Archiwum shoutboksa

Ojciec SB 16.02.2020 22:22

nie no ku**** mac

Cny 16.02.2020 22:22

moses zbawi dwie asysty,

Moldar3 16.02.2020 22:22

2:1, gra bez polotu, czekanie na zmiany. Nigdy tego nie rozumiem

Granat105 16.02.2020 22:22

Czemu brozowik a nie barella ssący dzisiaj

Alfa 16.02.2020 22:22

Lol wtf brozo

Cny 16.02.2020 22:22

wyborna i rozsadna zmiana wiele zmieni w naszej grze

Endru 16.02.2020 22:22

Dobra tam wyjdzie na to ze nie ma roznicy miedzy Spalettim a Conte wszystko do tego zmierza

Gloin1989 16.02.2020 22:22

Gdzie Alexis

ANIOL 16.02.2020 22:22

Na 15 minut gracza swiatowej klasy.....qrwa

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:21

Weczyno zostaje

Granat105 16.02.2020 22:21

Moses xdd

Czarson 16.02.2020 22:21

broozwik?

Nitrogen 16.02.2020 22:21

Borowik won

embiakowsky 16.02.2020 22:21

No offence ale to wygląda jak dżentelmeńska wymiana punktów a brak zmian do 75' minuty zdecydowanie to potwierdza -.-

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:21

Moses..

Czarson 16.02.2020 22:21

nie ma reki

ANIOL 16.02.2020 22:21

Conte chooju zmiany !! ! W sumi3 i tak juz zap późno

Chuchu 16.02.2020 22:21

Widzieliście tam rękę?

Chuchu 16.02.2020 22:21

Sędzia co kurła?!

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:21

dawać zmiany kurrrrr

Chuchu 16.02.2020 22:21

xD

Chuchu 16.02.2020 22:21

co?!

Cny 16.02.2020 22:20

ERIKSEN i SANCHEZ !! !! !! !! !! !

keler1S 16.02.2020 22:20

lukaku 105kg wagi do kamieniołomow a nie do piłki

Ojciec SB 16.02.2020 22:20

weczyno piekna asysta do smsa

Nitrogen 16.02.2020 22:20

Mecz się jeszcze nie skończyłl

Chuchu 16.02.2020 22:20

Vecino dobry mecz dziś

jaszczomb 16.02.2020 22:20

15 za pozno

Ojciec SB 16.02.2020 22:20

a w 92 Sanchez

Luki165 16.02.2020 22:20

Wchodzoooo

Ojciec SB 16.02.2020 22:20

w 85 minucie eriksen wejdzie

Ojciec SB 16.02.2020 22:20

jezu zmiany jak za spaleciaka okrutnego

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:20

wygrywamy to!

keler1S 16.02.2020 22:20

tylko jaki skład mial SPALL A JAKI CONTE

Chuchu 16.02.2020 22:19

Mourinho wróć

ANIOL 16.02.2020 22:19

Hahaha

Granat105 16.02.2020 22:19

Sanchez Eriksen i ratujemy remis

Tifosinho 16.02.2020 22:19

Już jedziecie po Conte? 😁

Alfa 16.02.2020 22:19

Zmiany idioto

Czarson 16.02.2020 22:19

Lukaku tez na slepo bije

Chuchu 16.02.2020 22:19

ułaaaaj

Granat105 16.02.2020 22:19

xd

Imrahil 16.02.2020 22:19

3 miejsce lepiej jak w zeszlym,zacznijcie doceniac\

Cny 16.02.2020 22:19

gdzie jest SANCHEZ, gdzie jest ERIKSEN?

keler1S 16.02.2020 22:19

wy :cenzor: contego bo mnie :cenzor: strzeli

Ojciec SB 16.02.2020 22:19

4 bo nas milan wyprzedzi :D

TomHardy 16.02.2020 22:19

Dawaj k u rwa zmiany przeszczepie yebany

FReeFonix 16.02.2020 22:19

Zdjąć tego Barelle bo jest najgorszy

ANIOL 16.02.2020 22:19

Conte qrwa zmiany pindo !! !!

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:19

dobra, dawać brameczkę na 2:2 raz raz

Imrahil 16.02.2020 22:19

to progress

WTC 16.02.2020 22:19

zamknijcie dupy już

Imrahil 16.02.2020 22:18

3 miejsce

Cny 16.02.2020 22:18

lazio ma lepszy sklad

Chuchu 16.02.2020 22:18

Drągowski w zęby by złapał

Cny 16.02.2020 22:18

mamy 12 sklad w lidze

Cny 16.02.2020 22:18

nie mamy szans na scudetto

Tifosinho 16.02.2020 22:18

Drągowski by to wyjął

Nasir 16.02.2020 22:18

chcieliscie Conte to macie

Nitrogen 16.02.2020 22:18

Przynajmniej do teraz tak było

Cny 16.02.2020 22:18

musicie docenic to jak pracuja ci chlopcy

Nitrogen 16.02.2020 22:18

Sadza na ławce Eriksena bo jak gra to gra słabo

Adriano_forever 16.02.2020 22:18

pewnie że ślisko było

keats 16.02.2020 22:18

zwroccie uwage ze mh nie mamy ataku pozycyjnego

Adriano_forever 16.02.2020 22:18

niebywale czekam na konfe pomeczową Konciaka :D Ciekawe co dziś dowali :D

Ojciec SB 16.02.2020 22:18

weczyno blagam zerwij wiazadla krzyzowe i won

Endru 16.02.2020 22:18

Pewnie ze Lazio ma 3 najlepsza kadre

jaszczomb 16.02.2020 22:18

ale te lacyjo uja gra

Cny 16.02.2020 22:18

wstyd co oni robia

Endru 16.02.2020 22:18

Ciekawe co bedzie gadal beton na konferencji

ANIOL 16.02.2020 22:18

Hahahhahahhhhaaaa a tak mnie wszyscy minusowali jak napisałem co ten conte odqrwia ze sadza na lawie Eriksena

Imrahil 16.02.2020 22:18

mmm lśniąca grzywka

Granat105 16.02.2020 22:17

No cóż, Lazio w końcu musiało wziąć odwet za te oklepy

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:17

co my mamy z tymi trenerami że zmiany robią wszyscy w 80 minucie...

Nasir 16.02.2020 22:17

Vecino lepszy

Endru 16.02.2020 22:17

Conte o zmianach zapomnial i macie

Nasir 16.02.2020 22:17

Na lawce

Mikson 16.02.2020 22:17

Conte za bardzo skupiony na machaniu łapami i zapomniał o zmianach

Imrahil 16.02.2020 22:17

po co wygrywac lepiej przegrac

Cny 16.02.2020 22:17

ZMIANY !! !! !! !! !! !! !! !! !

oster 16.02.2020 22:17

Vecino out !! ! Nawet piłki nie umie wykopać

Chuchu 16.02.2020 22:17

dzie Eriksen

TomHardy 16.02.2020 22:17

Gdzie jest k ur wa eriksen ja siw pytam i sanczez

ANIOL 16.02.2020 22:17

Conte qrwaaaaa zmian y !! !! !

WTC 16.02.2020 22:17

padelli won ty lamusie

Nasir 16.02.2020 22:17

Mental. Dominacja. Scudetto.

Cny 16.02.2020 22:17

klasyk kurde klasyk, ogladam mec raz na ruski rok i w dupe

Mikson 16.02.2020 22:16

ZMIANY DEBILU

Chuchu 16.02.2020 22:16

Powtórka z Barcelony

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:16

liczymy po cichu na scudetto a tu sie skończy na 3 miejscu

FReeFonix 16.02.2020 22:16

Handa by wyjął

keler1S 16.02.2020 22:16

niech przegraja niech Lazio walczy o SCUdetoo

minus09 16.02.2020 22:16

przzez padellego przeje biemy mistrzostwo

Chuchu 16.02.2020 22:16

Klasyczny Inter

Ojciec SB 16.02.2020 22:16

weczyno wybija pilke na metr do przodu do rywala hahahha jakie to jest gowno

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:16

czemu nikt z naszych nie podskakuje szybko do zawodników

ANIOL 16.02.2020 22:16

Wiedzialem qrwaaaaa wiedzialem

Granat105 16.02.2020 22:16

Uj z Padellim, czemu Vecino tam nogi nie wsadził?

jaszczomb 16.02.2020 22:16

dawaj kierwa zmiany

Cny 16.02.2020 22:16

tak sie konczy gra bez bramkarza i bez zmian

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się