Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ANIOL 16.02.2020 22:39

Qrwa nie wierze

Alfa 16.02.2020 22:39

Masakra jakie gowno

Chuchu 16.02.2020 22:39

taaa

Nitrogen 16.02.2020 22:39

To Eriksen wspaniały tak wrzcucał?

ANIOL 16.02.2020 22:39

Co to qrwa bylo ?? ?

Ojciec SB 16.02.2020 22:39

lazio ma mocniejszy sklad niz my #Conte

Nitrogen 16.02.2020 22:39

ALEŻ PIŁA

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:39

to Weczyno lepszy

Neraz1908 16.02.2020 22:39

XD

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:39

nie no Eriksen to dziś zero grt

Chuchu 16.02.2020 22:39

o boże facepalm

Enigma 16.02.2020 22:39

ładnie xD

Chuchu 16.02.2020 22:39

Beka bo odpuściliśmy mocno mecz z Napoli żeby były siły na Lazio, z którym też przegrywamy

Nasir 16.02.2020 22:39

https://prnt.sc/r386l7

Nasir 16.02.2020 22:38

phttps://prnt.sc/r386l7rzypominam

Ojciec SB 16.02.2020 22:38

#timjose

Czarson 16.02.2020 22:38

no i sztylet prosto w serce

keler1S 16.02.2020 22:38

wszystko przez bambuku

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:38

oni zmobilozowani a my jak zwykle gówno gramy

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:38

dobra, dupa z tym meczem

Czarson 16.02.2020 22:38

eh

Ojciec SB 16.02.2020 22:38

nie ma juz nic

Ojciec SB 16.02.2020 22:38

to jest juz koniec

Czarson 16.02.2020 22:38

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

keler1S 16.02.2020 22:38

Inter gola

Enigma 16.02.2020 22:38

XD!

Czarson 16.02.2020 22:38

Inter gola

Nitrogen 16.02.2020 22:37

Nie zagra z Genoą

Nitrogen 16.02.2020 22:37

Inzaghi kartka

Enigma 16.02.2020 22:37

xd

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:37

Eriksen laga...

Czarson 16.02.2020 22:37

tu dam tam nie dam

Nitrogen 16.02.2020 22:37

WINA JUVENTUSU

Czarson 16.02.2020 22:37

roki slepy oczywiscie

Czarson 16.02.2020 22:37

reka

Czarson 16.02.2020 22:37

KARNY

Czarson 16.02.2020 22:36

juwentus oddaj punkty

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:36

karniaka dawać!

Nitrogen 16.02.2020 22:36

JUVENTUS WINA ICH

Nitrogen 16.02.2020 22:36

CLACIOPOLI

ANIOL 16.02.2020 22:36

Var

Nitrogen 16.02.2020 22:36

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:36

dawaj vara cieciu

Cny 16.02.2020 22:36

i taktyka conte wypali

Neraz1908 16.02.2020 22:36

var

Nitrogen 16.02.2020 22:36

WAAAAAAAAAAAAAR

Czarson 16.02.2020 22:36

var?

Chuchu 16.02.2020 22:36

DAWAJ WAAAAR

Cny 16.02.2020 22:36

jeszcze drugi

Czarson 16.02.2020 22:36

sztylet prosto w serce

Cny 16.02.2020 22:36

sanchez dobry pierwszy kontakt

ANIOL 16.02.2020 22:36

Haha

jaszczomb 16.02.2020 22:36

nic sie juz ttuaj nie zmieni

Nitrogen 16.02.2020 22:36

Ależ boli Strakosze

keler1S 16.02.2020 22:36

bumbaku ?? ?? ??

ANIOL 16.02.2020 22:36

Veczyno haga

Enigma 16.02.2020 22:36

Xd

Czarson 16.02.2020 22:35

zara gol

Nitrogen 16.02.2020 22:35

3 minety

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:35

Sanchez dobrze zrobił, nie trafiłby

Czarson 16.02.2020 22:35

ale sie zawahal aleksis

Chuchu 16.02.2020 22:35

AAAAAAAAcerbi

ANIOL 16.02.2020 22:35

Jezuuuu

Nitrogen 16.02.2020 22:35

hahahahaahahaha

Neraz1908 16.02.2020 22:35

jezu

Cny 16.02.2020 22:35

erisken musi sie odbudowac, w anglii nie biegaja

Chuchu 16.02.2020 22:35

aaaaaaaaaaaaaa

Endru 16.02.2020 22:35

Nie wyzbędą sie bo jeszcze nic nie wygrali i liderem nie beda w ttm sezonie

Czarson 16.02.2020 22:35

aaaaaaaa

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:35

aaaaaaajjjjjj

Ojciec SB 16.02.2020 22:35

Eriksen juz myslami w realu

Raffal 16.02.2020 22:35

Jak tak ma grac er8ksen to niech odchodzi... zero walki

Nitrogen 16.02.2020 22:35

Za 5 minut Lazio może wyzbyć się genu frajerów

keler1S 16.02.2020 22:35

Bambuku to kamieniołom a nie na boisko

Alfa 16.02.2020 22:35

Conte głąbie co robisz

Alfa 16.02.2020 22:34

Czemu ten eriksen gra na refiscie zamiast do przodu

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:34

tylko różnica jest taka że my rzeczywiście mamy szanse na scudetto a Lazio sie po drodze obsra

jaszczomb 16.02.2020 22:34

nic sie juz nie zmieni bo nie ma pomyslu ale przedwszystkim w pilkarzach nie widac WIARY

Endru 16.02.2020 22:34

Sie smiej ale Conte powiew swiezosci mial w pierwszej rundzie teraz juz beda plecy

cukier17 16.02.2020 22:34

Bambuku tylko łapami macha

Enigma 16.02.2020 22:34

Dziwne ze Eriksen nie chce grac jak drugi mecz na 20min wchodzi xD

jaszczomb 16.02.2020 22:34

grana kupka niestety

Chuchu 16.02.2020 22:34

dobra to kiedy Jose wróci?

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:34

Spaletti*

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:34

Speletti style

Cny 16.02.2020 22:34

weczyno okazal sie lepszy

keler1S 16.02.2020 22:34

s Bambuku?

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:34

gramy na wrzutki

Cny 16.02.2020 22:34

no a co ma sie nie bac, cos zjebie to go conte przyspawa do lawki

Czarson 16.02.2020 22:33

wslizgu nie zrobi, nogi nie wadzi

Czarson 16.02.2020 22:33

no gra tak asekuracyjnie

Nitrogen 16.02.2020 22:33

SMS upokarza Eriksena

Ibracadabra eight 16.02.2020 22:33

przestraszony jakiś

ANIOL 16.02.2020 22:33

Po meczu

Alfa 16.02.2020 22:33

Cipa zwykła

Alfa 16.02.2020 22:33

Eriksen to się boi czegokolwiek

keler1S 16.02.2020 22:33

bambuku coś zrobil w tym MECZU ?? ?? ??

crislk 16.02.2020 22:33

nie ma co lazio lepsze jets i zaluguje na wygrana

ANIOL 16.02.2020 22:33

Pykaja qrwa pykaja

Czarson 16.02.2020 22:33

:(

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się