Godyn na skrzydle widzę
niewatpliwie xd
Jakby Vecino umiał grać w piłkę, to byłby dobrym piłkarzem
Eriksen na lawie przecież spoko ....
Wszyscy słuchamy w radiu
Plecami wbije Immobile
Stream World
Nie
jak nic, odgwizdał rękę przecież
witam macie jakiegos linka do meczu?
Jada z nami jak z gownem
andrzej reka sedzia nic
Krzysiu Eriksen
rochi bedzie tak sedziował zeby remis byl xd
Andrzej
Andrzej xd
Andrzeju co ty odp*$& kurła
Andrzej Kandrewa
Po meczu
Znów sędzia kupiony przez Intera
Czewro
Panowie komentatorzy przepisów nie ogarniają
WAAAAR
WAR i Rosso niestety
Ależ okropne zagranie ręką Antułana Kądrewy
Żółta kartka? co oni pieprzą?
Celta 1
Dobry mecz fajnie sie oglada
gooooooooooooooooool
opisz endru
Emocje jsk na grzybach
Padelli zlapal strzal uff
oezu ale emocje
OBRONIŁŁŁ
DAWAJ VVARRRRRRRRRRR
takie ręki tylko dla Juve
ruchaja nas sedziowie
VAAAAAAAAR
DAWAJ WAR
Varuanenen? W żadnym wypadku a po co to komu?
o widze ze sedzia znow posmarowane
WAAAR
pie rd olony sedzia
dokl
Ręka karny ewident t
Na glowie Younga
i jeszcze reka laziala
Widze gdzie jest kolano Asamoaha
Calciopoli znów niestety
GUUUUUUUURRRRŁ BLEEEEEEEEEEE
Rocchi kupiony
WAAAAAAAAAR
DAWAJ WARRRRRRRRR
DAWAJ WAAAAAAAAR
var nie dziala dla Interu
WAAAAAAAAAAAAR
Tzn powinien
jprdl
Ale VAr chyba działa w takich sytuacjach?
Pajace makarony
no i gdzie kartka
szkoda takiego chamstwa
Boże jaki ból
Dobre jest
typ go nadepna z premedytacja
OJ JAK BOLI OJ JAK BOLI
więzadłą
Okropnie go boli
Wstanie
czerwo jak nic ja bym dal
zolta powinna byc
czerwona jak dla mnie
Barella RIP typowe
Piękna kontra
Wykryli to na badaniach
Duzo szumu malo grania
No i przez Juve stracił kolana
Okropnie go nóżka boli
Staszek Breja rip
bo pamietam tam biegal fest
Barella out
Asa dla Jude zycieoddal
ajaj
niestety to smutne ale jeszcze pare lat i tylko wozek inwalidzki
BOŻE JAKA SIŁA STRZAŁU
prędzej nabrałbym się jakby napisał to Neraz
ułaaaaaj
dowcipnis
Cap ban może?
wewnetrzny zanik kolan, taka choroba
Żartowałem
Wtedy musi przyjomować werapamil
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Rzadka choroba genetyczna
Kregoslup go naqrwia wtedy
A Young jest solidny i to wystarczy, żeby wskoczyć z miejsca do składu
Passing 5 / 20
Nie ma kolan
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala