nie no ku**** mac
moses zbawi dwie asysty,
2:1, gra bez polotu, czekanie na zmiany. Nigdy tego nie rozumiem
Czemu brozowik a nie barella ssący dzisiaj
Lol wtf brozo
wyborna i rozsadna zmiana wiele zmieni w naszej grze
Dobra tam wyjdzie na to ze nie ma roznicy miedzy Spalettim a Conte wszystko do tego zmierza
Gdzie Alexis
Na 15 minut gracza swiatowej klasy.....qrwa
Weczyno zostaje
Moses xdd
broozwik?
Borowik won
No offence ale to wygląda jak dżentelmeńska wymiana punktów a brak zmian do 75' minuty zdecydowanie to potwierdza -.-
Moses..
nie ma reki
Conte chooju zmiany
! W sumi3 i tak juz zap późno
Widzieliście tam rękę?
Sędzia co kurła?!
dawać zmiany kurrrrr
xD
co?!
ERIKSEN i SANCHEZ
!
lukaku 105kg wagi do kamieniołomow a nie do piłki
weczyno piekna asysta do smsa
Mecz się jeszcze nie skończyłl
Vecino dobry mecz dziś
15 za pozno
a w 92 Sanchez
Wchodzoooo
w 85 minucie eriksen wejdzie
jezu zmiany jak za spaleciaka okrutnego
wygrywamy to!
tylko jaki skład mial SPALL A JAKI CONTE
Mourinho wróć
Hahaha
Sanchez Eriksen i ratujemy remis
Już jedziecie po Conte? 😁
Zmiany idioto
Lukaku tez na slepo bije
ułaaaaj
xd
3 miejsce lepiej jak w zeszlym,zacznijcie doceniac\
gdzie jest SANCHEZ, gdzie jest ERIKSEN?
wy
contego bo mnie
strzeli
4 bo nas milan wyprzedzi
Dawaj k u rwa zmiany przeszczepie yebany
Zdjąć tego Barelle bo jest najgorszy
Conte qrwa zmiany pindo
dobra, dawać brameczkę na 2:2 raz raz
to progress
zamknijcie dupy już
3 miejsce
lazio ma lepszy sklad
Drągowski w zęby by złapał
mamy 12 sklad w lidze
nie mamy szans na scudetto
Drągowski by to wyjął
chcieliscie Conte to macie
Przynajmniej do teraz tak było
musicie docenic to jak pracuja ci chlopcy
Sadza na ławce Eriksena bo jak gra to gra słabo
pewnie że ślisko było
zwroccie uwage ze mh nie mamy ataku pozycyjnego
niebywale czekam na konfe pomeczową Konciaka
Ciekawe co dziś dowali
weczyno blagam zerwij wiazadla krzyzowe i won
Pewnie ze Lazio ma 3 najlepsza kadre
ale te lacyjo uja gra
wstyd co oni robia
Ciekawe co bedzie gadal beton na konferencji
Hahahhahahhhhaaaa a tak mnie wszyscy minusowali jak napisałem co ten conte odqrwia ze sadza na lawie Eriksena
mmm lśniąca grzywka
No cóż, Lazio w końcu musiało wziąć odwet za te oklepy
co my mamy z tymi trenerami że zmiany robią wszyscy w 80 minucie...
Vecino lepszy
Conte o zmianach zapomnial i macie
Na lawce
Conte za bardzo skupiony na machaniu łapami i zapomniał o zmianach
po co wygrywac lepiej przegrac
ZMIANY
!
Vecino out
! Nawet piłki nie umie wykopać
dzie Eriksen
Gdzie jest k ur wa eriksen ja siw pytam i sanczez
Conte qrwaaaaa zmian y
!
padelli won ty lamusie
Mental. Dominacja. Scudetto.
klasyk kurde klasyk, ogladam mec raz na ruski rok i w dupe
ZMIANY DEBILU
Powtórka z Barcelony
liczymy po cichu na scudetto a tu sie skończy na 3 miejscu
Handa by wyjął
niech przegraja niech Lazio walczy o SCUdetoo
przzez padellego przeje biemy mistrzostwo
Klasyczny Inter
weczyno wybija pilke na metr do przodu do rywala hahahha jakie to jest gowno
czemu nikt z naszych nie podskakuje szybko do zawodników
Wiedzialem qrwaaaaa wiedzialem
Uj z Padellim, czemu Vecino tam nogi nie wsadził?
dawaj kierwa zmiany
tak sie konczy gra bez bramkarza i bez zmian
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala