bucza na DE FRAJA
mozna link do meczu prosic?
a dlaczego nie?
Nie buczą
xd
i tak bez varu? dziwne
Wiem, że nikogo to nie obchodzi ale stanął mi
dlaczego buczą na Vrija?
może piłka do siatki
JEZU ESZLI
a sie srali ze stary i nie jary
brawo młodziutki
konczyc mecz juz
koncz ta polowe
co oni za pillka grajo, ze tak lata?
jeee
Young > Eriksen
ESZLI JAN ESZLI JAN FORĄ JAN
Young najlepszy transfer
o karewa jang gol xD
wybitny transfer
FOREVER YOUNG, ASHLEY IS FOREVER YOUUNGGGGGGG
Po meczu
rete
AJAJAJAAJAJAJAJA
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
ALEŻ GÓWNIANE LAZIO XDDDDDDDD
JAN JAN JAN
hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
GOOOOOOOOOOOOOOL
goooooooooooooooooooooooooooool
FOREVER YOUNG
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Hahaha
rezerwowy poziom handy
grzegorz szybciutko się skompromitował
neto poziom handy xd
Getafe przesciga Atletico o kurla dlaczego
Koniec przygody grzegorza z SB
Specjalsi kurkla
Grzedź dlaczego zażywasz narkotyki podczas meczu Interu
I nie wydaje mi sie aby byl dwa levele pod handa
XD próbuje
Neto
koniec kariery na sb
Ale za to inne używki jak chleb
grzesio chrupie dropsy do meczu
No nic, stabilna mial pozycje w Valencii
Po chłopie, wyjaśniony
Grzesiu nie pije
Grzesio co tam wjechało
grzesiu pijany
macie jakis link do padellego?
xD
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
xDDD
xDDDDDDDDDDDD
grzes182 16.02.2020 21:28 W Barcy jest Neto ktorypoziomem nie odchodzi od Handy
Grzegorz znów na prochach
grzesiu ale nie przesadzaj może jednak
grzes182 16.02.2020 21:28 W Barcy jest Neto ktorypoziomem nie odchodzi od Handy
Jak zyc
zdarza mu sie czasem nie minac z pilka xd
U nasPadelli
Chciał łapać
W Barcy jest Neto ktorypoziomem nie odchodzi od Handy
WYpiąstkował, uff
CZEGO STOISZ NA TORACH CZEGO
Takie uderzenie piłką boli
Boi się po prostu
on na twarzy ma wymalowane zesranie za każdym razem gdy piłka jest w pobliżu pola karnego
Padelki skacze w tej bramce jak małpa na gumie
Padelli nawet dziwnie biega z palcy na piete a nie z piety na palce
Powiedział motyla noga
i gdzie kartka dla immobile?
No Grzesiu masz rację
Nie twierdze ze ja jestem piekny ale kurla to sa jakies pjerdolone zarty
Immobile ostro rozjuszony
No mordą nie grzeszy to fakt
Jakis
Padelli ma ryj jak kosmita
dawac tego Viviano
Obrzydliwy Padelli oślizgły
przecież ten Padelli to jakaś reinkarnacja Caryzzo
Te
41letni fontana byl pewniejszy
jak patrze na padellego to jestem niemal pewny, ze jakikolwiek strzal w bramke skonczy sie golem
Na Castellazziego się sapało kiedyś
Castellazzi <3
Castellazzi wróć
a teraz takie coś, takie ścierwo na ławce
urwa kiedyś Toldo na ławce z Cesarem na boisku
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala