Na choj nam ten eriksen
to może być kluczowy mecz
jaki padelli teraz
iekujemy za eryksena na lawie, za zmiany, za wszystko <3 loffciamy
nie widzial nic
weczyno wybija pilke na metr do przodu
Wszyscy stoja jak ye cioty
Dziękuję wyłączam
Zmiany do uja
Bardzo trudna piłka do obrony
Hahhaaah
omg padeli
A eriksen na lawce haha
Beng beng kondom pękł
Ale tutaj to i Handa mógł nie wyjąć
A co padelli widzi
dobra ku*** uj** warci jestesmy
tyle ludzi obok smsa a on strzela
Akurat tutaj Padelli bez winy
Conte o zmianach zapomnial i macie
Padelli to do wyjebania dyscyplinarnie
ale łamak
klasa
Padelli refleks kota też
Padelli nie widział piłki
brozowik co zrobil
Ehh
Cius
Hahaha
!
co tam się działo
Mylynkowik Sawik
jprdl
ale ping pong
goooooooooooooooooooooooooooooooool
no i mamy
Haha
2-1
nie
kurrrrrrrrrrr
aaaaaaaaaa
gownogra
Zmiany betonie
Dawać eriksena bo padlina straszna
Murzyn zjeb.. i sie rzuca
dawaj zmiany konte na co czekasz jezu
moze zmiany Panie Conte co?
kurcze oni sa do zrobienia
Jest
nie ma brozo
to sędziowanie to jest czasami żartem
Ależ Lukaku macha łapami
jprdl
inaczej, dla jude by odgwizdali ten karny
każdy jest średni
Mógł zagrać do Martineza
Najlepszy włoski sędzia to Dejwid Orsato
Jak czysto
eh czysto
Rolki najlepszy włoski sedzia xdddd coooo
czysto
w pile dotkna
Nie no czysto
karny ku*rwo je*ana
Czysto
ajjjj musiał dotknąć
Nie ma mowy
Katny
Var
Kuku Koreja xD
Dawać tan var
MECZ KUPIONY
Nie no ludzie xD
SĘDZIA CHUDE NOGI MA
Jaki karny xDDDDD
RIGORE
Karnyyyyy
To lepiej żeby oddał jak godin?
ehh godzyn
jprd ten kandrzewa zanim pomysli komu podac to 3 go obskoczy
dzieki
nie dziala z uk
panowie dopiero wszedlem do domu, baaaardzo prosze o link do meczu
Eriksen błagam
dawać Eriksena
Czuczu Koreja in
Coraz większe przestrzenie u Lazio
sankez i erykcyn
zmiany fast
przestańcie pieldolic tylko mecz oglądajcie
Był. Immobile strzelił
?
Z tego co widziałem to dostał nawet MOTMA
był karny
Z Napoli wyjął 1 strzał
Miał
ten padelli to nie mial ani jednej dobrej Interwencji, nic
to jest mniej wazny mecz?
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala