Mamy ręcznik na bramce i tyle
za faul
No za ful
no padelli 2 meczy 3 gole sam zawalil, szacun
Padelli dramat
ale tam nei bylo karnego nos zkurde kpina
zawodnicy mi nie ufaja i wpieprzają się w każdą piłke
Za co karny
jak nie było komunikacji to błąd Pedellego
No za faul
ale ten karny to musze zobaczyc jeszcze
niesamowity kasztan
Ten padelli to masakra jakas...on nie wie jak sie zachowac
Skriniar zabiera mu pilki
Lol za co ten karny
tak jak pisalem, z padellim nie jestem niczego pewny
padelli mordy nie odezwie ze wychodzi po pilke to skad Skriniar mial wiedziec?
Ja jebie Skriniar i Padelli to krzyknąć nie potrafią ?
Padelli by to zlapal
Padelli jest chory psychicznie
Bramka bramkarza i tyle
nitro dobrze mówisz cenzorku i wypad
Obaj zwalili, ale Szkrynar mocniej
brawo wóz var brawo serie a
padelli wymiewany
Skriniar zj eb al
Skriniar zawalił dokł
No za faul
tak to by sobie wyskoczył i złapał piłkę
i wyszo jeszcze gorzej
dobra dawac Palacio na bramke, padelli wyku*wiaj
immobile nie trafil w pilke wywalil sie i karny
Qrwa tam nic nie było
nie bylo faulu
W sumie to De Vrij nawet nie sapał za mocno
Skriniar chce bronic za Padelliego
Sriro Srimmobile
padelli to zawodowy bramkarz czy jakis losowy kiep z ulicy?
ale za co karny sie pytam
Skriniar zwalił
po co ten Padelli wychodził...
ku r wa tam nie było faulu przecież
Karny z dupy
Byl
Nic mu nie zrobił przecież
Szmaciarze obsrane
nic nie bylo
taki se
Juvetus znów przekupił
var był
dobra zbanujcie nitro
Ale serio tam był faul?
dobra gol
zlodzieje
Żartowałem
nie ma varu xd
Beka
nitro ban
1-1
ehhhhhhh
Za co karny XD
OBRONIŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁL
!
troche dziwne, byl kontrakt
Padelli musisz
calciopoli xd
ale co tu bylo
Obronił
jporld
przecież nic nie było xDDD
lol to karny hahaha
WAAAAAAAAAAAAAAAR
karny
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR
Jaki karny wtf
Haki karny ?!?!?!?
DAWAJ WAAAAAAAR
padelli szmata
VAAAAAAAAAAAAAR
immo zolta
war
var sprawdz
tam nic nie bylo
lol za co karny ?
ale za co ten karny w sumie?
Rygore
PADELLI
to jest karny?! xD
Padelli psychopato
niech szukają kogoś za tego Pedellego raz dwa
Szkrynar i Padelli sobie opisują
na c h uj ten padelli sie tam wpie dalal
Boże co to za ogór jest
XDDDDDDDDDDDDDD
Ależ go zdemolował
brawo padelli
co to było
nic nie bylo
rigore
de vrij zolta
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca