Archiwum shoutboksa

Czarson 16.02.2020 23:04

candrewa to jest jakis ewenement podejmuje ciagle samolubne, czesto glupie decyzje ale mu wychodzi to czesciej niz powinno

Cny 16.02.2020 23:03

ale my nie mamy plany B

Endru 16.02.2020 23:03

Eriksen ma grac i ten idiota musi to sobie uzmysłowić w tym betonowym przeszczepionym łbie

miniu86 16.02.2020 23:03

W Interze Conte brakuje mi takiego wskoczenia na bieg wyżej. Seryjnego wygrywania bez względu na terminarz.

Kazam 16.02.2020 23:03

klinsi, co ty cpales ;D

KibicInteru 16.02.2020 23:03

o matko

KibicInteru 16.02.2020 23:03

sredniak xdd

Luki165 16.02.2020 23:03

Brozo to średniak i tyle

WTC 16.02.2020 23:03

Candreva dobry był przez całe spotkanie

VVujek 16.02.2020 23:03

z handa inaczej wyglada rozgrywanie piłki

Klinsi64 16.02.2020 23:03

jestesmy toksycznym srodowiskiem u nas nawet erikseny nie wypalaja :D

Czarson 16.02.2020 23:03

srodek pola daje za malo ostanio kto by tam nie gral

Lisek97 16.02.2020 23:03

Candreva dobre zawody

Nitrogen 16.02.2020 23:03

Furewer Jang i raczej nic więcej

interinho 16.02.2020 23:03

Teraz mozemy zobaczyc ile daje Handa . True lider a bez niego to mizeria

WTC 16.02.2020 23:03

wahadła na plus, cała reszta na minus

Lisek97 16.02.2020 23:03

dzisiaj mvp to candreva

Kazam 16.02.2020 23:03

zaraz dobry mecz bedzie mial z sampa i znowu bedzie gadanie ze brozo to buk

Endru 16.02.2020 23:02

Barella tez byl slaby dzis

Klinsi64 16.02.2020 23:02

zolnierze pana generala spuszcza w kiblu wkrotce

Luki165 16.02.2020 23:02

Dobra skupić się na pucharach

Kredence 16.02.2020 23:02

jak to jest lider drugiej linii to pozdro

Czarson 16.02.2020 23:02

no i Padelli wyciagnal setke

Kredence 16.02.2020 23:02

brozovic do bolu przecietny

Lisek97 16.02.2020 23:02

i jak tu czlowiek ma isc spac normalnie

Czarson 16.02.2020 23:02

Ciro idealnie tam wszedl no ale oni stali i patrzyli sie jak cielaki

Kazam 16.02.2020 23:02

ale serio, palasjos by lepiej bronil niz padelli :D

VVujek 16.02.2020 23:02

błysk Padelliego xd

Kredence 16.02.2020 23:02

on taki juz jest

Nitrogen 16.02.2020 23:02

I amatorszyzna i jednak błysk Ciro

Kredence 16.02.2020 23:02

tego sie nie zmieni

Kazam 16.02.2020 23:02

bo go serduszko bolalo od gwizdow

Kredence 16.02.2020 23:02

no Conte ma swoje betonowe przywary niestety

WTC 16.02.2020 23:02

sytuacja z Immobile pod koniec to jednak amatorszczyzna była

Kazam 16.02.2020 23:01

incagi zrobil zmiany kolo 60 minuty, conte w 75

WTC 16.02.2020 23:01

De Vrij też dzisiaj kompletnie przeszedł obok spotkania

Lisek97 16.02.2020 23:01

i te granie na stojaco...

interinho 16.02.2020 23:01

Widzieliscie jak Godin pocisnal kurewki pod reka jak go Conte sciagnal ? Zgrzyt 100% Brozo tez zreszta nie byl happy

Nitrogen 16.02.2020 23:01

Eriksen nie gra dlatego, że Conte go nienawidzi. A przez jego żenujące zaangażowanie

Cny 16.02.2020 23:01

i musi stac w lini z 6 przeciwnikami i patrzec jak pilka lata od wahadla do wahadla przez trojke obroncow

Kredence 16.02.2020 23:01

a z Milanem gral dobrze

Klinsi64 16.02.2020 23:01

pjerdolony beton wloski

Kredence 16.02.2020 23:01

no to on wraca po kontuzji

Nitrogen 16.02.2020 23:01

Nie oceniam go w tym meczu tylko

Klinsi64 16.02.2020 23:01

to mogli temu idiocie halfredsona sciagnac albo hetemaja

Kredence 16.02.2020 23:01

tez wlasnie nie wiem WTC

Lisek97 16.02.2020 23:01

Sanchez nam daje najwiecej ze wszystkich zmiennikow change my mind

Cny 16.02.2020 23:00

a on po raz kolejny wchodzi na autobus

WTC 16.02.2020 23:00

Sanchez zagrał 6 minut jak go ocenić niby?

Cny 16.02.2020 23:00

on mial dac blysk z przodu i swobode w rozgyrwaniu akcji

Kredence 16.02.2020 23:00

temat poboczny

Kredence 16.02.2020 23:00

Nitrogen, Sanczez to najmniejszy problem

Nitrogen 16.02.2020 23:00

Bo zmiana dla zmiany nie ma żadnego sensus

Cny 16.02.2020 23:00

erisken nie ma byc zolnierzem

Endru 16.02.2020 23:00

Dobra nie oceniajmy moze rezerwowych bo oni weszli za pozno zeby cos pokazac

Nitrogen 16.02.2020 23:00

Nie rozumiem domagania się Sanczeza

Czarson 16.02.2020 23:00

taka prawda

interinho 16.02.2020 23:00

Lautaro mial dzisiaj tylko jedno zadanie , odciac od podan Leive

Czarson 16.02.2020 23:00

ktore im daly wynik

Kredence 16.02.2020 23:00

ale my sie sami zaoralismy niczym endru na sb

Czarson 16.02.2020 23:00

ale zadecydowaly bledy wlasne

Chuchu 16.02.2020 23:00

Eriksen 1 dobry strzał, 1 dobre podanie do Lukaku, ale zero walki w środku, chyba wiemy dlaczego Conte go trzyma na ławce, to nie jest żołnierz

Kredence 16.02.2020 23:00

byli slabi tak jak my

Czarson 16.02.2020 23:00

tak samo jak my

Nitrogen 16.02.2020 22:59

Do 1-1 byli słabiutcy

Kredence 16.02.2020 22:59

gowno grali

Lisek97 16.02.2020 22:59

jak oferta city 90 mln na Skriniara jest aktualna to brac z pocalowaniem reki

Nitrogen 16.02.2020 22:59

Lazio grało przeciętnie

Klinsi64 16.02.2020 22:59

kumbulwa by skasowal

Cny 16.02.2020 22:59

nawet nie biegal do pilek, a we wczesniejszych meczach jak pitbull do kazdej lecial i mial amse przechwytow

Kazam 16.02.2020 22:59

jesli skriniar ma grac dalej u Conte, to musi ogarnac

FReeFonix 16.02.2020 22:59

Szkoda że City go nie kupi co WTC

Luki165 16.02.2020 22:59

Przecież Lazio nic takiego nie zagrało, znowu po naszych błędach mega głupich tracimy punkty

KibicInteru 16.02.2020 22:59

dokladnie i za skriniara acerbi i izzo

Kredence 16.02.2020 22:59

i niech mi ktos napisze ze Bastoni popelnia wiecej bledow od Skriniara xD

interinho 16.02.2020 22:59

Lazio to nie milan , druzyna zbudowana od 3 lat

FReeFonix 16.02.2020 22:59

Druga bramka była do wyjęcia ale dla Handanovicia

WTC 16.02.2020 22:59

jak Skriniar się nie ogarnie to niech robi wyjazd jednak latem

Cny 16.02.2020 22:59

tutaj nie, bo Lautaro w ofensywie nic nie dal

Lisek97 16.02.2020 22:59

bo nie rozumiem

Cny 16.02.2020 22:58

roznica taka ze tam sie udalo odrobic

Lisek97 16.02.2020 22:58

jak przez te wszystkie lata nie moglimy sciagnac normalnego bramkarza nr 2?

Cny 16.02.2020 22:58

jak z milanem

Cny 16.02.2020 22:58

sprezentowane dwa gole i tyle

Czarson 16.02.2020 22:58

XD

Kredence 16.02.2020 22:58

moze i bylo ale my tez jestesmy

InteristaNagato 16.02.2020 22:58

PADELLI TO GOWNO

Czarson 16.02.2020 22:58

sami podalismy im reke

Nitrogen 16.02.2020 22:58

Nie było

Nitrogen 16.02.2020 22:58

I o kant dupy można sobie pieprzyć ze Lazio było na oparach od kilku meczów

Kredence 16.02.2020 22:58

typowy Inter

VVujek 16.02.2020 22:58

jest yjowy padelli ale nie zawalił bramek

Lisek97 16.02.2020 22:58

mogl w 87 minucie te zmiany zrobic

Kredence 16.02.2020 22:58

2 gole kompletnie z dupy

Cny 16.02.2020 22:58

laga wylapal na 10 minut

Kredence 16.02.2020 22:58

takie akcje kasuje sie wczesniej, mielismy okazje , klasycznie sie zesralismy

Cny 16.02.2020 22:58

ale irytuje brak reakcji conte

Endru 16.02.2020 22:58

wina Trenera wiadomo

WTC 16.02.2020 22:58

jest chuyowy przede wszystkim

Kredence 16.02.2020 22:57

jego najmniejsza wina

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się