosc jest nieoceniony, nie tylko w ofensywie
Olek Bastoni, kawał piłkarza to będzie
no ale byl po bardzo slabym sezonie
w milanie w końcu szanse dostał, w tym wieku jak nie grasz to giniesz
po czym 22 latek miał się odbudowywać? :O
Ale to, że Sensiego trzeba wykupić i tak to już ustaliliśmy, nie popisuj się Mazak
theo hernandec
xD
a kto sie tam kiedyś odbudował?
sensiego i tak trzeba wykupic, nie mozna ryzykowac ze sie odbuduuje w jakims mylanie czy tfu asromie
Sensi to wrak, Vidal musi wylądować
ale Conte chce
teraz to niech się w dupę pocałuje
Nie chce Vidala
ale ja pisze realnie
bidal bedzie mial zdaje sie 33 lata juz
no i Messi pewnie tez