Archiwum shoutboksa

szmaloo 16.02.2020 22:05

Już lepiej jakiegoś młodego ogrywac w mniej ważnych meczach

Odet 16.02.2020 22:05

oby Luki

Chuchu 16.02.2020 22:05

Padelli jak przychodził to był w miarę solidną marką, ale musieli widzieć, że jest za słaby, liczyliśmy na farta kolejny sezon, że Samirowi znowu nic nie będzie

Welys 16.02.2020 22:04

Nieważne jechać znimi

Luki165 16.02.2020 22:04

Podaję wam 1 zmianę : Skriniar ławka wchodzi DD

szmaloo 16.02.2020 22:04

Ta Padaka na bramce to tykająca bomba

Imrahil 16.02.2020 22:04

to jakis statysta, kibic z trybun wziety do bronienia

Imrahil 16.02.2020 22:04

jak to nawet nie recznik

Nitrogen 16.02.2020 22:04

Lazio to faszyści

Cny 16.02.2020 22:04

oni nie widzieli od 3 lat ze padelli to recznik na treningach?

Nitrogen 16.02.2020 22:04

Naziści i faszyści to nie ta sama klika

Welys 16.02.2020 22:03

Dobra, walić drugą bramę i won z naziolami

Chuchu 16.02.2020 22:03

Conte kontuzjował Samira?

cukier17 16.02.2020 22:03

Ale marinez zakrecil

Nitrogen 16.02.2020 22:03

Wina Conte ze Handanowik się połamał

Odet 16.02.2020 22:03

Godin poszedł na lewą strone

IlCapitano 16.02.2020 22:03

facepalm

Czarson 16.02.2020 22:03

ajj

Imrahil 16.02.2020 22:03

kiedys nam melo w meczu z lazio zniszczyl sezon, wyglada na to ze w tym padelli, konte dziekujemy

Nitrogen 16.02.2020 22:02

Giallo

Moldar3 16.02.2020 22:02

Z naszymi też były lekkie dotknięcia w innych meczach i się okazywalło że za lekkie :)

Chuchu 16.02.2020 22:01

Jakby był w drugą stronę to by Rocchi 3 minuty oglądał i nie dał karnego

Cny 16.02.2020 22:01

jakies naturalne ruchy rekoma tyleko

Nitrogen 16.02.2020 22:01

Jak zero xDDD

Cny 16.02.2020 22:01

i zero kontaktu

Luki165 16.02.2020 22:01

Wystarczy że jest kontakt a ten był

Cny 16.02.2020 22:01

ale tam byl var

Cny 16.02.2020 22:01

ciag dlaszy

cukier17 16.02.2020 22:01

Z pęta wyssany karny

Cny 16.02.2020 22:01

walki na Interze

Chuchu 16.02.2020 22:00

spier***lili ale karnego nie było

Chuchu 16.02.2020 22:00

lekko go ręką dotknął i tyle

Luki165 16.02.2020 22:00

Prawidłowy i nie ma co płakać, po prostu spier***dolili

Czarson 16.02.2020 22:00

a to takie

cukier17 16.02.2020 22:00

Bardzo mocno

Czarson 16.02.2020 22:00

myslalem, ze w niego wlecial

Chuchu 16.02.2020 22:00

Co nie zmienia faktu, że Padelli jak amator, zero komunikacji, nie pierwszy raz już

Moldar3 16.02.2020 22:00

Coś tam ręką go dotykał ale ciężko powiedzieć, wydawało się że ledwie co

Chuchu 16.02.2020 22:00

no ten karny to mocno gówniany

Endru 16.02.2020 21:59

Lautaro do zmiany

Imrahil 16.02.2020 21:59

ogolnie karny ostro naciagany

Granat105 16.02.2020 21:59

Dzieki

Czarson 16.02.2020 21:59

ale co Rocchi to karny, to pewne

Luki165 16.02.2020 21:59

Eleven.pl

KoRNeL 16.02.2020 21:58

panowie dajcie linka

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:58

Godin sie bawi...

Imrahil 16.02.2020 21:58

zaraz 2-1 bedzie i tyle, 3 miejsce az po grob

keler1S 16.02.2020 21:58

masz ogladaj paddellego wielkiego

FReeFonix 16.02.2020 21:58

Škriniar dramat

Granat105 16.02.2020 21:58

Pany poratujcie linkiem

Czarson 16.02.2020 21:58

XDD

Adriano_forever 16.02.2020 21:57

wina handanowicia, po co se palca złamał

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:57

Samir wracaj szybko!

Czarson 16.02.2020 21:57

Lukaku strzela z 25m

keler1S 16.02.2020 21:57

co chcecie od padellego jak on 3.4 zycia na ławie albo trybuny

Nitrogen 16.02.2020 21:57

Przecież odgwizdał

Czarson 16.02.2020 21:57

a ktos pisal

Nitrogen 16.02.2020 21:57

Jak gówno

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:57

Skriniar odbiera to po co sie pcha?

Czarson 16.02.2020 21:57

bo zdemolwaal to nie tym razem

horrorshow86 16.02.2020 21:57

Gówno nie faul

Luki165 16.02.2020 21:57

Mamy ręcznik na bramce i tyle

Adriano_forever 16.02.2020 21:57

za faul

Nitrogen 16.02.2020 21:57

No za ful

Imrahil 16.02.2020 21:57

no padelli 2 meczy 3 gole sam zawalil, szacun

Husi 16.02.2020 21:57

Padelli dramat

Cny 16.02.2020 21:57

ale tam nei bylo karnego nos zkurde kpina

Rebelde 16.02.2020 21:57

zawodnicy mi nie ufaja i wpieprzają się w każdą piłke

horrorshow86 16.02.2020 21:57

Za co karny

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:57

jak nie było komunikacji to błąd Pedellego

Nitrogen 16.02.2020 21:57

No za faul

Czarson 16.02.2020 21:57

ale ten karny to musze zobaczyc jeszcze

jaszczomb 16.02.2020 21:57

niesamowity kasztan

Drakan83 16.02.2020 21:56

Ten padelli to masakra jakas...on nie wie jak sie zachowac

Czarson 16.02.2020 21:56

Skriniar zabiera mu pilki

horrorshow86 16.02.2020 21:56

Lol za co ten karny !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

jaszczomb 16.02.2020 21:56

tak jak pisalem, z padellim nie jestem niczego pewny

Ojciec SB 16.02.2020 21:56

padelli mordy nie odezwie ze wychodzi po pilke to skad Skriniar mial wiedziec?

Rebelde 16.02.2020 21:56

Ja jebie Skriniar i Padelli to krzyknąć nie potrafią ?

Kondzik 16.02.2020 21:56

Padelli by to zlapal

IlCapitano 16.02.2020 21:56

Padelli jest chory psychicznie

Luki165 16.02.2020 21:56

Bramka bramkarza i tyle

inter30 16.02.2020 21:56

nitro dobrze mówisz cenzorku i wypad

Nitrogen 16.02.2020 21:56

Obaj zwalili, ale Szkrynar mocniej

Cny 16.02.2020 21:56

brawo wóz var brawo serie a

keler1S 16.02.2020 21:56

padelli wymiewany

Kondzik 16.02.2020 21:56

Skriniar zj eb al

VVujek 16.02.2020 21:56

Skriniar zawalił dokł

Nitrogen 16.02.2020 21:56

No za faul

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:56

tak to by sobie wyskoczył i złapał piłkę

Czarson 16.02.2020 21:56

i wyszo jeszcze gorzej

Ojciec SB 16.02.2020 21:56

dobra dawac Palacio na bramke, padelli wyku*wiaj

Cny 16.02.2020 21:56

immobile nie trafil w pilke wywalil sie i karny

Drakan83 16.02.2020 21:56

Qrwa tam nic nie było

keats 16.02.2020 21:56

nie bylo faulu

Nitrogen 16.02.2020 21:56

W sumie to De Vrij nawet nie sapał za mocno

Czarson 16.02.2020 21:56

Skriniar chce bronic za Padelliego

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się