Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Vancore 16.02.2020 19:52

obie druzyny regularnie kreci i wali w dupala

rchemik 16.02.2020 19:51

karny to jest pewniejszy w tym meczu jak to że w nocy będzie ciemno

Vancore 16.02.2020 19:51

rocchi bedzie musial sie ostro postarac w tym meczu zeby zgodnie z tradycja wkurrrrwic i kibicow Interu i lazio

Artur1 16.02.2020 19:51

i cały czat zamilknie

Claudio 16.02.2020 19:51

Palacio

horrorshow86 16.02.2020 19:51

Najsłabsze ogniwo xDD

Lopez 16.02.2020 19:51

kogo sie spodziewaliscie? stankovicia?

Artur1 16.02.2020 19:51

Padelli chwyci karnego :D

Claudio 16.02.2020 19:51

to ze lazio strzeli gola jest pewne

horrorshow86 16.02.2020 19:51

Padelli amator znowu coś zawali

Artur1 16.02.2020 19:50

nie Borka jeszcze gorszyale Barell moim zdaniem to najsłabsze ogniwo z tej 11 jak w dwóch ostatnich kolejkach ale obym się mylił niech strzeli Hat trick

Claudio 16.02.2020 19:50

bardziej mnie trzęsie ten Padelli

VVujek 16.02.2020 19:50

Zamiast Bastoniego Godin

VVujek 16.02.2020 19:50

No i Vecino w 1 składzie

Claudio 16.02.2020 19:50

Vecino "zgrany" ;)

Artur1 16.02.2020 19:50

Wygramy Forza Inter !

horrorshow86 16.02.2020 19:50

Barella słaby? Ok borka in xD

Artur1 16.02.2020 19:49

dokladnie Vecino lubi dać wygraną

Chuchu 16.02.2020 19:49

Eksperymenty? Rozumiem, że Vecino to sprawdzona opcja? :D

Claudio 16.02.2020 19:49

ja sie spodziewalem Vecino. Mocny rywal to nie czas na eksperymenty, a poza tym bardziej defensywny sklad na wejezdzie

Chuchu 16.02.2020 19:49

Na Meazza grał chyba

horrorshow86 16.02.2020 19:49

Może vecino da zwycięstwo, potrafi takie mecze

InterMistrzKamil 16.02.2020 19:49

De vrij pierwszy raz będzie grał przeciwko lazio co nie?

Artur1 16.02.2020 19:48

Barella t jest najwiekszy dramat on ma same straty cały czas zobaczycie i teraz

pluto11 16.02.2020 19:48

Żeby nie bo tak że Lazio się wyszumi i będziemy mieć 3 w plecy to wtedy Eriksen nie pomoże

IlCapitano 16.02.2020 19:48

Jakbyście się znali na piłce to byście wiedzieli dlaczego Eriksen nie wychodzi od pierwszej

pluto11 16.02.2020 19:48

Po co rozmontowal ich obronę podaniem przez Eriksena jak może wejść drewniany Vecino

Claudio 16.02.2020 19:48

ten sklad dzisiaj juz latal od poludnia

Artur1 16.02.2020 19:48

no zaufajmy Conte

bitels10 16.02.2020 19:48

Lazio się wyszumi spuchanie i potem Eriksen na podmęczonego Lacia wejdzie

maverik 16.02.2020 19:48

Eriksen? Vecino go zjada

InterMistrzKamil 16.02.2020 19:47

Czyli jedziemy z kontry z Padellim w bramce 🙂

horrorshow86 16.02.2020 19:47

Capitano jednak lipa nie wygramy

horrorshow86 16.02.2020 19:47

Co za typ, po co kreatywność

IlCapitano 16.02.2020 19:47

Ojej :(

Alfa 16.02.2020 19:47

no proste ze beton nie da erykcena

Artur1 16.02.2020 19:47

jest Barella dramat

horrorshow86 16.02.2020 19:47

Beka

maverik 16.02.2020 19:47

sky sie nie myli

Artur1 16.02.2020 19:46

nie ma eriksena

Artur1 16.02.2020 19:46

horrorshow86 16.02.2020 19:46

Już, więc klub płaci karę

Artur1 16.02.2020 19:46

a przepiswowo kiedy muszą być?

horrorshow86 16.02.2020 19:45

Mogą być i za 10 minut

Artur1 16.02.2020 19:44

juz powinny byc

horrorshow86 16.02.2020 19:44

Może tak może nie

ZnawcaCalcio 16.02.2020 19:43

a ja myślę, że na ocenę Eriksena przyjdzie czas w następnym sezonie

Claudio 16.02.2020 19:42

Conciak mysle ze do miesiaca zrobi z niego potwora

horrorshow86 16.02.2020 19:42

Zaraz będą

Artur1 16.02.2020 19:41

nie ma jeszcze składów?

