Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Luki165 16.02.2020 21:57

Mamy ręcznik na bramce i tyle

Adriano_forever 16.02.2020 21:57

za faul

Nitrogen 16.02.2020 21:57

No za ful

Imrahil 16.02.2020 21:57

no padelli 2 meczy 3 gole sam zawalil, szacun

Husi 16.02.2020 21:57

Padelli dramat

Cny 16.02.2020 21:57

ale tam nei bylo karnego nos zkurde kpina

Rebelde 16.02.2020 21:57

zawodnicy mi nie ufaja i wpieprzają się w każdą piłke

horrorshow86 16.02.2020 21:57

Za co karny

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:57

jak nie było komunikacji to błąd Pedellego

Nitrogen 16.02.2020 21:57

No za faul

Czarson 16.02.2020 21:57

ale ten karny to musze zobaczyc jeszcze

jaszczomb 16.02.2020 21:57

niesamowity kasztan

Drakan83 16.02.2020 21:56

Ten padelli to masakra jakas...on nie wie jak sie zachowac

Czarson 16.02.2020 21:56

Skriniar zabiera mu pilki

horrorshow86 16.02.2020 21:56

Lol za co ten karny !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

jaszczomb 16.02.2020 21:56

tak jak pisalem, z padellim nie jestem niczego pewny

Ojciec SB 16.02.2020 21:56

padelli mordy nie odezwie ze wychodzi po pilke to skad Skriniar mial wiedziec?

Rebelde 16.02.2020 21:56

Ja jebie Skriniar i Padelli to krzyknąć nie potrafią ?

Kondzik 16.02.2020 21:56

Padelli by to zlapal

IlCapitano 16.02.2020 21:56

Padelli jest chory psychicznie

Luki165 16.02.2020 21:56

Bramka bramkarza i tyle

inter30 16.02.2020 21:56

nitro dobrze mówisz cenzorku i wypad

Nitrogen 16.02.2020 21:56

Obaj zwalili, ale Szkrynar mocniej

Cny 16.02.2020 21:56

brawo wóz var brawo serie a

keler1S 16.02.2020 21:56

padelli wymiewany

Kondzik 16.02.2020 21:56

Skriniar zj eb al

VVujek 16.02.2020 21:56

Skriniar zawalił dokł

Nitrogen 16.02.2020 21:56

No za faul

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:56

tak to by sobie wyskoczył i złapał piłkę

Czarson 16.02.2020 21:56

i wyszo jeszcze gorzej

Ojciec SB 16.02.2020 21:56

dobra dawac Palacio na bramke, padelli wyku*wiaj

Cny 16.02.2020 21:56

immobile nie trafil w pilke wywalil sie i karny

Drakan83 16.02.2020 21:56

Qrwa tam nic nie było

keats 16.02.2020 21:56

nie bylo faulu

Nitrogen 16.02.2020 21:56

W sumie to De Vrij nawet nie sapał za mocno

Czarson 16.02.2020 21:56

Skriniar chce bronic za Padelliego

IlCapitano 16.02.2020 21:56

Sriro Srimmobile

inter30 16.02.2020 21:56

padelli to zawodowy bramkarz czy jakis losowy kiep z ulicy?

Imrahil 16.02.2020 21:56

ale za co karny sie pytam

Alfa 16.02.2020 21:56

Skriniar zwalił

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:56

po co ten Padelli wychodził...

VVujek 16.02.2020 21:56

ku r wa tam nie było faulu przecież

IlCapitano 16.02.2020 21:55

Karny z dupy

Kondzik 16.02.2020 21:55

Byl

Chuchu 16.02.2020 21:55

Nic mu nie zrobił przecież

IlCapitano 16.02.2020 21:55

Szmaciarze obsrane

Ojciec SB 16.02.2020 21:55

nic nie bylo

Czarson 16.02.2020 21:55

taki se

Nitrogen 16.02.2020 21:55

Juvetus znów przekupił

Adriano_forever 16.02.2020 21:55

var był

Imrahil 16.02.2020 21:55

dobra zbanujcie nitro

Neraz1908 16.02.2020 21:55

gool

Chuchu 16.02.2020 21:55

Ale serio tam był faul?

IlCapitano 16.02.2020 21:55

dobra gol

minus09 16.02.2020 21:55

zlodzieje

Nitrogen 16.02.2020 21:55

Żartowałem

VVujek 16.02.2020 21:55

nie ma varu xd

Alfa 16.02.2020 21:55

Beka

Czarson 16.02.2020 21:55

nitro ban

Chuchu 16.02.2020 21:55

1-1

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:55

ehhhhhhh

IlCapitano 16.02.2020 21:55

Za co karny XD

Nitrogen 16.02.2020 21:55

OBRONIŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁL !! !! !! !! !! !! !! !! !

Czarson 16.02.2020 21:55

troche dziwne, byl kontrakt

Chuchu 16.02.2020 21:55

Padelli musisz

jaszczomb 16.02.2020 21:55

calciopoli xd

Imrahil 16.02.2020 21:55

ale co tu bylo

Nitrogen 16.02.2020 21:55

Obronił

VVujek 16.02.2020 21:55

jporld

Chuchu 16.02.2020 21:54

przecież nic nie było xDDD

VVujek 16.02.2020 21:54

lol to karny hahaha

Nitrogen 16.02.2020 21:54

WAAAAAAAAAAAAAAAR

Neraz1908 16.02.2020 21:54

karny

IlCapitano 16.02.2020 21:54

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

Alfa 16.02.2020 21:54

Jaki karny wtf

Husi 16.02.2020 21:54

Haki karny ?!?!?!?

Chuchu 16.02.2020 21:54

DAWAJ WAAAAAAAR

Ojciec SB 16.02.2020 21:54

padelli szmata

Nitrogen 16.02.2020 21:54

VAAAAAAAAAAAAAR

Czarson 16.02.2020 21:54

immo zolta

jaszczomb 16.02.2020 21:54

war

Neraz1908 16.02.2020 21:54

var sprawdz

jaszczomb 16.02.2020 21:54

tam nic nie bylo

Imrahil 16.02.2020 21:54

lol za co karny ?

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:54

ale za co ten karny w sumie?

Nitrogen 16.02.2020 21:54

Rygore

Cny 16.02.2020 21:54

PADELLI !! !! !! !! !! !!

Chuchu 16.02.2020 21:54

to jest karny?! xD

IlCapitano 16.02.2020 21:54

Padelli psychopato

Ibracadabra eight 16.02.2020 21:54

niech szukają kogoś za tego Pedellego raz dwa

Nitrogen 16.02.2020 21:54

Szkrynar i Padelli sobie opisują

minus09 16.02.2020 21:54

na c h uj ten padelli sie tam wpie dalal

Chuchu 16.02.2020 21:53

Boże co to za ogór jest

IlCapitano 16.02.2020 21:53

XDDDDDDDDDDDDDD

Nitrogen 16.02.2020 21:53

Ależ go zdemolował

Neraz1908 16.02.2020 21:53

brawo padelli

Czarson 16.02.2020 21:53

co to było

minus09 16.02.2020 21:53

nic nie bylo

Chuchu 16.02.2020 21:53

rigore

Neraz1908 16.02.2020 21:53

de vrij zolta

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się