Już lepiej jakiegoś młodego ogrywac w mniej ważnych meczach
oby Luki
Padelli jak przychodził to był w miarę solidną marką, ale musieli widzieć, że jest za słaby, liczyliśmy na farta kolejny sezon, że Samirowi znowu nic nie będzie
Nieważne jechać znimi
Podaję wam 1 zmianę : Skriniar ławka wchodzi DD
Ta Padaka na bramce to tykająca bomba
to jakis statysta, kibic z trybun wziety do bronienia
jak to nawet nie recznik
Lazio to faszyści
oni nie widzieli od 3 lat ze padelli to recznik na treningach?
Naziści i faszyści to nie ta sama klika
Dobra, walić drugą bramę i won z naziolami
Conte kontuzjował Samira?
Ale marinez zakrecil
Wina Conte ze Handanowik się połamał
Godin poszedł na lewą strone
ajj
kiedys nam melo w meczu z lazio zniszczyl sezon, wyglada na to ze w tym padelli, konte dziekujemy
Giallo
Z naszymi też były lekkie dotknięcia w innych meczach i się okazywalło że za lekkie
Jakby był w drugą stronę to by Rocchi 3 minuty oglądał i nie dał karnego
jakies naturalne ruchy rekoma tyleko
Jak zero xDDD
i zero kontaktu
Wystarczy że jest kontakt a ten był
ale tam byl var
ciag dlaszy
Z pęta wyssany karny
walki na Interze
spier***lili ale karnego nie było
lekko go ręką dotknął i tyle
Prawidłowy i nie ma co płakać, po prostu spier***dolili
a to takie
Bardzo mocno
myslalem, ze w niego wlecial
Co nie zmienia faktu, że Padelli jak amator, zero komunikacji, nie pierwszy raz już
Coś tam ręką go dotykał ale ciężko powiedzieć, wydawało się że ledwie co
no ten karny to mocno gówniany
Lautaro do zmiany
ogolnie karny ostro naciagany
Dzieki
ale co Rocchi to karny, to pewne
Eleven.pl
panowie dajcie linka
Godin sie bawi...
zaraz 2-1 bedzie i tyle, 3 miejsce az po grob
masz ogladaj paddellego wielkiego
Škriniar dramat
Pany poratujcie linkiem
XDD
wina handanowicia, po co se palca złamał
Samir wracaj szybko!
Lukaku strzela z 25m
co chcecie od padellego jak on 3.4 zycia na ławie albo trybuny
Przecież odgwizdał
a ktos pisal
Jak gówno
Skriniar odbiera to po co sie pcha?
bo zdemolwaal to nie tym razem
Gówno nie faul
Mamy ręcznik na bramce i tyle
za faul
No za ful
no padelli 2 meczy 3 gole sam zawalil, szacun
Padelli dramat
ale tam nei bylo karnego nos zkurde kpina
zawodnicy mi nie ufaja i wpieprzają się w każdą piłke
Za co karny
jak nie było komunikacji to błąd Pedellego
No za faul
ale ten karny to musze zobaczyc jeszcze
niesamowity kasztan
Ten padelli to masakra jakas...on nie wie jak sie zachowac
Skriniar zabiera mu pilki
Lol za co ten karny
tak jak pisalem, z padellim nie jestem niczego pewny
padelli mordy nie odezwie ze wychodzi po pilke to skad Skriniar mial wiedziec?
Ja jebie Skriniar i Padelli to krzyknąć nie potrafią ?
Padelli by to zlapal
Padelli jest chory psychicznie
Bramka bramkarza i tyle
nitro dobrze mówisz cenzorku i wypad
Obaj zwalili, ale Szkrynar mocniej
brawo wóz var brawo serie a
padelli wymiewany
Skriniar zj eb al
Skriniar zawalił dokł
No za faul
tak to by sobie wyskoczył i złapał piłkę
i wyszo jeszcze gorzej
dobra dawac Palacio na bramke, padelli wyku*wiaj
immobile nie trafil w pilke wywalil sie i karny
Qrwa tam nic nie było
nie bylo faulu
W sumie to De Vrij nawet nie sapał za mocno
Skriniar chce bronic za Padelliego
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala