Archiwum shoutboksa

Nitrogen 16.02.2020 21:52

Czyli Vecino?

jaszczomb 16.02.2020 21:52

wciaga koks z warg sromowych najlepszych dup w mediolanie

IlCapitano 16.02.2020 21:52

Wandzina TFFFFFUUUUUUUUUUUU

Chuchu 16.02.2020 21:52

Sam mówił

horrorshow86 16.02.2020 21:52

XD

Chuchu 16.02.2020 21:52

Od tyłu nie wolno

Mendjolan 16.02.2020 21:52

Wandę Icardi od tylu

Imrahil 16.02.2020 21:52

zielsko moze jarac

horrorshow86 16.02.2020 21:51

Ciekawe czy Conte bierze coś na uspokojenie

IlCapitano 16.02.2020 21:51

Lejwa co sapiesz

Mendjolan 16.02.2020 21:51

Płaczu

Nitrogen 16.02.2020 21:51

Padelli póki co ściana

IlCapitano 16.02.2020 21:51

KAROL POBORSKI

jaszczomb 16.02.2020 21:51

uffffff

Nitrogen 16.02.2020 21:50

JEEEEEEEES

Chuchu 16.02.2020 21:50

ZŁAPAŁ

Mendjolan 16.02.2020 21:50

Widzę tutaj śmietanka towarzyska dobra się zbiera

maniekfci 16.02.2020 21:50

elo

maniekfci 16.02.2020 21:50

lecz dementuje, bo źle wywnioskujecie - kórwy nie skrzypią a tym bardziej po dezczu, pachną fiołkami i kwitną jak róże

Mendjolan 16.02.2020 21:49

Ale sztywniutko

maniekfci 16.02.2020 21:49

a teraz wybijam na miasto w czerwonych dresach i wcześniej wspomninaych już najkach reksach, zielone systemy waj yebią po oczach i uszach, bo skrzypią jak stara kórwa po deszczu

Mendjolan 16.02.2020 21:49

Jak neto na poziom handy

Vancore 16.02.2020 21:49

de vrij ucisz towazystwo

IlCapitano 16.02.2020 21:49

Eriksen z Sanchezem wejdą niebawem i wygramy 4:1 tak jak opisywałem

VVujek 16.02.2020 21:48

wychodzą

jaszczomb 16.02.2020 21:48

wiedze czerpie pewnie z burzy mozgow na sb

maniekfci 16.02.2020 21:48

ALEXIS ERIKSEN BASTONI takie zmiany będą

Mendjolan 16.02.2020 21:48

Im więcej osób pisze, ze wygramy, tym bardziej pan buk chce zrobić na złość, proszę tak nie pisać

Chuchu 16.02.2020 21:48

Kruk najbardziej ogarnia calcio z Eleven, to nie przypadek że to kibic Interu

Vancore 16.02.2020 21:48

alexis sękacz niech odpoczywa bo na ludogorca musi byc wypoczety xD

maniekfci 16.02.2020 21:48

a lacjo to zwykła prostytutka, nie mają argumentów na nas

jaszczomb 16.02.2020 21:47

z padellim nie jestem pewny niczego

IlCapitano 16.02.2020 21:47

Uroda Vecino jest przytłaczająca, ale jednak największym ciachem jest Daniel D'Ambrosio i on musi wejść na boisko

VVujek 16.02.2020 21:47

niech będzie

Klinsi64 16.02.2020 21:47

zaden dd

maniekfci 16.02.2020 21:47

jestem pewny wyniku

maniekfci 16.02.2020 21:47

jestem spokojny

Klinsi64 16.02.2020 21:47

Sanczyz erykcen i mojzesz

Vancore 16.02.2020 21:47

w 2 polowie robimy im seks niespodzianke tak jak milanowi

grandderby 16.02.2020 21:47

Kruk to zadeklarowany kibic Interu, co nie?

VVujek 16.02.2020 21:47

Pan DD wejdzie w 2 połowie

maniekfci 16.02.2020 21:46

generalnie to lacjo już spuchło fizycznie, zaraz wrzucimy im na 2

Klinsi64 16.02.2020 21:46

bylejakosc

IlCapitano 16.02.2020 21:46

A Czelsia proponuje jakieś marne ochłapy za niego 28 mln TFFUUUU

Alfa 16.02.2020 21:46

Xxdd

maniekfci 16.02.2020 21:46

Chuchu amen

Chuchu 16.02.2020 21:46

Mówisz Vecino, myślisz jakość

Vancore 16.02.2020 21:46

vecino = won

Klinsi64 16.02.2020 21:46

dupa z uszami czy vecino z zakolami nie wiem co gorsze

maniekfci 16.02.2020 21:46

po prostu gramy na kontry, a lacjo nie ma pomysłu

IlCapitano 16.02.2020 21:46

Vecino = JAKOŚĆ

maniekfci 16.02.2020 21:46

generalnie podoba mi się nasza gra

maniekfci 16.02.2020 21:46

VECINO DZISIAJ TOP

Klinsi64 16.02.2020 21:45

no klop go pragnie w lywerpulu

Mendjolan 16.02.2020 21:45

Vecino to dziwny jest, on ogolnie widać, ze młot straszny, technika to jak u rasiaka, podanie na 6 metrów 3 za plecy, ale gra na takim poziomie i czasem bramkę strzeli i pilke odbierze xdd

IlCapitano 16.02.2020 21:45

Spoglądam na tabelę Serie A live i czuję jak coś rośnie w spodniach, obłęd

bitels10 16.02.2020 21:45

i zapłaci tyle ile zaśpiewamy już w lecie

VVujek 16.02.2020 21:45

Vecino jaki jest taki jest ,ale na ławkę się nadaje

WTC 16.02.2020 21:45

taki urugwajski Patryczek Vieira co xD

Chuchu 16.02.2020 21:45

Podobno ja wyglądam jak Vecino z zakolami, ale nie do końca się z tym zgadzam

bitels10 16.02.2020 21:45

dlatego chce go czelsi

IlCapitano 16.02.2020 21:45

Vecino oprócz tego, że jest szalenie przystojny to jest też piłkarzem nietuzinkowym i nieszablonowym, on po prostu posiada jakość i to nie podlega dyskusji

Klinsi64 16.02.2020 21:44

jak u roberta karlusa z francja

WTC 16.02.2020 21:44

xD

VVujek 16.02.2020 21:44

przed nim skręciła nagle do środka

Nitrogen 16.02.2020 21:44

Padelli by chwycił

Nitrogen 16.02.2020 21:44

Piłka łatwa do złapania

VVujek 16.02.2020 21:44

Srakosha nie jest winny widziałeś jaką rotacje miała ta piłka ?

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:44

cos dzis kreci

Endru 16.02.2020 21:44

Vecino teraz gra w najlepszym dla siebie wydaniu

Nitrogen 16.02.2020 21:44

Bo ich nie ma

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:44

i nawet czasem pod nas xd

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:44

zero kartek

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:44

ale dzis rocchi zaskakuje coo?

Krisu 16.02.2020 21:44

Chyba najbardziej z eleven.pl

Klinsi64 16.02.2020 21:44

co mial vecino podac by mu sie od kikuta odbiło

Chuchu 16.02.2020 21:44

jakby Strakosha nie zesrał się to by wszyscy yebali Candrevę, że nie podał

WTC 16.02.2020 21:44

Kruk to nie jakiś Kapica żeby zakłamywać rzeczywistość

Nitrogen 16.02.2020 21:44

Gol z karnego np się nie liczy

Nitrogen 16.02.2020 21:43

No niekoniecznie

Krisu 16.02.2020 21:43

Kruk bardzo obiektywny. Szanuje

Klinsi64 16.02.2020 21:43

gol jest gol

bitels10 16.02.2020 21:43

dobrze mówi polać mu

Chuchu 16.02.2020 21:43

sporo szczęścia miał Candreva że Strakosha wybił piłkę w ten sposób

Czarson 16.02.2020 21:43

ale brzmial jak wujek o sime o rzucie z autu

Czarson 16.02.2020 21:43

dobrze mowi

Nitrogen 16.02.2020 21:43

20 pare lat i już wydziarany

Chuchu 16.02.2020 21:43

Akurat dobrze mówi Kruk

Mendjolan 16.02.2020 21:43

Teraz tak patrze to dziwne, ze kandrewa w ogóle uderzał

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:43

ciekawi mnie czy mam duze opoznienie na tym strims w full hd

Krisu 16.02.2020 21:43

Liczy się tylko Inter!

Nitrogen 16.02.2020 21:43

Wątpię żeby skończył podstawówke

Klinsi64 16.02.2020 21:43

Kruk sapie na kontre bramkowa facepalm

Nitrogen 16.02.2020 21:43

Jak on jest pewnie debilem

WTC 16.02.2020 21:42

w dupie jest myślami

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:42

ale dalej za slabe na Inter ;3

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:42

Lazio szybuje w gore

Siwanasaki87 16.02.2020 21:42

Coś mnie się zdaje że Lautaro jest myślami w Barcelonie

FENDI_SOSA 16.02.2020 21:42

przy roznych i stalych fragmentach xd

VVujek 16.02.2020 21:42

Inter miał lepsze okazje

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się