Claudio 16.02.2020 19:41

no wlasnie i tu jest problem

horrorshow86 16.02.2020 19:41

Nie jest ogór i niech gra do ku..

maverik 16.02.2020 19:41

ale jak kazdy musi miec forme

maverik 16.02.2020 19:41

no nie o to chodzi wiadomo

Artur1 16.02.2020 19:41

rykoszet lub ręka na karnego mamy 0:1 trzeba szczęścia

Claudio 16.02.2020 19:41

to nie jest jakis ogór ktory musi byc wprowadzany do druzyny

maverik 16.02.2020 19:41

ale Eryksen ma smutek duszy w tym sezonie

horrorshow86 16.02.2020 19:41

Niech zagra z dwa mecze od początku z rzędu

Claudio 16.02.2020 19:40

wielcy pilkarze wchodza do druzyny z buta

maverik 16.02.2020 19:40

no moze troche wiecej

horrorshow86 16.02.2020 19:40

Dostał ogony i jeden od początku, ten wolny

maverik 16.02.2020 19:40

jest w klubie 2 tyg xd

Claudio 16.02.2020 19:40

mysle ze wejdzie kolo 65 minuty

horrorshow86 16.02.2020 19:40

Wyjdzie w podstawie

Claudio 16.02.2020 19:40

no pasowało by pokazal swoja klase w koncu. ilez mozna czekac

maverik 16.02.2020 19:39

chyba ze conte zaskoczy

maverik 16.02.2020 19:39

mecz to raczej za duzo powiedziane

horrorshow86 16.02.2020 19:39

To będzie mecz eriksena

Claudio 16.02.2020 19:38

lazio u siebie jak sie zepnie to moga kazdego pokonac, a Inter jak jest gniecony to nie wie co sie dzieje. Zobaczymy jak sie ten mecz ułoży. Lekko nie będzie. Remis tez nie bedzie zly

maverik 16.02.2020 19:38

my jestesmy na wyjezdzie wybitni ponoc

horrorshow86 16.02.2020 19:38

Będzie ciekawie na pewno

bitels10 16.02.2020 19:38

a my na wyjeździe

bitels10 16.02.2020 19:38

Lazio w tym sezonie nie przegrało u siebie

maverik 16.02.2020 19:37

ostatnio nam szlo bardziej na Olimpico

horrorshow86 16.02.2020 19:36

Bez jaj, Lazio mocne, u siebie, będzie ciężko

Artur1 16.02.2020 19:36

Dzus spodziewam sie łatwych 3pkt.

Artur1 16.02.2020 19:35

Dzis spodzuewam sie latwych

Nitrogen 16.02.2020 19:35

Plus kompro z Udynese

Nitrogen 16.02.2020 19:35

Pintus go zdemolował

horrorshow86 16.02.2020 19:35

Czemu esposito wykluczony?

bitels10 16.02.2020 19:34

Skriniar ma jakąs ważna sprawę może

Lopez 16.02.2020 19:34

Wielkiemu komu?

Claudio 16.02.2020 19:33

dzisiaj kibicujemy Interowi, a jutro wielkiemu Milanowi

Nitrogen 16.02.2020 19:33

Jak ja mam haki na Lopeziaka

horrorshow86 16.02.2020 19:33

Bo bana ci dam

horrorshow86 16.02.2020 19:33

Nie

Nitrogen 16.02.2020 19:33

Będziemy

horrorshow86 16.02.2020 19:33

Nie wrzucajcie tu nieoficjalnych składów tylko

Lopez 16.02.2020 19:33

ostatnio i tak już wielokrotnie mu się upieklo

horrorshow86 16.02.2020 19:32

Ehh

maverik 16.02.2020 19:32

spal

horrorshow86 16.02.2020 19:31

A ok a juve z kim teraz?

Lopez 16.02.2020 19:31

sampe

Lopez 16.02.2020 19:31

mogą jak da powód, to i na kolejny mecz

horrorshow86 16.02.2020 19:31

Po Lazio mamy Juventus?

maverik 16.02.2020 19:30

za tydzien dopiero

maverik 16.02.2020 19:30

nie moga

Lopez 16.02.2020 19:30

On to powinien troche stulić mordę bo na jude mogą go zawiesić

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się