Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:32

z meczu na mecz

Cny 16.02.2020 22:32

dwa kontakty z pilka moze sanchez zaliczy

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:32

ogólnie to gramy coraz słabiej

keats 16.02.2020 22:32

ach te ataki

Endru 16.02.2020 22:32

Cos tam puta bylo na koncu jezyka

Cny 16.02.2020 22:31

teraz pora na sancheza

Endru 16.02.2020 22:31

Godin jaki zly

jaszczomb 16.02.2020 22:31

konte niestety ten mecz fatalnie rozegrany

Cny 16.02.2020 22:31

eriksen juz swoje zrobil

Czarson 16.02.2020 22:31

jest jeszcze duzo czasu, masz racje nitro

Cny 16.02.2020 22:31

widze te dynamiczne rajdy, zwody, strzaly

Nitrogen 16.02.2020 22:31

nawet 9 minut

Chuchu 16.02.2020 22:31

Jeśli takich to nic dziwnego

ANIOL 16.02.2020 22:31

Haha

keler1S 16.02.2020 22:31

sanczez upokorzony jak Inter

Chuchu 16.02.2020 22:31

Lazio ma w ostatnich sezonach zawsze najwięcej karnych

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:31

szybka kara dla Godina :D

Cny 16.02.2020 22:31

87 minuta sanchez odmienia losy meczu

Nitrogen 16.02.2020 22:31

8 minut

Alfa 16.02.2020 22:31

Sanchez na 5 minut conte Ty pieprzony idioto tfu

Mikson 16.02.2020 22:31

Kto lepszy Padelli czy Carrizo?

Czarson 16.02.2020 22:31

za Godina XDDDDDD

jaszczomb 16.02.2020 22:31

sanchez na 5 minut xDDD

Cny 16.02.2020 22:31

caly sezon gwizdza lazio takie karne jak dzisiaj?

Chuchu 16.02.2020 22:31

Vidić to kompletna porażka była

Czarson 16.02.2020 22:31

jes Sancze

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:31

jest Alexis

Ojciec SB 16.02.2020 22:31

my nie potrafimy zrobic szybkiej akcji

jaszczomb 16.02.2020 22:31

niesamowite jakie sily w nich wstapily po tym karnym z dupy

ANIOL 16.02.2020 22:31

Na wczasy przyjechal

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:30

Silvestre chyba

Chuchu 16.02.2020 22:30

Aniol nie żartuj

ANIOL 16.02.2020 22:30

Godin=Vidic

Endru 16.02.2020 22:30

Padelli

Czarson 16.02.2020 22:30

to bylo to zdemolowanie

ANIOL 16.02.2020 22:30

Godin ......no comment

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:30

Immobile ograł nas jak dzieci

Chuchu 16.02.2020 22:30

HANDANO...to znaczy PADELLI

Nitrogen 16.02.2020 22:30

Ależ zgwałcił Immobile

Czarson 16.02.2020 22:30

Immo jak ich zrobil

Neraz1908 16.02.2020 22:30

uff

ANIOL 16.02.2020 22:30

Haha

Cny 16.02.2020 22:30

dobra jak git to git

Czarson 16.02.2020 22:30

Padelli

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:30

Padelli!

Czarson 16.02.2020 22:30

wow

Husi 16.02.2020 22:30

Nam zmiany nie sa potrzebne

keats 16.02.2020 22:29

czy widzicie te ataki Interu ? tragedia

keler1S 16.02.2020 22:29

gramy giit nie trzeba zrozum

Ojciec SB 16.02.2020 22:29

te najmocniejsze lazio od lat i tak nic nie ugra

Cny 16.02.2020 22:29

czy gramy git i nie trzeba?

Czarson 16.02.2020 22:29

nigdy

Cny 16.02.2020 22:29

trzecia zmiana kiedy?

Mendjolan 16.02.2020 22:29

I najmocniejsze lazio od lat

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:29

jak zwykle, nie przyzwyczaiłeś się? :D

Endru 16.02.2020 22:29

To Lazio cale to sie złoży z jakas genoa a nam zabraknie tych punktow

Ojciec SB 16.02.2020 22:29

najslabsze jude od lat mozna by bylo to wykorzystac, ale nie trzeba sie sfrajerzyc

keler1S 16.02.2020 22:28

conte = wampir wjebia nam kare jak MANC

Cny 16.02.2020 22:28

czy wejdzie w 87 i ma domienic losy meczu?

Vancore 16.02.2020 22:28

nasz jedyny problem to gra vecino w kazdym meczu on nie potrafi nic

ANIOL 16.02.2020 22:28

Conte = beton

Chuchu 16.02.2020 22:28

Lautaro od paru meczów znowu gra jak pokemon trochę :/

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:28

wszyscy grają kupe to i on gra

Cny 16.02.2020 22:28

gdziesanchez? ma kontuzje?

Mendjolan 16.02.2020 22:28

Przeczytał newsa na fci, ze do barcy idzie i już kwadratowe jaja

keler1S 16.02.2020 22:28

i w :cenzor: z juve i dziekuje dobranoc

Rebelde 16.02.2020 22:28

Dlaczego on trzyma Lautaro no boisku?

Czarson 16.02.2020 22:28

eh

Alfa 16.02.2020 22:28

Sancheza dawać

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:28

01.03

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:27

jaki tydzień, co ja gadam :D

Granat105 16.02.2020 22:27

I Vecino z główki

Endru 16.02.2020 22:27

Co ten Lautaro dzis gra to jakas kupa totalna

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:27

plus taki że oklepiemy Juve za tydzień

Granat105 16.02.2020 22:27

90+w

Granat105 16.02.2020 22:27

Gwiazdorzy

Granat105 16.02.2020 22:26

Co on kur

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:26

Eriksen znowu wkręca do bramki

ANIOL 16.02.2020 22:26

No ogień !! !

Nitrogen 16.02.2020 22:26

Mecz się jeszcze nie skończył

Ojciec SB 16.02.2020 22:25

dlugo sie nacieszylismy pierwszym miejscem w lidze :D

Chuchu 16.02.2020 22:25

teraz Vecino głową

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:25

Moses dobrze

ragnar 16.02.2020 22:25

Strzelac z daleka co strzal gol, teraz spalony niestety

Cny 16.02.2020 22:25

anil nie bardziej niz Ty :)

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:25

grać!

Granat105 16.02.2020 22:25

Lazio to przegrywy jak Napoli przeca

Cny 16.02.2020 22:25

tam uja biegaja

ANIOL 16.02.2020 22:25

Cny pjerdolisz

Granat105 16.02.2020 22:25

Wyszarpiemy ten remis i cacy

Cny 16.02.2020 22:25

nie jest gotowy fizycznie, przyjechal z Anglii

Endru 16.02.2020 22:25

Dobra Conte pieprzysz ten sezon koncertowo

Czarson 16.02.2020 22:25

szkoda, ze lautaro tam byl bo lukak tez nie kryty

jaszczomb 16.02.2020 22:24

lacyjo jest wlasnie ujowe ale konte wyraznie przegral ten mecz w okolicy 60 minuty

Cny 16.02.2020 22:24

bo eryksen nie walczy

Cny 16.02.2020 22:24

niech biega na 10 veczyno

Granat105 16.02.2020 22:24

Co im z tego jak złamią później z jakimiś ogórkami

Cny 16.02.2020 22:24

nie wiem

Cny 16.02.2020 22:24

po co on?

Cny 16.02.2020 22:24

potrafi strzelac

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się